MČR dorostu ve sjezdu v Postřelmově + ČPj + 2. ČPž + veřejný závod + nominace U23

17.06.2017   řeka Morava v úseku Postřelmov-Leština most
ředitel: Zbyněk Schreiber   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc16:29,53 0/75/147
2.1/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno16:45,8316.30/1,60/0/139
3.2/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.17:03,5133.98/3,40/68/131
4.3/DSDIMOVOVÁ Barbora 2000 1 Litovel17:23,0153.48/5,40/62/123
5.2/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.17:23,1853.65/5,40/0/115
6.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno17:38,1168.58/6,90/57/107
7.2/DMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha17:39,5970.06/7,10/53/99
8.3/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 MT Loko Plz17:42,6673.13/7,40/0/91
9.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc18:29,66120.13/12,175/49/83
10.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník18:57,68148.15/15,00/0/75
11.3/DMDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno19:01,28151.75/15,30/46/67
12.4/DMVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor19:02,51152.98/15,50/43/63
13.5/DMBEKOVÁ Kateřina 2002 2 KK Opava19:02,90153.37/15,50/40/59
14.2/ZSNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.19:12,53163.00/16,568/37/55
15.4/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno19:23,04173.51/17,50/35/51
16.3/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 2 Soběslav19:29,88180.35/18,262/33/47
17.4/ZSDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc19:31,94182.41/18,457/31/43
18.6/DMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí19:37,73188.20/19,00/29/39
19.4/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel19:38,17188.64/19,10/0/35
20.5/U23BÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand19:42,87193.34/19,50/0/31
21.5/DSHRICOVÁ Adéla 1999 Olomouc19:57,75208.22/21,00/27/27
22.5/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 3 KK Opava20:03,59214.06/21,653/25/23
23.1/ZMKNEBLOVÁ Klára 2005 2 Olomouc20:05,15215.62/21,849/23/19
24.6/ZSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 3 Č.Kruml.20:12,83223.30/22,646/21/18
25.2/VMLACINOVÁ Leona 1974 3 Semily20:39,26249.73/25,20/0/17
26.7/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav20:41,20251.67/25,443/19/16
27.6/DSBAYEROVÁ Markéta 2000 3 Val.Mez.20:43,08253.55/25,60/17/15
28.2/ZMRETKOVÁ Anna 2005 3 Olomouc20:43,82254.29/25,740/15/14
29.7/DSŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand20:59,10269.57/27,20/14/13
30.8/ZSRETKOVÁ Marie 2003 Olomouc21:22,18292.65/29,637/13/12
31.3/ZMSTŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK21:24,15294.62/29,835/12/11
32.9/ZSMÁDROVÁ Amálie 2003 Loko Plz21:56,30326.77/33,033/11/10
33.4/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc22:07,69338.16/34,231/10/9
34.5/ZMJANŮ Veronika 2005 3 Olomouc22:15,57346.05/35,029/9/8
35.6/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc22:32,45362.92/36,727/8/7
36.7/DMHRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava22:34,12364.59/36,80/7/6
37.7/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno22:58,38388.85/39,325/6/5
38.10/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 Loko Plz22:58,56389.04/39,323/5/4
39.8/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc23:03,23393.70/39,821/4/3
40.8/DMPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub.23:07,50397.97/40,20/3/2
41.9/ZMZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto23:16,68407.15/41,119/2/1
42.9/DMDOPITOVÁ Daniela 2002 Olomouc23:44,36434.83/43,90/1/0
43.11/ZSDOBEŠOVÁ Eva 2004 3 VSDK23:48,31438.78/44,317/0/0
44.12/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc23:53,96444.43/44,915/0/0
45.10/ZMRUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná24:12,33462.80/46,814/0/0
46.11/ZMHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná25:11,08521.55/52,713/0/0
47.12/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava25:17,48527.95/53,412/0/0
  HUŇKOVÁ Nikola 1998 2 Val.Mez.DNS 0/0/0
  VAŇKOVÁ Michaela 2000 3 LitovelDNS 0/0/0
Oddíl