vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

6. Český pohár ve sprintu - Labe pod Špindlerovým Mlýnem + MČR jednotlivců

28.04.2013   řeka Labe u úseku lávka pod přehradou a jezem, cíl pod soutěskou v cíli slalomu
ředitel: Robert Knebel   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23ROLENC Ondřej 1991 M Pardub.01:34,32 60/121/0
2.2/U23HALEŠ Antonín 1992 1 Č.Kruml.01:40,045.72/6,153/109/0
3.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 M Č.Kruml.01:38,714.39/4,747/97/0
4.2/VMPISCHEK Jan 1977 1 Pardub.01:41,046.72/7,142/85/0
5.3/VMŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.01:40,396.07/6,438/73/0
6.3/U23SLANINA Vladimír 1994 1 L.Žatec01:41,306.98/7,434/61/0
7. RYGEL Marek 1989 3 VSDK01:41,577.26/7,731/0/80
8.4/U23NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.01:43,759.43/10,028/49/0
9. MALACH Tobiáš 1989 1 Tesla Bo01:47,1312.81/13,625/0/68
10. JIRKA David 1985 1 Č.Kruml.01:44,9010.58/11,222/37/0
11.4/VMČAMEK Petr 1977 2 Litovel01:45,4411.12/11,820/0/56
12.5/U23PAVLÍK Radek 1992 1 VSDK01:46,2111.89/12,618/0/44
13.1/DMŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel01:51,5217.20/18,216/0/38
  BUKNA Lukáš 1987 1 Litovel00:00,00 14/0/32
15.1/VHOŘÍNEK Jaroslav 1963 2 Litovel01:53,6119.29/20,512/0/26
16.6/U23ZAPLETAL Štěpán 1993 2 Litovel01:58,5324.21/25,710/0/20
17.2/DMKLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.01:59,3325.01/26,59/25/0
18.3/DMŠOTOLA Karel 1997 3 Litovel01:59,4625.14/26,78/0/14
  ŽNIVA Marek 1995 2 Val.Mez.DNF 0/0/0
  KRISTEK Aleš 1992 1 Val.Mez.00:00,00 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. SLOVÁK Tomáš 1979 M Olomouc01:27,82 75/0/141
2.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 M Dukla B.01:31,513.69/4,268/146/0
3.1/U23HÁLA Richard 1992 1 Olomouc01:28,740.92/1,062/0/129
4.2/U23ŠRÁMEK Jonatan 1994 1 Olomouc01:31,263.44/3,957/0/117
5. SLEPICA Karel 1988 M Olomouc01:32,024.20/4,853/0/105
6.2/VMMAREK Aleš 1978 1 Trutnov01:32,254.43/5,049/134/0
7.3/U23NOVÁK Ondřej 1992 1 Olomouc01:35,667.84/8,946/0/93
8.1/DSSTEFAN Tomáš 1995 1 Soběslav01:33,495.67/6,543/122/0
9. LAGNER Václav 1988 1 Boh.Pha01:34,126.30/7,240/110/0
10. POLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK01:33,795.97/6,837/98/0
11.4/U23SMOLKA Ondřej 1994 2 Boh.Pha01:36,088.26/9,435/86/0
12.2/DSZIERIS Matyáš 1995 1 Trutnov01:34,776.95/7,933/74/0
13.3/VMKOČAN Michal 1977 1 Boh.Pha01:35,567.75/8,831/62/0
14.3/DSOLEJNÍK Jan 1996 2 SKVeselí01:36,548.72/9,929/0/81
15.1/DMNEUBERT Adam 1997 2 Olomouc01:35,487.66/8,727/0/69
16.4/VMKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc01:36,478.65/9,825/0/57
17. TŮMA Jan 1979 2 KKVeselí01:37,519.69/11,023/0/45
18.5/U23TYKAL Jiří 1992 1 Klášter.01:37,549.72/11,121/50/0
  KNEBEL Robert 1971 1 Olomouc01:37,82 19/0/39
20.6/U23SATKE Adam 1994 1 KK Brno01:38,3410.52/12,017/0/33
  JELÍNEK Filip 1996 2 Boh.Pha01:39,15 0/0/0
22.2/DMNACHTIGAL Jiří 1997 2 Chomutov01:45,3017.48/19,915/38/0
23.5/VMKUBŮ Petr 1976 2 Olomouc01:39,9112.09/13,814/0/27
24.6/VMŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz01:41,4613.64/15,513/32/0
25.3/DMZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.01:41,4013.58/15,512/26/0
26.7/VMMATHAI Robert 1969 2 Olomouc-801:42,9315.11/17,211/0/21
27.1/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž01:46,2318.41/21,010/0/15
28.4/DMBALARIN Lukáš 1998 3 KK Opava01:46,6818.86/21,59/0/9
29.4/DSKREJČÍŘ Dominik 1996 3 KK Brno01:47,8820.06/22,88/0/3
30.5/DMMATÉ Zdeněk 1998 2 Olomouc02:20,7452.92/60,37/0/2
31.5/DSBEHUŇ Tomáš 1996 3 Olomouc01:57,4229.60/33,76/0/1
32.1/ZSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.02:00,3532.53/37,05/20/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 M So Písek01:40,74 60/90/0
2.1/U23PAĎOUROVÁ Klára 1994 M Vys.Mýto01:42,451.71/1,753/78/0
3.1/DSBROŽOVÁ Tereza 1996 1 KK Opava01:42,201.46/1,447/0/78
4. LAGNEROVÁ Lenka 1985 1 Č.Kruml.01:42,962.22/2,242/66/0
5.1/DMSATKOVÁ Martina 1998 M KK Brno01:43,402.66/2,638/0/66
6.2/U23VALÍKOVÁ Radka 1991 1 Pardub.01:44,083.34/3,334/54/0
7.1/VMHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc01:44,093.35/3,331/0/54
8.3/U23SVOBODOVÁ Jana 1993 1 Č.Lípa01:45,444.70/4,728/42/0
9. HÁKOVÁ Jitka 1980 1 Boh.Pha01:45,805.06/5,025/30/0
10.1/ZSPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.01:49,168.42/8,422/18/0
11.2/DMBAYEROVÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.01:51,5610.83/10,820/0/42
  HUŇKOVÁ Nikola 1998 2 Val.Mez.01:55,96 18/0/30
13.2/DSDRÁBKOVÁ Martina 1995 2 Kroměříž01:56,1115.37/15,316/0/24
14.1/VTYKALOVÁ Jana 1968 1 Klášter.02:00,4719.73/19,614/6/0
  ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel02:02,07 12/0/18
  KAMINSKÁ Barbora 1998 2 Val.Mez.02:09,81 10/0/12

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/VMROLENC Ondřej
ŠŤASTNÝ Jan
1919
1991
1 Pardub.
Pardub.
01:33,87 60/110/0
2. ŠRÁMEK Michal
TOMEK Lukáš
1919
1982
1 Č.Lípa
USK Pha
01:36,092.22/2,453/98/0
3.2/VMCUC Michal
ZDRÁHAL Jan
1919
1977
M Tech.Pha
Dukla B.
01:37,803.93/4,247/86/0
4.3/VMVESELÝ Petr
MORNŠTEJN Roman
1919
1976
M VSDK
Boh.Pha
01:38,154.28/4,642/74/49
5.4/VMRAŠNER Karel
MALÝ Vojtěch
1919
1976
3 Litovel
USK Pha
01:38,184.31/4,638/62/37
6.1/U23SUCHÁNEK Daniel
JÍLEK Jan
1919
1993
M Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:38,394.52/4,834/50/0
7.5/VMSLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1919
1994
1 L.Žatec
L.Žatec
01:40,106.23/6,631/38/0
8.1/VHERMANN René
CHLOUBA Luboš
1919
1962
1 Boh.Pha
Boh.Pha
01:43,619.74/10,428/26/0
9.1/DSZAPLETAL Vojtěch
JELÍNEK Filip
1919
1998
2 Dukla B.
Boh.Pha
01:43,539.66/10,325/14/0
10.2/VHŘIB Roman
REŽŇÁK Ladislav
1919
1967
1 KK Brno
KK Brno
01:44,9511.08/11,822/0/25
  BAUSTEIN Daniel
BAUSTEIN David
1919
1973
3 L.Žatec
L.Žatec
01:46,55 0/0/0
12.1/VSMALACH Tobiáš
MATULA Zdeněk
1919
1989
1 Tesla Bo
Tesla Bo
01:46,5712.71/13,520/0/13
13.2/U23BŘÍZA Václav
KUBÁT Zdeněk
1919
1990
2 Klatovy
Klatovy
01:46,8312.96/13,818/8/0
  KUČA Jakub
ŠOTOLA Karel
1919
1998
Litovel
Litovel
DNS 0/0/0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/DMSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno01:53,56 60/0/18
2.1/U23VALÍKOVÁ Radka 1991 M Pardub.02:06,5512.99/11,453/12/0
  ŘEHÁKOVÁ Barbora 1994 2 Litovel00:00,00 0/0/0
  ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 2 Litovel00:00,00 0/0/0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3