vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Sušici

13.07.2013  
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/Beneš Jindřich 1985 1 USK Pha75.56 0 71.97 0 71.97 183
2.1/DSZvolánek Jan 1995 2+ SKVS ČB76.45 4 74.25 0 74.252.28/3,2175
3.1/VMLepík Filip 1976 2+ Hubertus78.76 0 76.36 0 76.364.39/6,1171
4.2/DSPechlát Hynek 1995 2+ SKVS ČB78.22 0 76.31 2 78.226.25/8,7167
5.2/Bouzek Filip 1992 2 Sušice80.20 0 77.00 2 79.007.03/9,8163
6.3/Bouzek Ondřej 1991 2 Sušice79.34 0 90.11 8 79.347.37/10,2159
7.3/DSČervenka Ondřej 1996 2 Hubertus80.41 8 77.44 2 79.447.47/10,4155
8.1/DMKraus Filip 1997 2 ČSAD Plz82.31 2 79.70 0 79.707.73/10,7151
9.4/Potužák Jan 1988 2 Sušice81.59 0 79.74 0 79.747.77/10,8147
10.2/VMTaišl Filip 1976 3 Sušice81.70 0 78.64 2 80.648.67/12,0143
11.3/VMPrell Pavel 1976 2+ Kralupy84.38 2 81.50 0 81.509.53/13,2139
12.5/Vozka Aleš 1989 2 Sušice83.69 0 81.73 0 81.739.76/13,6135
13.4/VMMulač Viktor 1975 2 SKVS ČB82.76 0 81.48 4 82.7610.79/15,0131
14.1/VGaluška Vladislav 1965 2 Sušice88.52 0 84.59 0 84.5912.62/17,5127
15.5/VMPechlát Hynek 1971 2 Sušice87.47 0 85.29 0 85.2913.32/18,5123
16.1/ŽSŠanda Petr 2000 2 Vlašim89.36 0 86.30 0 86.3014.33/19,9119
17.6/Kratochvíl Daniel 1994 2 ČSAD Plz94.26 2 86.82 0 86.8214.85/20,6115
18.6/VMMilyán Daniel 1971 0 L.Žatec90.22 0 85.12 2 87.1215.15/21,1111
19.7/VMBáča Milan 1973 2 KK Brand88.38 0 87.34 0 87.3415.37/21,4107
20.8/VMPanzer Aleš 1974 2 Loko Plz91.80 0 87.58 0 87.5815.61/21,7103
21.2/VMaceček Dušan 1962 2 Hubertus88.64 0 85.85 2 87.8515.88/22,199
22.7/Kubát Jan 1982 2 Klatovy89.48 0 87.20 2 89.2017.23/23,995
23.2/DMJáša Filip 1997 0 SKVS ČB92.80 2 89.31 0 89.3117.34/24,191
24.8/Šrámek Ondřej 1994 2 Sušice89.83 0 86.97 4 89.8317.86/24,887
25.3/VFilipi Robert 1964 2 Č.Lípa94.61 0 90.11 0 90.1118.14/25,283
26.9/VMHamák Martin 1976 2 Klatovy90.20 0 89.63 2 90.2018.23/25,379
27.2/ŽSPohanka Vítek 2000 2 Klatovy93.61 0 89.44 2 91.4419.47/27,175
28.4/VChod Václav 1961 2 Blovice93.47 0 91.71 0 91.7119.74/27,471
29.5/VMachuta Zdeněk 1964 2 Kralupy93.34 0 90.19 2 92.1920.22/28,167
30.3/ŽSŠpalek Matěj 2000 3 Benátky95.41 0 92.56 0 92.5620.59/28,663
31.10/VMŠindelář Pavel 1970 2 Loko Plz95.42 0 92.56 0 92.5620.59/28,659
32.11/VMPohanka Jiří 1969 2 Klatovy97.81 0 92.68 0 92.6820.71/28,855
33.6/VPtašnik Vladislav 1963 0 Sušice96.89 2 93.23 0 93.2321.26/29,551
34.3/DMSahula Vojtěch 1997 2 Benátky100.92 4 93.82 0 93.8221.85/30,450
35.12/VMHeřmánek Antonín 1973 0 SKŽižkov97.14 4 95.10 0 95.1023.13/32,149
36.4/ŽSBárta Jan 2000 3 Kralupy96.88 0 91.61 4 95.6123.64/32,848
37.13/VMTesař Robert 1972 0 SKVS ČB99.00 0 95.95 0 95.9523.98/33,347
38.9/Chod Ondřej 1984 3 Blovice100.78 0 96.67 0 96.6724.70/34,346
39.14/VMHorák David 1976 3 SKŽižkov97.22 0 96.78 0 96.7824.81/34,545
40.15/VMKysela David 1977 2 Kralupy99.41 0 95.61 2 97.6125.64/35,644
41.16/VMŠanda Petr 1973 2 Vlašim103.38 0 98.80 0 98.8026.83/37,343
42.1/ŽMRaška Tomáš 2001 3 USK Pha100.47 6 95.30 4 99.3027.33/38,042
43.10/Báča Jakub 1994 3 KK Brand101.33 2 99.50 0 99.5027.53/38,341
44.7/VBílý Miloslav 1968 - Su-hosté103.14 2 99.76 0 99.7627.79/38,60
45.11/Kubát Jiří 1988 3 Sláv.KV100.80 8 97.93 2 99.9327.96/38,840
46.8/VŠkranc Jiří 1965 0 Kotva B.104.70 0 100.84 0 100.8428.87/40,139
47.2/ŽMMilyán David 2001 3 L.Žatec100.17 2 101.98 0 101.9830.01/41,738
48.12/Matějka Jakub 1981 3 SKŽižkov100.36 2 101.14 8 102.3630.39/42,237
49.9/VKoshelev Sergey 1960 3 Sušice100.50 2 91.30 52 102.5030.53/42,436
50.1/VSDodal Jan 1953 3 Boh.Pha102.66 0 103.76 0 102.6630.69/42,635
51.3/ŽMŠvejd Jakub 2001 3 Sušice105.69 4 103.20 0 103.2031.23/43,434
52.4/DSŠpalek Vojtěch 1996 2 Benátky99.23 4 103.16 2 103.2331.26/43,433
53.2/VSLepík Vlastimil 1950 3 Hubertus106.11 0 101.31 2 103.3131.34/43,532
54.5/ŽSSkořepa Vojtěch 1999 3 Č.Kruml.104.00 4 101.92 2 103.9231.95/44,431
55.5/DSŠkranc Antonín 1996 3 Kotva B.99.69 54 101.92 2 103.9231.95/44,430
56.10/VŠrámek Jiří 1966 3 Klatovy104.23 0 101.95 2 103.9531.98/44,429
57.13/Jacoš Pavel 1988 3 Sláv.KV98.30 6 100.20 4 104.2032.23/44,828
58.17/VMKrejčí Hynek 1978 3 Roztoky104.36 2 102.40 2 104.4032.43/45,127
59.3/VSVondra Václav 1957 3 Ot.Strak105.30 0 102.72 2 104.7232.75/45,526
60.6/ŽSCubr Filip 2000 3 ČSAD Plz102.98 2 103.90 4 104.9833.01/45,925
61.11/VJáša Radek 1967 0 SKVS ČB107.80 2 105.38 0 105.3833.41/46,424
62.18/VMLetko Radek 1978 3 SKŽižkov103.91 2 102.33 6 105.9133.94/47,223
63.4/ŽMRezek Tomáš 2001 3 SKVS ČB115.39 6 106.53 0 106.5334.56/48,022
64.5/ŽMKrejčí Jakub 2002 3 SKVS ČB104.89 2 105.96 8 106.8934.92/48,521
65.12/VSahula Martin 1968 3 Benátky116.39 2 107.22 0 107.2235.25/49,020
66.6/ŽMLerch Eduard 2002 0 Klášter.112.72 0 103.45 4 107.4535.48/49,319
67.4/VSBenhák Jiří 1956 3 Jablonec113.91 4 107.98 0 107.9836.01/50,018
68.5/VSHeger Miroslav 1955 3 Rakovník119.38 2 108.14 0 108.1436.17/50,317
69.19/VMBureš Jan 1978 3 Sušice111.44 0 104.97 4 108.9737.00/51,416
70.6/VSPártl Mirek 1954 3 Č.Kruml.108.88 2 107.35 2 109.3537.38/51,915
71.7/ŽMHoral Vojtěch 2002 3 Horš.Týn108.31 6 105.70 4 109.7037.73/52,414
72.14/Dolejš Martin 1980 3 Hubertus118.67 2 107.72 2 109.7237.75/52,513
73.13/VKovařík Richard 1959 3 Ot.Strak113.59 2 109.86 0 109.8637.89/52,612
74.1/PŽSahula Matěj 2003 - Benátky111.70 6 109.89 2 111.8939.92/55,50
75.2/PŽWendl Samuel 2003 - Horš.Týn110.38 2 111.13 2 112.3840.41/56,10
76.20/VMVaněk Martin 1971 0 VS Tábor121.16 2 112.51 0 112.5140.54/56,311
77.3/PŽTáborský Jan 2003 - Horš.Týn113.98 8 109.31 4 113.3141.34/57,40
78.7/ŽSSofron Tomáš 1999 0 ČSAD Plz123.80 2 111.53 2 113.5341.56/57,710
79.21/VMŽatecký Jiří 1969 3 KVSPísek117.52 0 113.70 0 113.7041.73/58,09
80.15/Mužík Tomáš 1993 0 Sušice110.30 4 109.18 8 114.3042.33/58,88
81.14/VKlíč Jan 1965 - Su-hosté114.34 0 114.90 4 114.3442.37/58,90
82.8/ŽSEliáš Ondřej 2000 0 USK Pha118.95 0 113.44 2 115.4443.47/60,47
83.7/VSZýka Petr 1951 3 ČSAD Plz113.59 2 113.54 4 115.5943.62/60,66
84.4/PŽVaněk Matěj 2004 - VS Tábor130.56 2 115.77 0 115.7743.80/60,90
85.9/ŽSBláha Petr 2000 0 ČSAD Plz112.86 4 113.50 4 116.8644.89/62,45
86.10/ŽSTáborský Antonín 1999 0 Horš.Týn127.92 2 119.39 0 119.3947.42/65,94
87.15/VKraus Václav 1961 0 ČSAD Plz122.23 0 118.84 2 120.8448.87/67,93
88.8/ŽMKlíma Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.118.17 4 117.20 4 121.2049.23/68,42
89.16/VVadlejch František 1965 0 Sušice124.38 4 117.50 6 123.5051.53/71,61
90.9/ŽMKalina Vojtěch 2001 3 Vlašim121.84 2 117.41 56 123.8451.87/72,10
91.5/PŽŠvejd Jan 2004 - Sušice127.33 6 124.57 2 126.5754.60/75,90
92.22/VMŠvejd Radek 1975 0 Sušice131.42 0 131.82 6 131.4259.45/82,60
93.8/VSBabor Stanislav 1958 0 Č.Kruml.0.00 0 136.78 0 136.7864.81/90,10
94.4/DMFormánek Lukáš 1997 0 SKVS ČB132.12 8 0.00 0 140.1268.15/94,70
95.6/PŽHajduch Jaroslav 2004 - Ot.Strak136.17 10 140.75 14 146.1774.20/103,10
96.7/PŽŠedivý Vít 2004 - SKVS ČB0.00 0 138.45 8 146.4574.48/103,50
97.8/PŽKadlec Filip 2003 - USK Pha151.84 6 140.38 8 148.3876.41/106,20
98.9/PŽŠedivý Jan 2003 - SKVS ČB159.28 52 148.60 2 150.6078.63/109,30
99.10/ŽMStanovský Vojtěch 2002 0 SKVS ČB154.56 14 147.10 4 151.1079.13/109,90
100.11/ŽMŠindelář Jan 2002 0 Loko Plz153.58 8 151.19 0 151.1979.22/110,10
101.16/Matějka Jaroslav 1993 3 Ot.Strak118.95 54 101.25 52 153.2581.28/112,90
102.12/ŽMMajer Kryštof 2001 0 USK Pha225.69 56 162.10 0 162.1090.13/125,20
103.11/ŽSŠtudlar Patrik 1999 0 Č.Kruml.164.97 12 146.91 56 176.97105.00/145,90
104.13/ŽMTesař Vojtěch 2002 0 SKVS ČB154.19 60 165.52 12 177.52105.55/146,70
105.12/ŽSZlámal Antonín 1999 0 Č.Kruml.189.61 8 172.47 6 178.47106.50/148,00
106.14/ŽMČepelák František 2002 0 Č.Kruml.187.58 10 171.77 152 197.58125.61/174,50
107.10/PŽStanovský Jakub 2004 - SKVS ČB216.47 12 208.33 6 214.33142.36/197,80
108.17/Hamák Lukáš 1985 0 Sušice207.50 16 167.74 114 223.50151.53/210,50
109.11/PŽKlíma Martin 2005 - Č.Kruml.198.81 120 172.63 62 234.63162.66/226,00
110.12/PŽMareš Jakub 2003 - Č.Kruml.127.48 366 146.94 116 262.94190.97/265,30
111.13/ŽSKlampfl Tomáš 1999 0 Č.Kruml.222.45 158 204.43 62 266.43194.46/270,20
112.15/ŽMKodras Jan 2001 0 Č.Kruml.260.67 260 166.38 214 380.38308.41/428,50
  Lána Matěj 2000 0 Ot.Strak0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  Princ Rudolf 1970 0 Ot.Strak0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  Neuwirth Josef 1961 2 Hubertus0.00 0 0.00 0 nehodn. 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSGalušková Karolína 1995 1 Sušice74.26 0 73.10 0 73.10 75
2.1/Benešová Martina 1986 3 Sušice85.60 0 87.40 4 85.6012.50/17,167
3.2/Krejčová Kristýna 1991 2+ Kralupy92.94 0 90.79 0 90.7917.69/24,263
4.3/Lagnerová Lenka 1985 3 Č.Kruml.91.34 0 99.97 0 91.3418.24/25,059
5.1/ŽSBlažková Tereza 2000 2 USK Pha91.87 2 92.13 0 92.1319.03/26,055
6.2/ŽSPaloudová Anežka 1999 2 Č.Kruml.94.15 52 90.21 2 92.2119.11/26,151
7.1/VMKvapilová Gabriela 1978 2+ Sláv.KV92.30 0 92.70 0 92.3019.20/26,347
8.2/DSMatulková Jana 1996 2+ SKVS ČB91.96 2 93.20 4 93.9620.86/28,543
9.4/Bačáková Radka 1983 2 Rakovník94.53 0 92.40 2 94.4021.30/29,139
10.2/VMGalušková Anna 1970 2 Sušice96.38 0 94.79 0 94.7921.69/29,735
11.5/Pártlová Andrea 1988 3 Č.Kruml.95.36 0 95.14 0 95.1422.04/30,231
12.3/VMČerná Lucie 1977 2 Kadaň93.94 2 96.16 4 95.9422.84/31,227
13.1/ŽMGalušková Antonie 2001 2 Sušice96.20 0 95.50 2 96.2023.10/31,623
14.3/ŽSVrbová Alexandra 2000 2 Horš.Týn95.68 6 96.40 0 96.4023.30/31,922
15.6/Vanyšová Andrea 1987 0 L.Žatec99.95 2 98.10 0 98.1025.00/34,221
16.1/VLagnerová Jana 1959 2 Soběslav99.73 0 99.22 0 99.2226.12/35,720
17.2/ŽMŠprdlíková Kateřina 2001 3 Sušice101.80 4 99.57 0 99.5726.47/36,219
18.7/Pinkavová Marta 1986 3 RK Troja103.92 2 101.34 0 101.3428.24/38,618
19.3/DSMašková Kateřina 1995 3 Hubertus104.99 0 104.30 0 104.3031.20/42,717
20.4/ŽSPaloudová Karolína 2000 3 Č.Kruml.103.10 2 105.26 0 105.1032.00/43,816
21.3/ŽMDvořáková Dominika 2002 3 Dukla B.105.76 4 105.33 0 105.3332.23/44,115
22.4/VMBorská Alena 1976 3 SKVS ČB107.62 0 107.54 2 107.6234.52/47,214
23.4/ŽMStrasserová Bára 2001 3 L.Žatec109.77 6 108.53 2 110.5337.43/51,213
24.4/DSPrüherová Alžběta 1996 3 SKVS ČB110.65 0 115.14 2 110.6537.55/51,412
25.5/ŽMŽatecká Nikola 2002 3 KVSPísek110.17 2 110.24 4 112.1739.07/53,411
26.8/Benháková Anna 1993 3 Jablonec114.10 0 114.50 0 114.1041.00/56,110
27.6/ŽMFilipi Viktorie 2002 3 Č.Lípa113.30 2 118.59 2 115.3042.20/57,79
28.9/Galiszová Kateřina 1986 0 Sláv.KV134.89 0 113.51 4 117.5144.41/60,88
29.10/Hochheim Kristýna 1991 0 Boh.Pha118.50 0 115.55 2 117.5544.45/60,87
30.11/Veselá Jitka 1991 3 Klatovy115.92 4 119.74 2 119.9246.82/64,06
31.7/ŽMVaňková Klára 2001 3 VS Tábor120.28 6 118.28 2 120.2847.18/64,55
32.1/DMBáčová Michaela 1998 0 KK Brand126.30 2 124.80 6 128.3055.20/75,54
33.1/PŽPražáková Nela 2003 - VS Tábor141.53 12 135.10 4 139.1066.00/90,30
34.12/Tužová Julie 1985 0 SKVS ČB139.49 2 144.17 6 141.4968.39/93,63
35.13/Pajmová Jana 1984 0 Kadaň145.17 56 139.50 2 141.5068.40/93,62
36.2/VKlíčová Hana 1967 - Su-hosté139.23 8 140.39 2 142.3969.29/94,80
37.8/ŽMPajmová Sandra 2002 0 Kadaň141.90 6 133.84 12 145.8472.74/99,51
38.5/ŽSJandová Zuzana 1999 0 Sušice146.91 4 144.58 8 150.9177.81/106,40
39.2/DMCubrová Markéta 1997 0 ČSAD Plz157.64 8 141.00 14 155.0081.90/112,00
40.2/PŽHojdová Eliška 2005 - Horš.Týn175.38 56 154.59 64 218.59145.49/199,00
41.9/ŽMŘezníčková Kateřina 2002 0 Soběslav147.90 162 213.89 12 225.89152.79/209,00
42.6/ŽSManová Čtěpánka 1999 0 Č.Kruml.164.88 258 237.49 4 241.49168.39/230,40
43.3/PŽMachutová Iva 2003 - Kralupy0.00 0 241.11 6 247.11174.01/238,00
44.4/PŽPechlátová Nikola 2004 - Sušice221.75 104 214.86 56 270.86197.76/270,50
45.10/ŽMBauerová Markéta 2001 0 Č.Kruml.167.50 316 181.60 122 303.60230.50/315,30
46.5/PŽGalušková Bára 2006 - Sušice124.90 206 99.62 506 330.90257.80/352,70
47.6/PŽKleinová Štěpánka 2005 - Č.Kruml.179.59 270 243.79 116 359.79286.69/392,20
48.3/DMMačkalová Haidi 1998 0 Č.Kruml.0.00 0 164.75 206 370.75297.65/407,20
49.7/PŽRůžičková Kateřina 2003 - USK Pha103.14 406 128.64 304 432.64359.54/491,80
50.8/PŽBočánková Jana 2003 - Soběslav127.58 452 107.70 354 461.70388.60/531,60
51.7/ŽSStaňková Antonie 2000 0 Č.Kruml.215.46 266 169.90 360 481.46408.36/558,60
52.9/PŽVíznerová Daniela 2003 - Kadaň73.35 802 68.14 556 624.14551.04/753,80
53.8/ŽSBočánková Lucie 2000 0 Soběslav0.00 0 197.61 456 653.61580.51/794,10
54.10/PŽValentová Kristýna 2007 - Sušice105.22 754 108.89 608 716.89643.79/880,70
  Dunovská Viktorie Mia 2003 - Ot.Strak0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  Přikrylová Ema 2003 - Tesla Bo0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  Lánová Zuzana 1998 0 Ot.Strak0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  Petriláková Ludmila 1998 3 Hubertus0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  Kudějová Kristýna 1988 3 Kralupy0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  Osochovská Michaela 1986 2+ KVS HK0.00 0 0.00 0 nehodn. 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/Vlčnovský Vilém 1994 2+ SKVS ČB88.15 0 83.60 0 83.60 76
2.2/Havlíček Jan 1982 0 USK Pha87.99 0 85.84 0 85.842.24/2,772
3.1/VPrüher Jakub 1968 2 SKVS ČB88.25 0 87.52 2 88.254.65/5,668
4.1/VMKvapil Martin 1976 2+ Sláv.KV88.46 2 86.55 4 90.466.86/8,264
5.2/VMWendl Miloslav 1978 2 Horš.Týn94.34 4 90.84 0 90.847.24/8,760
6.2/VŠprdlík Vít 1967 2 Sušice97.31 4 91.40 0 91.407.80/9,356
7.3/Novák Martin 1991 2 Č.Kruml.94.31 2 91.62 0 91.628.02/9,652
8.3/VMNováček Michal 1977 3 Hubertus99.68 0 91.99 0 91.998.39/10,048
9.4/VMMilyán Dušan 1973 3 L.Žatec97.20 0 93.26 0 93.269.66/11,644
10.4/Vaněk Jiří 1987 2 Kralupy94.80 0 94.89 0 94.8011.20/13,440
11.1/VSHák Jiří 1952 2 Trutnov96.13 0 96.93 0 96.1312.53/15,036
12.5/VMPechlát Hynek 1971 3 Sušice95.17 2 94.82 4 97.1713.57/16,232
13.3/VVětrovský Jiří 1966 2 Zbraslav97.24 0 0.00 0 97.2413.64/16,328
14.6/VMTáborský Pavel 1972 2 Horš.Týn98.20 0 97.51 0 97.5113.91/16,624
15.7/VMHojda Ladislav 1973 2 Horš.Týn99.85 0 98.24 0 98.2414.64/17,523
16.1/DMKuna Václav 1998 3 SKVS ČB100.37 2 99.10 0 99.1015.50/18,522
17.4/VKuna Alois 1960 2 SKVS ČB99.78 0 100.80 0 99.7816.18/19,421
18.5/VŠkranc Jiří 1965 3 Kotva B.100.11 0 105.48 2 100.1116.51/19,720
19.6/VMachuta Zdeněk 1964 0 Kralupy101.23 0 100.72 0 100.7217.12/20,519
20.7/VFilipi Robert 1964 2 Č.Lípa101.76 2 99.32 2 101.3217.72/21,218
21.1/ŽSPřikryl Matěj 1999 3 Tesla Bo97.34 6 98.22 8 103.3419.74/23,617
22.8/VKrofta Zdeněk 1959 3 VS Tábor103.59 0 109.61 0 103.5919.99/23,916
23.2/VSBenhák Jiří 1956 3 Jablonec103.74 0 106.30 0 103.7420.14/24,115
24.2/ŽSWendl Denis 2000 3 Horš.Týn102.45 2 104.29 0 104.2920.69/24,714
25.3/VSHoral Martin 1957 3 Horš.Týn104.54 0 106.22 2 104.5420.94/25,013
26.9/VDvořák Jiří 1965 - Su-hosté113.28 0 103.34 2 105.3421.74/26,00
27.10/VPtašnik Vladislav 1963 0 Sušice109.42 0 105.39 0 105.3921.79/26,112
28.11/VMulač Oldřich 1961 3 Hubertus105.66 0 105.54 0 105.5421.94/26,211
29.3/ŽSPohanka Vítek 2000 3 Klatovy107.94 2 106.70 0 106.7023.10/27,610
30.12/VČervenka Jaroslav 1964 3 Hubertus109.78 0 107.09 0 107.0923.49/28,19
31.5/Krofta Dominik 1993 3 VS Tábor108.40 0 111.00 2 108.4024.80/29,78
32.6/Vadlejch Jan 1989 3 SKVS ČB107.71 2 106.61 4 109.7126.11/31,27
33.4/ŽSSkořepa Vojtěch 1999 0 Č.Kruml.112.72 0 110.20 0 110.2026.60/31,86
34.4/VSPoula Jan 1955 3 Sláv.KV108.60 2 111.37 0 110.6027.00/32,35
35.13/VSýkora Jaroslav 1961 3 Hubertus109.48 4 0.00 0 113.4829.88/35,74
36.1/DSŠkranc Antonín 1996 3 Kotva B.108.57 6 113.72 6 114.5730.97/37,03
37.5/VSHolý Jiří 1957 3 Rakovník117.90 0 115.19 0 115.1931.59/37,82
38.8/VMKysela David 1977 0 Kralupy122.19 0 116.20 0 116.2032.60/39,01
39.14/VJandáš Roman 1965 3 Kadaň128.98 0 119.10 2 121.1037.50/44,90
40.6/VSKrejčí Antonín 1955 3 Kralupy124.30 2 126.17 0 126.1742.57/50,90
41.1/PŽWendl Samuel 2003 - Horš.Týn129.13 0 129.83 4 129.1345.53/54,50
42.1/ŽMKlíma Vojtěch 2002 0 Č.Kruml.129.32 2 127.87 4 131.3247.72/57,10
43.5/ŽSBárta Jan 2000 0 Kralupy138.19 6 133.59 2 135.5951.99/62,20
  Johanides Milan 1975 2 Kralupy0.00 0 0.00 0 nehodn. 0
  Jícha Dušan 1982 2 So Písek0.00 0 0.00 0 nehodn. 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/Hošková Kateřina 1985 MT USK Pha91.60 2 91.94 0 91.94 25
2.1/DSMatulková Jana 1996 1 SKVS ČB100.89 2 102.55 2 102.8910.95/11,917
3.1/VMKvapilová Gabriela 1978 0 Sláv.KV107.34 0 108.92 0 107.3415.40/16,89
4.1/ŽSVrbová Alexandra 2000 2 Horš.Týn114.55 0 115.12 0 114.5522.61/24,65
5.2/ŽSPaloudová Anežka 1999 3 Č.Kruml.113.22 4 116.38 0 116.3824.44/26,64
6.2/VMČerná Lucie 1977 3 Kadaň118.23 2 115.78 2 117.7825.84/28,13
7.1/ŽMGalušková Antonie 2001 3 Sušice117.98 0 133.31 0 117.9826.04/28,32
8.3/ŽSBlažková Tereza 2000 0 USK Pha138.60 0 119.45 2 121.4529.51/32,11
9.2/Bačáková Radka 1983 0 Rakovník129.86 4 122.91 2 124.9132.97/35,90
10.1/PŽPřikrylová Ema 2003 - Tesla Bo125.39 6 133.62 0 131.3939.45/42,90
11.2/DSPrüherová Alžběta 1996 0 SKVS ČB0.00 0 148.72 4 152.7260.78/66,10
12.2/ŽMFilipi Viktorie 2002 0 Č.Lípa185.30 154 198.52 4 202.52110.58/120,30

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VSBenhák Jiří
Benhák Ladislav
1956
1954
2 Jablonec
SKVS ČB
104.22 0 99.32 2 101.32 23
2.1/VVeselý Josef
Šrámek Jiří
1950
1966
3 Klatovy
Klatovy
115.19 0 109.24 0 109.247.92/7,819
3.2/VMaceček Dušan
Filipi Robert
1962
1964
2 Hubertus
Č.Lípa
0.00 0 109.54 0 109.548.22/8,115
4.1/VMPechlát Hynek
Holý Jiří
1971
1957
2 Sušice
Rakovník
113.38 2 110.14 4 114.1412.82/12,711
5.1/Krofta Dominik
Krofta Zdeněk
1993
1959
3 VS Tábor
VS Tábor
114.19 0 116.97 2 114.1912.87/12,77
6.1/ŽSPřikryl Matěj
Přikrylová Ema
1999
2003
2 Tesla Bo
Tesla Bo
117.94 4 114.80 0 114.8013.48/13,36
7.3/VMulač Oldřich
Lepík Filip
1961
1976
0 Hubertus
Hubertus
116.26 0 112.56 4 116.2614.94/14,75
8.2/VSKučera Tomáš
Poula Jan
1950
1955
3 Sláv.KV
Sláv.KV
130.83 0 117.41 2 119.4118.09/17,94
9.2/Novák Martin
Dundová Iva
1991
1995
0 Č.Kruml.
Č.Kruml.
129.16 8 121.73 2 123.7322.41/22,13
10.3/VSParaniak Jan
Kuna Alois
1951
1960
3 SKVS ČB
SKVS ČB
127.75 4 123.90 4 127.9026.58/26,22
11.2/VMKrejčí Hynek
Krejčí Antonín
1978
1955
3 Roztoky
Kralupy
131.00 4 128.78 2 130.7829.46/29,11
12.1/ŽMHoral Vojtěch
Wendl Denis
2002
2000
0 Horš.Týn
Horš.Týn
139.12 4 134.70 4 138.7037.38/36,90
13.3/Pechlát Hynek
Mužíková Tereza
1995
1996
- SKVS ČB
Su-hosté
143.52 4 145.00 6 147.5246.20/45,60
14.4/Čuňátová Markéta
Vadlejch Jan
1991
1989
- Su-hosté
SKVS ČB
154.97 8 151.79 8 159.7958.47/57,70
15.2/ŽSEliáš Ondřej
Raška Tomáš
2000
2001
0 USK Pha
USK Pha
181.97 62 156.20 4 160.2058.88/58,10
16.5/Prüherová Alžběta
Jáša Radek
1996
1967
0 SKVS ČB
SKVS ČB
177.95 16 158.36 8 166.3665.04/64,20
17.6/Hodná Jitka
Bouzek Filip
1995
1992
- Su-hosté
Sušice
181.55 12 158.54 12 170.5469.22/68,30
  Hochheim Kristýna
Martin Václav
1991
1971
3 Boh.Pha
Boh.Pha
0.00 0 0.00 0 nehodn. 0

kategorie C2W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ŽSGalušková Antonie
Vrbová Alexandra
2001
2000
0 Sušice
Horš.Týn
139.78 10 132.70 6 138.70 2
2.2/ŽSPaloudová Anežka
Paloudová Karolína
1999
2000
0 Č.Kruml.
Č.Kruml.
138.28 10 131.61 10 141.612.91/2,11
3.1/ŽMFilipi Viktorie
Dvořáková Dominika
2002
2002
3 Č.Lípa
Dukla B.
151.67 2 151.71 2 153.6714.97/10,80
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3