vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Kroměřížský slalom

11.05.2014   Řeka Morava pod mostem K.Rajnocha
ředitel: Bohumil Hrabec   vrchní rozhodčí: Vladimír Jordán
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMKAMINSKÝ Jan 1999 2 Val.Mez.103.00 2 98.50 0 98.50 11
2.1/VSCHREIBER Zbyněk 1963 3 VS Desná106.60 0 108.10 0 106.608.10/8,27
3.2/DMKŘENEK Jakub 1999 3 Val.Mez.107.80 0 111.50 4 107.809.30/9,46
4.2/VPLACHÝ Roman 1969 3 Kroměříž111.30 0 113.30 2 111.3012.80/13,05
5.1/ZSŠKORŇA Adam 2000 3 Val.Mez.112.60 50 114.10 0 114.1015.60/15,84
6.2/ZSURBAN Daniel 2001 0 Šumperk117.00 4 120.70 0 120.7022.20/22,53
7.3/DMDANĚK Dominik 1998 0 Šumperk184.30 10 117.60 4 121.6023.10/23,52
8.1/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc131.30 0 132.60 0 131.3032.80/33,31
9.4/DMWALTER Jakub 1998 0 Šumperk126.50 6 122.00 104 132.5034.00/34,50
10.2/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 0 Olomouc135.20 0 130.70 2 132.7034.20/34,70
11.3/ZMRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc200.20 2 156.90 4 160.9062.40/63,40
12.4/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc184.30 2 178.80 6 184.8086.30/87,60

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh98.50 0 96.90 2 98.50 28
2.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník101.00 0 102.30 0 101.002.50/2,524
3.1/ZMBEKOVÁ Kateřina 2002 3 KK Opava102.50 0 101.40 0 101.402.90/2,920
4.1/ZSDZURENDOVÁ Katarína 2000 3 Bratislava105.00 2 104.40 2 106.407.90/8,00
5.1/DMHOROVÁ Klára 1998 3 KK Opava104.70 2 102.30 6 106.708.20/8,316
6.2/ZSMOTYČKOVÁ Sára 2001 2 SKVeselí106.60 2 106.20 2 108.209.70/9,812
7.2/ZMNEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 3 Ostrava107.20 4 109.70 0 109.7011.20/11,411
8.3/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž110.20 0 112.10 4 110.2011.70/11,910
9.1/U23LIGURSKÁ Blanka 1994 2 Kroměříž109.00 2 117.50 2 111.0012.50/12,79
10.3/ZMČAJKOVÁ Kristýna 2002 3 SKVeselí120.30 8 107.20 4 111.2012.70/12,98
11.4/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc112.70 0 112.80 0 112.7014.20/14,47
12.5/ZMTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí117.60 2 125.00 6 119.6021.10/21,46
13.6/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí116.50 4 122.00 2 120.5022.00/22,35
14. MAIKRANZOVÁ Kateřina 1990 0 Tech.Pha119.70 4 119.30 6 123.7025.20/25,64
15.2/U23KOHOUTKOVÁ Pavlína 1995 3 VS Desná121.70 4 120.70 4 124.7026.20/26,63
16.4/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 3 KK Opava126.20 0 121.60 4 125.6027.10/27,52
17.7/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 0 KK Opava130.80 0 131.80 2 130.8032.30/32,81
18.8/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc131.70 4 129.00 2 131.0032.50/33,00
19.9/ZMĎURECOVÁ Kristína 2002 3 Bratislava128.80 4 125.60 6 131.6033.10/33,60
20.10/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 0 Olomouc129.40 6 130.30 4 134.3035.80/36,30
21.11/ZMĎURECOVÁ Mahuliena 2002 3 Bratislava141.10 2 137.50 4 141.5043.00/43,70
22.5/ZSKOZÁRKOVÁ Hana 2000 0 Kroměříž144.80 6 136.40 58 150.8052.30/53,10

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
123.30 4 119.40 2 121.40 11
2.1/DMBEKOVÁ Kateřina
HOROVÁ Klára
2002
1998
3 KK Opava
KK Opava
161.30 60 147.80 4 151.8030.40/25,07
3.1/ZMTŮMOVÁ Natálie
KOŠÍKOVÁ Denisa
2002
2002
2 SKVeselí
SKVeselí
158.70 4 159.50 8 162.7041.30/34,03
4.2/ZSSMETÁNKOVÁ Klára
SNOPEK Vladimír
2000
2001
Kroměříž
Kroměříž
160.40 14 152.20 31 174.4053.00/43,72
5.3/ZSPROCHÁZKA Vojtěch
LÁTAL Filip
2002
2001
Olomouc
Olomouc
187.00 2 186.80 16 189.0067.60/55,71
6.4/ZSKLOBOUČKOVÁ Ivana
HRUŠKOVÁ Klára
2003
2001
KK Opava
KK Opava
216.10 12 0.00 999 228.10106.70/87,90
7.1/DSKONEČNÝ Daniel
ŠILHÁNEK Miroslav
1997
1998
2 Kroměříž
Kroměříž
152.00 104 166.20 110 256.00134.60/110,90
  SMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
Val.Mez.
Val.Mez.
0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. ŽÁK Jiří 1986 2 KK Opava81.10 0 80.10 50 81.10 56
2. HÁJEK Michal 1986 3 Ostrava84.20 0 81.70 0 81.700.60/0,752
3. LOUČKA Marek 1982 2 Kroměříž87.30 0 86.50 0 86.505.40/6,748
4.1/VHÁJEK Roman 1963 3 Ostrava93.60 0 92.80 0 92.8011.70/14,444
5.2/VLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž94.60 0 95.00 0 94.6013.50/16,640
6.3/VMAIKRANZ Petr 1967 3 Ostrava92.60 4 91.70 4 95.7014.60/18,036
7.4/VHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž94.40 2 94.50 2 96.4015.30/18,932
8. BŘEČKA Tomáš 1988 2 SKVeselí98.50 52 93.90 4 97.9016.80/20,728
9.1/DSHAISLAR Ondřej 1996 2 Zábřeh95.30 4 94.00 4 98.0016.90/20,824
10. ČEVORA Lukáš 1988 0 Kroměříž112.90 4 99.00 0 99.0017.90/22,123
11.1/VMSVOBODA Zdeněk 1970 2 Lipník101.70 2 99.50 0 99.5018.40/22,722
12.1/ZSTICHÝ Štěpán 2000 3 Val.Mez.100.40 0 102.70 0 100.4019.30/23,821
13.2/DSŠVUB Jakub 1996 3 VS Desná98.80 2 98.20 10 100.8019.70/24,320
14. DAMBORSKÝ Libor 1982 0 Kroměříž100.90 0 101.80 0 100.9019.80/24,419
14. LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž100.90 0 100.30 52 100.9019.80/24,418
16.3/DSBARGEL Radek 1996 3 VS Desná103.10 0 97.30 8 103.1022.00/27,117
17. MINKS Tomáš 1980 0 Kroměříž101.80 52 104.50 2 106.5025.40/31,316
18.1/ZMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno111.80 0 107.50 0 107.5026.40/32,615
19.2/ZSPEŠEK Tibor 2000 3 SKVeselí107.60 2 105.20 4 109.2028.10/34,614
20.4/DSNOVÁK Jiří 1997 2 KK Brno112.00 0 109.00 2 111.0029.90/36,913
21.2/ZMPETROVAJ Matúš 2002 3 Bratislava112.80 2 109.20 2 111.2030.10/37,10
22.5/VBEDNÁREK Čestmír 1961 3 VS Desná106.20 8 108.80 4 112.8031.70/39,112
23.5/DSKONEČNÝ Daniel 1997 3 Kroměříž108.30 14 108.00 6 114.0032.90/40,611
24.3/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 0 Olomouc114.70 0 114.50 0 114.5033.40/41,210
25.1/DMŠILHÁNEK Miroslav 1998 3 Kroměříž113.40 8 112.00 6 118.0036.90/45,59
26.4/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc116.10 2 119.00 4 118.1037.00/45,68
27.5/ZMRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc116.30 54 120.60 0 120.6039.50/48,77
28.6/ZMBURAN Ilja 2003 3 Bratislava125.00 6 122.20 2 124.2043.10/53,10
29.7/ZMROUČA Samuel 2002 0 Šumperk130.00 4 123.40 2 125.4044.30/54,66
30.3/ZSSNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž127.80 4 125.10 2 127.1046.00/56,75
31.4/ZSLÁTAL Filip 2001 0 Olomouc132.70 0 127.20 2 129.2048.10/59,34
32.8/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc131.80 0 137.10 0 131.8050.70/62,53
33.9/ZMIVÁNEK Roman 2002 0 SKVeselí137.90 6 132.20 2 134.2053.10/65,52
34.5/ZSURBAN Daniel 2001 0 Šumperk131.70 4 128.60 6 134.6053.50/66,01
35.10/ZMMALATSCHEK Matej 2002 3 Bratislava161.00 12 130.70 4 134.7053.60/66,10
36.11/ZMSOUČEK Tomáš 2003 0 Olomouc141.30 2 133.80 2 135.8054.70/67,40
37.12/ZMKUBINEC Filip 2002 3 Bratislava139.70 0 134.50 2 136.5055.40/68,30
38.6/ZSPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž142.30 8 137.40 0 137.4056.30/69,40
39.7/ZSWALTER David 2001 0 Šumperk134.10 6 180.30 8 140.1059.00/72,70
40.13/ZMČERVENKA Fedor 2002 3 Bratislava144.10 2 138.30 2 140.3059.20/73,00
41.8/ZSŘEZNÍK Vít 2001 0 Šumperk136.60 6 141.90 4 142.6061.50/75,80
42.6/DSŠUMBERA Václav 1997 0 Šumperk145.60 10 142.30 58 155.6074.50/91,90
43.14/ZMRANCE Sebastián 2002 0 Olomouc182.10 8 168.50 4 172.5091.40/112,70
44.15/ZMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 0 Olomouc162.00 58 169.50 6 175.5094.40/116,40
45.16/ZMBURŠÍK Matej 2003 0 Bratislava168.00 100 162.40 54 216.40135.30/166,80
46.17/ZMZUBALÍK Martin 2002 0 SKVeselí158.80 208 146.10 114 260.10179.00/220,70
47.18/ZMNOVÁK Matěj 2003 0 KK Opava0.00 999 153.50 266 419.50338.40/417,30
  ŠVÉDA Daniel 2002 0 Val.Mez.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  SMILEK Jiří 2003 0 Val.Mez.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  LONÍK Matěj 2001 0 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠVARC Adam 2001 0 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc140.70 2 138.10 2 140.10 2
2.1/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 0 Kroměříž136.90 4 0.00 999 140.900.80/0,61
3.2/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 0 SKVeselí144.50 4 144.30 2 146.306.20/4,40
4.3/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 0 Olomouc161.60 4 194.10 54 165.6025.50/18,20
5.4/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc176.40 6 183.20 2 182.4042.30/30,20
  BAYEROVÁ Markéta 2000 0 Val.Mez.0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZZKNEBLOVÁ Klára 2005 0 Olomouc130.30 0 125.40 0 125.40 0
2.1/PZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 0 Olomouc135.80 2 132.00 4 136.0010.60/8,50
3.2/PZMURBAN Michal 2004 0 Šumperk144.40 2 138.60 2 140.6015.20/12,10
4.3/PZMMRÁKA Jan 2004 0 Olomouc145.40 0 150.40 6 145.4020.00/15,90
5.4/PZMMRÁZEK Jakub 2004 0 KK Opava144.00 6 133.20 56 150.0024.60/19,60
6.2/PZZDOLEŽALOVÁ Bára 2005 0 Olomouc151.20 4 145.00 8 153.0027.60/22,00
7.5/PZMHRIC Ondřej 2004 0 Olomouc158.00 0 160.00 6 158.0032.60/26,00
8.6/PZMNOVÁK Matyáš 2005 0 Olomouc0.00 999 167.10 6 173.1047.70/38,00
9.7/PZMŠIŠKA Ondřej 2004 0 Kroměříž170.00 4 153.20 53 174.0048.60/38,80
10.8/PZMGÁBRLÍK Jakub 2004 0 Olomouc153.80 58 181.60 104 211.8086.40/68,90
11.3/PZZJANŮ Veronika 2005 0 Olomouc212.20 104 181.40 102 283.40158.00/126,00
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3