vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sprint ve Veselí n.M. + 3. ČP žáků

29.06.2014   řeka Morava v prostoru silničního mostu
ředitel: Ivo Košík   vrchní rozhodčí: Heda Kratochvílová
výsledky ke stažení: xls  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSŽENKA Ondra 2000 3 Pardub.01:01,00 01:00,10 01:00,10 6
2.1/DMRUFFER Matěj 1999 3 Pardub.01:02,30 01:02,40 01:02,302.20/3,75
3.2/ZSŽENKA Martin 2000 3 Pardub.01:03,10 01:02,80 01:02,802.70/4,54
4.1/ZMKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.01:07,20 01:06,60 01:06,606.50/10,83
5.3/ZSNOVÁK Kuba 2001 0 Pardub.01:13,20 01:10,10 01:10,1010.00/16,62
6.2/ZMJANŮ Filip 2002 0 Olomouc01:11,85 01:12,20 01:11,8511.75/19,61
7.4/ZSURBAN Daniel 2001 0 Šumperk01:15,70 01:13,00 01:13,0012.90/21,50
8.3/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 0 Olomouc01:20,25 01:18,70 01:18,7018.60/30,90
9.2/DMDANĚK Dominik 1998 0 Šumperk01:21,30 01:19,80 01:19,8019.70/32,80

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSDIMOVOVÁ Barbora 2000 2 Litovel00:51,60 00:50,90 00:50,90 35
2.2/ZSVRBOVÁ Alexandra 2000 2 Horš.Týn00:54,50 00:55,60 00:54,503.60/7,131
3.3/ZSDIMOVOVÁ Viktorie 2000 3 Litovel00:54,70 00:55,50 00:54,703.80/7,527
4.4/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.00:55,10 00:54,90 00:54,904.00/7,923
5.5/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno00:55,60 00:56,70 00:55,604.70/9,219
6.1/ZMDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2 Dukla B.00:55,80 00:56,00 00:55,804.90/9,615
7.2/ZMČAJKOVÁ Kristýna 2002 3 SKVeselí00:56,50 00:57,10 00:56,505.60/11,014
8.6/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 3 KK Brno00:57,00 00:58,60 00:57,006.10/12,013
9.1/DMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 3 Olomouc00:57,80 00:58,60 00:57,806.90/13,612
10.7/ZSMOTYČKOVÁ Sára 2001 3 SKVeselí00:00,00 00:58,90 00:58,908.00/15,711
11.8/ZSSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž01:00,30 00:59,10 00:59,108.20/16,110
12.3/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc01:01,10 00:59,30 00:59,308.40/16,59
13.4/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí01:03,10 01:02,40 01:02,4011.50/22,68
14.5/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 0 Olomouc01:04,30 01:03,00 01:03,0012.10/23,87
15.9/ZSKREJČÍŘOVÁ Lucie 2000 0 KK Brno01:05,00 01:03,30 01:03,3012.40/24,46
16.6/ZMĎURECOVÁ Kristína 2002 0 SVK – UK Bratislava01:07,20 01:04,40 01:04,4013.50/26,50
17.7/ZMTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí01:06,10 01:04,50 01:04,5013.60/26,75
18.10/ZSKOLÁŘOVÁ Marika 2000 3 Olomouc01:04,80 01:05,40 01:04,8013.90/27,34
19.11/ZSVAŇKOVÁ Michaela 2000 3 Litovel01:07,90 01:05,50 01:05,5014.60/28,73
20.8/ZMĎURECOVÁ Mahulena 2002 0 SVK – UK Bratislava01:07,20 01:06,70 01:06,7015.80/31,00
21.9/ZMFILIPI Viktorie 2002 0 Č.Lípa01:07,30 01:06,90 01:06,9016.00/31,42
22.10/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 0 Olomouc01:08,10 01:08,20 01:08,1017.20/33,81
23.11/ZMNOVOTNÁ Mariána 2002 0 Pardub.01:08,90 01:08,80 01:08,8017.90/35,20
24.12/ZMLANDSMANOVÁ Lucie 2002 0 Pardub.01:29,90 01:09,40 01:09,4018.50/36,30
25.13/ZMŠMOLDASOVÁ Zuzana 2002 0 Litovel01:11,70 01:10,70 01:10,7019.80/38,90
26.14/ZMPECHÁČKOVÁ Julie 2003 0 Val.Mez.01:13,30 01:15,50 01:13,3022.40/44,00

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSŽENKA Martin
ŽENKA Ondra
2000
2000
3 Pardub.
Pardub.
00:57,00 00:58,90 00:57,00 8
2.1/DSŠILHÁNEK Miroslav
KONEČNÝ Daniel
1998
1997
Kroměříž
Kroměříž
00:59,10 00:00,00 00:59,102.10/3,77
3.1/DMKŘENEK Jakub
KAMINSKÝ Jan
1999
1999
3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:06,40 00:59,60 00:59,602.60/4,66
4.2/ZSVESELÝ František
KOBLÍŽEK Daniel
2000
2000
3 Trutnov
Trutnov
01:01,60 01:03,20 01:01,604.60/8,15
5.3/ZSTICHÝ Štěpán
ŠKORŇA Adam
2000
2000
3 Val.Mez.
Val.Mez.
01:04,00 01:05,80 01:04,007.00/12,34
6.4/ZSVENIGER Jan
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
3 Vys.Mýto
Týniště
01:04,40 01:07,00 01:04,407.40/13,03
7.2/DMNOVÁK Kuba
RUFFER Matěj
2001
1999
3 Pardub.
Pardub.
01:04,60 01:04,70 01:04,607.60/13,32
8.5/ZSGABRLÍK Tomáš
FIALA Jakub
2000
2001
Olomouc
Olomouc
01:05,60 01:10,60 01:05,608.60/15,11
9.6/ZSHRNČÍŘ Jakub
HRNČÍŘ Vojtěch
2001
2001
Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:07,00 01:10,60 01:07,0010.00/17,50
10.7/ZSŠVARC Adam
LÁTAL Filip
2001
2001
Olomouc
Olomouc
01:08,70 01:09,60 01:08,7011.70/20,50
11.1/ZMSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
Val.Mez.
Val.Mez.
01:11,90 01:12,40 01:11,9014.90/26,10

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Dukla B.00:46,20 00:46,70 00:46,20 41
2.1/ZSGABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc00:51,00 00:49,60 00:49,603.40/7,437
3.2/ZSKOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Trutnov00:52,50 00:49,90 00:49,903.70/8,033
4.3/ZSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.00:51,80 00:50,40 00:50,404.20/9,129
5.1/DSKONEČNÝ Daniel 1997 3 Kroměříž00:52,90 00:00,00 00:52,906.70/14,528
6.4/ZSNACHTIGAL Richard 2000 0 Val.Mez.00:54,00 00:54,40 00:54,007.80/16,927
7.2/DMBOUČEK Stanislav 1999 3 Trutnov00:55,30 00:55,50 00:55,309.10/19,726
8.5/ZSVENIGER Jan 2000 3 Vys.Mýto00:56,50 00:55,60 00:55,609.40/20,325
9.6/ZSŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště00:59,20 00:57,10 00:57,1010.90/23,624
10.7/ZSPEŠEK Tibor 2000 3 SKVeselí00:57,20 01:01,80 00:57,2011.00/23,823
11.1/ZMKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.00:59,70 00:57,30 00:57,3011.10/24,022
12.8/ZSVESELÝ František 2000 3 Trutnov01:00,10 00:58,50 00:58,5012.30/26,621
13.2/ZMKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.01:00,80 00:58,60 00:58,6012.40/26,820
14.3/ZMIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí01:02,40 00:58,90 00:58,9012.70/27,519
15.9/ZSKLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.01:00,70 01:00,00 01:00,0013.80/29,918
16.10/ZSKOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.01:08,30 01:00,10 01:00,1013.90/30,117
17.11/ZSŠVARC Adam 2001 0 Olomouc01:00,80 01:00,20 01:00,2014.00/30,316
18.4/ZMJANŮ Filip 2002 3 Olomouc01:05,40 01:01,00 01:01,0014.80/32,015
19.5/ZMHALA Jiří 2002 0 Olomouc01:05,80 01:01,50 01:01,5015.30/33,114
20.12/ZSHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto01:07,30 01:02,50 01:02,5016.30/35,313
21.13/ZSSNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž01:05,20 01:03,50 01:03,5017.30/37,412
22.14/ZSFIALA Jakub 2001 0 Olomouc01:04,70 01:03,70 01:03,7017.50/37,911
23.15/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc01:04,70 01:03,80 01:03,8017.60/38,110
24.16/ZSWALTER David 2001 0 Šumperk01:04,30 01:04,60 01:04,3018.10/39,29
25.17/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto01:09,70 01:05,10 01:05,1018.90/40,98
26.18/ZSLÁTAL Filip 2001 0 Olomouc01:05,30 01:05,70 01:05,3019.10/41,37
27.6/ZMBURÁŇ Ilja 2003 0 SVK – UK Bratislava01:06,50 01:05,70 01:05,7019.50/42,20
28.3/DMLUDWIG Hubert 1999 3 Olomouc01:06,30 01:05,80 01:05,8019.60/42,46
29.7/ZMRUDORFER Martin 2003 0 Olomouc01:10,60 01:06,00 01:06,0019.80/42,95
30.8/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc01:09,00 01:07,00 01:07,0020.80/45,04
31.9/ZMKOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.01:11,40 01:07,40 01:07,4021.20/45,93
32.10/ZMKUBUNEC Filip 2002 0 SVK – UK Bratislava01:12,50 01:07,60 01:07,6021.40/46,30
33.19/ZSCHABIČA Pavel 2001 0 SKVeselí01:13,30 01:07,80 01:07,8021.60/46,82
34.11/ZMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 0 Olomouc01:09,80 01:07,90 01:07,9021.70/47,01
35.12/ZMSOUČEK Tomáš 2003 0 Olomouc01:08,20 01:08,10 01:08,1021.90/47,40
36.13/ZMHRADEC Matěj 2003 0 Olomouc01:08,80 01:08,50 01:08,5022.30/48,30
37.14/ZMMALATSCHEK Matěj 2002 0 SVK – UK Bratislava01:11,90 01:09,30 01:09,3023.10/50,00
38.15/ZMMAREŠ Jakub 2003 0 Č.Kruml.01:13,90 01:09,90 01:09,9023.70/51,30
39.16/ZMBURŠÍK Matěj 2003 0 SVK – UK Bratislava01:10,30 01:11,30 01:10,3024.10/52,20
40.17/ZMROUČA Samuel 2002 0 Šumperk01:12,00 01:10,80 01:10,8024.60/53,20
41.18/ZMRANCE Sebastián 2002 0 Olomouc01:18,20 01:11,90 01:11,9025.70/55,60
42.19/ZMZUBALÍK Martin 2002 0 SKVeselí01:12,40 01:12,50 01:12,4026.20/56,70
43.20/ZSSURMA Tadeáš 2001 0 Šumperk01:16,50 01:15,50 01:15,5029.30/63,40
44.21/ZSVÁCHA Ondřej 2001 0 Šumperk01:18,00 01:18,30 01:18,0031.80/68,80
45.20/ZMČEPELÁK František 2002 0 Č.Kruml.01:27,70 01:18,40 01:18,4032.20/69,70
  PLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž00:00,00 00:00,00 59:59,99 0
  PETROVAJ Matouš 2002 0 SVK – UK Bratislava00:00,00 59:59,99 59:59,99 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSPALOUDOVÁ Karolína 2000 3 Č.Kruml.01:06,90 01:08,50 01:06,90 6
2.2/ZSVRBOVÁ Alexandra 2000 3 Horš.Týn01:07,00 01:07,30 01:07,000.10/0,15
2.3/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 3 KK Brno01:07,00 01:07,60 01:07,000.10/0,14
4.4/ZSNĚMCOVÁ Marie 2000 0 KK Brno01:09,70 01:11,00 01:09,702.80/4,23
5.1/ZMKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 0 SKVeselí01:15,40 01:23,10 01:15,408.50/12,72
6.2/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 0 Olomouc01:15,70 01:16,70 01:15,708.80/13,21
7.3/ZMLANDSMANOVÁ Lucie 2002 0 Pardub.01:34,00 01:39,10 01:34,0027.10/40,50
8.4/ZMFILIPI Viktorie 2002 0 Č.Lípa01:42,90 01:34,20 01:34,2027.30/40,80
9.5/ZMNOVOTNÁ Mariána 2002 0 Pardub.01:46,10 00:00,00 01:46,1039.20/58,60
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3