vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom ve Strakonicích

11.07.2015   řeka Otava, Strakonice Podskalí
ředitel: Václav Vondra   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha102.93 0 101.86 0 101.86 76
2. BUCHTEL Martin 1982 2 Hubertus103.44 0 103.23 2 103.441.58/1,668
3.1/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor107.41 2 107.02 0 107.025.16/5,164
4. PEŠTA Jan 1981 3 L.Tábor109.13 0 107.17 0 107.175.31/5,260
5.2/VMNOVOSAD Lukáš 1976 3 Č.Kruml.109.69 0 108.08 0 108.086.22/6,156
6. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy110.42 4 111.01 0 111.019.15/9,052
7. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa109.69 2 107.85 6 111.699.83/9,748
8.1/U23SLANINA Vladimír 1994 L.Žatec112.20 0 113.86 0 112.2010.34/10,244
9. JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek115.64 4 111.61 2 113.6111.75/11,540
10.3/VMNOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus114.03 0 114.60 0 114.0312.17/11,936
11.1/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav117.36 0 115.22 0 115.2213.36/13,132
12.4/VMHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn118.29 0 117.66 0 117.6615.80/15,528
13. HRÁDEK Petr 1987 3 So Písek115.41 56 116.26 2 118.2616.40/16,124
14.5/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB120.60 0 119.23 0 119.2317.37/17,120
15. POTUŽÁK Jan 1988 3 Sušice119.46 2 119.39 0 119.3917.53/17,219
16. KUBÁT Zdeněk 1991 Klatovy120.25 0 123.11 0 120.2518.39/18,118
17.6/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice125.86 2 119.08 2 121.0819.22/18,917
18.1/VSKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB122.89 0 121.45 0 121.4519.59/19,216
19.2/VSKUBÁT Jiří 1959 3 Klatovy121.55 0 121.62 2 121.5519.69/19,315
20.1/DMŠTUDLAR Patrik 1999 Č.Kruml.129.63 8 124.69 0 124.6922.83/22,414
21.2/U23BOUZEK Filip 1992 Sušice125.87 8 123.28 2 125.2823.42/23,013
22.3/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník126.66 0 125.30 0 125.3023.44/23,012
23.2/VKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor123.99 2 129.23 4 125.9924.13/23,711
24.1/DSHABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor127.61 0 125.87 6 127.6125.75/25,310
25.1/PZPOLLERT Jan 2005 USK Pha127.14 2 126.09 2 128.0926.23/25,80
26.4/VSKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor132.17 0 138.65 0 132.1730.31/29,89
27.3/VČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus137.91 0 132.57 0 132.5730.71/30,18
28.1/ZSMAJER Kryštof 2001 USK Pha136.25 2 133.28 0 133.2831.42/30,87
29.4/VŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy133.52 0 135.62 2 133.5231.66/31,16
30.2/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.132.99 4 135.40 0 135.4033.54/32,95
31.5/VSPOULA Jan 1955 Sláv.KV136.51 0 133.79 2 135.7933.93/33,34
32.1/ZMVENC Štěpán 2004 KK Brand139.57 0 143.77 0 139.5737.71/37,03
33.2/PZJIRAS Filip 2005 USK Pha144.48 4 144.99 0 144.9943.13/42,30
34.3/ZSHOUSKA Jan 2001 USK Pha147.16 4 143.59 2 145.5943.73/42,92
35.2/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB143.47 4 143.80 4 147.4745.61/44,81
36.3/ZMMAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.147.99 6 144.40 6 150.4048.54/47,70
37.7/VMVÁLEK Michal 1974 VS Tábor161.49 6 155.34 0 155.3453.48/52,50
38.4/ZSKLEIN Pavel 2001 Č.Kruml.155.13 8 152.55 4 156.5554.69/53,70
39.3/PZVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 Zbraslav157.18 4 153.50 4 157.5055.64/54,60
40.4/ZMDUŘT Vojtěch 2003 USK Pha158.68 0 170.09 0 158.6856.82/55,80
41.5/ZMČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB163.63 0 167.09 2 163.6361.77/60,60
42.6/ZMŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB167.00 4 175.38 2 171.0069.14/67,90
43.7/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha168.32 6 172.34 0 172.3470.48/69,20
44.8/ZMHARTL Jakub 2004 Horš.Týn227.95 58 211.51 6 217.51115.65/113,50
45.4/PZPECHLÁT Adam 2007 Sušice399.27 8 331.10 16 347.10245.24/240,80
  PŠENIČKA Václav 2001 Rakovník1.00 999 5.00 0 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha101.77 0 98.64 0 98.64 75
2. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy113.22 6 112.80 0 112.8014.16/14,467
3. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor114.17 6 112.84 0 112.8414.20/14,463
4. BRÁDKOVÁ Alice 1988 Roudnice116.56 0 112.93 0 112.9314.29/14,559
5.1/ZSSTRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec119.51 4 115.79 0 115.7917.15/17,455
6.1/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň117.12 8 115.31 2 117.3118.67/18,951
7.1/VBENEŠOVÁ Marie 1961 2 Sušice117.59 0 119.76 0 117.5918.95/19,247
8. ZÁSTĚROVÁ Anna 1989 So Písek119.98 0 118.19 0 118.1919.55/19,843
9.1/DSBÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand116.70 2 122.44 2 118.7020.06/20,339
10. NOVÁČKOVÁ Michala 1984 2 Benátky120.28 0 116.78 2 118.7820.14/20,435
11. CHVOSTOVÁ Ivana 1983 3 Ot.Strak123.52 2 119.56 0 119.5620.92/21,231
12.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav121.63 0 120.29 0 120.2921.65/21,927
13.2/ZSKYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice116.72 4 118.11 4 120.7222.08/22,423
14.2/VGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice124.04 2 120.85 0 120.8522.21/22,519
15.1/ZMDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 2 Ot.Strak122.66 2 121.15 0 121.1522.51/22,818
16.1/DMŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand123.10 8 121.88 0 121.8823.24/23,618
17.2/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha122.64 4 122.30 0 122.3023.66/24,016
18.2/DSCUBROVÁ Markéta 1997 3 ČSAD Plz126.45 2 124.38 0 124.3825.74/26,115
19. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy120.57 10 118.95 6 124.9526.31/26,714
20.2/VMBORSKÁ Alena 1976 3 Boh.Pha130.36 0 127.85 0 127.8529.21/29,613
21.3/DSPŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník130.95 0 133.04 2 130.9532.31/32,812
22. ŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 3 Sušice129.41 4 131.08 0 131.0832.44/32,911
23.3/ZSDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky131.61 4 129.45 2 131.4532.81/33,310
24.4/ZSCAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand139.33 2 132.37 0 132.3733.73/34,29
25. VESELÁ Jitka 1991 3 Klatovy141.01 6 138.12 2 140.1241.48/42,18
26.3/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml.145.54 4 140.38 0 140.3841.74/42,37
27.2/VSKUBÁTOVÁ Anna 1960 3 Klatovy140.61 0 142.34 0 140.6141.97/42,56
28.4/ZMHONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak134.70 6 133.19 10 140.7042.06/42,65
29.1/PZPAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky142.24 2 146.86 4 144.2445.60/46,20
30.5/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 KK Brand141.82 4 143.61 2 145.6146.97/47,64
31.2/PZŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB142.39 4 148.91 4 146.3947.75/48,40
32.3/VPOLÍVKOVÁ Markéta 1968 3 Blovice145.56 2 145.75 4 147.5648.92/49,63
33.2/DMMANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.150.51 8 147.64 0 147.6449.00/49,72
34.5/ZMBOČKOVÁ Bára 2003 SKVS ČB152.15 2 153.00 4 154.1555.51/56,31
35.3/PZHOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn156.91 8 153.99 2 155.9957.35/58,10
36.4/PZGALUŠKOVÁ Bára 2006 Sušice146.56 10 158.78 4 156.5657.92/58,70
37.6/ZMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice151.58 54 152.32 6 158.3259.68/60,50
38.7/ZMKOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav168.24 8 160.17 6 166.1767.53/68,50
39.6/ZSBAUEROVÁ Markéta 2001 Č.Kruml.150.25 16 153.20 52 166.2567.61/68,50
40.5/PZKLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.171.21 6 161.42 6 167.4268.78/69,70
41.8/ZMHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.161.20 8 161.90 8 169.2070.56/71,50
42.6/PZHONZÍKOVÁ Eva 2005 Ot.Strak162.33 14 164.95 8 172.9574.31/75,30
43.7/PZBOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB180.90 0 170.14 6 176.1477.50/78,60
44.8/PZHOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn201.94 52 182.11 2 184.1185.47/86,60
45.9/PZLANGOVÁ Jindřiška 2007 Horš.Týn208.47 52 206.37 6 212.37113.73/115,30
46.9/ZMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav220.92 12 216.89 4 220.89122.25/123,90
47.10/PZHEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice180.90 52 184.62 58 232.90134.26/136,10

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VVESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1950
1966
2 Klatovy
Klatovy
137.81 0 133.72 2 135.72 20
2. BOČEK Zdeněk
PEŠTA Jan
1975
1981
2 SKVS ČB
L.Tábor
135.61 4 135.28 2 137.281.56/1,116
3. ŠRÁMEK Michal
ZÁSTĚROVÁ Anna
1982
1989
2 Č.Lípa
So Písek
142.43 2 146.35 4 144.438.71/6,412
4. LAGNEROVÁ Jana
LAGNER Václav
1959
1988
Soběslav
Boh.Pha
146.56 6 141.54 4 145.549.82/7,28
5.1/VSKUNA Alois
PARANIAK Jan
1960
1951
3 SKVS ČB
SKVS ČB
144.77 4 152.12 2 148.7713.05/9,64
6.1/ZSMAJER Kryštof
HOUSKA Jan
2001
2001
3 USK Pha
USK Pha
152.80 2 158.59 6 154.8019.08/14,13
7. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
155.62 4 152.03 8 159.6223.90/17,62
8.2/ZSMALÝ Filip
HORAL Vojtěch
2002
2002
Ot.Strak
Horš.Týn
156.62 6 153.59 8 161.5925.87/19,11
9.1/ZMONDRUŠ Mikuláš
DUŘT Vojtěch
2003
2003
USK Pha
USK Pha
164.93 8 162.38 6 168.3832.66/24,10
10.2/ZMDUNOVSKÁ Viktorie Mia
HAJDUCH Jaroslav
2003
2004
Ot.Strak
Ot.Strak
164.20 8 163.45 14 172.2036.48/26,90
11.1/DMKLEIN Pavel
ŠTUDLAR Patrik
2001
1999
Č.Kruml.
Č.Kruml.
183.85 14 161.10 16 177.1041.38/30,50
12.3/ZMONDRUŠ Mario
POLLERT Jáchym
2005
2004
USK Pha
USK Pha
173.78 20 181.44 22 193.7858.06/42,80

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus88.31 0 87.12 0 87.12 151
2.1/VMTAIŠL Filip 1976 2+ Sušice91.58 2 93.28 2 93.586.46/7,4143
3.1/DSKRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz95.76 0 94.49 0 94.497.37/8,5139
4.1/U23BOUZEK Filip 1992 2 Sušice95.53 2 92.87 2 94.877.75/8,9135
5. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice95.71 0 99.31 2 95.718.59/9,9131
6.1/DMKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice100.65 6 95.75 0 95.758.63/9,9127
7.2/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz97.82 2 97.67 0 97.6710.55/12,1123
8. VOZKA Aleš 1989 2 Sušice103.06 4 97.86 2 99.8612.74/14,6119
9. KUNA Jan 1990 SKVS ČB102.09 4 100.15 0 100.1513.03/15,0115
10.3/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand102.05 0 110.22 2 102.0514.93/17,1111
11.4/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice103.83 2 102.63 0 102.6315.51/17,8107
12.5/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB103.80 0 104.71 2 103.8016.68/19,1103
13.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz107.48 0 105.74 0 105.7418.62/21,499
14.2/U23KRATOCHVÍL Daniel 1994 2 ČSAD Plz103.80 4 104.36 2 106.3619.24/22,195
15.1/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky102.53 4 114.74 8 106.5319.41/22,391
16. PRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor106.81 0 105.85 2 106.8119.69/22,687
17. KUBÁT Jiří 1984 2 Kotva B.110.23 2 107.85 0 107.8520.73/23,883
18.2/DMVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník104.06 4 107.80 10 108.0620.94/24,079
19.6/VMHEK Jan 1979 3 Roudnice108.41 0 108.15 0 108.1521.03/24,175
20. JILMA Martin 1989 3 L.Tábor106.77 2 109.18 4 108.7721.65/24,971
21.2/ZSKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice108.77 2 106.91 2 108.9121.79/25,067
22.3/U23SOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz107.76 2 107.71 2 109.7122.59/25,963
23.2/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.109.73 0 110.21 0 109.7322.61/26,059
24.3/DMBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz113.96 4 110.13 0 110.1323.01/26,455
25. LAGNER Václav 1988 Boh.Pha104.03 52 107.09 4 111.0923.97/27,551
26.3/VCHOD Václav 1961 2 Blovice116.27 52 111.25 0 111.2524.13/27,747
27. KUBÁT Zdeněk 1991 Klatovy114.42 2 112.17 0 112.1725.05/28,846
28. KUBÁT Jan 1982 3 Klatovy115.37 0 113.39 0 113.3926.27/30,245
29.3/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha113.01 2 111.48 2 113.4826.36/30,344
30.4/ZSHORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn113.90 0 116.39 4 113.9026.78/30,743
31.7/VMNĚMEC Aleš 1976 3 Kadaň114.62 0 116.91 6 114.6227.50/31,642
32.1/VSKOSHELEV Sergey 1960 2 Sušice117.16 0 114.98 0 114.9827.86/32,041
33.5/ZSHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha114.90 4 115.21 0 115.2128.09/32,240
34. JACOŠ Pavel 1988 2 Sláv.KV118.09 4 113.42 2 115.4228.30/32,539
35. CHOD Ondřej 1984 3 Blovice117.54 6 116.39 0 116.3929.27/33,638
36.4/U23BÁČA Jakub 1994 3 KK Brand121.64 4 118.49 0 118.4931.37/36,037
37. KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV119.05 2 118.75 0 118.7531.63/36,336
38.6/ZSMALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak120.02 2 119.02 0 119.0231.90/36,635
39.8/VMKOTRBA Tomáš 1977 3 L.Tábor121.89 2 119.65 0 119.6532.53/37,334
40.1/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky119.90 4 118.92 2 120.9233.80/38,833
41. HRÁDEK Petr 1987 3 So Písek127.77 8 117.96 4 121.9634.84/40,032
42.2/ZMDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha122.24 0 122.30 0 122.2435.12/40,331
43.4/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky125.76 2 123.73 0 123.7336.61/42,030
44.2/VSKULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec129.46 0 124.24 0 124.2437.12/42,629
45.4/DMKOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.122.61 2 121.01 6 124.6137.49/43,028
46.3/VSVONDRA Václav 1957 3 Ot.Strak129.98 0 125.43 0 125.4338.31/44,027
47.7/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky123.80 2 123.73 2 125.7338.61/44,326
48.3/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha128.11 10 126.00 0 126.0038.88/44,625
49.4/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník133.90 0 126.01 0 126.0138.89/44,624
50.4/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand126.09 0 124.03 2 126.0338.91/44,723
51.9/VMDUNOVSKÝ Tomáš 1976 3 Ot.Strak124.13 4 124.05 6 128.1341.01/47,122
52.8/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz128.52 0 127.21 4 128.5241.40/47,521
53.5/VPRINC Rudolf 1970 3 Ot.Strak138.24 2 127.34 2 129.3442.22/48,520
54.5/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha130.03 0 128.08 2 130.0342.91/49,319
55.6/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.129.55 4 128.98 2 130.9843.86/50,318
56.9/ZSKLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.125.26 6 138.40 58 131.2644.14/50,717
57.7/VSJILMA Ivan 1957 3 L.Tábor130.48 2 130.78 2 132.4845.36/52,116
58.5/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB128.78 8 126.79 6 132.7945.67/52,415
59.1/PZCAPALINI Daniel 2005 KK Brand135.22 0 133.73 0 133.7346.61/53,50
60.2/DSSMOLÍK Jan 1997 Loko Plz145.54 4 127.97 6 133.9746.85/53,814
61.2/PZONDRUŠ Mario 2005 USK Pha130.10 4 129.62 6 134.1046.98/53,90
62.6/VŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek130.40 8 128.77 6 134.7747.65/54,713
63.8/VSZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz134.97 0 136.25 0 134.9747.85/54,912
64.5/DMKORBELÁŘ David 1999 Loko Plz138.99 6 131.87 4 135.8748.75/56,011
65.3/PZZACH Radovan 2005 KK Brand132.36 6 134.06 2 136.0648.94/56,20
66.4/PZVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 Zbraslav135.50 2 132.33 4 136.3349.21/56,50
67.6/ZMHAJDUCH Jaroslav 2004 Ot.Strak128.51 8 129.09 8 136.5149.39/56,710
68.7/ZMŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB135.58 2 194.00 2 137.5850.46/57,99
69.8/ZMČIHOVSKÝ Šimon 2003 3 SKVS ČB136.09 2 138.08 0 138.0850.96/58,58
70.5/PZŠTERCL Dominik 2005 KK Brand136.86 2 134.55 4 138.5551.43/59,00
71.10/ZSPŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník138.69 2 138.62 0 138.6251.50/59,17
72.10/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice146.01 6 136.66 2 138.6651.54/59,26
73.11/ZSKOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.140.09 2 138.98 0 138.9851.86/59,55
74.9/ZMPÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB133.23 6 162.05 4 139.2352.11/59,84
75.10/ZMŠVEJD Jan 2004 3 Sušice139.77 2 136.21 4 140.2153.09/60,93
76.7/VKRAUS Václav 1961 ČSAD Plz138.62 2 140.33 10 140.6253.50/61,42
77.6/PZŠVEJD Jáchym 2007 Sušice134.67 14 131.07 10 141.0753.95/61,90
78.11/ZMTURNER Karel 2004 Blovice142.26 4 141.42 2 143.4256.30/64,61
79.7/PZKLÍMA Martin 2005 Č.Kruml.140.12 4 139.96 6 144.1257.00/65,40
80.12/ZMMAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.143.43 6 139.45 6 145.4558.33/67,00
81.8/PZHLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand143.93 4 143.49 4 147.4960.37/69,30
82.9/PZBÍZEK Marek 2005 KK Brand144.54 6 142.61 12 150.5463.42/72,80
83.13/ZMGALUŠKA Zdeněk 2004 Sušice152.67 62 146.10 6 152.1064.98/74,60
84.14/ZMPOLLERT Jáchym 2004 USK Pha147.03 8 154.82 4 155.0367.91/77,90
85.15/ZMVRÁNEK Jan 2004 Blovice151.82 6 155.36 0 155.3668.24/78,30
86.16/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml.1.00 999 159.85 4 163.8576.73/88,10
87.10/PZVEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml.160.12 8 160.32 4 164.3277.20/88,60
88.11/PZPOPELKA Petr 2005 KK Brand159.63 6 157.53 10 165.6378.51/90,10
89.9/VSBABOR Stanislav 1958 Č.Kruml.166.34 2 165.01 6 168.3481.22/93,20
90.17/ZMMANAS Adam 2004 Kadaň189.69 16 167.78 8 175.7888.66/101,80
91.12/PZVÁLEK Michal 2006 VS Tábor177.74 6 171.79 4 175.7988.67/101,80
92.12/ZSGÜRTLER Adam 2001 USK Pha170.26 14 281.67 10 184.2697.14/111,50
93.13/PZSLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha208.72 106 172.35 18 190.35103.23/118,50
94.14/PZSAIP Ondřej 2006 Boh.Pha204.55 6 189.20 8 197.20110.08/126,40
95.15/PZPECHLÁT Adam 2007 Sušice191.02 10 192.97 12 201.02113.90/130,70
96.16/PZNOVÁK Tomáš 2005 Kadaň193.53 54 222.35 50 247.53160.41/184,10
97.17/PZDOLANSKÝ Ondřej 2005 Č.Kruml.422.46 68 341.82 14 355.82268.70/308,40

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha106.67 0 108.40 0 106.67 11
2. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor133.16 0 139.78 2 133.1626.49/24,83
3.1/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha145.04 2 145.01 2 147.0140.34/37,82
4.2/ZMHONZÍKOVÁ Lucie 2003 Ot.Strak209.12 8 190.08 14 204.0897.41/91,31
5.1/DMMANOVÁ Štěpánka 1999 Č.Kruml.224.84 12 215.14 54 236.84130.17/122,00
6.3/ZMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice303.91 14 289.54 16 305.54198.87/186,40
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3