vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Letní slalom v Českém Vrbném + MČR veteránů + MČR C2ž a C2mix

18.07.2015   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Eva Přechová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB67.93 2 68.85 4 69.93 153
2.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz71.58 2 75.40 8 73.583.65/5,2148
3.2/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB73.87 4 74.60 0 74.604.67/6,7143
4.3/VMLEPÍK Filip 1976 2 Hubertus74.77 2 76.51 0 76.516.58/9,4138
5.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Stonava78.55 0 75.90 2 77.907.97/11,4133
6.2/U23ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus75.30 6 73.34 6 79.349.41/13,5128
7. PRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor80.90 4 78.16 2 80.1610.23/14,6123
8.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa80.42 2 81.16 0 81.1611.23/16,1118
9.4/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB79.90 2 86.49 4 81.9011.97/17,1113
10.1/DMVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník79.18 8 77.04 6 83.0413.11/18,7108
11.1/DSPETERKA Jáchym 1998 3 Rakovník83.87 6 81.35 4 85.3515.42/22,1103
12.3/VMACEČEK Dušan 1962 2 Hubertus83.86 2 86.94 2 85.8615.93/22,898
13.1/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk84.20 2 97.24 56 86.2016.27/23,393
14.2/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB86.74 8 84.74 2 86.7416.81/24,088
15. JILMA Martin 1989 3 L.Tábor83.06 4 83.61 8 87.0617.13/24,583
16.3/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha87.64 0 93.91 0 87.6417.71/25,378
17.5/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV85.93 2 89.45 2 87.9318.00/25,773
18.6/VMŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.83.94 4 80.39 12 87.9418.01/25,868
19.4/ZSREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB85.35 4 86.29 10 89.3519.42/27,863
20.7/VMNĚMEC Aleš 1976 3 Kadaň85.89 4 88.32 2 89.8919.96/28,558
21.4/VOUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.87.81 8 86.26 4 90.2620.33/29,153
22.5/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.87.60 10 90.03 2 92.0322.10/31,648
23.6/VPUTZER Pavel 1967 ITA90.68 2 91.88 4 92.6822.75/32,50
24.1/VSKOSHELEV Sergey 1960 2 Sušice94.93 2 92.85 0 92.8522.92/32,843
25.5/ZSMALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak100.91 2 91.06 2 93.0623.13/33,142
26.7/VCHOD Václav 1961 2 Blovice93.12 0 90.22 6 93.1223.19/33,241
26.2/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov85.12 8 93.07 6 93.1223.19/33,240
28.8/VNOVÁK Jindřich 1964 3 Kralupy95.17 2 93.63 0 93.6323.70/33,939
29.3/DMZVOLÁNEK Filip 1999 2 Bechyně84.59 10 88.48 6 94.4824.55/35,138
30.2/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník94.65 0 99.86 4 94.6524.72/35,337
31.9/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.99.22 2 93.47 2 95.4725.54/36,536
32.3/U23KLIMUŠKIN Šimon 1995 3 Kotva B.100.91 6 89.77 6 95.7725.84/37,035
33.4/DMBOUČEK Stanislav 1999 2 Trutnov93.62 10 91.23 6 97.2327.30/39,034
34.10/VJINDRÁK Petr 1969 3 Tech.Pha96.29 2 4.00 999 98.2928.36/40,633
35.3/VSPULTERA Zbyněk 1958 3 Šumperk95.11 4 100.81 2 99.1129.18/41,732
36.4/VSPÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.101.43 0 98.94 2 100.9431.01/44,331
37.1/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor100.38 2 96.47 6 102.3832.45/46,430
38.6/ZSŘEZNÍK Vít 2001 3 Šumperk107.74 14 96.46 6 102.4632.53/46,529
39.2/ZMSTANOVSKÝ Jakub 2004 3 SKVS ČB95.41 8 96.91 6 102.9132.98/47,228
40.7/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha102.44 8 96.96 6 102.9633.03/47,227
41.8/VMKOTRBA Tomáš 1977 3 L.Tábor104.72 0 113.49 2 104.7234.79/49,726
42.3/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk107.89 10 103.03 2 105.0335.10/50,225
43.4/ZMKADLEC Filip 2003 3 USK Pha110.17 4 103.87 2 105.8735.94/51,424
44.5/ZMPÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB102.19 4 110.08 2 106.1936.26/51,923
45.5/VSKULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec112.37 0 104.67 2 106.6736.74/52,522
46.5/DMVESELÝ František 2000 3 Trutnov97.57 10 96.47 60 107.5737.64/53,821
47.6/ZMŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB107.63 8 101.74 6 107.7437.81/54,120
48.8/ZSHORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn102.21 6 108.56 6 108.2138.28/54,719
49.9/ZSVÁCHA Ondřej 2001 3 Šumperk102.38 8 101.11 56 110.3840.45/57,818
50.6/VSBENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec119.10 4 109.32 2 111.3241.39/59,217
51.7/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB119.96 112 107.92 4 111.9241.99/60,016
52.8/ZMDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha110.02 2 105.97 6 111.9742.04/60,115
53.10/ZSHOLÍNEK Svatopluk 2001 3 Šumperk126.86 10 110.41 2 112.4142.48/60,714
54.9/VMVANĚK Martin 1971 3 VS Tábor109.52 4 112.00 2 113.5243.59/62,313
55.7/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 2 Hubertus87.56 50 108.53 6 114.5344.60/63,812
56.8/VSJILMA Ivan 1957 3 L.Tábor115.44 0 102.05 52 115.4445.51/65,111
57.11/VPALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml.117.59 6 107.46 8 115.4645.53/65,110
58.9/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.116.70 0 111.61 6 116.7046.77/66,99
59.9/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha105.69 14 120.68 14 119.6949.76/71,28
60.11/ZSPŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník116.36 8 113.91 6 119.9149.98/71,57
61.10/ZMMAREK Matyáš 2003 3 Třebech.118.03 8 116.78 6 122.7852.85/75,66
62.11/ZMNOVÁK Michal 2003 3 Kralupy128.15 4 117.63 8 125.6355.70/79,75
63.1/PZVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 Zbraslav127.74 6 123.18 6 129.1859.25/84,70
64.12/ZMTURNER Karel 2004 Blovice123.90 10 142.91 8 133.9063.97/91,54
65.13/ZMMÍL Jakub 2003 Trutnov143.01 6 139.21 4 143.2173.28/104,83
66.12/ZSCHALUPSKÝ Petr 2002 SKVS ČB177.64 208 135.43 8 143.4373.50/105,12
67.2/PZONDRUŠ Mario 2005 USK Pha137.64 6 139.79 12 143.6473.71/105,40
68.4/U23ŠKRANC Antonín 1996 3 Kotva B.85.69 58 92.78 114 143.6973.76/105,51
69.14/ZMMAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.97.09 56 104.18 112 153.0983.16/118,90
70.15/ZMVRÁNEK Jan 2004 Blovice146.77 56 165.70 6 171.70101.77/145,50
71.3/PZNOVÁK Tomáš 2005 Kadaň168.17 158 175.35 12 187.35117.42/167,90
72.16/ZMBUDÁK David 2003 Kadaň176.62 112 211.84 10 221.84151.91/217,20
  PRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB1.00 999 1.00 999 999.00 0
  HAJDUCH Jaroslav 2004 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BABOR Stanislav 1958 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TROCH Petr 1971 2 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2+ Č.Kruml.97.70 10 93.33 2 95.33 13
2.1/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk121.78 0 110.30 0 110.3014.97/15,78
3.1/DSMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov105.43 12 115.44 10 117.4322.10/23,23
4.1/ZMPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 2+ VSKRájec107.06 12 107.26 12 119.0623.73/24,92
5.1/ŽMALTMAN Marcella 2004 USA111.33 8 124.56 6 119.3324.00/25,20
6.2/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha137.37 2 128.75 2 130.7535.42/37,21

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. POLLERT Jan
JEŽEK Stanislav
2005
1976
USK Pha
USK Pha
89.33 2 88.67 8 91.33 0
2.1/VKLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
SKŽižkov
88.54 4 89.10 50 92.541.21/1,350
3.2/VVĚTROVSKÝ Jiří
JINDRÁK Petr
1966
1969
2 Zbraslav
Tech.Pha
96.32 6 96.94 2 98.947.61/8,340
4.1/DMPŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
96.18 4 99.84 8 100.188.85/9,731
5.3/VHAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
3 Sláv.HK
Sláv.HK
101.98 0 102.28 2 101.9810.65/11,725
6.4/VJINDRÁK Petr
LAGNEROVÁ Jana
1969
1959
2 Tech.Pha
Soběslav
106.64 0 108.65 10 106.6415.31/16,820
7.1/VSPANENKA Petr
KRECHLER Miroslav
1947
1952
RK Troja
Jihlava
112.18 6 104.77 2 106.7715.44/16,915
8. ŠMEJKALOVÁ Šárka
PEŠTA Jan
1984
1981
2 SKVS ČB
L.Tábor
108.14 10 108.48 0 108.4817.15/18,810
9.2/VSSLAVÍK František
HORAL Martin
1957
1957
2 SKŽižkov
Horš.Týn
106.07 150 105.19 4 109.1917.86/19,69
10. DUNDOVÁ Iva
NOVÁK Martin
1995
1991
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
116.49 12 104.79 6 110.7919.46/21,38
11. PALOUDOVÁ Anežka
ŠVEHLA Zdeněk
1999
1976
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
110.55 2 108.03 8 112.5521.22/23,27
12.3/VSBENHÁK Jiří
BENHÁK Ladislav
1956
1954
2 Jablonec
SKVS ČB
112.89 4 4.00 999 116.8925.56/28,06
13.2/DMPALOUDOVÁ Anežka
PALOUDOVÁ Karolína
1999
2000
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
113.18 6 110.78 8 118.7827.45/30,15
14. NEUGEBAUER Roman
NEUGEBAUEROVÁ Anna
1965
2002
Stonava
Stonava
126.44 2 116.14 4 120.1428.81/31,54
15.1/VMLEPÍK Filip
MULAČ Oldřich
1976
1961
3 Hubertus
Hubertus
121.74 0 4.00 999 121.7430.41/33,33
16.4/VSKUNA Alois
PARANIAK Jan
1960
1951
3 SKVS ČB
SKVS ČB
115.31 12 135.73 2 127.3135.98/39,42
17.1/ZSMALÝ Filip
HORAL Vojtěch
2002
2002
Ot.Strak
Horš.Týn
128.34 2 163.32 4 130.3439.01/42,71
18. PŘIKRYLOVÁ Ema
ALTMAN Marcella
2003
2004
VSKRájec
USA
132.06 14 121.06 12 133.0641.73/45,70
19.1/ZMPRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
SKVS ČB
SKVS ČB
131.93 4 151.48 62 135.9344.60/48,80
20. PALOUDOVÁ Karolína
PALOUDA Tomáš
2000
1969
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
131.24 58 127.27 14 141.2749.94/54,70
21.5/VBUDDEUSOVÁ Renata
MAŠKOVÁ Alena
1966
1976
USA
USK Praha
156.68 4 139.70 12 151.7060.37/66,10
22.2/ZMSTANOVSKÝ Jakub
ŠEDIVÝ Jan
2004
2003
SKVS ČB
SKVS ČB
192.55 112 145.99 8 153.9962.66/68,60
23.2/ZSKADLEC Filip
FRENCL Josef
2003
2002
3 USK Pha
USK Pha
147.09 8 144.97 12 155.0963.76/69,80
24.1/PZVĚTROVSKÝ Tomáš
ONDRUŠ Mario
2005
2005
Zbraslav
USK Pha
197.61 14 175.63 20 195.63104.30/114,20
  MACEČEK Dušan
FILIPI Robert
1962
1964
Hubertus
Č.Lípa
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOČEK Zdeněk
PRCHLÍK Jiří
1975
1978
2 SKVS ČB
L.Tábor
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMJEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha68.55 0 68.12 0 68.12 113
2.2/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV76.05 0 78.35 2 76.057.93/11,6103
3.3/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor82.23 2 76.65 0 76.658.53/12,598
4. TOMEK Lukáš 1987 USK Pha81.61 0 78.35 0 78.3510.23/15,093
5. NOVÁK Martin 1991 2 Č.Kruml.81.76 4 78.79 0 78.7910.67/15,788
6.1/DMPŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec80.20 2 78.48 2 80.4812.36/18,183
7.1/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB79.91 2 79.00 2 81.0012.88/18,978
8.4/VMRAŠNER Martin 1980 2 Šumperk82.31 0 80.49 2 82.3114.19/20,873
9.2/VKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja75.16 58 81.88 2 83.8815.76/23,168
10.3/VKAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov86.45 0 83.87 2 85.8717.75/26,163
11.1/DSMILLER Jan 1997 2 Turnov82.09 4 96.88 8 86.0917.97/26,458
12.4/VŠKRANC Jiří 1965 3 Kotva B.86.36 0 99.00 4 86.3618.24/26,853
13.5/VMILLER Jan 1968 2 Turnov84.39 2 85.35 6 86.3918.27/26,848
14.1/VSKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB90.44 2 87.25 0 87.2519.13/28,143
15. PEŠTA Jan 1981 3 L.Tábor81.26 6 95.78 2 87.2619.14/28,138
16.1/ZSURBAN Daniel 2001 3 Šumperk85.66 4 84.52 4 88.5220.40/29,933
17.6/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa87.95 2 87.44 4 89.9521.83/32,028
18.7/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav85.16 6 86.01 6 91.1623.04/33,823
19.8/VKLIMUŠKIN Pavel 1964 3 Kotva B.91.44 0 4.00 999 91.4423.32/34,222
20.9/VKEŠ Miroslav 1967 3 Veselí/L105.50 0 94.54 0 94.5426.42/38,821
21.5/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB92.86 2 4.00 999 94.8626.74/39,320
22.2/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov97.33 2 92.27 4 96.2728.15/41,319
23.1/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB97.08 0 123.07 52 97.0828.96/42,518
24.3/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník95.94 2 83.21 108 97.9429.82/43,817
25.6/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV94.97 4 98.06 2 98.9730.85/45,316
26.1/U23ŠKRANC Antonín 1996 3 Kotva B.88.29 12 93.84 8 100.2932.17/47,215
27.4/VSBENHÁK Jiří 1956 Jablonec100.48 0 103.63 52 100.4832.36/47,514
28. VANĚČEK Tomáš 1986 Č.Kruml.99.78 8 96.76 6 102.7634.64/50,913
29.2/ZMURBAN Michal 2004 3 Šumperk101.68 2 108.82 0 103.6835.56/52,212
30. VADLEJCH Jan 1989 3 SKVS ČB98.08 6 4.00 999 104.0835.96/52,811
31.5/VSMATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo108.24 4 104.45 0 104.4536.33/53,310
32.6/VSKRECHLER Miroslav 1952 Jihlava106.71 4 98.68 6 104.6836.56/53,79
33.1/PZPOLLERT Jan 2005 USK Pha119.90 2 101.96 4 105.9637.84/55,50
34.2/ZSMAJER Kryštof 2001 USK Pha122.54 2 104.10 2 106.1037.98/55,88
35.10/VMULAČ Oldřich 1961 3 Hubertus134.30 4 107.99 0 107.9939.87/58,57
36.11/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov109.04 0 110.80 2 109.0440.92/60,16
37.7/VSPANENKA Petr 1947 RK Troja110.09 0 122.54 2 110.0941.97/61,65
38.3/ZMMAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.121.37 4 109.22 4 113.2245.10/66,24
39.12/VRENČÍN Tomáš 1961 3 Sláv.HK111.74 2 4.00 999 113.7445.62/67,03
40.8/VSKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor117.53 2 109.96 4 113.9645.84/67,32
41.13/VČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus114.61 0 118.04 0 114.6146.49/68,21
42.4/ZMBEIER Matouš 2004 Trutnov115.20 4 126.52 6 119.2051.08/75,00
43.9/VSPOULA Jan 1955 Sláv.KV122.27 52 122.42 2 124.4256.30/82,60
44.5/ZMŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB124.15 2 125.50 4 126.1558.03/85,20
45.3/ZSPŠENIČKA Václav 2001 Rakovník129.32 8 125.81 6 131.8163.69/93,50
46.6/ZMDUŘT Vojtěch 2003 USK Pha136.20 4 162.43 2 140.2072.08/105,80
47.7/ZMKADLEC Filip 2003 USK Pha139.07 4 163.58 6 143.0774.95/110,00
48.2/PZVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 Zbraslav1.00 999 155.56 10 165.5697.44/143,00
49.7/VMJANDA Petr 1980 Hubertus115.21 56 158.82 60 171.21103.09/151,30
50.8/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha128.63 54 163.55 8 171.55103.43/151,80
51.3/PZPRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB135.96 60 170.11 62 195.96127.84/187,70
  ŠESTÁK Jan 1976 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POŘÁDEK Milan 1986 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB84.76 4 82.83 0 82.83 44
2.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV84.95 2 85.17 0 85.172.34/2,839
3.1/ZSNEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 2 Stonava83.97 2 83.96 2 85.963.13/3,834
4. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha88.36 0 87.45 2 88.365.53/6,729
5.2/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor86.72 2 90.98 4 88.725.89/7,124
6.2/VMMAŠKOVÁ Alena 1976 2 USK Pha87.86 4 86.84 6 91.869.03/10,919
7.1/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.94.89 8 90.34 6 96.3413.51/16,314
8.1/ŽMALTMAN Marcella 2004 USA93.47 4 91.49 6 97.4714.64/17,70
9.1/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha112.20 8 104.56 4 108.5625.73/31,19
10.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav108.68 0 107.09 2 108.6825.85/31,24
11.1/U23PRÜHEROVÁ Alžběta 1996 SKVS ČB104.24 6 108.21 8 110.2427.41/33,13
12.2/ZMNOVÁKOVÁ Denisa 2003 3 Kralupy151.57 4 118.42 6 124.4241.59/50,22
13.1/PZŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB129.81 0 123.48 2 125.4842.65/51,50
14.2/VSPANENKOVÁ Alena 1952 RK Troja135.50 2 121.19 6 127.1944.36/53,61
15.1/DSPŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník130.80 2 122.45 54 132.8049.97/60,30
16.3/ZMHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.165.50 4 155.64 10 165.6482.81/100,00
17.1/PŽALTMAN Isabella 2007 USA168.71 0 147.52 106 168.7185.88/103,70
18.2/PZŠVEHLOVÁ Rozálie 2008 SKVS ČB194.89 108 192.12 106 298.12215.29/259,90
  POLÍVKOVÁ Markéta 1968 3 Blovice4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3