vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Letní slalom v Českém Vrbném - Memoriál Karla Krejčího

19.07.2015   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Eva Přechová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMLEPÍK Filip 1976 2 Hubertus68.80 0 68.40 0 68.40 131
2.2/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB69.87 0 71.49 0 69.871.47/2,1126
3.1/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB67.66 4 67.41 4 71.413.01/4,4121
4.2/U23ČERVENKA Ondřej 1996 2 Hubertus71.08 2 70.60 2 72.604.20/6,1116
5.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Stonava73.16 0 72.60 2 73.164.76/7,0111
6.3/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB74.48 0 4.00 999 74.486.08/8,9106
7.1/DSPETERKA Jáchym 1998 3 Rakovník77.58 0 78.53 4 77.589.18/13,4101
8.1/DMVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník77.01 2 77.97 0 77.979.57/14,096
9.1/ZSROUČA Samuel 2002 2 Šumperk78.52 0 84.12 52 78.5210.12/14,891
10.4/VMŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.78.99 2 78.72 0 78.7210.32/15,186
11.2/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB80.89 0 80.77 4 80.8912.49/18,381
12.3/ZSREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB79.53 2 86.13 6 81.5313.13/19,276
13.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa78.27 4 77.89 4 81.8913.49/19,771
14.5/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV80.38 2 78.42 4 82.3813.98/20,466
15.3/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.80.81 2 81.25 2 82.8114.41/21,161
16. JILMA Martin 1989 3 L.Tábor85.21 4 78.88 4 82.8814.48/21,256
17.6/VMNĚMEC Aleš 1976 3 Kadaň80.60 4 81.05 2 83.0514.65/21,451
18.2/DMZVOLÁNEK Filip 1999 2 Bechyně87.03 2 82.41 2 84.4116.01/23,446
19.4/VOUTRATA Jindřich 1970 3 Pardub.84.55 0 81.72 4 84.5516.15/23,641
20.3/DMKOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov87.49 4 82.68 2 84.6816.28/23,836
21.5/VMACEČEK Dušan 1962 2 Hubertus82.00 50 82.81 2 84.8116.41/24,035
22.3/U23ŠKRANC Antonín 1996 3 Kotva B.85.10 0 85.91 8 85.1016.70/24,434
23.4/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha83.92 2 83.39 4 85.9217.52/25,633
24.1/VSKOSHELEV Sergey 1960 2 Sušice91.59 0 84.13 2 86.1317.73/25,932
25.2/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 2 Hubertus84.29 2 87.48 4 86.2917.89/26,231
26.4/DMBOUČEK Stanislav 1999 2 Trutnov123.94 2 84.60 2 86.6018.20/26,630
27.4/U23KLIMUŠKIN Šimon 1995 3 Kotva B.86.71 0 94.40 10 86.7118.31/26,829
28.5/ZSMALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak93.60 2 86.76 0 86.7618.36/26,828
29.6/VPUTZER Pavel 1967 ITA85.42 2 92.23 2 87.4219.02/27,80
30.1/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor88.99 0 93.10 2 88.9920.59/30,127
31.7/VPALOUDA Tomáš 1969 3 Č.Kruml.96.77 8 89.98 0 89.9821.58/31,526
32.2/ZMŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB90.53 0 91.81 0 90.5322.13/32,425
33.3/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník90.57 0 103.05 2 90.5722.17/32,424
34.8/VNOVÁK Jindřich 1964 3 Kralupy92.04 0 89.83 2 91.8323.43/34,323
35.9/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.92.48 0 98.95 4 92.4824.08/35,222
36.10/VJINDRÁK Petr 1969 3 Tech.Pha4.00 999 89.17 4 93.1724.77/36,221
37.7/VMKOTRBA Tomáš 1977 3 L.Tábor96.55 4 94.36 0 94.3625.96/38,020
38.5/DMVESELÝ František 2000 3 Trutnov92.50 2 88.45 6 94.4526.05/38,119
39.3/ZMDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha104.95 4 90.78 4 94.7826.38/38,618
40.4/ZMSTANOVSKÝ Jakub 2004 3 SKVS ČB91.73 4 96.21 0 95.7327.33/40,017
41.6/ZSHORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn92.09 4 96.94 8 96.0927.69/40,516
42.4/VSBENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec103.25 2 96.57 0 96.5728.17/41,215
43.7/ZSPŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník100.47 0 96.82 0 96.8228.42/41,514
44.8/ZSFRENCL Josef 2002 3 USK Pha101.39 4 93.70 4 97.7029.30/42,813
45.5/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha96.96 2 102.41 4 98.9630.56/44,712
46.6/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB100.48 8 97.08 2 99.0830.68/44,911
47.7/ZMPÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB96.95 4 102.08 4 100.9532.55/47,610
48.5/VSJILMA Ivan 1957 3 L.Tábor97.88 4 4.00 999 101.8833.48/48,99
49.6/VSKULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec109.38 2 102.47 0 102.4734.07/49,88
50.8/VMVANĚK Martin 1971 3 VS Tábor99.15 6 113.44 0 105.1536.75/53,77
51.1/PZONDRUŠ Mario 2005 USK Pha103.70 2 102.10 4 105.7037.30/54,50
52.8/ZMKADLEC Filip 2003 3 USK Pha102.24 4 106.48 2 106.2437.84/55,36
53.2/PZVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 Zbraslav108.43 0 108.84 4 108.4340.03/58,50
54.9/ZMMAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.116.63 4 107.87 2 109.8741.47/60,65
55.10/ZMTURNER Karel 2004 Blovice114.32 6 110.01 0 110.0141.61/60,84
56.11/ZMMAREK Matyáš 2003 3 Třebech.139.93 8 103.66 10 113.6645.26/66,23
57.12/ZMNOVÁK Michal 2003 3 Kralupy117.40 6 113.18 10 123.1854.78/80,12
58.9/ZSCHALUPSKÝ Petr 2002 SKVS ČB125.46 6 122.05 4 126.0557.65/84,31
59.3/PZPRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB129.87 2 129.98 4 131.8763.47/92,80
60.13/ZMVRÁNEK Jan 2004 Blovice140.53 10 160.70 114 150.5382.13/120,10
61.14/ZMBUDÁK David 2003 Kadaň156.90 10 133.68 52 166.9098.50/144,00
62.4/PZNOVÁK Tomáš 2005 Kadaň135.51 108 123.37 56 179.37110.97/162,20
63.15/ZMMÍL Jakub 2003 Trutnov162.07 56 113.31 106 218.07149.67/218,80
  ŘEZNÍK Vít 2001 3 Šumperk4.00 999 208.40 999 999.00 0
  CHOD Václav 1961 2 Blovice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAJDUCH Jaroslav 2004 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BABOR Stanislav 1958 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  URBAN Michal 2004 3 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOLÍNEK Svatopluk 2001 3 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VÁCHA Ondřej 2001 3 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PULTERA Zbyněk 1958 3 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PÁRTL Mirek 1954 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TROCH Petr 1971 2 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2+ Č.Kruml.87.42 0 88.07 0 87.42 12
2.1/ZMPŘIKRYLOVÁ Ema 2003 2+ VSKRájec91.90 0 92.39 2 91.904.48/5,17
3.1/DSMÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov99.95 0 107.73 54 99.9512.53/14,32
4.1/ŽMALTMAN Marcella 2004 USA103.41 6 107.66 10 109.4121.99/25,20
5.2/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha127.73 2 117.40 54 129.7342.31/48,41
  ŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VVĚTROVSKÝ Jiří
JINDRÁK Petr
1966
1969
2 Zbraslav
Tech.Pha
93.91 4 90.54 0 90.54 40
2. PŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
98.61 0 92.89 0 92.892.35/2,635
3.2/VBENHÁK Jiří
ŠKRANC Jiří
1956
1965
2 Jablonec
Kotva B.
95.60 0 95.74 4 95.605.06/5,630
4. POLLERT Jan
JEŽEK Stanislav
2005
1976
USK Pha
USK Pha
94.90 2 99.34 8 96.906.36/7,00
5. PALOUDOVÁ Anežka
ŠVEHLA Zdeněk
1999
1976
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
101.23 4 98.52 2 100.529.98/11,025
6.1/VSSLAVÍK František
HORAL Martin
1957
1957
2 SKŽižkov
Horš.Týn
100.16 4 104.46 6 104.1613.62/15,020
7. DUNDOVÁ Iva
NOVÁK Martin
1995
1991
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
111.99 8 104.49 0 104.4913.95/15,415
8. PŘIKRYLOVÁ Ema
ALTMAN Marcella
2003
2004
VSKRájec
USA
108.67 0 117.71 18 108.6718.13/20,00
9.2/VSPANENKA Petr
KRECHLER Miroslav
1947
1952
RK Troja
Jihlava
109.88 2 105.85 4 109.8519.31/21,310
10.1/DMPALOUDOVÁ Anežka
PALOUDOVÁ Karolína
1999
2000
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
105.42 6 132.73 14 111.4220.88/23,19
11. ŠMEJKALOVÁ Šárka
PEŠTA Jan
1984
1981
2 SKVS ČB
L.Tábor
104.22 8 109.55 4 112.2221.68/23,98
12.1/ZSMALÝ Filip
HORAL Vojtěch
2002
2002
Ot.Strak
Horš.Týn
126.76 106 113.75 2 115.7525.21/27,87
13.3/VSKUNA Alois
PARANIAK Jan
1960
1951
3 SKVS ČB
SKVS ČB
114.00 10 111.80 4 115.8025.26/27,96
14. ŠKRANC Antonín
PRÜHEROVÁ Alžběta
1996
1996
3 Kotva B.
SKVS ČB
119.49 12 121.75 4 125.7535.21/38,95
15.2/ZSKADLEC Filip
FRENCL Josef
2003
2002
3 USK Pha
USK Pha
127.40 2 132.63 6 129.4038.86/42,94
16.3/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch
REZEK Tomáš
2002
2001
3 SKVS ČB
SKVS ČB
122.00 10 119.48 10 129.4838.94/43,03
17. PALOUDOVÁ Karolína
PALOUDA Tomáš
2000
1969
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
121.73 8 122.49 10 129.7339.19/43,32
18. JINDRÁK Petr
JINDRÁKOVÁ Eliška
1969
2007
2 Tech.Pha
Tech.Pha
141.47 8 129.64 2 131.6441.10/45,41
19.1/ZMPRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
SKVS ČB
SKVS ČB
128.40 12 128.75 8 136.7546.21/51,00
20.2/ZMSTANOVSKÝ Jakub
ŠEDIVÝ Jan
2004
2003
SKVS ČB
SKVS ČB
120.21 54 128.14 10 138.1447.60/52,60
21.1/PZVĚTROVSKÝ Tomáš
ONDRUŠ Mario
2005
2005
Zbraslav
USK Pha
144.28 12 136.39 14 150.3959.85/66,10
  BUDDEUSOVÁ Renata
MAŠKOVÁ Alena
1966
1976
USA
USK Praha
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MACEČEK Dušan
FILIPI Robert
1962
1964
Hubertus
Č.Lípa
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LEPÍK Filip
MULAČ Oldřich
1976
1961
3 Hubertus
Hubertus
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAJDUČÍK Miroslav
RENČÍN Tomáš
1962
1961
3 Sláv.HK
Sláv.HK
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NEUGEBAUER Roman
NEUGEBAUEROVÁ Anna
1965
2002
Stonava
Stonava
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOČEK Zdeněk
PRCHLÍK Jiří
1975
1978
2 SKVS ČB
L.Tábor
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLIMUŠKIN Pavel
KAŠPAR Martin
1964
1967
1 Kotva B.
SKŽižkov
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor73.56 0 76.30 0 73.56 81
2.2/VMKVAPIL Martin 1976 2+ Sláv.KV75.41 2 75.07 4 77.413.85/5,276
3. TOMEK Lukáš 1987 USK Pha79.13 0 87.45 2 79.135.57/7,671
4. PEŠTA Jan 1981 3 L.Tábor79.84 2 77.25 2 79.255.69/7,766
5.1/VKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja78.98 2 76.94 4 80.947.38/10,061
6.1/ZSURBAN Daniel 2001 3 Šumperk82.04 0 93.37 6 82.048.48/11,556
7. NOVÁK Martin 1991 2 Č.Kruml.81.36 2 80.49 2 82.498.93/12,151
8.2/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB77.83 6 78.56 4 82.569.00/12,246
9.3/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav85.17 0 82.82 0 82.829.26/12,641
10.3/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV86.05 0 83.34 0 83.349.78/13,336
11.1/DMPŘIKRYL Matěj 1999 2 VSKRájec89.57 8 79.23 6 85.2311.67/15,931
12.4/VŠKRANC Jiří 1965 3 Kotva B.85.84 0 85.68 2 85.8412.28/16,726
13.4/VMJANDA Zbyněk 1974 Hubertus85.81 8 86.01 2 88.0114.45/19,621
14.5/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa88.18 4 87.76 2 89.7616.20/22,020
15.1/VSKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB89.89 0 91.68 0 89.8916.33/22,219
16.1/U23ŠKRANC Antonín 1996 3 Kotva B.88.75 2 101.45 4 90.7517.19/23,418
17.2/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov88.33 4 93.63 0 92.3318.77/25,517
18.6/VMULAČ Oldřich 1961 3 Hubertus93.83 0 96.31 0 93.8320.27/27,616
19.1/PZPOLLERT Jan 2005 USK Pha94.33 0 100.44 4 94.3320.77/28,20
20. VADLEJCH Jan 1989 3 SKVS ČB94.72 0 4.00 999 94.7221.16/28,815
21. VANĚČEK Tomáš 1986 Č.Kruml.90.79 4 99.60 2 94.7921.23/28,914
22.7/VKEŠ Miroslav 1967 3 Veselí/L92.92 2 99.57 2 94.9221.36/29,013
23.5/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB4.00 999 89.54 6 95.5421.98/29,912
24.3/VSMATULA Zdeněk 1955 3 Tesla Bo97.15 0 109.70 6 97.1523.59/32,111
25.4/VSKRECHLER Miroslav 1952 Jihlava97.88 0 117.67 0 97.8824.32/33,110
26.2/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.100.53 0 105.93 6 100.5326.97/36,79
27.3/ZSMAJER Kryštof 2001 USK Pha99.12 2 106.26 2 101.1227.56/37,58
28.5/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník109.53 0 98.68 4 102.6829.12/39,67
29.6/VSKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor100.36 4 108.58 2 104.3630.80/41,96
30.8/VMÍL Pavel 1967 3 Trutnov119.25 2 103.88 2 105.8832.32/43,95
31.1/ZMMAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.108.84 8 105.90 2 107.9034.34/46,74
32.9/VČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus104.67 4 4.00 999 108.6735.11/47,73
33.2/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB114.33 4 107.30 2 109.3035.74/48,62
34.7/VSPANENKA Petr 1947 RK Troja1.00 999 109.78 0 109.7836.22/49,21
35.3/ZMBEIER Matouš 2004 Trutnov113.50 2 104.91 6 110.9137.35/50,80
36.2/PZVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 Zbraslav114.28 2 138.35 2 116.2842.72/58,10
37.4/ZMŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB110.72 6 126.17 6 116.7243.16/58,70
38.8/VSPOULA Jan 1955 Sláv.KV115.48 2 4.00 999 117.4843.92/59,70
39.5/ZMDUŘT Vojtěch 2003 USK Pha136.76 8 124.77 0 124.7751.21/69,60
40.6/ZMKADLEC Filip 2003 USK Pha137.45 4 130.30 4 134.3060.74/82,60
41.7/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha138.65 6 132.00 4 136.0062.44/84,90
42.4/ZSPŠENIČKA Václav 2001 Rakovník119.14 62 137.78 6 143.7870.22/95,50
43.3/PZPRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB138.85 12 140.63 4 144.6371.07/96,60
44.8/ZMPÍPAL Zbyněk 2003 SKVS ČB134.72 152 120.98 156 276.98203.42/276,50
  ŠESTÁK Jan 1976 SKVS ČB143.89 999 4.00 999 999.00 0
  BENHÁK Jiří 1956 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  URBAN Michal 2004 3 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLIMUŠKIN Pavel 1964 3 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RENČÍN Tomáš 1961 3 Sláv.HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠERÝ Michal 1971 3 Rožátov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1997 2 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1968 2 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RAŠNER Martin 1980 2 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KAŠPAR Martin 1967 2 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POŘÁDEK Milan 1986 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JEŽEK Stanislav 1976 MT USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV79.07 0 82.35 0 79.07 33
2.1/ZSNEUGEBAUEROVÁ Anna 2002 2 Stonava83.62 0 81.40 0 81.402.33/2,928
3. ŠMEJKALOVÁ Šárka 1984 2+ SKVS ČB81.25 2 80.43 2 82.433.36/4,223
4. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha87.84 0 88.22 0 87.848.77/11,118
5.1/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.88.73 2 93.15 4 90.7311.66/14,713
6.2/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor86.76 4 92.00 2 90.7611.69/14,88
7.1/ŽMALTMAN Marcella 2004 USA92.31 8 93.60 2 95.6016.53/20,90
8.1/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha114.49 0 95.87 4 99.8720.80/26,33
9.1/U23PRÜHEROVÁ Alžběta 1996 SKVS ČB107.13 2 108.55 6 109.1330.06/38,02
10.2/ZMNOVÁKOVÁ Denisa 2003 3 Kralupy127.40 6 117.42 2 119.4240.35/51,01
11.1/PZŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB124.17 6 116.40 6 122.4043.33/54,80
12.1/VSPANENKOVÁ Alena 1952 RK Troja149.98 6 133.12 2 135.1256.05/70,90
13.1/PŽALTMAN Isabella 2007 USA165.70 6 158.94 4 162.9483.87/106,10
14.2/PZŠVEHLOVÁ Rozálie 2008 SKVS ČB177.32 6 180.96 54 183.32104.25/131,80
  POLÍVKOVÁ Markéta 1968 3 Blovice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAŠKOVÁ Alena 1976 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
2. PALOUDOVÁ Anežka
ŠVEHLA Zdeněk
1999
1976
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
101.23 4 98.52 2 100.52 0
4. ŠMEJKALOVÁ Šárka
PEŠTA Jan
1984
1981
2 SKVS ČB
L.Tábor
104.22 8 109.55 4 112.2211.70/11,60
1.1/DMPŘIKRYL Matěj
PŘIKRYLOVÁ Ema
1999
2003
2 VSKRájec
VSKRájec
98.61 0 92.89 0 92.89 0
3. DUNDOVÁ Iva
NOVÁK Martin
1995
1991
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
111.99 8 104.49 0 104.493.97/3,90
6. PALOUDOVÁ Karolína
PALOUDA Tomáš
2000
1969
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
121.73 8 122.49 10 129.7329.21/29,10
  NEUGEBAUER Roman
NEUGEBAUEROVÁ Anna
1965
2002
Stonava
Stonava
4.00 999 4.00 999 999.00 0
7. JINDRÁK Petr
JINDRÁKOVÁ Eliška
1969
2007
2 Tech.Pha
Tech.Pha
141.47 8 129.64 2 131.6431.12/31,00
5.1/U23ŠKRANC Antonín
PRÜHEROVÁ Alžběta
1996
1996
3 Kotva B.
SKVS ČB
119.49 12 121.75 4 125.7525.23/25,10
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3