Sjezd na Chrudimce

03.05.2018   řeka Chrudimka
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ŠILAR Jakub 1987 1 Vys.Mýto14:38,20 30
2.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.14:53,4015.20/1,722
3. UNCAJTÍK Lukáš 1984 2 Pardub.15:49,0070.80/8,114
4.1/DMFENCL Jáchym 2003 3 Pardub.16:32,30114.10/13,010
5. CINKO Radek 1993 2 Pardub.17:45,20187.00/21,36
6.1/ZSVESELÝ Ondřej 2004 3 Pardub.17:56,90198.70/22,65
7.2/ZSŠŤASTNÝ Matěj 2005 3 Pardub.18:52,30254.10/28,94
8.3/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto21:37,00418.80/47,73
9.4/ZSBOLECH Jakub 2004 Pardub.21:45,30427.10/48,62
10.2/DMJENČEK Michal 2002 Pardub.21:47,80429.60/48,91
11.1/ZMČERMÁK Jan 2006 Pardub.22:15,90457.70/52,10
12.2/ZMHALBERŠTÁT Jakub 2007 Pardub.22:23,60465.40/53,00
13.3/ZMGROMBÍŘ Konstantin 2007 Pardub.24:11,20573.00/65,20

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 3 Vys.Mýto16:10,90 4
2.1/DMPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub.17:00,4049.50/5,13
3.2/DMSADÍLKOVÁ Lucie 2002 Pardub.17:59,20108.30/11,22
4.1/ZMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 Pardub.20:17,30246.40/25,41
5.3/DMLANDSMANOVÁ Lucie 2002 Pardub.20:28,60257.70/26,50
6.2/ZMNOVÁ Eliška 2007 Pardub.21:30,50319.60/32,90
7.3/ZMNEKVINDOVÁ Anna 2006 Pardub.21:41,60330.70/34,10

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto12:46,40 20
2. CINKO Radek 1993 2 Pardub.14:10,3083.90/10,916
3.1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.14:23,2096.80/12,612
4.1/VMNOVOTNÝ Tomáš 1978 3 Pardub.14:30,60104.20/13,68
5.1/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.16:00,10193.70/25,37
6.1/DMSKALICKÝ Aleš 2002 3 Pardub.16:17,10210.70/27,56
7.2/ZSJIŘÍK Matěj 2005 Pardub.16:20,90214.50/28,05
8.1/ZMPLÁŠIL Hynek 2006 Pardub.17:35,70289.30/37,74
9.3/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto17:39,80293.40/38,33
10.2/ZMBAREŠ Vojtěch 2006 Pardub.19:11,40385.00/50,22
11.3/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto21:56,10549.70/71,71
12.2/DMNOVOTNÝ Adam 2003 Pardub.21:59,80553.40/72,20
13.3/DMREICHL Jakub 2003 Pardub.22:14,80568.40/74,20
14.4/ZMRUFFER Jakub 2007 Pardub.22:16,90570.50/74,40
15.5/ZMPILAŘ Vít 2006 Pardub.22:30,40584.00/76,20
16.4/ZSPILAŘ Jan 2004 Pardub.22:35,80589.40/76,90
17.6/ZMVOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto22:49,70603.30/78,70

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 Vys.Mýto20:08,20 3
2.2/ZSBUNDOVÁ Simona 2004 Pardub.20:15,807.60/0,62
3.1/DMDRÁŠILOVÁ Karolína 2002 Pardub.20:48,6040.40/3,31
4.2/DMKOTĚROVÁ Terezka 2002 Pardub.22:16,40128.20/10,60
5.1/ZMHRDÁ Kateřina 2006 Pardub.22:26,80138.60/11,50
6.3/DMDUCHÁČOVÁ Klára 2003 Pardub.22:47,10158.90/13,20

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. KREJZA Filip
ŠILAR Jakub
1989
1987
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
14:46,80 8
2.1/DMSKALICKÝ Aleš
FENCL Jáchym
2002
2003
3 Pardub.
Pardub.
16:55,20128.40/14,54
3.1/ZSJIŘÍK Matěj
ŠŤASTNÝ Matěj
2005
2005
Pardub.
Pardub.
17:28,20161.40/18,23
4.1/ZMŽĎÁRSKÁ Laura
PLÁŠIL Hynek
2006
2006
3 Pardub.
Pardub.
20:25,40338.60/38,22
5.2/DMVESELÁ Veronika
SADÍLKOVÁ Lucie
2002
2002
Pardub.
Pardub.
20:58,70371.90/41,91
6.1/DSKOTĚRA Matouš
KOTĚRA Vojtěch
2000
2006
Pardub.
Pardub.
22:36,50469.70/53,00
7.2/DSKONVALINKA Jindřich
KONVALINKA Ondřej
2000
2007
Pardub.
Pardub.
22:45,70478.90/54,00
Oddíl