2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.

19.05.2019   USD Roudnice nad Labem
ředitel: Ondřej Zajíc   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 1 L.Žatec113.19 0 126.98 2 113.19 75
2.2/DSBEKOVÁ Kateřina 2002 1 Dukla B.118.47 50 114.69 0 114.691.50/1,375
3.3/DSGALUŠKOVÁ Antonie 2001 1 Sušice114.53 2 126.25 0 116.533.34/3,075
4.4/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno117.00 0 138.69 4 117.003.81/3,475
5.1/U23DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha117.48 0 118.99 52 117.484.29/3,875
6.1/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2+ Olomouc124.00 0 124.01 0 124.0010.81/9,675
7.5/DSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 2+ Dukla B.124.08 0 124.99 8 124.0810.89/9,668
8.2/DMKNEBLOVÁ Tereza 2003 2+ Olomouc122.47 2 120.83 4 124.4711.28/10,062
9.2/U23KOBLENCOVÁ Anna 1997 2+ Kralupy127.39 0 130.37 8 127.3914.20/12,557
10.6/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor129.88 0 158.96 8 129.8816.69/14,753
11. KAŠPAROVÁ Anna 1985 2 Sláv.HK131.66 0 168.21 0 131.6618.47/16,349
12.3/U23VRBOVÁ Alexandra 2000 2+ Horš.Týn132.19 0 127.69 4 131.6918.50/16,346
13.3/DMTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB160.52 2 132.50 0 132.5019.31/17,143
14.1/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc144.85 58 132.60 0 132.6019.41/17,140
15.4/DMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 2+ KK Opava136.82 54 131.22 2 133.2220.03/17,737
16.7/DSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky132.32 2 130.23 10 134.3221.13/18,735
17.2/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.148.40 4 132.54 2 134.5421.35/18,933
18.8/DSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK133.79 2 144.09 8 135.7922.60/20,031
19.3/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB133.20 6 129.93 6 135.9322.74/20,129
20.5/DMBERANOVÁ Hana 2003 2+ USK Pha138.73 0 149.81 6 138.7325.54/22,627
21.9/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 2 KK Brno137.64 2 136.21 6 139.6426.45/23,425
22.6/DMČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha141.91 6 138.61 2 140.6127.42/24,223
23. ZIMOVÁ Marie 1992 2+ Roudnice141.93 0 144.31 4 141.9328.74/25,421
24.4/ZSČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha145.81 54 138.01 4 142.0128.82/25,519
25.7/DMMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy146.64 4 133.16 10 143.1629.97/26,517
26.5/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc134.76 54 138.64 8 146.6433.45/29,615
27.8/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha141.06 52 140.97 6 146.9733.78/29,814
28.6/ZSGALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice145.98 4 162.12 12 149.9836.79/32,513
29.10/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 2 SKVeselí146.00 4 144.73 54 150.0036.81/32,512
30.9/DMDAŇKOVÁ Anna 2004 2 Šumperk143.12 52 149.74 4 153.7440.55/35,811
31.7/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc135.38 50 156.29 0 156.2943.10/38,110
32.8/ZSMRÁZKOVÁ Klára 2006 2 KK Opava216.93 4 154.64 2 156.6443.45/38,49
33.10/DMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy164.17 6 149.04 8 157.0443.85/38,78
34.9/ZSRUTAROVÁ Kateřina 2005 2 VS Desná168.89 8 156.16 2 158.1644.97/39,77
35.10/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha149.63 54 147.50 12 159.5046.31/40,96
36.11/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc156.22 4 280.70 4 160.2247.03/41,55
37. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor158.69 6 141.41 102 164.6951.50/45,54
38.12/ZSHEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice162.96 2 166.32 104 164.9651.77/45,73
39.13/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha162.26 4 170.01 4 166.2653.07/46,92
40.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV143.40 52 154.37 12 166.3753.18/47,01
41.1/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice172.27 52 163.41 4 167.4154.22/47,90
42.14/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn146.62 104 163.49 6 169.4956.30/49,70
43.15/ZSKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 2 Frol249.73 102 168.02 4 172.0258.83/52,00
44.11/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc158.57 56 166.59 14 180.5967.40/59,50
45.2/ZMFABIANOVÁ Anna 2007 2 Tzunami166.57 104 177.48 6 183.4870.29/62,10
46.11/DSNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy125.26 100 128.09 56 184.0970.90/62,60
47.16/ZSTKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy195.02 58 175.71 12 187.7174.52/65,80
48.17/ZSMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 3+ KK Brno196.66 104 184.38 10 194.3881.19/71,70
49.3/ZMKRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3+ Olomouc188.70 6 169.06 52 194.7081.51/72,00
50.12/DSKEPRTOVÁ Markéta 2001 2 KVS HK151.54 50 193.40 8 201.4088.21/77,90
51.12/DMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 3+ Olomouc197.45 4 215.08 6 201.4588.26/78,00
52.18/ZSJELÍNKOVÁ Sára 2005 3+ USK Pha199.30 8 213.64 68 207.3094.11/83,10
53.13/DMSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK162.06 52 140.38 104 214.06100.87/89,10
54.14/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor191.25 154 189.34 56 245.34132.15/116,80
55.4/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn173.74 158 213.03 104 317.03203.84/180,10
56.13/DSCAPALINI Nicola 2002 2+ Dukla B.1.00 999 153.75 206 359.75246.56/217,80
57.5/ZMJURAJDOVÁ Simona 2007 3+ VS Desná1.00 999 199.67 310 509.67396.48/350,30
58.15/DMŠEFČÍKOVÁ Anastázie 2004 3+ KK Opava229.25 406 231.05 304 535.05421.86/372,70
  BURGEROVÁ Ester 2004 3+ Frol4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl