Sprint ve Dvoře Králové

04.05.2019   řeka Labe v úseku v prostoru loděnice
ředitel: Petr Troch   vrchní rozhodčí: Karel Bohatý
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1. LACINA Richard 1967 Semily01:12,70 01:13,00 01:12,70 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily00:51,80 00:53,10 00:51,80 45
2.1/U23KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov00:55,00 00:55,10 00:55,003.20/6,237
3.1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.00:58,40 00:59,30 00:58,406.60/12,733
4.1/VMVRBATA Jaroslav 1975 3 Pardub.00:58,80 00:58,80 00:58,807.00/13,529
5.2/VZÁRUBA Martin 1974 Dv.Král.01:00,00 00:59,20 00:59,207.40/14,325
6.2/DMVODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily01:00,50 01:00,60 01:00,508.70/16,821
7.3/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště01:02,60 01:02,90 01:02,6010.80/20,817
8.4/DMHYNEK Pavel 2003 2 Semily01:03,90 01:06,70 01:03,9012.10/23,413
9.3/VTROCH Petr 1971 Dv.Král.01:04,20 01:06,10 01:04,2012.40/23,99
10. CINKO Radek 1993 2 Pardub.01:05,70 01:07,60 01:05,7013.90/26,88
11.2/VMHAIN Přemysl 1977 Dv.Král.01:08,90 01:10,00 01:08,9017.10/33,07
12.5/DMŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily01:10,70 01:09,50 01:09,5017.70/34,26
13.3/VMJÁNSKÝ Pavel 1975 Dv.Král.01:10,00 01:10,30 01:10,0018.20/35,15
14.1/ZSBEK Matyáš 2006 3 Týniště01:10,40 01:11,80 01:10,4018.60/35,94
15.2/ZSVRBATA Štěpán 2006 Pardub.01:14,10 01:12,80 01:12,8021.00/40,53
16.4/VLACINOVÁ Leona 1974 2 Semily01:14,30 01:14,30 01:14,3022.50/43,42
17.6/DMTROCH Jan 2003 Dv.Král.01:16,00 01:21,50 01:16,0024.20/46,71
18.4/VMKONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.01:21,20 01:21,30 01:21,2029.40/56,80
19.3/ZSBAREŠ Vojtěch 2006 3 Pardub.01:23,50 01:22,60 01:22,6030.80/59,50
20.1/ZMPAJTINA Tomáš 2008 Pardub.01:26,90 01:29,90 01:26,9035.10/67,80
21.2/ZMRUFFER Jakub 2007 Pardub.01:37,00 01:39,90 01:37,0045.20/87,30
22.3/ZMKONVALINKA Ondřej 2007 Pardub.01:41,40 01:43,90 01:41,4049.60/95,80
23. KULHÁNEK Adam 2009 Pardub.00:00,00 00:00,00 59:59,993548.19/6.849,80
24. KOTRBA Matěj 2007 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 59:59,993548.19/6.849,80
25. KVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 59:59,993548.19/6.849,80
26. KONVALINKA Šťepán 2009 Pardub.00:00,00 00:00,00 59:59,993548.19/6.849,80
27. SYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 59:59,993548.19/6.849,80
28. SEDLÁK Václav 2007 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 59:59,993548.19/6.849,80
29. SEDLÁK Jakub 2005 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 59:59,993548.19/6.849,80
30. SLAVÍK Daniel 2006 3 Semily00:00,00 00:00,00 59:59,993548.19/6.849,80
31. NOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily00:00,00 00:00,00 59:59,993548.19/6.849,80
32. ZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 59:59,993548.19/6.849,80
33. KREJZA Filip 1989 1 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 59:59,993548.19/6.849,80
Oddíl

Historie procházení