Sjezd na Chrudimce

03.06.2021   řeka Chrudimka
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.13:13,02 30
2. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto14:18,0365.01/8,222
3.1/VMTATÍČEK Miroslav 1985 Pardub.15:00,00106.98/13,518
4.1/ZSKVAPIL Ondřej 2007 3 Vys.Mýto15:32,01138.99/17,514
5. JIŘÍK Matěj 2005 Pardub.16:55,06222.04/28,010
6.2/ZSKOTRBA Matěj 2007 3 Vys.Mýto16:58,02225.00/28,49
7.1/DMŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.17:36,02263.00/33,28
8. FENCL Jáchym 2003 2 Pardub.17:38,09265.07/33,47
9.3/ZSVOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto17:43,02270.00/34,06
10. RUFFER Jakub 2007 3 Pardub.17:45,06272.04/34,35
11. JENÍK Lukáš 1998 Pardub.17:53,06280.04/35,34
12. JÍLEK Viktor 1998 Pardub.17:59,08286.06/36,13
13. BAŽANT Jan 2005 Pardub.18:15,06302.04/38,12
14. BARVÍK Matyáš 2008 Pardub.18:47,06334.04/42,11
15. HALBERŠTÁT Jakub 2007 Pardub.19:14,08361.06/45,50
16. BAREŠ Vojtěch 2006 3 Pardub.19:52,06399.04/50,30
17. HAVRAN Adam 2010 Pardub.20:02,06409.04/51,60
18. BENEŠ František 2007 Pardub.20:09,03416.01/52,50
19. HOVORKA Dominik   Pardub.20:11,05418.03/52,70
20. FRANKOTA Matěj 2008 Pardub.21:18,09485.07/61,20
21. GROMBÍŘ Konstantin 2007 Pardub.22:01,05528.03/66,60

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 2 Pardub.15:20,02 13
2.1/DSŠANDOVÁ Anežka 2003 2 Pardub.15:45,0625.04/2,79
3.1/U23VESELÁ Veronika 2002 3 Pardub.16:39,0579.03/8,65
4. ŠOTOLOVÁ Karolína 1999 Pardub.16:39,0979.07/8,64
5. ŠOTOLOVÁ Kristýna 1999 Pardub.16:45,0985.07/9,23
6. DRÁŠILOVÁ Karolína 2002 Pardub.17:02,05102.03/11,12
7. DUCHÁČOVÁ Klára 2003 Pardub.17:48,09148.07/16,11
8. HRDÁ Kateřina 2006 Pardub.17:54,08154.06/16,70
9. BLAŽKOVÁ Aneta   Pardub.18:25,06185.04/20,10
10. HAVRANOVÁ Barbora 2008 Pardub.18:54,09214.07/23,30
11. KOŠNAROVÁ Natálie   Pardub.18:57,08217.06/23,60
12. DOUBKOVÁ Anna Marie 2008 Pardub.20:47,06327.04/35,50

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSVIRÁGH Tomáš 2004 2 Týniště13:09,05 32
2.1/DMBEK Matyáš 2006 2 Týniště13:43,0534.00/4,328
3.1/VVRBATA Jaroslav 1975 Pardub.14:18,0268.97/8,724
4.2/DMZRZAVÝ Jakub 2005 2 Vys.Mýto14:28,0178.96/10,020
5.1/U23SKALICKÝ Aleš 2002 3 Pardub.14:43,0293.97/11,916
6. CINKO Radek 1993 Pardub.14:53,09104.04/13,215
7.2/U23KOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Pardub.14:57,08108.03/13,714
8.1/ZSSYROVÝ Filip 2007 3 Vys.Mýto14:58,03108.98/13,813
9.3/DMVRBATA Štěpán 2006 3 Pardub.15:10,02120.97/15,312
10.2/ZSŠRÁMEK David 2007 3 Pardub.15:15,07126.02/16,011
11.4/DMSKALICKÝ Tomáš 2005 3 Pardub.15:16,08127.03/16,110
12.3/ZSKOTRBA Matěj 2007 3 Vys.Mýto16:06,02176.97/22,49
13.4/ZSVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto16:18,04188.99/24,08
14.1/ZMKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.16:25,08196.03/24,87
15.5/DMSLEZÁK Adam 2006 3 Pardub.16:38,04208.99/26,56
16.5/ZSPAJTINA Tomáš 2008 3 Pardub.17:03,05234.00/29,75
17. BOUČEK Stanislav 1999 Pardub.17:09,08240.03/30,44
18. KUNC David 2006 Pardub.18:14,05305.00/38,73
19. ČERMÁK Jan 2006 Pardub.18:25,06316.01/40,02
20. CULEK Vojta 2006 Pardub.18:56,03346.98/44,01
21.6/DMVENIGER Jiří 2006 Vys.Mýto19:00,02350.97/44,50
22. DOSTÁL Roman 2008 Pardub.19:14,05365.00/46,30
22. BOLECH Jakub 2004 Pardub.19:14,05365.00/46,30
24. ČERVENKA Richard   Pardub.19:16,05367.00/46,50
25. ČERNÝ Matyáš   Pardub.19:58,06409.01/51,80
26. DZIAK Adam   Pardub.21:41,03511.98/64,90
27. BUREŠ Max Ivo   Pardub.22:05,06536.01/67,90

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSBUNDOVÁ Simona 2004 1 Pardub.16:53,00 13
2. VALÍKOVÁ Radka 1991 Pardub.16:53,070.07/0,05
3. DRÁŠILOVÁ Karolína 2002 Pardub.18:32,0699.06/9,84
4. ŠOTOLOVÁ Kristýna 1999 Pardub.18:42,03109.03/10,83
5. ŠOTOLOVÁ Karolína 1999 Pardub.18:54,06121.06/12,02
6. DUCHÁČOVÁ Klára 2003 Pardub.19:58,09185.09/18,31
7. DOUBKOVÁ Anna Marie 2008 Pardub.20:01,02188.02/18,60
8. KOŠNAROVÁ Natálie   Pardub.20:05,06192.06/19,00
9. BLAŽKOVÁ Aneta   Pardub.20:14,08201.08/19,80
10. HRDÁ Kateřina 2006 Pardub.20:15,04202.04/19,90
11. HAVRANOVÁ Barbora 2008 Pardub.20:19,05206.05/20,30

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSZRZAVÝ Jakub
VIRÁGH Tomáš
2005
2004
3 Vys.Mýto
Týniště
15:12,03 5
2.1/DMSYROVÝ Filip
BEK Matyáš
2007
2006
3 Vys.Mýto
Týniště
15:58,0846.05/5,04
3. HRSTKA Jaromír
JENČEK Michal
2007
2002
3 Pardub.
Pardub.
16:55,08103.05/11,33
4. KAŠPAR Lukáš
KLEJCH Matouš
2001 Pardub.
Pardub.
17:48,09156.06/17,12
5. KOMÁREK Michal
KONVALINKA Jindřich
2010
2000
Pardub.
Pardub.
18:22,05190.02/20,81
6. HEMERKA Marek
HLADÍK Vojtěch
2008
2010
Pardub.
Pardub.
18:54,07222.04/24,30
7. HLAVATÝ Jan
HNYK Kryštof
2007
2009
Pardub.
Pardub.
19:58,06286.03/31,40
8. HOBKIRK Alex
HORNYCH Jan
2009
2009
Pardub.
Pardub.
20:14,05302.02/33,10
Oddíl

Historie procházení