Sjezd v Brně + Přebor města Brna

19.03.2022   viz. závod č. 1
ředitel: Bohuslav Šamánek   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/U23MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno06:18,50 20
2.1/VVESELÝ Petr 1976 VSDK06:19,801.30/0,312
3. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto06:23,404.90/1,38
4. SATKE Adam 1994 KK Brno06:23,605.10/1,34
5.1/VMŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto06:28,109.60/2,53
6.1/DMKVAPIL Ondřej 2007 2 Vys.Mýto06:39,9021.40/5,72
7.2/U23BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno07:06,1047.60/12,61
8.1/VSREŽŇÁK Ladislav 1966 3 KK Brno07:12,5054.00/14,30
9.2/DMVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto07:33,0074.50/19,70

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/U23DZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 MT KK Brno05:46,00 34
2.2/U23NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno06:05,0019.00/5,526
3.1/DSZEDNÍČKOVÁ Michaela Anna 2005 1 Vys.Mýto06:14,3028.30/8,218
4.1/VMPROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 2 KK Brno06:27,0041.00/11,810
5.1/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno06:43,3057.30/16,66
6.2/ZSKOPLÍKOVÁ Adéla 2009 Kroměříž07:48,70122.70/35,55
7.1/DMHOLUBOVÁ Nela 2007 3 Vys.Mýto07:51,30125.30/36,24
8.3/ZSKOPLÍKOVÁ Eliška 2009 Kroměříž07:55,00129.00/37,33
9.1/ZMLOVECKÁ Nela 2011 SKVeselí08:35,80169.80/49,12
10.2/ZMFUCHSOVÁ Terezie 2011 VSDK09:32,40226.40/65,41
11.3/ZMGROSSOVÁ Elisabeth 2010 KK Brno10:03,20257.20/74,30
12.4/ZMŠLÉGLOVÁ Tereza 2011 VSDK10:18,30272.30/78,70
13.2/DMJASANSKÁ Anna 2007 Vys.Mýto10:29,30283.30/81,90
14.5/ZMCIGÁNKOVÁ Veronika 2011 VSDK10:55,10309.10/89,30
15.4/ZSKLIMEŠOVÁ Kristýna 2009 KK Brno11:00,10314.10/90,80
  ČECHOVÁ Nina 2011 VSDKDNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. SATKE Adam 1994 MT KK Brno04:59,30 76
2.1/U23MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 MT KK Brno05:03,404.10/1,468
3.2/U23IVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí05:22,2022.90/7,760
4. KREJČÍŘ Dominik 1996 KK Brno05:35,7036.40/12,252
5. SUCHÁNEK Daniel 1993 Vys.Mýto05:42,9043.60/14,644
6.3/U23BERGMANN Ondřej 2000 1 KK Brno05:44,2044.90/15,040
7. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto05:53,5054.20/18,136
8.1/DSROLENC Jakub 2004 2 SKVeselí05:54,8055.50/18,532
9.2/DSDOLEŽAL Filip 2004 2 SKVeselí05:56,7057.40/19,228
10.3/DSZRZAVÝ Jakub 2005 2 Vys.Mýto05:59,3060.00/20,024
11.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž06:02,5063.20/21,120
12.1/ZSTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí06:08,2068.90/23,016
13.1/DMVYBÍRAL Viktor 2007 3 KK Brno06:19,6080.30/26,815
14.2/DMSYROVÝ Filip 2007 2 Vys.Mýto06:20,5081.20/27,114
15.1/VŠAMÁNEK Pavel 1972 KK Brno06:30,3091.00/30,413
16.4/DSŠANTAVÝ Michal 2004 3 SKVeselí06:31,8092.50/30,912
17.3/DMSEDLÁK Václav 2007 3 Vys.Mýto06:32,2092.90/31,011
18.5/DSBERNAT Pavel 2004 3 KK Brno06:32,4093.10/31,110
19.4/DMDORNIČÁK Maxim 2007 3 KK Brno06:37,2097.90/32,79
20.1/VMPROCHÁZKA Miroslav   Prostěj.06:40,00100.70/33,68
21.2/VKNOBLOCH Tomáš 1974 KK Brno06:44,40105.10/35,17
22.6/DSGROSS Benedikt 2005 3 KK Brno06:48,70109.40/36,66
23.5/DMVÍTEK David 2007 3 KK Brno06:51,80112.50/37,65
24.2/ZSBOUŠKA David 2008 KK Brno06:55,60116.30/38,94
25.3/VNĚMEC Jakub 1969 KK Brno06:59,70120.40/40,23
26.3/ZSŠIŠPERA Tomáš 2008 3 SKVeselí07:26,30147.00/49,12
27.7/DSSEDLÁK Jakub 2005 3 Vys.Mýto07:29,20149.90/50,11
28.1/ZMNEKUDA Lukáš 2010 3 KK Brno07:58,40179.10/59,80
29.2/ZMTOMEČEK David 2011 SKVeselí08:33,70214.40/71,60
30.4/ZSPOLÁK Oliver 2009 KK Brno08:53,00233.70/78,10
31.3/ZMJETMAR Ondřej 2010 Vys.Mýto09:30,30271.00/90,50
32.5/ZSVOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto10:54,60355.30/118,70
33.2/VMTOBIÁŠ Pavel 1983 KK Brno11:14,90375.60/125,50
34.4/ZMKLIMEŠ Jakub 2011 KK Brno12:26,90447.60/149,50

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/U23NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno06:51,70 25
2.2/U23DZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 MT KK Brno07:09,3017.60/4,317
3.1/DSZEDNÍČKOVÁ Michaela Anna 2005 1 Vys.Mýto07:33,1041.40/10,19
4.1/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno08:35,50103.80/25,21

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. ŠILAR Jakub
KREJZA Filip
1987
1989
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
06:26,00 0
Oddíl