Sjezd na Chrudimce

28.04.2022   řeka Chrudimka
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.13:32,10 34
2.1/DSVESELÝ Ondřej 2004 1 Pardub.14:13,8041.70/5,126
3.1/VMŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto14:38,5066.40/8,218
4.2/VMKEJKLÍČEK Tomáš 1980 Pardub.15:26,80114.70/14,114
5.1/U23RUFFER Matěj 1999 2 Pardub.15:40,20128.10/15,810
6.1/DMSLEZÁK Adam 2006 2 Pardub.16:10,20158.10/19,56
7.2/DMPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.16:18,00165.90/20,45
8.3/DMRUFFER Jakub 2007 3 Pardub.16:19,50167.40/20,64
9.1/ZSINDRUCH Tomáš 2008 KVS HK16:36,50184.40/22,73
10.4/DMVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto17:55,40263.30/32,42
11.2/ZSZÁKOUTSKÝ Petr 2008 Pardub.17:58,60266.50/32,81
12.2/U23ZEMEN Tomáš 2001 Pardub.18:14,50282.40/34,80
13.3/U23ŘEHOŘ Jonáš 2002 Pardub.20:51,20439.10/54,10
  JETMAR Ondřej 2010 Vys.MýtoDNF 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. VALÍKOVÁ Radka 1991 Pardub.16:02,50 7
2.1/DMHOLUBOVÁ Nela 2007 3 Vys.Mýto17:34,0591.55/9,53
3.2/DMJASANSKÁ Anna 2007 Vys.Mýto20:15,00252.50/26,22
4. ŠANDOVÁ Anežka 2003 2 Pardub.20:18,60256.10/26,61
5.1/ZMSAMKOVÁ Valerie 2011 Třebech.22:49,10406.60/42,20
6. SLABIHOUDOVÁ Tereza 2007 Pardub.22:54,80412.30/42,80
7. ZIMOVÁ Majdalena 2006 Pardub.23:33,60451.10/46,90

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSVIRÁGH Tomáš 2004 Třebech.13:20,60 19
2.1/DMSYROVÝ Filip 2007 2 Vys.Mýto13:52,6032.00/4,015
3.2/DMŠRÁMEK David 2007 2 Pardub.14:02,5041.90/5,211
4.1/ZSKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.15:06,00105.40/13,210
5.2/ZSPAJTINA Tomáš 2008 3 Pardub.16:43,20202.60/25,39
6.3/ZSHOVORKA Dominik 2009 Pardub.16:46,80206.20/25,88
7.2/DSSEDLÁK Jakub 2005 3 Vys.Mýto17:00,00219.40/27,47
8. ŠKOLOUDÍK Václav 2002 3 Pardub.17:14,80234.20/29,36
9.4/ZSKULHÁNEK Adam 2009 3 Pardub.17:19,00238.40/29,85
10. SUCHÝ Matěj 2006 Pardub.17:25,90245.30/30,64
11. SVATOŠ Ondřej 2003 Pardub.18:25,60305.00/38,13
12.5/ZSSAMEK Petr 2008 Třebech.18:26,40305.80/38,22
13.1/ZMJETMAR Ondřej 2010 Vys.Mýto19:55,00394.40/49,31
14. VAVŘÍN Jan 2007 Pardub.20:01,20400.60/50,00
15. STOJÁNEK Václav 2009 Pardub.20:06,90406.30/50,70
16.6/ZSVOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto24:21,50660.90/82,60
17. TVRDÍK Šimon   Pardub.24:55,80695.20/86,80
18. ŠTĚPÁN Josef 2006 Pardub.25:14,40713.80/89,20
19. TICHÝ Antonín Adam 2008 Pardub.26:03,50762.90/95,30
20.7/ZSJANKO Jonáš 2009 Vys.Mýto27:15,40834.80/104,30

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ŠANDOVÁ Anežka 2003 Pardub.10:05,60 12
2.1/DSBUNDOVÁ Simona 2004 1 Pardub.16:36,20390.60/64,54
3. VALÍKOVÁ Radka 1991 Pardub.18:41,60516.00/85,23
4. ZÍMOVÁ Barbora 2003 Pardub.19:06,50540.90/89,32
5.1/ZMINDRUCHOVÁ Daniela 2011 KVS HK25:38,60933.00/154,11
6. ZIMOVÁ Majdalena 2006 Pardub.25:40,30934.70/154,30
7. ZIMOVÁ Anna Marie 2009 Pardub.25:48,30942.70/155,70
8. ŽĎÁRSKÁ Alžběta 2010 Pardub.26:15,40969.80/160,10
9. SMEREKOVÁ Anna 2010 Pardub.26:15,80970.20/160,20
10. SMEREKOVÁ Tereza 2009 Pardub.26:23,60978.00/161,50

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. PAJTINA Tomáš
KULHÁNEK Adam
2008
2009
3 Pardub.
Pardub.
16:33,30 6
2. RUFFER Matěj
RUFFER Jakub
1999
2007
3 Pardub.
Pardub.
16:45,9012.60/1,35
3. ŽENKA Ondřej
ŽENKA Martin
2000
2000
3 Pardub.
Pardub.
17:02,3029.00/2,94
4. LINHART Matyáš
LINHART Vojtěch
2002
2007
Pardub.
Pardub.
18:00,2086.90/8,73
5. LUSTIG Šimon
LUSTIG Josef
2003
2003
Pardub.
Pardub.
18:02,5089.20/9,02
6. POZNER Jakub
REICH Jakub
2004
2003
Pardub.
Pardub.
18:55,60142.30/14,31
7. SKALICKÝ Aleš
SKALICKÝ Tomáš
2002
2005
Pardub.
Pardub.
19:42,30189.00/19,00
8. VORAL Jakub
VORAL David
2005
2005
Pardub.
Pardub.
20:11,80218.50/22,00
9. SAMEK Mathias
SEMERÁD Tomáš
2008
2009
Pardub.
Pardub.
21:14,50281.20/28,30
Oddíl

Historie procházení