Sjezd na Chrudimce

19.05.2022   Řeka Chrudimka
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. VESELÝ Ondřej 2004 1 Pardub.01:23,00 29
2. ŠŤASTNÝ Matěj 2005 2 Pardub.01:25,002.00/2,421
3. KEJKLÍČEK Tomáš 1980 3 Pardub.01:27,004.00/4,817
4. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto01:29,006.00/7,213
5. RUFFER Jakub 2007 3 Pardub.01:34,0011.00/13,312
6. PLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.01:35,0012.00/14,511
7. VOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto01:38,0015.00/18,110
8. KONVALINKA Štěpán 2009 Pardub.01:40,0017.00/20,59
9. KOTRBA Matěj 2007 3 Vys.Mýto01:42,0019.00/22,98
10. BOUČEK Stanislav 1999 Pardub.01:48,0025.00/30,17
11. PAJTINA Tomáš 2008 Pardub.01:56,0033.00/39,86
12. KULHÁNEK Adam 2009 Pardub.02:00,0037.00/44,65
13. STEHNO Maxmilián 2010 Pardub.02:06,0043.00/51,84
14. BAŤA Václav 2009 Pardub.02:11,0048.00/57,83
15. BAREŠ Vojtěch 2006 Pardub.02:21,0058.00/69,92
16. LANG Sebastián 2008 Vys.Mýto02:30,0067.00/80,71
16. BARVÍK Matyáš 2008 Pardub.02:31,0068.00/81,90
18. BOLECH Jakub 2004 Pardub.02:55,0092.00/110,80
19. ČERNÝ Matyáš 2008 Pardub.03:06,00103.00/124,10
20. BENEŠ František 2007 Pardub.03:11,00108.00/130,10
21. BAŽANT Jan 2005 Pardub.03:28,00125.00/150,60
22. JANKO Jonáš 2011 Vys.Mýto03:30,00127.00/153,00
22. JETMAR Ondřej 2010 Vys.Mýto03:30,00127.00/153,00
24. VOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto04:44,00201.00/242,20

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. HOLUBOVÁ Nela 2007 3 Vys.Mýto01:56,00 9
2. KONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.02:05,009.00/7,88
3. NOVOTNÁ Mariana 2002 Pardub.02:20,0024.00/20,77
4. ČAPSKÁ Valerie 2011 Pardub.02:45,0049.00/42,26
5. VOLDÁNOVÁ Žofie 2011 Pardub.02:40,0044.00/37,95
6. LANDSMANNOVÁ Lucie 2002 3 Pardub.02:45,0049.00/42,24
7. KOTĚROVÁ Tereza 2002 Pardub.02:55,0059.00/50,93
8. NEKVINDOVÁ Anna 2006 3 Pardub.02:59,0063.00/54,32
9. KOŠNAROVÁ Natálie 2007 Pardub.03:02,0066.00/56,91
10. DOUBKOVÁ Anna Marie 2008 Pardub.03:11,0075.00/64,70
11. KACETLOVÁ Denisa 2003 3 Pardub.03:14,0078.00/67,20
12. DRÁŠILOVÁ Karolína 2002 Pardub.03:22,0086.00/74,10
13. HORÁČKOVÁ Sofie 2007 Pardub.03:41,00105.00/90,50
13. HRDÁ Eliška 2006 Pardub.03:47,00111.00/95,70

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. SEDLÁK Václav 2007 2 Vys.Mýto01:21,00 18
2. CINKO Radek 1993 3 Pardub.01:30,009.00/11,114
3. OUTRATA Jindřich 1970 Pardub.01:30,009.00/11,113
3. KONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.01:30,009.00/11,112
5. PAJTINA Tomáš 2008 3 Pardub.01:38,0017.00/21,011
6. FENCL Jáchym 2003 Pardub.01:45,0024.00/29,610
6. STEHNO Maxmilián 2010 Pardub.01:42,0021.00/25,99
8. KULHÁNEK Adam 2009 3 Pardub.01:43,0022.00/27,28
9. HOVORKA Dominik 2009 3 Pardub.01:55,0034.00/42,07
10. FRANKOTA Matěj 2008 Pardub.02:03,0042.00/51,96
11. ČERVENKA Richard 2008 Pardub.02:01,0040.00/49,45
11. ČERMÁK Jan 2006 Pardub.02:01,0040.00/49,44
11. DZIAK Adam 2009 Pardub.02:04,0043.00/53,13
14. KLEJCH Matouš 2009 Pardub.02:11,0050.00/61,72
15. DOSTÁL Roman 2008 Pardub.02:02,0041.00/50,61
15. KUNC David 2006 Pardub.02:05,0044.00/54,30
17. HALBRŠTÁT Jakub 2007 Pardub.02:05,0044.00/54,30
17. CULEK Vojtěch 2006 Pardub.02:06,0045.00/55,60
17. LANG Sebastián 2008 Vys.Mýto02:01,0040.00/49,40
20. ČERNÝ Matyáš 2008 Pardub.02:05,0044.00/54,30
21. JETMAR Ondřej 2010 Vys.Mýto02:08,0047.00/58,00
22. GROMBÍŘ Konstantin 2007 Pardub.02:15,0054.00/66,70
23. HRSTKA Jaromír 2007 Pardub.02:17,0056.00/69,10
24. VOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto02:45,0084.00/103,70
25. JANKO Jonáš 2011 Vys.Mýto02:35,0074.00/91,40

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. VALÍKOVÁ Radka 1991 2 Pardub.01:56,00 8
2. HOLUBOVÁ Nela 2007 Vys.Mýto02:22,0026.00/22,44
3. VOLDÁNOVÁ Žofie 2011 Pardub.02:30,0034.00/29,33
4. ČAPSKÁ Valerie 2011 Pardub.02:47,0051.00/44,02
5. HAVRANOVÁ Barbora 2008 Pardub.02:48,0052.00/44,81
6. ZIMOVÁ Majdalena 2006 Pardub.02:59,0063.00/54,30
6. SLABIHOUDOVÁ Tereza 2007 Pardub.02:59,0063.00/54,30
6. BLAŽKOVÁ Aneta 2008 Pardub.02:59,0063.00/54,30
9. ZIMOVÁ Anna Marie 2009 Pardub.03:01,0065.00/56,00
10. ZÍMOVÁ Barbora 2003 Pardub.03:11,0075.00/64,70

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. JIŘÍK Matěj
KAŠPAR Lukáš
2005
2001
2 Pardub.
Pardub.
01:41,00 7
2. SEDLÁK Václav
KOTRBA Matěj
2007
2007
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
01:42,001.00/1,03
3. HORNYCH Jan
HOVORKA Dominik
2009
2009
Pardub.
Pardub.
02:11,0030.00/29,72
4. HLADÍK Vojtěch
HLAVATÝ Jan
2010
2007
Pardub.
Pardub.
02:35,0054.00/53,51
4. HRSTKA Jaromír
JENČEK Michal
2007
2002
Pardub.
Pardub.
02:35,0054.00/53,50
6. HNYK Kryštof
HOBKIRK Alex
2009
2009
Pardub.
Pardub.
02:37,0056.00/55,40
7. HAVRAN Adam
HEMERKA Marek
2010
2008
Pardub.
Pardub.
02:54,0073.00/72,30
Oddíl

Historie procházení