94 Slalom pod Borskou přehradou + 4. Český pohár veteránů + Pohár předžáků

06.07.2024   Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Jana Lagnerová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMSVOBODA František 2014 Kralupy108.28 0 109.58 2 108.28 0
2.2/PZMKOS Eduard 2014 USK Pha132.57 4 118.96 0 118.9610.68/9,90
3.1/PZZHAVLÍNOVÁ Eliška 2014 Kralupy123.75 0 120.62 0 120.6212.34/11,40
4.3/PZMVOLF Tomáš 2016 KK Brand120.16 2 120.81 2 122.1613.88/12,80
5.2/PZZVOLFOVÁ Nela 2014 KK Brand118.75 4 118.55 6 122.7514.47/13,40
6.3/PZZMILYANOVÁ Anežka 2014 L.Žatec123.45 6 123.35 2 125.3517.07/15,80
7.4/PZMMERENUS Matouš 2015 Č.Lípa128.26 0 126.19 0 126.1917.91/16,50
8.5/PZMŠPAČEK Matyáš 2014 USK Pha119.04 52 125.39 2 127.3919.11/17,60
9.6/PZMHRADILEK Bořivoj 2014 USK Pha125.45 2 125.18 4 127.4519.17/17,70
10.7/PZMMRŮZEK Matěj 2015 KK Brand128.69 6 129.22 0 129.2220.94/19,30
11.4/PZZPEŠKOVÁ Adéla 2016 KK Brand147.19 2 159.80 6 149.1940.91/37,80
12.8/PZMNĚMEC Filip 2016 Kadaň159.81 0 157.51 6 159.8151.53/47,60
13.5/PZZJOHANIDESOVÁ Ema 2014 Kralupy171.12 4 159.89 4 163.8955.61/51,40
14.9/PZMCÍSAŘ Filip 2014 KK Brand174.51 12 164.19 2 166.1957.91/53,50
15.6/PZZKOVÁŘOVÁ Josefína 2015 Trutnov168.87 6 168.46 16 174.8766.59/61,50
16.7/PZZŽELEZNÁ Aneta 2015 USK Pha168.24 62 162.22 16 178.2269.94/64,60
17.10/PZMMICKA Albert 2015 KK Brand170.96 54 171.45 8 179.4571.17/65,70
18.11/PZMHEUN Oskar 2016 Kralupy177.10 12 188.66 152 189.1080.82/74,60
19.12/PZMMILYAN Kryštof 2016 L.Žatec186.36 4 180.84 12 190.3682.08/75,80
20.13/PZMHAVLÍČEK Matyáš 2014 Kralupy182.27 16 205.98 18 198.2789.99/83,10
21.14/PZMKLENČÍK Josef 2016 Trutnov237.07 58 185.96 14 199.9691.68/84,70
22.15/PZMMATĚNA Jonáš 2014 Trutnov191.74 16 197.72 8 205.7297.44/90,00
23.16/PZMHAVLÍČEK Ondřej 2016 Kralupy192.10 20 220.41 12 212.10103.82/95,90
24.8/PZZPORTYCHOVÁ Anežka 2015 Trutnov280.41 12 232.44 16 248.44140.16/129,40
25.9/PZZŠTĚPINOVÁ Nikola 2015 Kadaň249.22 10 213.80 64 259.22150.94/139,40
26.10/PZZPOSPÍŠILOVÁ Eliška 2016 Kralupy197.74 156 294.74 10 304.74196.46/181,40
27.17/PZMNĚMEC Adam 2017 Kadaň276.69 64 226.53 262 340.69232.41/214,60
  LUKEŠOVÁ Sára 2016 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMSVOBODA František 2014 Kralupy127.87 2 121.85 2 123.85 0
2.1/PZZVOLFOVÁ Nela 2014 KK Brand125.97 6 129.54 2 131.547.69/6,20
3.2/PZMMERENUS Matouš 2015 Č.Lípa141.42 0 144.88 2 141.4217.57/14,20
4.3/PZMKOS Eduard 2014 USK Pha144.90 4 137.75 4 141.7517.90/14,50
5.4/PZMŠPAČEK Matyáš 2014 USK Pha144.07 10 140.79 6 146.7922.94/18,50
6.2/PZZHAVLÍNOVÁ Eliška 2014 Kralupy157.63 2 165.55 2 159.6335.78/28,90

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMMARKOVÁ Kristýna 2009 2 Pardub.118.09 4 117.35 2 119.35 10
2.1/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 3+ USK Pha124.67 0 126.45 0 124.675.32/4,56
3.2/DMPETRILÁKOVÁ Markéta 2009 3 Klášter.127.42 4 124.79 0 124.795.44/4,65
4.1/ZMŠENKOVÁ Aniko 2013 3 KK Brand127.78 0 127.83 2 127.788.43/7,14
5.2/VMKUDĚJOVÁ Kristýna 1988 3 Kralupy140.64 4 128.96 0 128.969.61/8,13
6.2/ZMVÁLKOVÁ Tereza 2012 3+ VS Tábor131.09 0 129.23 0 129.239.88/8,32
7.1/VČERNÁ Lucie 1977 Kadaň136.91 0 133.79 0 133.7914.44/12,11
8.3/ZMVOTAVOVÁ Anežka 2012 3 USK Pha4.00 999 159.44 2 161.4442.09/35,30

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VSMILLER Jan 1968 2 Turnov105.39 0 105.62 0 105.39 49
2.1/DMSTOLÍN Antonín 2008 3+ Trutnov108.17 0 109.44 2 108.172.78/2,645
3.2/VSVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav109.43 0 108.24 0 108.242.85/2,741
4.1/VŠPAČEK Jiří 1974 3+ SKŽižkov111.99 0 108.87 0 108.873.48/3,337
5.1/VMVANĚK Jiří 1987 2 Kralupy109.85 0 110.64 2 109.854.46/4,233
6. KROFTA Dominik 1993 3+ VS Tábor113.16 0 111.03 0 111.035.64/5,432
7.2/DMSLÁDEK Michal 2009 3+ Loko Plz110.19 2 118.49 0 112.196.80/6,531
8.3/VSKEŠ Miroslav 1967 2 Soběslav113.11 0 112.84 2 113.117.72/7,330
9.1/ZSTÁBORSKÝ Vojtěch 2010 3+ Horš.Týn113.54 0 111.45 2 113.458.06/7,629
10.2/ZSHOŘENÍ Hynek 2011 3+ Kadaň110.79 4 120.33 10 114.799.40/8,928
11.3/ZSZAJÍC Kryštof 2010 3+ VS Tábor114.47 2 116.18 0 116.1810.79/10,227
12.4/VSHÁK Jiří 1952 3+ Trutnov116.19 0 116.93 0 116.1910.80/10,226
13.3/DMVÍDEŇSKÝ Antonín 2008 3 Trutnov114.82 12 114.56 2 116.5611.17/10,625
14.1/U23BRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy1.00 999 114.71 2 116.7111.32/10,724
15.5/VSFILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa121.16 0 118.11 0 118.1112.72/12,123
16.1/ZMVEJVANČICKÝ Petr 2013 3 Horš.Týn120.21 4 120.90 0 120.9015.51/14,722
17.4/ZSFRANZ Tadeáš 2010 3+ Loko Plz119.17 2 122.72 4 121.1715.78/15,021
18.4/DMVEJVANČICKÝ Pavel 2009 3+ Horš.Týn121.50 0 126.78 0 121.5016.11/15,320
19.2/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.124.11 0 124.59 2 124.1118.72/17,819
20.5/ZSFABIÁN Filip 2010 3+ Boh.Pha119.84 10 116.73 8 124.7319.34/18,418
21.5/DMKOMÍNEK Vojtěch 2008 3 Č.Lípa124.90 4 121.13 4 125.1319.74/18,717
22.2/ZMMERENUS Jan 2012 3+ Č.Lípa134.69 2 124.05 2 126.0520.66/19,616
23.6/DMROLINEC František 2008 3+ Klášter.116.70 10 1.00 999 126.7021.31/20,215
24.6/ZSČAPEK Jiří 2011 3 Loko Plz119.31 10 123.23 6 129.2323.84/22,614
25.3/VVÁLEK Michal 1974 3 VS Tábor132.36 2 132.70 0 132.7027.31/25,913
26.7/DMGOMBOŠ Miroslav 2009 3 Trutnov125.83 12 127.06 6 133.0627.67/26,312
27.1/DSTESAŘ Petr 2006 3 Loko Plz127.07 6 134.60 2 133.0727.68/26,311
28.7/ZSVOTAVA Michal 2010 3 USK Pha135.15 6 132.48 2 134.4829.09/27,610
29.3/ZMKASTNER Adam 2012 3 Horš.Týn134.28 4 130.57 4 134.5729.18/27,79
30.6/VSMÍL Pavel 1967 3 Trutnov134.86 0 137.23 2 134.8629.47/28,08
31.8/DMHOVORKA Matouš 2009 3 Č.Lípa149.23 8 135.57 0 135.5730.18/28,67
32.2/VMVADLEJCH Jan 1989 3 SKVSČB135.18 2 141.44 2 137.1831.79/30,26
33.4/ZMŽÁČEK Vojtěch 2013 3 Horš.Týn135.76 2 140.83 2 137.7632.37/30,75
34.5/ZMHRADECKÝ Daniel 2013 3 USK Pha134.57 4 140.03 2 138.5733.18/31,54
35.7/VSPISKÁČEK Jan 1966 3 Štětí137.72 2 141.37 0 139.7234.33/32,63
36.8/ZSKOMÍNEK Štěpán 2011 3 Č.Lípa151.00 2 143.04 6 149.0443.65/41,42
37.6/ZMČAPEK Ondřej 2012 Č.Lípa157.45 2 145.45 4 149.4544.06/41,81
38.8/VSKREJČÍ Antonín 1955 Roztoky151.00 2 147.80 2 149.8044.41/42,10
39.7/ZMKOMÍNEK Mikuláš 2013 Č.Lípa146.12 4 146.99 4 150.1244.73/42,40
40.8/ZMŠTĚPINA Dominik 2012 Kadaň160.57 4 168.64 10 164.5759.18/56,20
  VÁVRA Jiří 2013 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VÁCHA Viktor 1985 3+ Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. KROFTA Dominik
VÁLEK Michal
1993
1974
2 VS Tábor
VS Tábor
132.16 2 138.91 8 134.16 7
2.1/ZSHOŘENÍ Hynek
ZAJÍC Kryštof
2011
2010
3 Kadaň
VS Tábor
136.88 6 143.02 8 142.888.72/6,53
3.2/ZSFRANZ Tadeáš
FABIÁN Filip
2010
2010
3 Loko Plz
Boh.Pha
136.34 10 133.20 16 146.3412.18/9,12
4.3/ZSČAPEK Jiří
HANZEL Vilém
2011
2010
Loko Plz
Loko Plz
143.21 10 158.22 20 153.2119.05/14,21
5.1/ZMKASTNER Adam
ŽÁČEK Vojtěch
2012
2013
3 Horš.Týn
Horš.Týn
163.41 12 159.93 6 165.9331.77/23,70

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMMILYANOVÁ Andrea 1987 2 L.Žatec107.02 0 115.23 2 107.02 38
2.1/DMMARKOVÁ Kristýna 2009 2 Pardub.108.52 4 107.23 0 107.230.21/0,234
3.1/ZSMRŮZKOVÁ Marie 2011 2 KK Brand109.81 4 107.90 0 107.900.88/0,830
4.2/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha108.61 2 109.12 0 109.122.10/2,026
5. VAŇKOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy112.30 4 109.85 0 109.852.83/2,622
6.2/DMPETRILÁKOVÁ Markéta 2009 3+ Klášter.114.00 0 114.86 2 114.006.98/6,518
7.3/VMFIŠEROVÁ Lenka 1988 3 Loko Plz116.56 2 114.99 0 114.997.97/7,414
8.4/VMKUDĚJOVÁ Kristýna 1988 2 Kralupy113.24 2 115.66 0 115.248.22/7,713
9.1/ZMŠENKOVÁ Aniko 2013 3+ KK Brand119.16 0 115.55 2 117.5510.53/9,812
10.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 3+ Soběslav119.04 0 118.84 0 118.8411.82/11,011
11.1/VČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň118.85 0 120.49 0 118.8511.83/11,110
12.1/DSPETRILÁKOVÁ Anastázie 2007 3 Klášter.123.61 10 123.30 0 123.3016.28/15,29
13.2/ZMVÁLKOVÁ Tereza 2012 3+ VS Tábor125.22 0 125.83 2 125.2218.20/17,08
14.2/VMARKOVÁ Jitka 1978 3 Dv.Král.131.55 0 125.33 2 127.3320.31/19,07
15.1/U23SMETANOVÁ Anna 2002 3 VS Tábor137.35 0 131.78 0 131.7824.76/23,16
16.3/ZMRUSZOVÁ Jitka 2013 3 Třebech.136.94 2 132.41 0 132.4125.39/23,75
17.2/U23SLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz133.86 0 135.65 2 133.8626.84/25,14
18.4/ZMVOTAVOVÁ Anežka 2012 3 USK Pha137.31 8 134.12 0 134.1227.10/25,33
19.5/ZMHRONOVÁ Hana 2013 3 Kralupy140.55 2 135.47 2 137.4730.45/28,52
20.6/ZMHÁJKOVÁ Eliška 2012 3 USK Pha136.98 8 142.58 4 144.9837.96/35,51

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23BRAMBORA Ondřej 2005 2+ Kralupy91.17 0 92.34 0 91.17 96
2.1/VMILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec98.85 0 96.70 0 96.705.53/6,192
3.1/DMSLÁDEK Michal 2009 2 Loko Plz95.76 4 95.64 2 97.646.47/7,188
4.2/U23VIRÁGH Tomáš 2004 2 Třebech.100.36 2 97.74 2 99.748.57/9,484
5.1/ZSFRANZ Tadeáš 2010 2 Loko Plz101.43 0 102.50 4 101.4310.26/11,380
6.3/U23TÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn100.71 2 101.50 0 101.5010.33/11,376
7.2/DMKOMÍNEK Vojtěch 2008 3+ Č.Lípa103.44 2 101.52 0 101.5210.35/11,472
8.2/ZSADAMEC Jáchym 2011 2 Kralupy101.58 0 99.52 6 101.5810.41/11,468
9.3/DMROLINEC František 2008 2 Klášter.101.07 4 98.39 4 102.3911.22/12,364
10.1/VMVOVES Ladislav 1985 2 Kralupy104.63 4 103.02 0 103.0211.85/13,060
11.2/VMADAMEC Jakub 1984 2 Kralupy103.54 0 105.02 2 103.5412.37/13,656
12.3/ZSFABIÁN Filip 2010 3+ Boh.Pha106.17 4 102.23 2 104.2313.06/14,352
13.2/VHRON Robin 1979 2 Kralupy107.05 0 104.62 0 104.6213.45/14,848
14.4/ZSHOŘENÍ Hynek 2011 3+ Kadaň104.81 0 118.83 2 104.8113.64/15,044
15.3/VMMAREK Lukáš 1980 2 Dv.Král.105.94 0 104.02 2 105.9414.77/16,240
16.1/ZMBECK Hynek 2012 2 L.Žatec104.61 2 104.73 2 106.6115.44/16,939
17.5/ZSTÁBORSKÝ Vojtěch 2010 3+ Horš.Týn108.13 2 104.70 2 106.7015.53/17,038
18.1/VSFILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa110.80 4 107.07 0 107.0715.90/17,437
19.3/VNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň107.76 0 106.16 2 107.7616.59/18,236
20.2/VSKOUDELKA Tomáš 1964 3+ Č.Kruml.110.03 2 107.98 0 107.9816.81/18,435
21.4/VSMETÁNKA Radek 1976 3+ Hubertus108.07 0 108.62 2 108.0716.90/18,534
22.6/ZSČAPEK Jiří 2011 3+ Loko Plz108.44 2 106.97 2 108.9717.80/19,533
23.1/DSTESAŘ Petr 2006 3+ Loko Plz107.30 2 112.24 2 109.3018.13/19,932
24.4/DMVÍDEŇSKÝ Antonín 2008 3 Trutnov127.63 56 107.78 2 109.7818.61/20,431
25.2/ZMDRNEC Tobiáš 2013 3+ L.Žatec111.78 4 109.90 0 109.9018.73/20,530
26.5/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.108.03 2 109.18 2 110.0318.86/20,729
27.5/DMNOVÁK Dalibor 2009 3+ VS Tábor109.17 2 111.33 0 111.1720.00/21,928
28.6/DMGOMBOŠ Miroslav 2009 3 Trutnov113.44 8 111.40 0 111.4020.23/22,227
29.7/DMVEJVANČICKÝ Pavel 2009 3+ Horš.Týn111.49 0 111.82 0 111.4920.32/22,326
30.3/ZMMILYAN Štěpán 2012 3+ L.Žatec111.95 0 112.45 0 111.9520.78/22,825
31.4/U23VRÁNEK Jan 2004 3+ Loko Plz112.52 0 110.29 2 112.2921.12/23,224
32.8/DMHOVORKA Matouš 2009 3 Č.Lípa114.82 2 112.45 0 112.4521.28/23,323
33.4/VMKUBÁT Jiří 1988 3+ Sláv.KV113.36 0 114.80 4 113.3622.19/24,322
34.4/ZMVEJVANČICKÝ Petr 2013 3 Horš.Týn112.52 2 119.14 0 114.5223.35/25,621
35.5/ZMMERENUS Jan 2012 3+ Č.Lípa114.61 4 113.88 2 115.8824.71/27,120
36.3/VSPISKÁČEK Jan 1966 3+ Štětí116.24 0 115.99 0 115.9924.82/27,219
37.9/DMBARTÁK Lukáš 2009 3 Klášter.110.86 6 112.94 6 116.8625.69/28,218
38.4/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.119.24 0 117.07 0 117.0725.90/28,417
39.5/VSKRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz115.44 4 117.24 0 117.2426.07/28,616
40.7/ZSKOMÍNEK Štěpán 2011 3 Č.Lípa113.45 4 125.86 2 117.4526.28/28,815
41.6/ZMHRADECKÝ Daniel 2013 3 USK Pha119.04 2 118.37 2 120.3729.20/32,014
42.7/ZMKOMÍNEK Mikuláš 2013 3 Č.Lípa120.05 4 120.54 0 120.5429.37/32,213
43.8/ZMJEDLIČKA Adam Kryštof 2012 3 Klášter.122.01 2 122.06 0 122.0630.89/33,912
44.8/ZSHANZEL Vilém 2010 3 Loko Plz109.62 52 117.57 6 123.5732.40/35,511
45.9/ZMKASTNER Adam 2012 3 Horš.Týn124.92 2 123.29 2 125.2934.12/37,410
46.10/ZMČAPEK Ondřej 2012 3 Č.Lípa127.63 2 125.79 2 127.7936.62/40,29
47.6/VSŽATECKÝ Jiří 1969 3 Roztoky128.58 0 126.06 2 128.0636.89/40,58
48.6/VPETRILÁK Pavel 1975 3 Klášter.142.18 14 127.66 2 129.6638.49/42,27
49.11/ZMŽÁČEK Vojtěch 2013 3 Horš.Týn132.30 8 131.48 2 133.4842.31/46,46
50.12/ZMŠTĚPINA Dominik 2012 3 Kadaň127.84 8 132.44 2 134.4443.27/47,55
51.13/ZMKETTNER Jiří 2013 3 Č.Lípa155.03 2 140.32 2 142.3251.15/56,14
52.14/ZMPAVELKA Hugo 2013 3 USK Pha153.14 64 140.74 6 146.7455.57/61,03
53.15/ZMMAREK Vojtěch 2013 3 Dv.Král.173.96 6 150.31 0 150.3159.14/64,92
54.9/ZSFRANC Karel 2010 3 Kadaň148.64 4 146.75 4 150.7559.58/65,41
55.16/ZMURBAN Jakub 2012 Trutnov160.53 14 155.34 10 165.3474.17/81,40
  RUSZ Josef 2009 3+ Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VÁVRA Jiří 2013 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VÁCHA Viktor 1985 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMMERENUSOVÁ Barbora
MERENUS Jan
1984
1983
2 Č.Lípa
Č.Lípa
122.91 6 121.40 6 127.40 16
2.1/VKONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
2 Pardub.
Pardub.
138.44 2 137.92 2 139.9212.52/9,812
3.2/VMADAMEC Jakub
KUDĚJOVÁ Kristýna
1984
1988
3 Kralupy
Kralupy
153.61 2 149.48 2 151.4824.08/18,98
4.1/DSPETRILÁKOVÁ Anastázie
ROLINEC František
2007
2008
2 Klášter.
Klášter.
154.00 10 142.04 10 152.0424.64/19,34
5.1/ZSVÁLKOVÁ Tereza
ZAJÍC Kryštof
2012
2010
3 VS Tábor
VS Tábor
150.14 6 148.34 4 152.3424.94/19,63
6.2/DSMARKOVÁ Kristýna
TESAŘ Petr
2009
2006
3 Pardub.
Loko Plz
147.75 6 149.32 6 153.7526.35/20,72
7.2/ZSČAPEK Jiří
ŠTULCOVÁ Valentýna
2011
2010
3 Loko Plz
Loko Plz
154.79 10 156.33 8 164.3336.93/29,01
Oddíl