VZ ve slalomu - neděle

17.06.2012   řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
ředitel: Luděk Roleček   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. MĚCHURAJiří 1987 3 Třebech.103.00 0 103.80 2 103.00 83
2.1/VSMĚCHURAJiří 1954 2 Třebech.108.60 0 108.20 0 108.205.20/5,079
3.1/VMDANDA Tomáš 1977 2 Pardub.108.90 2 109.90 0 109.906.90/6,775
4.1/DSZIERIS Matyáš 1995 2 Trutnov108.30 2 110.30 0 110.307.30/7,171
4.1/U23SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto111.10 0 110.30 0 110.307.30/7,167
6. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa111.10 2 111.10 0 111.108.10/7,963
7.2/VMKUBŮ Petr 1976 3 Olomouc114.20 0 111.90 0 111.908.90/8,659
8. KUBŮ Jiří 1981 3 Vys.Mýto112.50 0 113.10 0 112.509.50/9,255
9.2/DSSTEFAN Tomáš 1995 3 Soběslav112.80 0 110.60 8 112.809.80/9,551
10.2/VSHRON Jiří 1951 2 Rakovník113.50 0 113.10 0 113.1010.10/9,847
11.1/VFILIPIRobert 1964 2 Č.Lípa116.70 0 113.60 0 113.6010.60/10,343
12.3/VMZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.120.00 0 115.50 0 115.5012.50/12,139
13.1/ZSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 3 Benátky117.70 0 116.30 0 116.3013.30/12,935
14.4/VMVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.116.50 2 122.10 4 118.5015.50/15,034
15.2/ZSPŘÍHODA Matouš 1998 2 USK Pha119.30 0 123.20 4 119.3016.30/15,833
16.2/VKŘIŠŤAN Martin 1964 2 Týniště122.40 0 120.00 0 120.0017.00/16,532
17.1/DMŘÍHAJan 1996 3 Třebech.120.60 0 119.80 2 120.6017.60/17,131
18.3/ZSPAVLÍK Pavel 1998 3 Třebech.122.20 0 120.70 0 120.7017.70/17,230
19.3/VPAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.123.50 2 123.40 0 123.4020.40/19,829
20.5/VMPŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life122.20 6 123.10 2 125.1022.10/21,528
21. VESELÝ Matěj 1978 3 Dv.Král.126.50 0 0.00 0 126.5023.50/22,827
22.6/VMKUCHAŘ Jaromír 1974 Dv.Král.126.00 2 124.80 2 126.8023.80/23,126
23.2/DMSAHULAVojtěch 1997 3 Benátky134.10 4 127.00 0 127.0024.00/23,325
24.3/DSFOLKMAN Jan 1995 3 Týniště132.40 0 126.50 2 128.5025.50/24,824
25.4/DSULWER Jiří 1995 3 Týniště128.30 4 126.90 2 128.9025.90/25,123
26.3/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.130.60 2 129.30 0 129.3026.30/25,522
27. ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto129.60 0 129.60 0 129.6026.60/25,821
28.1/ZMBÁRTA Jan 2000 3 Kralupy132.60 0 131.00 0 131.0028.00/27,220
29.4/VSBOCH Pavel 1951 3 Semily131.20 0 130.10 2 131.2028.20/27,419
30. STOLÍN David 1978 3 Trutnov127.40 4 126.20 6 131.4028.40/27,618
31.2/ZMNESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec132.30 0 135.10 0 132.3029.30/28,417
32.3/ZMŠVAGR Rostislav 2000 Týniště135.30 4 132.50 0 132.5029.50/28,616
33.4/ZMPŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha133.20 0 136.90 0 133.2030.20/29,315
34.4/ZSBAREŠ Antonín 1998 Štětí137.30 6 133.50 0 133.5030.50/29,614
35.7/VMBOHATÝ Karel 1974 3 Třebech.136.40 0 133.90 0 133.9030.90/30,013
36.4/VJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov135.60 0 137.50 0 135.6032.60/31,712
37.5/ZSKLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.139.90 2 135.00 2 137.0034.00/33,011
38.2/U23JAROLÍMEK Otta 1991 3 Turnov138.30 0 137.20 0 137.2034.20/33,210
39.5/ZMBOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.138.30 4 135.50 2 137.5034.50/33,59
40.5/VSVOBODA Dobromil 1963 Č.Lípa138.80 0 134.50 4 138.5035.50/34,58
41.6/ZMREJMAN Petr 2001 KVS HK147.30 6 138.90 0 138.9035.90/34,97
42.3/DMŠIMKOOndřej 1997 Týniště137.80 56 139.90 0 139.9036.90/35,86
43.1/PZKRÁL Adam 2003 USK Pha140.60 0 141.10 0 140.6037.60/36,50
44.7/ZMKOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov208.80 10 138.90 2 140.9037.90/36,85
45.8/ZMSTAŠA Jeroným 2001 Třebech.139.10 4 139.60 8 143.1040.10/38,94
46.9/ZMVESELÝ František 2000 Dv.Král.146.00 2 141.20 2 143.2040.20/39,03
47.2/PZSAHULAMatěj 2003 Benátky155.30 2 147.20 0 147.2044.20/42,90
48.3/PZURBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha150.40 0 147.50 0 147.5044.50/43,20
49.10/ZMŽEŇKA Martin 2000 Pardub.149.50 0 150.70 0 149.5046.50/45,12
50.4/PZWEISL Martin 2002 USK Pha151.70 0 152.70 4 151.7048.70/47,30
51.8/VMSAHULAMartin 1968 Benátky154.90 4 153.30 4 157.3054.30/52,71
51.11/ZMŽEŇKA Ondra 2000 Pardub.169.70 4 155.30 2 157.3054.30/52,70
53.5/PZVANĚK Matěj 2004 VS Tábor169.20 6 160.00 0 160.0057.00/55,30
54.12/ZMELIÁŠ Ondřej 2000 USK Pha158.80 2 162.90 0 160.8057.80/56,10
55.6/PZŘÍHAMatyáš 2003 USK Pha171.70 0 165.50 0 165.5062.50/60,70
56.13/ZMHRNČÍŘ Vojtěch 2001 Vys.Mýto166.60 52 163.90 4 167.9064.90/63,00
57.5/DSJAROLÍMEK Josef 1995 Turnov177.00 52 166.80 2 168.8065.80/63,90
58.9/VMŠVAGR Zdeněk 1968 Týniště162.10 8 164.10 8 170.1067.10/65,10
59.14/ZMVENIGER Jan 2000 Vys.Mýto176.10 56 166.20 6 172.2069.20/67,20
60.15/ZMZEMEN Tomáš 2001 Pardub.178.60 0 170.60 2 172.6069.60/67,60
61.16/ZMJAKL Vincent 2001 USK Pha173.90 10 174.20 0 174.2071.20/69,10
62.7/PZPISKAČ Kryštof 2002 USK Pha153.80 54 160.60 14 174.6071.60/69,50
63.8/PZSMÍLEK Jiří 2003 Val.Mez.174.40 4 0.00 0 178.4075.40/73,20
64.9/PZBEIER Matouš 2004 Trutnov175.40 4 175.70 6 179.4076.40/74,20
65.10/PZŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez.172.10 8 0.00 0 180.1077.10/74,90
66.11/PZSUK Jakub 2002 Trutnov188.10 22 182.80 10 192.8089.80/87,20
67.12/PZZEMAN Matěj 2002 Kralupy193.50 6 229.40 68 199.5096.50/93,70
68.13/PZKAŠÁK Filip 2003 Kralupy192.80 8 247.70 2 200.8097.80/95,00
69.17/ZMHRNČÍŘ Jakub 2001 Vys.Mýto190.40 52 195.80 12 207.80104.80/101,70
70.18/ZMZEMAN Jakub 2000 Kralupy207.40 26 206.80 10 216.80113.80/110,50
71.6/ZSRUFFER Jakub 1999 Pardub.224.70 14 233.00 18 238.70135.70/131,70
72.14/PZREICHL Jakub 2003 Pardub.239.60 16 228.20 54 255.60152.60/148,20
73.15/PZSTOLÍN Adam 2005 Trutnov323.90 12 308.40 8 316.40213.40/207,20
74.16/PZBEIER Alva 2005 Trutnov311.00 14 310.90 16 325.00222.00/215,50
75.17/PZPAJMA Lukáš 2008 Kadaň382.90 104 444.30 60 486.90383.90/372,70
76.18/PZBARTÁK Matouš 2005 Kadaň397.70 456 448.90 304 752.90649.90/631,00
  VYBULKA Jakub 1998 3 Kralupy0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠIMKOJakub 1998 3 Týniště0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KEJKLÍČEK Tomáš 1980 3 Pardub.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KONEČNÝ Tadeáš 1999 Kroměříž0.00 999 0.00 999 999.00 0
  ŠČUKAJan 1999 Štětí0.00 999 0.00 999 999.00 0
  BEDNÁŘ Jan 2000 Třebech.0.00 999 0.00 999 999.00 0
  KUTLVAŠR Petr 1977 Vys.Mýto0.00 999 0.00 999 999.00 0
  VODRÁŽKA Jan 1973 Semily0.00 999 0.00 999 999.00 0
Oddíl