VZ ve slalomu - neděle

17.06.2012   řeka Loučná ve Vysokém Mýtě v úseku loděnice
ředitel: Luděk Roleček   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1MĚCHURAJiří 1987 3 Třebech.103.00 0 103.80 2 103.00
2K1M/2MĚCHURAJiří 1954 2 Třebech.108.60 0 108.20 0 108.20
3K1M/3DANDA Tomáš 1977 2 Pardub.108.90 2 109.90 0 109.90
4K1M/4ZIERIS Matyáš 1995 2 Trutnov108.30 2 110.30 0 110.30
5K1M/4SUCHÁNEK Daniel 1993 2 Vys.Mýto111.10 0 110.30 0 110.30
6K1M/6ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa111.10 2 111.10 0 111.10
7K1M/7KUBŮ Petr 1976 3 Olomouc114.20 0 111.90 0 111.90
8K1M/8KUBŮ Jiří 1981 3 Vys.Mýto112.50 0 113.10 0 112.50
9K1M/9STEFAN Tomáš 1995 3 Soběslav112.80 0 110.60 8 112.80
10K1M/10HRON Jiří 1951 2 Rakovník113.50 0 113.10 0 113.10
11K1M/11FILIPIRobert 1964 2 Č.Lípa116.70 0 113.60 0 113.60
12K1M/12ZÁRUBA Martin 1974 2 Dv.Král.120.00 0 115.50 0 115.50
13C1M/1ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa118.10 2 116.00 0 116.00
14K1M/13STRÁNSKÝ Dominik 1999 3 Benátky117.70 0 116.30 0 116.30
15C1M/2PŘÍHODA Matouš 1998 2 USK Pha117.50 0 117.40 0 117.40
16C1M/3BEIER Artur 1970 2 Trutnov119.70 0 117.80 0 117.80
17C1M/4ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto120.30 0 118.50 0 118.50
18K1M/14VOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.116.50 2 122.10 4 118.50
19K1M/15PŘÍHODA Matouš 1998 2 USK Pha119.30 0 123.20 4 119.30
20K1W/1SVOBODOVÁ Jana 1993 2 Č.Lípa120.10 0 119.50 0 119.50
21K1M/16KŘIŠŤAN Martin 1964 2 Týniště122.40 0 120.00 0 120.00
22K1M/17ŘÍHAJan 1996 3 Třebech.120.60 0 119.80 2 120.60
23K1M/18PAVLÍK Pavel 1998 3 Třebech.122.20 0 120.70 0 120.70
24C1M/5LACINA Richard 1967 2 Semily122.40 2 121.10 0 121.10
25C1M/6VOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.121.80 0 122.50 0 121.80
26C1M/7FILIPIRobert 1964 2 Č.Lípa122.80 0 124.30 0 122.80
27C1M/8HÁK Jiří 1952 2 Trutnov123.10 0 124.20 4 123.10
28K1M/19PAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.123.50 2 123.40 0 123.40
29K1W/2ŘÍHOVÁ Eva, 2000, USK Pha ŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha123.70 0 125.30 0 123.70
30K1W/3ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň124.50 0 127.90 2 124.50
31K1M/20PŘÍHODA Tomáš 1970 3 Happy Life122.20 6 123.10 2 125.10
32K1W/4DUŠKOVÁ Kateřina 1998 3 USK Pha126.20 2 125.40 0 125.40
33C2M/1KUBŮ Jiří
KUBŮ Petr
1976
1981
3 Olomouc
Vys.Mýto
126.20 0 125.10 4 126.20
34C1M/9POSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov127.70 2 124.40 2 126.40
35K1M/21VESELÝ Matěj 1978 3 Dv.Král.126.50 0 0.00 0 126.50
36K1M/22KUCHAŘ Jaromír 1974 Dv.Král.126.00 2 124.80 2 126.80
37C2M/2HRON František
NEDVÍDEK Jiří
1951
1944
2 Rakovník
Dv.Král.
127.00 0 127.30 0 127.00
38K1M/23SAHULAVojtěch 1997 3 Benátky134.10 4 127.00 0 127.00
39C1M/10KŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště127.50 0 127.60 0 127.50
40C1M/11SUCHÁNEK Daniel 1993 3 Vys.Mýto127.60 0 128.40 4 127.60
41C2M/3ZÁRUBA Martin
VOREL Zdeněk
1974
1974
2 Dv.Král.
Pardub.
127.70 0 128.20 0 127.70
42C1M/12ROZKOŠNÝ Luboš 1968 3 Týniště132.40 2 128.20 0 128.20
43K1W/5LACINOVÁ Leona 1974 3 Semily128.40 0 128.00 2 128.40
44K1M/24FOLKMAN Jan 1995 3 Týniště132.40 0 126.50 2 128.50
45K1M/25ULWER Jiří 1995 3 Týniště128.30 4 126.90 2 128.90
46C1M/13BOHATÝ Karel 1974 3 Třebech.129.00 0 129.00 0 129.00
47K1M/26NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.130.60 2 129.30 0 129.30
48K1M/27ŠILAR Jakub 1987 3 Vys.Mýto129.60 0 129.60 0 129.60
49K1W/6DUŠKOVÁ Michala 2000 3 USK Pha132.30 0 129.70 0 129.70
50C1M/14JOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy130.90 2 130.60 0 130.60
51C2M/4JÍLEK Daniel
SUCHÁNEKJan
1993
1993
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
131.70 0 130.90 0 130.90
52K1M/28BÁRTA Jan 2000 3 Kralupy132.60 0 131.00 0 131.00
53C1M/15VESELÝ Matěj 1978 3 Dv.Král.131.10 0 0.00 0 131.10
54C1M/16NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.132.50 0 131.20 0 131.20
55C1M/16KUCHAŘ Jaromír 1974 Dv.Král.131.90 2 131.20 0 131.20
56K1M/29BOCH Pavel 1951 3 Semily131.20 0 130.10 2 131.20
57K1M/30STOLÍN David 1978 3 Trutnov127.40 4 126.20 6 131.40
58K1M/31NESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec132.30 0 135.10 0 132.30
59C1M/18BURIÁNEK Karel 1965 3 Semily132.40 0 133.30 0 132.40
60K1M/32ŠVAGR Rostislav 2000 Týniště135.30 4 132.50 0 132.50
61C1M/19JANKO Jan 1986 Vys.Mýto137.30 2 133.20 0 133.20
62K1M/33PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha133.20 0 136.90 0 133.20
63C2M/5JANKO Jan
ŠILAR Jakub
1986
1987
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
132.60 2 133.40 0 133.40
64K1M/34BAREŠ Antonín 1998 Štětí137.30 6 133.50 0 133.50
65C1W/1ŘÍHOVÁ Eva, 2000, USK Pha ŘÍHOVÁ Eva 2000 2 USK Pha134.30 0 133.60 0 133.60
66K1M/35BOHATÝ Karel 1974 3 Třebech.136.40 0 133.90 0 133.90
67C1M/20HABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor133.40 2 134.00 0 134.00
68C1M/21ZÁRUBA Martin 1974 3 Dv.Král.136.70 2 134.10 0 134.10
69K1W/7NESNÍDALOVÁ Lucie 2002 L.Žatec132.50 2 135.70 0 134.50
70K1M/36JAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov135.60 0 137.50 0 135.60
71K1W/8BURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily134.40 4 136.10 0 136.10
72K1W/9ŘÍHOVÁ Magda 1970 3 USK Pha135.00 4 134.30 2 136.30
73K1M/37KLIŠČ Zdeněk 1999 3 Třebech.139.90 2 135.00 2 137.00
74K1M/38JAROLÍMEK Otta 1991 3 Turnov138.30 0 137.20 0 137.20
75K1M/39BOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.138.30 4 135.50 2 137.50
76K1M/40SVOBODA Dobromil 1963 Č.Lípa138.80 0 134.50 4 138.50
77C1M/22JANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň143.80 4 138.70 0 138.70
78K1M/41REJMAN Petr 2001 KVS HK147.30 6 138.90 0 138.90
79K1M/42ŠIMKOOndřej 1997 Týniště137.80 56 139.90 0 139.90
80K1M/43KRÁL Adam 2003 USK Pha140.60 0 141.10 0 140.60
81K1M/44KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov208.80 10 138.90 2 140.90
82C1M/23MÍL Pavel 1967 3 Trutnov142.10 0 141.80 0 141.80
83K1M/45STAŠA Jeroným 2001 Třebech.139.10 4 139.60 8 143.10
84K1M/46VESELÝ František 2000 Dv.Král.146.00 2 141.20 2 143.20
85K1W/10MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov145.00 12 144.60 0 144.60
86C1M/24JÍLEK Jan 1993 Vys.Mýto145.60 2 142.40 4 146.40
87C1W/2DUŠKOVÁ Kateřina, 1998, USK Pha DUŠKOVÁ Kateřina 1998 USK Pha146.80 0 150.50 2 146.80
88K1M/47SAHULAMatěj 2003 Benátky155.30 2 147.20 0 147.20
89K1M/48URBÁNEK Matyáš 2002 USK Pha150.40 0 147.50 0 147.50
90K1M/49ŽEŇKA Martin 2000 Pardub.149.50 0 150.70 0 149.50
91K1M/50WEISL Martin 2002 USK Pha151.70 0 152.70 4 151.70
92C1W/3MÍLOVÁ Terezie 1998 3 Trutnov149.00 4 149.80 10 153.00
93C1M/25BOHATÝ Karel 2001 Třebech.153.90 0 153.90 2 153.90
94C1M/26KÁRNÍK Zdeněk 1968 L.Tábor154.60 0 156.80 2 154.60
95K1M/51SAHULAMartin 1968 Benátky154.90 4 153.30 4 157.30
96K1M/51ŽEŇKA Ondra 2000 Pardub.169.70 4 155.30 2 157.30
97C1M/27PŘÍHODA Tomáš 1970 Happy Life158.20 2 158.30 0 158.30
98C2M/6PAVLÍK Jiří
ŘÍHAJan
1964
1996
3 Třebech.
Třebech.
151.60 8 155.00 4 159.00
99C1M/28ŠVAGR Rostislav 2000 Týniště155.50 4 159.10 4 159.50
100K1M/53VANĚK Matěj 2004 VS Tábor169.20 6 160.00 0 160.00
101C1M/29REJMAN Petr 2001 KVS HK155.80 50 158.10 2 160.10
102K1M/54ELIÁŠ Ondřej 2000 USK Pha158.80 2 162.90 0 160.80
103C1M/30ŽEŇKA Martin 2000 Pardub.169.00 8 161.70 2 163.70
104K1M/55ŘÍHAMatyáš 2003 USK Pha171.70 0 165.50 0 165.50
105K1W/11LACINOVÁ Karolína 1999 Semily163.50 4 172.80 4 167.50
106K1M/56HRNČÍŘ Vojtěch 2001 Vys.Mýto166.60 52 163.90 4 167.90
107C1M/31PŘÍHODA Lukáš 2001 USK Pha171.90 4 168.40 0 168.40
108C1M/32ŽEŇKA Ondra 2000 Pardub.186.00 0 168.70 0 168.70
109K1M/57JAROLÍMEK Josef 1995 Turnov177.00 52 166.80 2 168.80
110K1M/58ŠVAGR Zdeněk 1968 Týniště162.10 8 164.10 8 170.10
111K1W/12FILIPIViktorie 2002 Č.Lípa167.30 4 170.00 2 171.30
112K1M/59VENIGER Jan 2000 Vys.Mýto176.10 56 166.20 6 172.20
113K1M/60ZEMEN Tomáš 2001 Pardub.178.60 0 170.60 2 172.60
114K1M/61JAKL Vincent 2001 USK Pha173.90 10 174.20 0 174.20
115K1M/62PISKAČ Kryštof 2002 USK Pha153.80 54 160.60 14 174.60
116K1W/13VAŇKOVÁ Klára 2001 VS Tábor170.90 4 176.20 2 174.90
117C2M/7JAROLÍMKOVÁ Věra
JAROLÍMEK Otta
1966
1961
Turnov
Turnov
178.90 6 176.10 2 178.10
118K1M/63SMÍLEK Jiří 2003 Val.Mez.174.40 4 0.00 0 178.40
119K1M/64BEIER Matouš 2004 Trutnov175.40 4 175.70 6 179.40
120K1M/65ŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez.172.10 8 0.00 0 180.10
121K1W/14JIRÁSKOVÁ Kristýna 1999 Štětí178.00 6 178.40 8 184.00
122K1W/15BERANOVÁ Hana 2003 USK Pha213.70 56 184.40 6 190.40
123K1M/66SUK Jakub 2002 Trutnov188.10 22 182.80 10 192.80
124K1W/16VALENTÝNA Kurková 2000 Pardub.195.40 16 192.30 4 196.30
125K1W/17HONISCHOVÁ Barbora 1999 Kadaň194.10 6 194.90 2 196.90
126K1M/67ZEMAN Matěj 2002 Kralupy193.50 6 229.40 68 199.50
127K1M/68KAŠÁK Filip 2003 Kralupy192.80 8 247.70 2 200.80
128C1M/33KOBLÍŽEK Daniel 2000 Trutnov194.90 10 196.30 6 202.30
129K1M/69HRNČÍŘ Jakub 2001 Vys.Mýto190.40 52 195.80 12 207.80
130K1W/18WEISLOVÁ Eliška 2002 USK Pha212.10 2 223.90 2 214.10
131K1M/70ZEMAN Jakub 2000 Kralupy207.40 26 206.80 10 216.80
132K1W/19LÍPOVÁ Klára 1999 Štětí246.30 10 227.60 2 229.60
133K1W/20LANSMANOVÁ Lucie 2002 Pardub.218.60 18 235.00 10 236.60
134K1M/71RUFFER Jakub 1999 Pardub.224.70 14 233.00 18 238.70
135K1W/21MACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy235.10 4 240.00 2 239.10
136C1M/34ZEMEN Tomáš 2001 Pardub.237.00 10 239.80 10 247.00
137C1M/35RUFFER Jakub 1999 Pardub.268.60 8 241.80 12 253.80
138K1M/72REICHL Jakub 2003 Pardub.239.60 16 228.20 54 255.60
139K1W/22PAJMOVÁ Sandra 2002 Kadaň254.20 8 261.60 6 262.20
140K1M/73STOLÍN Adam 2005 Trutnov323.90 12 308.40 8 316.40
141K1M/74BEIER Alva 2005 Trutnov311.00 14 310.90 16 325.00
142K1M/75PAJMA Lukáš 2008 Kadaň382.90 104 444.30 60 486.90
143K1M/76BARTÁK Matouš 2005 Kadaň397.70 456 448.90 304 752.90
Oddíl

Historie procházení