MČR žáků ve slalomu na Paraplíčku

06.09.2014   řeka Jizera, sportovní areál Paraplíčko
ředitel: Muchal Veřtát   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ŠANDA Petr 2000 2 Vlašim91.57 4 88.41 0 88.41 -
2. ZIMA Tomáš 2000 2 Roudnice85.97 8 87.19 2 89.190.78/0,9-
3. HEGER Vojtěch 2000 2 KVS HK90.47 0 89.61 2 90.472.06/2,3-
4. BÁRTA Jan 2000 2 Kralupy91.79 2 91.56 2 93.565.15/5,8-
5. ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Dukla B.92.02 2 90.88 4 94.025.61/6,3-
6. ZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha92.61 12 92.08 2 94.085.67/6,4-
7. BOHATÝ Karel 2001 2 Třebech.97.81 6 95.11 0 95.116.70/7,6-
8. BERAN Václav 2000 2 USK Pha95.61 4 95.31 0 95.316.90/7,8-
9. ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky96.50 4 94.11 2 96.117.70/8,7-
10. NOVOTNÝ Petr 2000 2 Olomouc96.28 2 94.70 2 96.708.29/9,4-
11. RAŠKA Tomáš 2001 2 USK Pha101.85 6 101.64 0 101.6413.23/15,0-
12. VEVERKA Lukáš 2002 3 Benátky101.29 2 102.70 4 103.2914.88/16,8-
13. GABRLÍK Tomáš 2000 3 Olomouc105.75 4 103.48 0 103.4815.07/17,0-
14. KREJČÍ Jakub 2002 2 SKVS ČB98.70 8 97.58 6 103.5815.17/17,2-
15. MILYÁN David 2001 2 L.Žatec105.58 6 104.24 0 104.2415.83/17,9-
16. NESNÍDAL Radek 2000 2 L.Žatec105.04 0 105.47 2 105.0416.63/18,8-
17. RUDORFER Martin 2003 3 Olomouc114.52 6 107.04 0 107.0418.63/21,1-
18. KLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice103.12 6 103.73 4 107.7319.32/21,9-
19. KRÁL Adam 2003 2 USK Pha106.34 10 104.05 4 108.0519.64/22,2-
20. REZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB105.47 6 104.38 4 108.3819.97/22,6-
21. LERCH Eduard 2002 2 Klášter.106.62 6 104.38 4 108.3819.97/22,6-
22. ŠVAGR Rostislav 2000 3 Týniště106.39 2 104.15 6 108.3919.98/22,6-
23. LHOTA Kryštof 2002 2 USK Pha106.74 6 103.04 6 109.0420.63/23,3-
24. ROUČA Samuel 2002 3 TJ Šumperk106.46 4 107.50 2 109.5021.09/23,9-
25. PŘÍHODA Lukáš 2001 2 USK Pha106.04 8 105.78 4 109.7821.37/24,2-
26. MAJER Kryštof 2001 3 USK Pha108.32 2 110.51 2 110.3221.91/24,8-
27. ELIÁŠ Ondřej 2000 3 USK Pha110.98 0 112.27 0 110.9822.57/25,5-
28. KRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc112.24 4 109.39 2 111.3922.98/26,0-
29. KOBLÍŽEK Daniel 2000 3 Trutnov124.72 12 109.48 2 111.4823.07/26,1-
30. FIALA Jakub 2001 3 Olomouc109.79 2 108.60 6 111.7923.38/26,4-
31. IVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí112.15 0 109.17 6 112.1523.74/26,9-
32. SAHULA Matěj 2003 3 Benátky114.81 4 110.35 2 112.3523.94/27,1-
33. TICHÝ Štěpán 2000 2 Val.Mez.102.42 10 104.68 8 112.4224.01/27,2-
34. SNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž112.12 2 110.55 2 112.5524.14/27,3-
35. HORAL Vojtěch 2002 2 Horš.Týn111.59 2 110.69 2 112.6924.28/27,5-
36. MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 3 KK Brno116.59 4 110.92 2 112.9224.51/27,7-
37. PEŠEK Tibor 2000 3 SKVeselí131.02 6 108.97 4 112.9724.56/27,8-
38. HOUSKA Jan 2001 3 USK Pha109.21 4 111.56 4 113.2124.80/28,1-
39. MALÝ Filip 2002 3 KVSPísek111.86 4 109.35 4 113.3524.94/28,2-
40. JANÚ Filip 2002 3 Olomouc109.60 4 110.54 4 113.6025.19/28,5-
41. KIRCHNER David 2002 2 Dukla B.116.07 50 109.71 4 113.7125.30/28,6-
42. ŠULC Karel 2000 3 KK Brand110.18 4 114.77 10 114.1825.77/29,1-
43. JAKL Vincent 2001 USK Pha117.56 4 114.05 2 116.0527.64/31,3-
44. ŠOREL Martin 2001 3 KK Brand114.61 6 114.82 2 116.8228.41/32,1-
45. STRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky114.93 2 117.48 0 116.9328.52/32,3-
46. VESELÝ František 2000 3 Trutnov109.81 10 113.18 4 117.1828.77/32,5-
47. WENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn114.53 6 113.22 4 117.2228.81/32,6-
48. STANOVSKÝ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB117.38 0 113.15 8 117.3828.97/32,8-
49. URBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha119.17 56 116.59 2 118.5930.18/34,1-
50. ŘEZNÍK Vít 2001 3 TJ Šumperk120.51 4 116.74 2 118.7430.33/34,3-
51. WEISL Martin 2002 3 USK Pha118.38 6 117.96 2 119.9631.55/35,7-
52. FRENCL Josef 2002 3 USK Pha120.34 0 118.07 10 120.3431.93/36,1-
53. KLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.129.77 6 116.42 4 120.4232.01/36,2-
54. DUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha120.94 0 126.72 0 120.9432.53/36,8-
55. TÁBORSKÝ Jan 2003 3 Horš.Týn117.42 4 114.95 6 120.9532.54/36,8-
56. HRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto119.66 2 117.63 4 121.6333.22/37,6-
57. TESAŘ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB125.10 0 114.75 8 122.7534.34/38,8-
58. LÁTAL Filip 2001 3 Olomouc123.43 0 127.37 52 123.4335.02/39,6-
59. HALA Jiří 2002 Olomouc127.20 2 123.89 0 123.8935.48/40,1-
60. CHABIČA Pavel 2001 3 SKVeselí122.43 2 122.21 2 124.2135.80/40,5-
61. PROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc127.14 4 124.22 0 124.2235.81/40,5-
62. KOLÁČEK Petr 2001 3 KK Brand126.18 52 122.26 2 124.2635.85/40,5-
63. VAVERA Jan 2000 3 Č.Lípa132.76 10 120.68 4 124.6836.27/41,0-
64. KADLEC Filip 2003 3 USK Pha128.42 4 119.36 6 125.3636.95/41,8-
65. ONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha122.03 4 132.13 10 126.0337.62/42,6-
66. PLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž121.45 6 128.57 4 127.4539.04/44,2-
67. ZEMAN Jakub 2000 3 Kralupy127.16 4 124.16 4 128.1639.75/45,0-
68. HENDRYCH Tomáš 2000 3 Val.Mez.121.98 8 130.71 54 129.9841.57/47,0-
69. KOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.132.64 4 130.42 0 130.4242.01/47,5-
70. VENIGER Jan 2000 Vys.Mýto116.62 14 112.27 56 130.6242.21/47,7-
71. REJMAN Petr 2001 KVS HK0.00 999 122.64 8 130.6442.23/47,8-
72. ZEMAN Matěj 2002 3 Kralupy131.08 4 127.17 4 131.1742.76/48,4-
73. PÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB136.23 4 129.67 2 131.6743.26/48,9-
74. HOLÍNEK Svatopluk 2001 TJ Šumperk143.12 60 129.84 4 133.8445.43/51,4-
75. PŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník132.82 2 144.38 0 134.8246.41/52,5-
76. ULITZKA Oliver 2002 KK Opava139.53 0 131.38 4 135.3846.97/53,1-
77. MAREK Matyáš 2003 Třebech.132.45 4 134.85 2 136.4548.04/54,3-
78. ŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB137.38 0 130.65 6 136.6548.24/54,6-
79. HRADEC Matěj 2003 3 Olomouc134.03 4 131.19 6 137.1948.78/55,2-
80. HRNČÍŘ Jakub 2001 Vys.Mýto129.66 50 131.11 8 139.1150.70/57,3-
81. HRŇÁK Vojtěch 2002 Kralupy131.73 8 129.90 100 139.7351.32/58,0-
82. NOVÁK Michal 2003 Kralupy146.98 10 132.18 8 140.1851.77/58,6-
83. VÁCHA Ondřej 2001 3 TJ Šumperk132.70 52 138.82 2 140.8252.41/59,3-
84. SURMA Tadeáš 2001 TJ Šumperk139.75 6 140.81 56 145.7557.34/64,9-
85. WALTER David 2001 3 TJ Šumperk142.79 54 142.16 8 150.1661.75/69,8-
86. ŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez.146.55 6 146.55 6 152.5564.14/72,5-
87. ČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB152.76 2 149.33 4 153.3364.92/73,4-
88. BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno142.06 14 131.86 56 156.0667.65/76,5-
89. ČEPELÁK František 2002 Č.Kruml.150.01 54 152.68 12 164.6876.27/86,3-
90. MAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.154.43 14 186.00 64 168.4380.02/90,5-
91. SMILEK Jiří 2003 Val.Mez.165.07 4 0.00 999 169.0780.66/91,2-
92. NACHTIGAL Richard 2000 Val.Mez.119.29 56 0.00 999 175.2986.88/98,3-
93. ŠVARC Adam 2001 Olomouc170.66 10 169.35 14 180.6692.25/104,3-
94. VYMĚTAL Tadeáš 2003 Olomouc144.52 160 165.41 108 273.41185.00/209,3-
  SOUČEK Tomáš 2003 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 -
  VYBÍRAL Ondřej 2001 Olomouc0.00 999 0.00 999 999.00 -
  ZUBALÍK Martin 2002 SKVeselí0.00 999 0.00 999 999.00 -
  ŠVEJD Jakub 2001 3 Sušice0.00 999 0.00 999 999.00 -
Oddíl