vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Sprint v Olomouci + KP Olomouckého kraje

17.05.2017   Olomouc - loděnice SKUP
ředitel: Pavla Kneblová   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMJANŮ Filip 2002 2 Olomouc00:48,60 59:59,99 00:48,60 10
2.1/VMRAŠNER Martin 1980 Šumperk00:51,50 59:59,99 00:51,502.90/6,06
3.1/ZSRUDORFER Martin 2003 Olomouc00:59,10 59:59,99 00:59,1010.50/21,65
4.2/ZSURBAN Michal 2004 Šumperk01:00,40 59:59,99 01:00,4011.80/24,34
5.1/ZMPAPULA Jan 2005 Litovel01:00,50 59:59,99 01:00,5011.90/24,53
6.2/ZMNOVÁK Matyáš 2005 Olomouc01:02,10 59:59,99 01:02,1013.50/27,82
7.3/ZSSALAJ František 2004 Litovel01:02,70 59:59,99 01:02,7014.10/29,01
8.3/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc01:03,60 59:59,99 01:03,6015.00/30,90
9.4/ZSŠMAKAL Petr 2003 Litovel01:05,30 59:59,99 01:05,3016.70/34,40
10.5/ZSKOSÍK Dan 2004 Olomouc01:05,80 59:59,99 01:05,8017.20/35,40
11.6/ZSVODÁK Norbert 2004 Litovel01:07,70 59:59,99 01:07,7019.10/39,30
12.4/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc01:13,40 59:59,99 01:13,4024.80/51,00
13.7/ZSHRIC Ondřej 2004 Olomouc01:14,50 59:59,99 01:14,5025.90/53,30
14.5/ZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc01:24,10 59:59,99 01:24,1035.50/73,00
15. HALA Jiří 2002 Olomouc00:00,00 59:59,99 59:59,993551.39/7.307,40

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc00:45,70 59:59,99 00:45,70 11
2. NAJMANOVÁ Kateřina 1984 3 Olomouc00:51,70 59:59,99 00:51,706.00/13,17
3.1/ZMRETKOVÁ Anna 2005 3 Olomouc00:52,10 59:59,99 00:52,106.40/14,06
4.2/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 3 Olomouc00:53,40 59:59,99 00:53,407.70/16,85
5.2/ZSRETKOVÁ Marie 2003 Olomouc00:55,70 59:59,99 00:55,7010.00/21,94
6.3/ZMJANŮ Veronika 2005 3 Olomouc00:57,40 59:59,99 00:57,4011.70/25,63
7.4/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 3 Olomouc00:57,70 59:59,99 00:57,7012.00/26,32
8.5/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc00:59,10 59:59,99 00:59,1013.40/29,31
9.3/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc01:01,10 59:59,99 01:01,1015.40/33,70
10.1/DMDOPITOVÁ Daniela 2002 Olomouc01:03,40 59:59,99 01:03,4017.70/38,70
150. KNEBLOVÁ Klára 2005 2 Olomouc00:00,00 59:59,99 59:59,993554.29/7.777,40

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DSGABRLÍK Tomáš 2000 2 Olomouc00:39,30 59:59,99 00:39,30 36
2.1/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc00:41,30 59:59,99 00:41,302.00/5,132
3.1/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc00:42,40 59:59,99 00:42,403.10/7,928
4.2/DMROUČA Samuel 2002 Šumperk00:43,10 59:59,99 00:43,103.80/9,724
5.2/ZSRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc00:45,70 59:59,99 00:45,706.40/16,320
6.3/DMHOLÍNEK Svatopluk 2001 Šumperk00:46,20 59:59,99 00:46,206.90/17,619
7.4/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc00:46,30 59:59,99 00:46,307.00/17,818
8.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 3 Olomouc00:48,00 59:59,99 00:48,008.70/22,117
9.3/ZSGÁBRLÍK Jakub 2004 3 Olomouc00:48,50 59:59,99 00:48,509.20/23,416
10.2/ZMŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc00:50,80 59:59,99 00:50,8011.50/29,315
11.4/ZSMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc00:52,20 59:59,99 00:52,2012.90/32,814
12.3/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc00:53,30 59:59,99 00:53,3014.00/35,613
13.4/ZMPAPULA Jan 2005 3 Litovel00:53,60 59:59,99 00:53,6014.30/36,412
14.5/ZSURBAN Michal 2004 Šumperk00:54,80 59:59,99 00:54,8015.50/39,411
15.6/ZSKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc00:55,10 59:59,99 00:55,1015.80/40,210
16.7/ZSŠMAKAL Petr 2003 3 Litovel00:55,40 59:59,99 00:55,4016.10/41,09
17.5/ZMGEPRT David 2005 Litovel00:55,70 59:59,99 00:55,7016.40/41,78
18.6/ZMŠTYBNAR Vojtěch 2005 3 Olomouc00:55,90 59:59,99 00:55,9016.60/42,27
19.8/ZSSALAJ František 2004 3 Litovel00:56,40 59:59,99 00:56,4017.10/43,56
20.9/ZSURBAN Jaroslav 2004 3 Olomouc00:57,20 59:59,99 00:57,2017.90/45,55
21.10/ZSKELNAR Matěj 2004 Olomouc00:58,50 59:59,99 00:58,5019.20/48,94
22.7/ZMJAROŠ Michael 2006 Olomouc00:59,00 59:59,99 00:59,0019.70/50,13
22.11/ZSVODÁK Norbert 2004 3 Litovel00:59,00 59:59,99 00:59,0019.70/50,12
24.8/ZMPOMAJBÍK Filip 2006 3 Olomouc01:00,00 59:59,99 01:00,0020.70/52,71
25.12/ZSSYSLO Jiří 2003 Olomouc01:00,70 59:59,99 01:00,7021.40/54,50
26.13/ZSHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc01:01,30 59:59,99 01:01,3022.00/56,00
27.9/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc01:02,40 59:59,99 01:02,4023.10/58,80
28.10/ZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc01:05,00 59:59,99 01:05,0025.70/65,40
29.11/ZMSTRATIL Filip 2006 Litovel01:06,70 59:59,99 01:06,7027.40/69,70
30. TODOROV Oliver 2006 Olomouc59:59,99 59:59,99 59:59,993560.69/9.060,30
31. MÁCHA Adam 2003 Olomouc59:59,99 59:59,99 59:59,993560.69/9.060,30
32. LÁTAL Filip 2001 2 Olomouc59:59,99 59:59,99 59:59,993560.69/9.060,30
148. SVOBODA Ondřej 2006 Olomouc00:00,00 59:59,99 59:59,993560.69/9.060,30
149. ROZSYPAL Filip 2002 Litovel00:00,00 59:59,99 59:59,993560.69/9.060,30
150. JANŮ Filip 2002 2 Olomouc00:00,00 59:59,99 59:59,993560.69/9.060,30

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSKNEBLOVÁ Tereza 2003 2 Olomouc00:53,10 59:59,99 00:53,10 7
2.1/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3 Šumperk00:58,80 59:59,99 00:58,805.70/10,73
3.1/ZMRETKOVÁ Anna 2005 Olomouc01:00,30 59:59,99 01:00,307.20/13,62
4.2/ZMDOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc01:05,70 59:59,99 01:05,7012.60/23,71
5.3/ZMJANŮ Veronika 2005 Olomouc01:06,30 59:59,99 01:06,3013.20/24,90
6.2/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc01:09,60 59:59,99 01:09,6016.50/31,10
7.3/ZSRETKOVÁ Marie 2003 Olomouc01:11,30 59:59,99 01:11,3018.20/34,30

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMHALA Jiří
RUDORFER Martin
2002
2003
Olomouc
Olomouc
00:55,40 59:59,99 00:55,40 4
2.1/ZSGÁBRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
Olomouc
Olomouc
00:57,10 59:59,99 00:57,101.70/3,13
3.1/ZMŠOTEK Adam
RETKOVÁ Anna
2005
2005
Olomouc
Olomouc
01:04,10 59:59,99 01:04,108.70/15,72
4.2/ZMJAROŠ Michael
POMAJBÍK Filip
2006
2006
Olomouc
Olomouc
01:06,00 59:59,99 01:06,0010.60/19,11
5.3/ZMSTŘÍLKA Richard
MALÝ Vojtěch
2006
2006
Olomouc
Olomouc
01:07,80 59:59,99 01:07,8012.40/22,40
6.4/ZMDOLEŽALOVÁ Bára
JANŮ Veronika
2005
2005
Olomouc
Olomouc
01:08,50 59:59,99 01:08,5013.10/23,60
7.5/ZMNOVOSADOVÁ Eliška
HANSGUTOVÁ Monika
2005
2005
Olomouc
Olomouc
01:15,00 59:59,99 01:15,0019.60/35,40
8.2/ZSSTŘÍLKOVÁ Jana
RETKOVÁ Marie
2004
2003
Olomouc
Olomouc
01:18,40 59:59,99 01:18,4023.00/41,50
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3