vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Historie procházení

Slalom v Kadani + Český pohár předžáků

02.07.2017   Kadaň
ředitel: Lucie Černá   vrchní rozhodčí: Günter Totzauer
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZMŠVEJD Jáchym 2007 Sušice84.70 0 84.30 0 84.30 0
2.2/PZMPANZER Martin 2007 Loko Plz85.40 0 90.60 0 85.401.10/1,30
3.3/PZMKOPEČEK Michal 2007 VS Tábor87.20 0 88.40 4 87.202.90/3,40
4.1/PZZŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy93.30 0 95.50 6 93.309.00/10,70
5.4/PZMVEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz92.60 2 96.20 4 94.6010.30/12,20
6.5/PZMUHLÍK Jan 2008 Bechyně89.00 50 95.30 0 95.3011.00/13,00
7.6/PZMFRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice96.00 6 93.40 4 97.4013.10/15,50
8.2/PZZHOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn103.20 0 96.80 2 98.8014.50/17,20
9.7/PZMHAUCK Marek 2007 KVS HK103.30 4 99.10 0 99.1014.80/17,60
10.8/PZMVOLF Marek 2007 VS Tábor95.50 6 102.60 2 101.5017.20/20,40
11.3/PZZALTMAN Isabella 2007 USA108.30 4 103.20 0 103.2018.90/22,40
12.4/PZZBOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB106.30 0 103.00 2 105.0020.70/24,60
13.9/PZMPETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec103.50 2 1.00 999 105.5021.20/25,10
14.5/PZZBEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice113.70 2 104.40 2 106.4022.10/26,20
15.10/PZMŠKOP Jan 2007 Ot.Strak125.60 2 108.80 0 108.8024.50/29,10
16.11/PZMPECHLÁT Adam 2007 Sušice114.90 2 110.50 0 110.5026.20/31,10
17.12/PZMHANZEL Jáchym 2008 Loko Plz111.00 2 115.40 6 113.0028.70/34,00
18.13/PZMKLIMEŠ Vít 2007 Kralupy117.80 6 106.80 8 114.8030.50/36,20
19.6/PZZLEPÍKOVÁ Barbora 2008 Hubertus112.40 4 117.00 10 116.4032.10/38,10
20.7/PZZALTMAN Isabella 2007 USA121.50 0 123.30 2 121.5037.20/44,10
21.14/PZMPLAS Tobiáš 2008 USK Pha120.00 2 115.40 58 122.0037.70/44,70
22.15/PZMPALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.117.30 10 114.10 8 122.1037.80/44,80
23.16/PZMPETŘÍK Marek 2008 USK Pha121.80 2 125.40 6 123.8039.50/46,90
24.17/PZMPECHLÁT Adam 2007 Sušice138.80 54 125.90 0 125.9041.60/49,30
25.18/PZMMARTIN Jakub 2009 Boh.Pha132.50 0 142.30 2 132.5048.20/57,20
26.19/PZMDO Tony 2008 Roudnice134.60 0 145.90 58 134.6050.30/59,70
27.8/PZZŠEBELOVÁ Markéta 2008 Kralupy143.40 4 138.70 60 147.4063.10/74,90
28.9/PZZŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy145.30 50 144.40 4 148.4064.10/76,00
29.20/PZMSYNEK Přemysl 2007 L.Žatec151.50 10 140.70 8 148.7064.40/76,40
30.21/PZMSMETÁNKA Vavřinec 2008 Hubertus154.10 10 137.40 14 151.4067.10/79,60
31.10/PZZSAKALOVÁ Markéta 2007 Kralupy145.20 50 130.20 54 184.2099.90/118,50
32.22/PZMVELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor153.50 150 138.60 62 200.60116.30/138,00
33.23/PZMPOLLERT Jonáš 2007 USK Pha153.10 52 153.30 58 205.10120.80/143,30
34.11/PZZMILOTOVÁ Dora 2007 Boh.Pha157.10 58 170.20 60 215.10130.80/155,20
35.12/PZZSAKALOVÁ Magdaléna 2007 Kralupy136.30 104 149.30 160 240.30156.00/185,10
36.13/PZZRIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor135.50 108 136.10 160 243.50159.20/188,80
37.24/PZMŠTÁDLÍK Jan 2007 Roudnice140.90 108 131.60 162 248.90164.60/195,30
38.14/PZZCHOCHOLOVÁ Veronika 2007 Kralupy1.00 999 163.40 210 373.40289.10/342,90
  KVASNIČKA Matěj 2008 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KAREŠ Samuel 2009 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PAJMA Lukáš 2008 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠAFAŘÍK Pavel 2008 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor95.60 2 94.50 0 94.50 5
2.1/U23MÍLOVÁ Terezie 1998 3+ Trutnov110.10 8 100.90 0 100.906.40/6,81
3.1/DMZELENKOVÁ Barbora 2001 Trutnov118.30 0 116.40 6 118.3023.80/25,20
4.1/PZALTMAN Isabella 2007 USA121.50 0 123.30 2 121.5027.00/28,60

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 2 Č.Kruml.80.80 2 80.30 0 80.30 54
2. VOLÁK Jaroslav 1990 Klášter.85.50 0 84.30 0 84.304.00/5,050
3. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy84.60 2 82.80 2 84.804.50/5,646
4.2/VMJÍCHA Dušan 1982 2 So Písek86.90 0 84.90 0 84.904.60/5,742
4.3/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK84.90 0 85.80 2 84.904.60/5,738
6.1/VSKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor85.70 0 85.40 0 85.405.10/6,434
7.1/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice87.30 2 87.60 0 87.607.30/9,130
8. KOČÍ Martin 1991 3 Klášter.91.70 8 86.50 2 88.508.20/10,226
9.4/VMHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn90.10 2 88.70 0 88.708.40/10,522
10.5/VMŘEŽÁBEK Martin 1973 3 RK Troja90.70 0 87.10 2 89.108.80/11,018
11. KROFTA Dominik 1993 2 VS Tábor93.90 0 89.70 0 89.709.40/11,714
12.2/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov92.70 0 90.50 0 90.5010.20/12,710
13.3/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor93.40 2 92.20 0 92.2011.90/14,89
14.4/VSKROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor90.70 4 92.90 0 92.9012.60/15,78
15.6/VMSMETÁNKA Radek 1976 3 Hubertus101.30 2 95.80 0 95.8015.50/19,37
16.5/VSMULAČ Oldřich 1961 3+ Hubertus98.20 2 98.80 2 100.2019.90/24,86
17.2/VTĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí101.90 0 96.80 4 100.8020.50/25,55
18.3/VČERVENKA Jaroslav 1964 3+ Hubertus98.60 4 98.90 2 100.9020.60/25,74
19.4/VMÍL Pavel 1967 3+ Trutnov97.10 6 101.50 0 101.5021.20/26,43
20.5/VJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň102.60 6 104.60 2 106.6026.30/32,82
21.6/VSKREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy108.70 4 110.30 2 112.3032.00/39,91
22.1/ZSVRÁNEK Jan 2004 Blovice129.50 4 117.30 0 117.3037.00/46,10
23.1/PZPECHLÁT Adam 2007 Sušice138.80 54 125.90 0 125.9045.60/56,80
  UHLÍK Jan 1978 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NĚMEC Aleš 1976 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POULA Jan 1955 3 Sláv.KV4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CHOD David 1982 2 Blovice4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. VOLÁK Jaroslav
PÁNEK Tomáš
1990
1990
2 Klášter.
Klášter.
93.10 0 93.70 0 93.10 12
2. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
100.50 2 97.10 4 101.108.00/8,68
3. NOVOSAD Jonáš
NOVOSAD Lukáš
2006
1976
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
101.20 0 104.70 4 101.208.10/8,74
4.1/ZSMANAS Adam
BUDÁK David
2004
2003
Kadaň
Kadaň
1.00 999 129.60 10 139.6046.50/49,90
  LEPÍK Filip
MULAČ Oldřich
1976
1961
3 Hubertus
Hubertus
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor84.80 2 81.60 0 81.60 31
2.1/VGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice89.50 0 85.10 0 85.103.50/4,327
3.1/U23POSPÍCHALOVÁ Simona 1997 Kadaň85.70 0 86.40 0 85.704.10/5,00
4. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha86.70 0 86.00 0 86.004.40/5,423
4.1/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK84.30 4 86.00 0 86.004.40/5,419
6.1/ZMGALUŠKOVÁ Bára 2006 3+ Sušice88.50 0 90.30 4 88.506.90/8,515
7. FOREJTOVÁ Andrea 1988 3 Č.Kruml.90.20 0 89.60 0 89.608.00/9,814
8.1/ZSBOČKOVÁ Bára 2003 3 SKVS ČB92.70 0 92.20 2 92.7011.10/13,613
9.1/PZŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy93.30 0 95.50 6 93.3011.70/14,30
10.2/ZMTŮMOVÁ Veronika 2006 3 Hubertus96.80 0 92.60 2 94.6013.00/15,912
11.1/VMBORSKÁ Alena 1976 3+ Boh.Pha95.10 0 96.90 0 95.1013.50/16,511
12.2/PZHOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn103.20 0 96.80 2 98.8017.20/21,10
13.3/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 3+ Roudnice98.20 2 104.90 2 100.2018.60/22,810
14.3/PZALTMAN Isabella 2007 USA108.30 4 103.20 0 103.2021.60/26,50
15.2/ZSMÁDROVÁ Amálie 2003 3 Loko Plz109.30 4 103.70 0 103.7022.10/27,19
15.3/ZSPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice119.10 2 103.70 0 103.7022.10/27,18
17.2/VTYKALOVÁ Jana 1968 Klášter.107.00 0 104.50 0 104.5022.90/28,17
18.2/DMZELENKOVÁ Barbora 2001 3 Trutnov118.70 8 98.80 6 104.8023.20/28,46
19.4/PZBOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB106.30 0 103.00 2 105.0023.40/28,70
20.2/VMLEPÍKOVÁ Markéta 1979 3 Hubertus103.10 2 102.60 8 105.1023.50/28,85
21.5/PZBEEROVÁ Anežka 2007 Roudnice113.70 2 104.40 2 106.4024.80/30,40
22.4/ZMHORÁKOVÁ Julie 2006 3 Kralupy106.90 0 103.70 4 106.9025.30/31,04
23.3/DMTURČINOVÁ Anna 2002 Hubertus104.60 8 102.40 6 108.4026.80/32,83
24.4/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 Loko Plz109.80 54 106.30 6 112.3030.70/37,62
25.4/DMDANEKOVÁ Jana 2002 3 Hubertus106.60 6 110.00 60 112.6031.00/38,01
26. PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň118.00 2 109.20 6 115.2033.60/41,20
27.6/PZLEPÍKOVÁ Barbora 2008 Hubertus112.40 4 117.00 10 116.4034.80/42,60
28.5/ZMSAIFRTOVÁ Magdalena 2005 Roudnice116.70 4 126.50 8 120.7039.10/47,90
29.6/ZMTKADLECOVÁ Kateřina 2005 Kralupy118.30 6 117.40 8 124.3042.70/52,30
30.7/PZŠEBELOVÁ Markéta 2008 Kralupy143.40 4 138.70 60 147.4065.80/80,60
31.8/PZŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Kralupy145.30 50 144.40 4 148.4066.80/81,90
32.9/PZSAKALOVÁ Markéta 2007 Kralupy145.20 50 130.20 54 184.20102.60/125,70
33.10/PZMILOTOVÁ Dora 2007 Boh.Pha157.10 58 170.20 60 215.10133.50/163,60
34.11/PZSAKALOVÁ Magdaléna 2007 Kralupy136.30 104 149.30 160 240.30158.70/194,50
35.12/PZRIANTOVÁ Anežka 2008 VS Tábor135.50 108 136.10 160 243.50161.90/198,40
36.13/PZCHOCHOLOVÁ Veronika 2007 Kralupy1.00 999 163.40 210 373.40291.80/357,60
  PETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB74.00 0 72.10 0 72.10 70
2.1/VTŮMA Martin 1972 2 Hubertus72.80 0 73.00 2 72.800.70/1,066
3. VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy75.80 2 76.50 0 76.504.40/6,162
4.1/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB77.40 2 77.80 0 77.805.70/7,958
5.2/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice78.60 0 76.40 2 78.406.30/8,754
6.3/VMARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha78.60 0 79.20 0 78.606.50/9,050
7.2/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice79.40 0 79.90 0 79.407.30/10,146
8.1/VSMACEČEK Dušan 1962 3+ Hubertus81.80 0 79.90 0 79.907.80/10,842
9.3/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz80.20 0 79.00 4 80.208.10/11,238
10.1/PZŠVEJD Jáchym 2007 Sušice84.70 0 84.30 0 84.3012.20/16,90
11.2/VSNEUWIRTH Josef 1961 3 Hubertus85.30 0 85.80 0 85.3013.20/18,337
12.2/PZPANZER Martin 2007 Loko Plz85.40 0 90.60 0 85.4013.30/18,40
13.1/ZSGALUŠKA Zdeněk 2004 3+ Sušice90.00 0 83.50 2 85.5013.40/18,636
14.4/VMNĚMEC Aleš 1976 3+ Kadaň85.80 0 87.00 2 85.8013.70/19,035
15.2/ZSHEZINA Jiří 2004 3+ Roudnice86.00 2 84.60 2 86.6014.50/20,134
16.3/PZKOPEČEK Michal 2007 VS Tábor87.20 0 88.40 4 87.2015.10/20,90
17. JACOŠ Pavel 1988 3+ Sláv.KV90.00 0 85.40 2 87.4015.30/21,233
18.5/VMUHLÍK František 1975 3+ Bechyně92.60 4 85.50 2 87.5015.40/21,432
19.4/VBENDA Libor 1966 3+ Roudnice88.60 0 88.10 2 88.6016.50/22,931
20.3/VSKOSHELEV Sergey 1960 3+ Sušice90.50 2 86.80 2 88.8016.70/23,230
21. KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV89.60 4 92.30 0 92.3020.20/28,029
22.6/VMDOLEJŠ Martin 1980 3+ Hubertus95.30 2 92.40 0 92.4020.30/28,228
23.1/ZMMAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice94.60 0 91.00 2 93.0020.90/29,027
24.2/ZMBRAMBORA Ondřej 2005 3 Kralupy93.10 0 93.00 6 93.1021.00/29,126
25.5/VTĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí93.20 0 94.20 2 93.2021.10/29,325
26.6/VPISKÁČEK Jan 1966 Štětí94.10 0 94.30 0 94.1022.00/30,524
27.3/ZSTURNER Karel 2004 3+ Blovice92.20 2 90.80 4 94.2022.10/30,723
28.4/PZVEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz92.60 2 96.20 4 94.6022.50/31,20
29.5/PZUHLÍK Jan 2008 Bechyně89.00 50 95.30 0 95.3023.20/32,20
30.3/ZMBENDA Jan 2005 3+ Roudnice95.60 0 96.80 0 95.6023.50/32,622
31.4/VSPÁRTL Mirek 1954 3+ Č.Kruml.99.60 2 95.70 0 95.7023.60/32,721
32.7/VMKREJČÍ Hynek 1978 3+ Roztoky95.30 2 96.30 0 96.3024.20/33,620
33.4/ZSVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice98.50 2 96.40 0 96.4024.30/33,719
34.4/ZMSVOBODA Martin 2005 3 L.Žatec97.60 2 96.70 0 96.7024.60/34,118
35.6/PZFRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice96.00 6 93.40 4 97.4025.30/35,10
36.5/ZSMANAS Adam 2004 3 Kadaň95.40 4 96.60 2 98.6026.50/36,817
37.7/PZHAUCK Marek 2007 KVS HK103.30 4 99.10 0 99.1027.00/37,40
38.5/ZMSMETÁNKA Kilián 2005 3 Hubertus109.70 0 97.50 2 99.5027.40/38,016
39.6/ZSBUDÁK David 2003 3 Kadaň99.70 0 101.50 2 99.7027.60/38,315
40.5/VSLEPÍK Vlastimil 1950 3+ Hubertus101.20 4 96.50 4 100.5028.40/39,414
41.7/VPALOUDA Tomáš 1969 3+ Č.Kruml.98.00 4 97.20 4 101.2029.10/40,413
42.8/PZVOLF Marek 2007 VS Tábor95.50 6 102.60 2 101.5029.40/40,80
43.6/VSDODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha98.40 4 100.50 4 102.4030.30/42,012
44.7/ZSSOPEK Milan 2004 Sušice100.80 2 122.50 4 102.8030.70/42,611
45.8/VŽATECKÝ Jiří 1969 3+ KVSPísek108.00 106 99.00 4 103.0030.90/42,910
46.1/DMMARTIN Václav 2002 3 Boh.Pha103.50 0 100.70 4 103.5031.40/43,69
47.8/VMRIANT Martin 1977 VS Tábor109.90 0 97.90 6 103.9031.80/44,18
48.6/ZMMILYAN Daniel 2006 3 L.Žatec107.00 2 102.30 2 104.3032.20/44,77
49.9/PZPETŘÍČEK Adam 2007 L.Žatec103.50 2 1.00 999 105.5033.40/46,30
50.7/ZMSEDLAŘÍK Adam 2005 Kralupy110.20 0 104.40 2 106.4034.30/47,66
51.8/ZMNOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice109.70 2 105.70 2 107.7035.60/49,45
52.10/PZŠKOP Jan 2007 Ot.Strak125.60 2 108.80 0 108.8036.70/50,90
53.11/PZPECHLÁT Adam 2007 Sušice114.90 2 110.50 0 110.5038.40/53,30
54.8/ZSLŽIČAŘ David 2004 3 USK Pha111.10 52 105.90 6 111.9039.80/55,24
55.12/PZHANZEL Jáchym 2008 Loko Plz111.00 2 115.40 6 113.0040.90/56,70
56.13/PZKLIMEŠ Vít 2007 Kralupy117.80 6 106.80 8 114.8042.70/59,20
57.9/ZMŠKOP Jáchym 2005 Ot.Strak111.80 4 122.30 6 115.8043.70/60,63
58.10/ZMŠTÁDLÍK Jiří 2005 Roudnice182.90 4 110.30 6 116.3044.20/61,32
59.11/ZMNOVOSAD Jonáš 2006 Č.Kruml.109.80 10 119.60 56 119.8047.70/66,21
60.9/VMVELENOVSKÝ Jiří 1978 VS Tábor103.80 50 112.50 8 120.5048.40/67,10
61.14/PZPLAS Tobiáš 2008 USK Pha120.00 2 115.40 58 122.0049.90/69,20
62.15/PZPALOUDA Mikoláš 2007 Č.Kruml.117.30 10 114.10 8 122.1050.00/69,30
63.16/PZPETŘÍK Marek 2008 USK Pha121.80 2 125.40 6 123.8051.70/71,70
64.12/ZMSAIP Ondřej 2006 Boh.Pha118.40 6 117.40 8 124.4052.30/72,50
65.13/ZMŠUSTR Vojtěch 2006 Kralupy123.20 6 112.80 12 124.8052.70/73,10
66.14/ZMNOVOTNÝ Petr 2006 Č.Kruml.125.70 2 131.30 6 127.7055.60/77,10
67.17/PZMARTIN Jakub 2009 Boh.Pha132.50 0 142.30 2 132.5060.40/83,80
68.18/PZDO Tony 2008 Roudnice134.60 0 145.90 58 134.6062.50/86,70
69.9/ZSCHOCHOLA Ondřej 2004 Kralupy126.70 12 148.40 12 138.7066.60/92,40
70.19/PZSYNEK Přemysl 2007 L.Žatec151.50 10 140.70 8 148.7076.60/106,20
71.20/PZSMETÁNKA Vavřinec 2008 Hubertus154.10 10 137.40 14 151.4079.30/110,00
72.21/PZVELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor153.50 150 138.60 62 200.60128.50/178,20
73.22/PZPOLLERT Jonáš 2007 USK Pha153.10 52 153.30 58 205.10133.00/184,50
74.10/ZSKRBEC Ondřej 2004 Horš.Týn128.90 110 124.10 104 228.10156.00/216,40
75.23/PZŠTÁDLÍK Jan 2007 Roudnice140.90 108 131.60 162 248.90176.80/245,20
76.11/ZSSAKALA Štěpán 2004 Kralupy112.70 600 96.20 460 556.20484.10/671,40
  KVASNIČKA Matěj 2008 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KAREŠ Samuel 2009 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PAJMA Lukáš 2008 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠAFAŘÍK Pavel 2008 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MED Kryštof 2002 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LEPÍK Filip 1976 3+ Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CHOD Václav 1961 2 Blovice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. POSPÍŠILOVÁ Jitka
KELLER Miloslav
1989
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
101.10 4 101.60 0 101.60 16
2. BOČEK Zdeněk
BOČKOVÁ Bára
1975
2003
2 SKVS ČB
SKVS ČB
110.50 0 105.80 4 109.808.20/8,112
3. PECHLÁT Hynek
PECHLÁTOVÁ Nikola
1971
2004
2 Sušice
Sušice
113.40 6 108.80 4 112.8011.20/11,08
4. HORÁKOVÁ Julie
VANĚK Jiří
2006
1987
Kralupy
Kralupy
118.40 6 115.20 6 121.2019.60/19,34
5. PAZDERKOVÁ Jana
KOČÍ Martin
1992
1991
2 Klášter.
Klášter.
160.80 54 149.00 4 153.0051.40/50,60
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3