vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom pod Borskou přehradou

06.08.2017   Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Jana Lagnerová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2 Sláv.KV128.20 2 125.10 0 125.10 13
2. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor135.60 0 131.90 0 131.906.80/5,49
3.1/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3+ USK Pha136.50 4 134.40 2 136.4011.30/9,05
4.2/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 3 USK Pha144.30 0 142.30 2 144.3019.20/15,34
5.1/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 KVS HK147.00 0 147.30 2 147.0021.90/17,53
6.1/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3 USK Pha149.80 2 148.50 0 148.5023.40/18,72
7.3/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor157.10 4 151.50 0 151.5026.40/21,11
8.4/ZSZÍKOVÁ Andrea 2004 VS Tábor229.90 10 195.70 10 205.7080.60/64,40

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor117.10 0 114.50 2 116.50 80
2.1/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně116.70 0 4.00 999 116.700.20/0,276
3.2/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK114.90 2 120.50 2 116.900.40/0,372
4.1/U23HABICH Karel 1994 2 VS Tábor116.50 4 115.60 2 117.601.10/0,968
5.3/VMJÍCHA Dušan 1982 2 So Písek123.00 0 118.50 0 118.502.00/1,764
6.1/VSKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor120.90 2 119.70 0 119.703.20/2,760
7.4/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV122.90 0 121.90 0 121.905.40/4,656
8. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy123.60 0 122.00 0 122.005.50/4,752
8.5/VMWENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn122.00 0 4.00 999 122.005.50/4,748
10. KROFTA Dominik 1993 2 VS Tábor124.70 0 122.30 0 122.305.80/5,044
11.2/U23HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor122.10 2 120.40 2 122.405.90/5,140
11. VÁCHA Viktor 1985 2 Rakovník127.20 2 122.40 0 122.405.90/5,136
13.6/VMHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn122.80 0 123.10 0 122.806.30/5,432
14.7/VMBRTEK Tomáš 1981 KKBeroun132.10 4 124.60 0 124.608.10/7,028
15.1/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 3+ USK Pha127.20 0 123.40 2 125.408.90/7,624
16.2/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov126.20 0 124.30 2 126.209.70/8,320
17.1/VČEKAL Josef 1970 3+ Klášter.127.40 0 126.60 0 126.6010.10/8,716
18.3/VSKROFTA Zdeněk 1959 2 VS Tábor129.60 2 126.70 0 126.7010.20/8,815
19.2/ZSVANĚK Matěj 2004 3+ VS Tábor136.30 4 126.90 0 126.9010.40/8,914
20.4/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor125.30 2 128.20 0 127.3010.80/9,313
21.8/VMVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor131.50 0 129.70 0 129.7013.20/11,312
22.3/ZSWENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn131.40 2 130.30 0 130.3013.80/11,811
23.4/ZSHARTL Jakub 2004 3 Horš.Týn128.40 2 134.80 2 130.4013.90/11,910
24.1/ZMJIRAS Filip 2005 3+ USK Pha126.00 6 129.00 4 132.0015.50/13,39
25. VADLEJCH Jan 1989 3+ SKVS ČB137.90 2 131.80 2 133.8017.30/14,88
26.2/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 3 USK Pha134.90 0 150.00 2 134.9018.40/15,87
27. OLŠAN Vítek 1986 Loko Plz135.70 0 133.30 2 135.3018.80/16,16
28.5/ZSPOLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha137.30 4 138.40 0 138.4021.90/18,85
29.9/VMUHLÍK Jan 1978 L.Žatec145.40 4 141.30 0 141.3024.80/21,34
30.3/ZMVÁLEK Michal 2006 3 VS Tábor143.30 0 142.90 0 142.9026.40/22,73
31.6/ZSPECHAČ Jonáš 2004 USK Pha148.20 0 147.60 0 147.6031.10/26,72
32.7/ZSVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice153.50 0 148.90 0 148.9032.40/27,81
33.5/VSKREJČÍ Antonín 1955 3 Kralupy150.70 4 147.90 4 151.9035.40/30,40
34.8/ZSČMEJREK Cyril 2004 USK Pha163.30 0 166.20 2 163.3046.80/40,20
35.4/ZMČERNÍK Štěpán 2006 USK Pha174.60 4 187.10 4 178.6062.10/53,30
  JINEK Hugo 2005 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MULAČ Oldřich 1961 3+ Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMHÁŠA Michal
MARTIN Václav
1981
1971
2 Bechyně
Boh.Pha
122.50 2 4.00 999 124.50 31
2. BOUZEK Filip
WENDL Miloslav
1992
1978
2 Sušice
Horš.Týn
129.10 0 4.00 999 129.104.60/3,727
3. HABICH Karel
HABICH Bohumil
1994
1991
2 VS Tábor
VS Tábor
130.30 4 128.20 4 132.207.70/6,223
4.1/VVESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1950
1966
2 Klatovy
Klatovy
135.80 2 133.40 0 133.408.90/7,119
5. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
135.60 2 136.40 0 136.4011.90/9,615
6.2/VMVÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
137.70 4 134.70 6 140.7016.20/13,011
7.1/ZSVÁLEK Michal
VANĚK Matěj
2006
2004
3 VS Tábor
VS Tábor
142.80 0 144.40 2 142.8018.30/14,77
7.1/ZMJIRAS Filip
ČERNÍK Štěpán
2005
2006
3 USK Pha
USK Pha
150.30 2 140.80 2 142.8018.30/14,73
9.1/VSHABICH Bohumil
KELLER Miloslav
1961
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
142.70 4 140.30 4 144.3019.80/15,92
10.1/U23KRUŤA Kryštof
PAVLÍK Pavel
2000
1998
3 Č.Lípa
Třebech.
156.20 6 157.20 8 162.2037.70/30,31
11.1/DMMARTIN Václav
MARTIN Jakub
2002
2009
3 Boh.Pha
Boh.Pha
190.30 6 185.60 4 189.6065.10/52,30

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMKVAPILOVÁ Gabriela 1978 2+ Sláv.KV115.30 2 115.90 0 115.90 50
2. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor116.20 0 115.00 2 116.200.30/0,346
3. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha117.00 0 117.10 0 117.001.10/0,942
4.1/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK119.50 0 118.80 0 118.802.90/2,538
5.1/ZMSAMKOVÁ Olga 2005 3+ Třebech.120.40 0 121.90 2 120.404.50/3,934
6.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 3+ Soběslav121.60 0 121.50 0 121.505.60/4,830
6. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2 Kralupy121.50 0 121.80 0 121.505.60/4,826
8.1/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2 USK Pha122.30 0 123.50 0 122.306.40/5,522
9.2/ZSBOČKOVÁ Bára 2003 3+ SKVS ČB128.60 4 127.80 0 127.8011.90/10,321
10.2/VMHAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK127.90 0 127.20 2 127.9012.00/10,420
11.2/ZMTŮMOVÁ Veronika 2006 3 Hubertus126.00 2 128.20 0 128.0012.10/10,419
12. POLESNÁ Jitka 1990 3+ Loko Plz131.20 0 137.00 2 131.2015.30/13,218
13.3/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3 VS Tábor131.00 2 134.00 4 133.0017.10/14,817
14.3/ZMHEKOVÁ Natálie 2006 3+ Roudnice134.90 0 131.70 2 133.7017.80/15,416
15.2/DMZELENKOVÁ Barbora 2001 3 Trutnov130.40 4 134.80 4 134.4018.50/16,015
16.4/ZMKREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha135.20 0 136.20 0 135.2019.30/16,714
16.4/ZSMORENOVÁ Adriana 2004 3 USK Pha136.30 4 133.20 2 135.2019.30/16,713
18.5/ZSPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice134.30 2 133.80 2 135.8019.90/17,212
19.1/U23MAŠKOVÁ Kateřina 1995 3 Hubertus137.20 0 134.00 2 136.0020.10/17,311
19.2/U23MAŇASOVÁ Michaela 1997 3 Hubertus136.00 0 136.60 2 136.0020.10/17,310
21.6/ZSŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 3 Loko Plz138.90 2 134.60 2 136.6020.70/17,99
22.3/DMMÁROVÁ Zuzana 2001 3+ VS Tábor137.30 4 155.60 4 141.3025.40/21,98
23.5/ZMSAIFRTOVÁ Magdalena 2005 3 Roudnice137.90 4 143.50 2 141.9026.00/22,47
24.6/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3 USK Pha145.00 0 142.20 0 142.2026.30/22,76
25.4/DMDANEKOVÁ Jana 2002 3 Hubertus143.30 4 145.60 4 147.3031.40/27,15
26. PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň151.10 2 142.20 6 148.2032.30/27,94
27.7/ZMRIANTOVÁ Marie 2006 3 VS Tábor149.60 6 148.40 0 148.4032.50/28,03
28.8/ZMHORÁKOVÁ Ela 2006 USK Pha156.10 0 145.00 6 151.0035.10/30,32
29.7/ZSZÍKOVÁ Andrea 2004 VS Tábor158.20 8 165.70 4 166.2050.30/43,41
30.5/DMBROTÁNKOVÁ Petra 2001 Loko Plz171.40 0 167.80 4 171.4055.50/47,90
31.8/ZSPISKÁČKOVÁ Lada 2004 Štětí203.60 4 201.30 10 207.6091.70/79,10
  SEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MÁDROVÁ Amálie 2003 3 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HRDLIČKOVÁ Sára 2003 3+ Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz103.50 0 103.80 0 103.50 141
2. BOUZEK Filip 1992 2 Sušice105.00 0 107.30 2 105.001.50/1,4137
3.1/VTŮMA Martin 1972 2 Hubertus104.80 2 105.40 0 105.401.90/1,8133
4.2/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB106.50 2 106.30 0 106.302.80/2,7129
5.3/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně106.50 0 112.40 2 106.503.00/2,9125
6.4/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB108.30 0 106.70 0 106.703.20/3,1121
7.1/DSBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz107.70 0 110.90 52 107.704.20/4,1117
8.1/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.109.90 0 112.70 0 109.906.40/6,2113
9. KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy110.10 0 113.60 4 110.106.60/6,4109
10.1/ZSHEZINA Jiří 2004 2 Roudnice121.20 4 110.70 0 110.707.20/7,0105
11.2/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice110.80 0 111.80 4 110.807.30/7,1101
12.5/VMBLAHNÍK Miroslav 1980 2 Sláv.KV111.50 0 109.30 4 111.508.00/7,797
13.3/VMARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha111.80 0 112.80 0 111.808.30/8,093
14.2/DSVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník108.20 6 109.40 4 113.409.90/9,689
15.1/DMSAAL Štěpán 2001 2 Jablonec114.20 0 113.20 4 114.2010.70/10,385
15.4/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz114.20 0 118.80 0 114.2010.70/10,381
17.2/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor113.50 4 114.30 0 114.3010.80/10,477
18.3/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 2 USK Pha115.50 0 118.00 0 115.5012.00/11,673
19.6/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice118.20 0 115.60 0 115.6012.10/11,769
20.1/VSCHOD Václav 1961 2 Blovice117.00 0 116.40 0 116.4012.90/12,565
21.7/VMHRON Robin 1979 3+ Kralupy116.60 0 118.60 6 116.6013.10/12,761
22.2/DMŠINDELÁŘ Jan 2002 2 Loko Plz111.80 8 115.70 2 117.7014.20/13,757
23.4/ZSTURNER Karel 2004 3+ Blovice117.40 2 115.50 4 119.4015.90/15,453
24.8/VMHORÁK David 1976 2 Heletag120.60 2 120.00 0 120.0016.50/15,949
25.5/ZSMAREK Matyáš 2003 3+ Třebech.120.10 2 120.30 0 120.3016.80/16,245
26. JACOŠ Pavel 1988 3+ Sláv.KV119.70 2 118.80 2 120.8017.30/16,741
27.3/DSKORBELÁŘ David 1999 3+ Loko Plz126.00 0 118.90 2 120.9017.40/16,840
28.9/VMNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň118.20 4 121.00 0 121.0017.50/16,939
29.6/ZSŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice127.40 2 121.60 0 121.6018.10/17,538
30.5/VTÁBORSKÝ Pavel 1972 3+ Horš.Týn123.90 6 122.30 0 122.3018.80/18,237
31.7/ZSSTEHNO Petr 2003 2 USK Pha118.70 4 118.90 4 122.7019.20/18,636
32.1/ZMBENDA Jan 2005 3+ Roudnice122.50 2 123.60 0 123.6020.10/19,435
33.2/ZMVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor127.20 0 124.20 0 124.2020.70/20,034
34.6/VPISKÁČEK Jan 1966 3 Štětí124.50 0 127.90 0 124.5021.00/20,333
35.7/VPAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.124.70 2 124.60 0 124.6021.10/20,432
36.3/DMHANUŠ Jiří 2002 3+ Třebech.123.50 2 123.50 4 125.5022.00/21,331
37. CHOD Ondřej 1984 Blovice123.90 2 126.90 0 125.9022.40/21,630
38.8/VBENDA Libor 1966 3+ Roudnice124.10 2 122.10 4 126.1022.60/21,829
39.9/VŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Klatovy126.30 0 128.60 0 126.3022.80/22,028
39.10/VWEISSAR Petr 1970 3 Loko Plz126.30 0 4.00 999 126.3022.80/22,027
41. KUBÁT Jiří 1988 3+ Sláv.KV124.50 2 127.80 0 126.5023.00/22,226
42.3/ZMJINEK Hugo 2005 3+ USK Pha126.00 4 122.70 4 126.7023.20/22,425
43.8/ZSČMEJREK Cyril 2004 3+ USK Pha127.10 0 131.60 4 127.1023.60/22,824
44. VÁCHA Viktor 1985 Rakovník130.40 4 127.40 0 127.4023.90/23,123
45.9/ZSVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice130.00 2 126.80 2 128.8025.30/24,422
45.2/VSKRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz128.40 4 126.80 2 128.8025.30/24,421
47.10/ZSPECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha130.50 0 129.10 0 129.1025.60/24,720
48.4/DSKRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa127.00 4 128.10 4 131.0027.50/26,619
49.4/ZMČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha131.90 2 131.00 2 133.0029.50/28,518
50.3/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.133.30 0 133.70 0 133.3029.80/28,817
50.4/VSDODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha134.20 2 133.30 0 133.3029.80/28,816
52.5/ZMNOVÁK Matouš 2006 3 VS Tábor131.90 2 132.50 2 133.9030.40/29,415
53.6/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ USK Pha132.60 2 130.10 6 134.6031.10/30,014
54.11/ZSSOPEK Milan 2004 3 Sušice133.80 2 134.20 4 135.8032.30/31,213
55.10/VMKREJČÍ Hynek 1978 3+ Roztoky134.70 2 131.50 6 136.7033.20/32,112
56.11/VMRIANT Martin 1977 3 VS Tábor140.80 2 137.20 2 139.2035.70/34,511
57.11/VŽATECKÝ Jiří 1969 3+ KVSPísek137.90 4 135.70 4 139.7036.20/35,010
58.7/ZMNOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice144.00 6 143.70 0 143.7040.20/38,89
59.8/ZMMÍKA Hynek 2006 3 Soběslav147.40 0 153.20 2 147.4043.90/42,48
60.12/ZSCHOCHOLA Ondřej 2004 Kralupy146.20 2 148.10 4 148.2044.70/43,27
61.4/DMMARTIN Václav 2002 3 Boh.Pha143.20 6 144.90 6 149.2045.70/44,26
62.9/ZMŠTÁDLÍK Jiří 2005 3 Roudnice146.30 4 145.50 4 149.5046.00/44,45
63.10/ZMSAIP Ondřej 2006 3 Boh.Pha152.00 4 150.20 2 152.2048.70/47,14
64.11/ZMBURGER Jáchym 2006 USK Pha152.60 8 145.50 8 153.5050.00/48,33
65.13/ZSMÁRA Michal 2003 VS Tábor151.90 6 155.20 6 157.9054.40/52,62
66.12/ZMPIŠTORA Michal 2005 Roudnice155.10 10 158.60 2 160.6057.10/55,21
67.13/ZMCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 USK Pha157.60 4 155.10 6 161.1057.60/55,70
68.14/ZMHADRABA Martin 2005 USK Pha164.00 2 158.60 4 162.6059.10/57,10
69.15/ZMKUTEK Michal 2006 USK Pha161.60 2 166.80 6 163.6060.10/58,10
70.14/ZSKRBEC Ondřej 2004 Horš.Týn174.60 56 162.20 10 172.2068.70/66,40
71.16/ZMHOLUB Čeněk 2006 USK Pha193.30 6 172.20 6 178.2074.70/72,20
72.17/ZMVRANÝ Matěj 2006 USK Pha207.00 2 182.90 2 184.9081.40/78,60
  EGERT Tomáš 2004 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠŤASTNÝ Michal 1965 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILYAN Daniel 2006 3 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NEUWIRTH Josef 1961 3+ Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PROCHÁZKA Miloš 1954 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOSHELEV Sergey 1960 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PANZER Aleš 1974 2 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BOČEK Zdeněk
BOČKOVÁ Bára
1975
2003
2 SKVS ČB
SKVS ČB
136.50 0 136.10 0 136.10 16
2. POSPÍŠILOVÁ Jitka
KELLER Miloslav
1989
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
134.20 2 143.70 12 136.200.10/0,112
3. POLESNÁ Jitka
WENDL Miloslav
1990
1978
2 Loko Plz
Horš.Týn
139.70 4 137.60 2 139.603.50/2,68
4.1/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia
STEHNO Petr
2003
2003
USK Pha
USK Pha
149.00 2 154.10 4 151.0014.90/10,94
5. KUBÁT Zdeněk
VRZALOVÁ Veronika
1991
1991
3 Klatovy
Loko Plz
148.50 4 152.00 4 152.5016.40/12,03
6.1/DMMÁROVÁ Zuzana
VANĚK Matěj
2001
2004
3 VS Tábor
VS Tábor
161.30 8 153.40 6 159.4023.30/17,12
7.2/ZSŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
163.40 6 162.90 6 168.9032.80/24,11
8.1/VMRIANTOVÁ Anna
RIANT Martin
1978
1977
VS Tábor
VS Tábor
1.00 999 204.70 14 218.7082.60/60,70
  HABICH Tomáš
HRDLIČKOVÁ Sára
1997
2003
VS Tábor
Kralupy
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3