5. Národní kontrolní závod v Roudnici

16.09.2017   USD Roudnice nad Labem
ředitel: Michal Šrámek   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1. MASLAŇÁK Tomáš 1990 1 Dukla B.105.51 2 109.31 152 107.51 75
2. ZAJÍC Ondřej 1990 1 Roudnice105.52 2 104.05 8 107.520.01/0,075
3.1/DSZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice109.99 0 108.05 0 108.050.54/0,575
4. CVIKL Ondřej 1992 1 USK Pha103.11 50 104.26 4 108.260.75/0,775
5.2/DSPOHANKA Vít 2000 2 Klatovy109.69 4 107.08 2 109.081.57/1,575
6. BUCHTEL Michal 1986 1 USK Pha109.79 4 107.75 2 109.752.24/2,168
7.3/DSKOŘÍNEK Vilém 1999 1 USK Pha116.39 56 110.33 0 110.332.82/2,668
8.4/DSŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha108.28 8 107.64 4 111.644.13/3,868
9.5/DSBÁRTA Jan 2000 2+ Kralupy106.97 6 107.47 50 112.975.46/5,168
10.1/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus122.71 6 107.14 6 113.145.63/5,262
11.1/DMKREJČÍ Jakub 2002 2+ SKVS ČB109.29 4 107.90 54 113.295.78/5,462
12.6/DSSTRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky128.23 2 111.63 2 113.636.12/5,757
13. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava113.84 0 114.90 8 113.846.33/5,953
14. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha134.68 56 112.20 2 114.206.69/6,249
15.1/U23PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha112.80 2 112.26 4 114.807.29/6,846
16.2/U23HOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno113.05 2 116.77 4 115.057.54/7,046
17.3/U23BINČÍK Petr 1994 2+ Dukla B.123.32 2 113.52 2 115.528.01/7,543
18.4/U23ROHAN Lukáš 1995 2 USK Pha113.86 2 114.31 8 115.868.35/7,840
19. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky114.84 2 113.93 60 116.849.33/8,737
20. DUPAL Jiří 1991 2+ Olomouc116.71 56 115.26 2 117.269.75/9,135
21.7/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Boh.Pha112.92 154 113.39 4 117.399.88/9,233
22.8/DSZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha118.27 0 120.41 12 118.2710.76/10,031
23.5/U23PETŘÍK Matouš 1997 1 USK Pha116.47 2 122.50 2 118.4710.96/10,229
24.2/VMBÍLÝ Petr 1981 2+ USK Pha118.81 2 122.31 2 120.8113.30/12,429
25.9/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz120.78 2 131.55 4 122.7815.27/14,227
26.2/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk116.99 6 128.28 8 122.9915.48/14,425
27.3/VMŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy125.45 0 122.55 4 125.4517.94/16,723
28.10/DSŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky119.91 6 116.27 10 125.9118.40/17,121
29.3/DMRAŠKA Tomáš 2001 3+ USK Pha125.97 0 131.09 0 125.9718.46/17,219
30. MACÁŠEK Tomáš 1992 2 Dukla B.128.37 4 122.23 4 126.2318.72/17,417
31.4/VMPRELL Pavel 1976 2 Kralupy121.81 54 120.26 6 126.2618.75/17,415
32.4/DMHALA Jiří 2002 2 Olomouc122.49 4 132.20 10 126.4918.98/17,714
33. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh129.40 56 124.57 2 126.5719.06/17,713
34.5/DMVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky140.56 8 120.64 6 126.6419.13/17,812
35.11/DSTICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc124.28 4 122.24 6 128.2420.73/19,311
36.6/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB119.07 100 122.55 6 128.5521.04/19,610
37.6/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno125.09 4 126.14 152 129.0921.58/20,19
38.1/ZSMRÁZEK Jakub 2004 2 KK Opava125.18 4 132.78 58 129.1821.67/20,28
39.7/DMREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB125.39 4 127.09 58 129.3921.88/20,47
40.5/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec123.93 6 124.00 100 129.9322.42/20,96
41.7/U23KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí111.17 50 123.57 8 131.5724.06/22,45
42.2/ZSBURAN Ilja 2003 SKP Bratislava124.11 10 119.58 12 131.5824.07/22,40
43.8/DMIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí134.23 54 122.84 10 132.8425.33/23,64
44.12/DSVAVRLA Adam 2000 2 KK Opava125.35 8 144.51 308 133.3525.84/24,03
45.3/ZSVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.180.87 2 130.81 4 134.8127.30/25,42
46.4/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc152.96 60 131.07 4 135.0727.56/25,61
47.9/DMPROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.125.55 10 138.06 8 135.5528.04/26,10
48.10/DMGALOVIC Maximilian 2002 SKP Bratislava131.64 4 128.41 58 135.6428.13/26,20
49. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice142.82 6 121.93 14 135.9328.42/26,40
50.11/DMWEISL Martin 2002 2 USK Pha126.86 10 0.00 999 136.8629.35/27,30
51.5/ZSKRÁL Adam 2003 2 USK Pha133.03 4 149.31 6 137.0329.52/27,50
52.12/DMŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.127.87 10 200.69 106 137.8730.36/28,20
53.13/DSBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz142.41 10 134.16 4 138.1630.65/28,50
54.6/ZSDERYDT Maxime 2004 SKP Bratislava146.44 6 135.72 4 139.7232.21/30,00
55.7/ZSKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc152.12 4 140.03 0 140.0332.52/30,20
56.8/U23RAŠKA Jan 1995 2+ USK Pha130.13 58 134.79 6 140.7933.28/31,00
57.14/DSKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice139.23 2 135.69 100 141.2333.72/31,40
58. ŠUPOLÍK Luboš 1992 2 Kralupy132.39 10 148.69 2 142.3934.88/32,40
59.1/ZMNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc136.71 6 148.68 154 142.7135.20/32,70
60.13/DMJAKL Vincent 2001 2 USK Pha130.29 14 152.31 110 144.2936.78/34,20
61.8/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice144.22 8 137.07 8 145.0737.56/34,90
62.14/DMKIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha124.85 54 136.28 10 146.2838.77/36,10
63.15/DMTESAŘ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB132.66 14 146.34 8 146.6639.15/36,40
64.9/ZSHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak139.29 8 131.21 354 147.2939.78/37,00
65.15/DSVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník141.20 52 133.39 14 147.3939.88/37,10
66.10/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno159.72 60 141.47 6 147.4739.96/37,20
67.6/VMJANČAR Filip 1976 2 Kotva B.140.19 8 146.36 4 148.1940.68/37,80
68.11/ZSKUDRNA Josef 2004 2 KK Brand154.55 4 136.43 14 150.4342.92/39,90
69.16/DMDERYDT Nicholas 2001 SKP Bratislava119.26 54 133.85 18 151.8544.34/41,20
70.1/VMACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy200.67 6 146.97 6 152.9745.46/42,30
71.17/DMMALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak148.25 68 149.14 8 157.1449.63/46,20
72.2/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc146.68 12 174.48 64 158.6851.17/47,60
73.18/DMKLEMENT Maxim 2001 3+ Roudnice148.83 10 145.28 156 158.8351.32/47,70
74.16/DSŠTERCL Vít 1999 2 Dukla B.143.77 62 154.95 4 158.9551.44/47,80
75.12/ZSVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor151.05 8 168.14 58 159.0551.54/47,90
76.19/DMFRENCL Josef 2002 2 USK Pha156.05 52 151.26 8 159.2651.75/48,10
77.13/ZSSAHULA Matěj 2003 2 Benátky180.05 110 153.41 6 159.4151.90/48,30
78.3/ZMCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.164.81 8 153.29 10 163.2955.78/51,90
79.17/DSBERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno170.68 60 154.68 10 164.6857.17/53,20
80. GOTVALD Robert 1990 2 USK Pha137.92 150 158.47 8 166.4758.96/54,80
81.20/DMHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha159.93 10 171.05 104 169.9362.42/58,10
82.18/DSNESNÍDAL Radek 2000 2 L.Žatec185.37 152 163.75 8 171.7564.24/59,80
83.19/DSHEGER Vojtěch 2000 2 Dukla B.121.74 52 4.00 999 173.7466.23/61,60
84.4/ZMSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice193.24 56 167.40 8 175.4067.89/63,10
85.14/ZSDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha172.13 6 163.88 12 175.8868.37/63,60
86.2/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa250.02 10 173.28 4 177.2869.77/64,90
87.7/VMKOVÁŘ Zbyněk 1977 3+ KK Brand163.56 14 178.38 58 177.5670.05/65,20
87.15/ZSRAŠNER Karel 2004 2 Postřelm173.56 4 163.18 106 177.5670.05/65,20
89.21/DMURBÁNEK Matyáš 2002 3+ USK Pha150.55 110 173.61 8 181.6174.10/68,90
90.22/DMPETROVAJ Matus 2002 SKP Bratislava129.54 158 122.07 60 182.0774.56/69,40
91.16/ZSPÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh168.76 60 169.49 14 183.4975.98/70,70
92.23/DMHOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk133.37 52 195.27 8 185.3777.86/72,40
93.5/ZMBÍZEK Marek 2005 2 KK Brand183.84 4 182.93 8 187.8480.33/74,70
94.17/ZSFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.213.20 8 180.12 8 188.1280.61/75,00
95.18/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk144.30 54 180.37 8 188.3780.86/75,20
96.9/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.174.10 16 0.00 999 190.1082.59/76,80
97.19/ZSRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc134.93 56 4.00 999 190.9383.42/77,60
98.6/ZMMAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice194.40 110 183.36 8 191.3683.85/78,00
99.24/DMVÁCHA Ondřej 2001 2 Šumperk132.81 208 136.67 56 192.6785.16/79,20
100.25/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3+ Olomouc174.72 54 178.68 14 192.6885.17/79,20
101. VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy143.42 52 117.44 354 195.4287.91/81,80
102.26/DMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky185.54 12 138.70 58 196.7089.19/83,00
103.7/ZMZACH Radovan 2005 3+ KK Brand204.51 118 185.82 14 199.8292.31/85,90
104.20/ZSHEZINA Jiří 2004 2 Roudnice197.97 4 234.68 56 201.9794.46/87,90
105.27/DMŘEZNÍK Vít 2001 3+ Šumperk153.54 68 194.15 12 206.1598.64/91,70
106.8/ZMBEIER Alva 2005 3+ Trutnov215.94 120 202.59 12 214.59107.08/99,60
107.9/ZMPOPELKA Petr 2005 3+ KK Brand235.25 168 194.98 22 216.98109.47/101,80
108.21/ZSGÁBRLÍK Jakub 2004 3+ Olomouc217.63 10 204.67 14 218.67111.16/103,40
109.22/ZSHRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc285.29 156 210.24 10 220.24112.73/104,90
110.28/DMSAAL Štěpán 2001 2 Jablonec149.11 72 149.96 212 221.11113.60/105,70
111.23/ZSGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice187.58 112 165.30 58 223.30115.79/107,70
112.29/DMHAVRÁNEK Jakub 2002 3+ Roudnice167.07 60 167.39 56 223.39115.88/107,80
113.24/ZSMRÁKA Jan 2004 3+ Olomouc171.84 54 254.46 108 225.84118.33/110,10
114.3/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Stonava134.74 118 126.99 150 252.74145.23/135,10
115.30/DMSUK Jakub 2002 3+ Trutnov198.90 68 183.18 70 253.18145.67/135,50
116.20/DSKRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa189.93 64 201.37 60 253.93146.42/136,20
117.10/ZMONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha240.10 160 200.40 56 256.40148.89/138,50
118.21/DSKORBELÁŘ David 1999 2 Loko Plz203.93 60 209.75 210 263.93156.42/145,50
119.25/ZSHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy166.11 108 155.13 160 274.11166.60/155,00
120.26/ZSMÍL Jakub 2003 3+ Trutnov223.38 58 231.07 60 281.38173.87/161,70
121.31/DMPŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník190.90 112 172.43 212 302.90195.39/181,70
122.27/ZSONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha241.77 62 217.79 254 303.77196.26/182,60
123.28/ZSTRAČ Matyáš 2004 3+ KK Opava240.91 116 1.00 999 356.91249.40/232,00
124.1/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník224.64 212 256.55 108 364.55257.04/239,10
125.29/ZSTURNER Karel 2004 2 Blovice180.97 310 4.00 999 490.97383.46/356,70
  HORÁK David 1976 2 Heletag1.00 999 4.00 999 999.00 0
  TÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn1.00 999 4.00 999 999.00 0
  ROUSEK Martin 1965 3+ KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENEŠ Petr 1975 2 Heletag4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KYSELA David 1977 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENEŠ Jindřich 1985 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl