vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalomy v Táboře, sobota

11.05.2013   Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka.
ředitel: Miloš Kotek   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSLhota Matyáš 1999 2 USK Pha105.15 2 123.40 4 107.15 62
2.1/VMCuc Michal 1977 2 Tech.Pha107.12 2 113.88 4 109.121.97/1,858
3.1/Vaněk Jiří 1987 2 Kralupy109.60 0 120.49 2 109.602.45/2,354
4.2/Kopička Ondřej 1989 2 Tech.Pha109.50 2 113.93 6 111.504.35/4,150
5.1/VVětrovský Jiří 1966 2 Zbraslav112.21 0 0.00 999 112.215.06/4,746
6.1/DMKuna Václav 1998 3 SKVS ČB115.69 0 116.20 0 115.698.54/8,042
7.3/Habich Bohumil 1991 2 VS Tábor114.07 2 125.41 152 116.078.92/8,338
8.2/VFilipi Robert 1964 2 Č.Lípa116.83 0 116.36 4 116.839.68/9,034
9.4/Habich Karel 1994 2 VS Tábor118.08 2 117.28 0 117.2810.13/9,530
10.5/Háša Michal 1981 3 Bechyně117.17 8 116.14 2 118.1410.99/10,326
11.2/VMJohanides Milan 1975 2 Kralupy124.54 0 122.15 0 122.1515.00/14,022
12.3/VMPrchlík Jiří 1978 L.Tábor116.27 6 119.94 4 122.2715.12/14,118
13.4/VMPopovič Pavel 1971 3 VS Tábor122.53 6 122.68 0 122.6815.53/14,517
14.3/VKubeš Vladimír 1961 3 VS Tábor129.01 0 121.81 2 123.8116.66/15,516
15.5/VMTáborský Pavel 1972 2 Horš.Týn120.79 4 122.09 2 124.0916.94/15,815
16.6/VMKotek Miloš 1974 3 VS Tábor129.06 0 142.64 4 129.0621.91/20,414
17.2/ZSWendl Denis 2000 3 Horš.Týn129.12 8 124.89 6 130.8923.74/22,213
18.2/DMKlíma Jan 1998 3 Č.Kruml.130.38 10 126.25 6 132.2525.10/23,412
19.4/VKeš Miroslav 1967 3 Veselí/L140.64 4 130.30 4 134.3027.15/25,311
20.5/VKeller Miloslav 1962 2 VS Tábor133.28 4 134.19 2 136.1929.04/27,110
21.6/VMulač Oldřich 1961 3 Hubertus137.68 6 140.61 2 142.6135.46/33,19
22.7/VKrofta Zdeněk 1959 3 VS Tábor144.61 58 141.08 2 143.0835.93/33,58
23.1/VSBenhák Jiří 1956 3 Jablonec144.34 4 149.68 0 148.3441.19/38,47
24.8/VDvořák Václav 1966 VS Tábor211.87 56 140.34 8 148.3441.19/38,46
25.3/ZSSkořepa Vojtěch 1999 Č.Kruml.145.81 4 176.01 110 149.8142.66/39,85
26.3/DMHabich Tomáš 1997 3 VS Tábor146.80 6 128.58 158 152.8045.65/42,64
27.9/VJandáš Roman 1965 3 Kadaň154.95 12 140.47 252 166.9559.80/55,83
28.1/ZMBohatý Karel 2001 Třebech.179.94 4 167.92 114 183.9476.79/71,72
29.2/ZMPříhoda Lukáš 2001 USK Pha156.16 56 186.58 6 192.5885.43/79,71
30.2/VSKrejčí Antonín 1955 3 Kralupy156.84 56 176.54 56 212.84105.69/98,60
31.3/ZMRaška Tomáš 2001 USK Pha244.89 12 173.66 314 256.89149.74/139,70
32.4/ZMWeisl Martin 2002 USK Pha257.39 108 216.83 56 272.83165.68/154,60
33.5/ZMUrbánek Matyáš 2002 USK Pha230.92 204 193.82 106 299.82192.67/179,80
  Pešta Jan 1981 3 L.Tábor0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Horal Martin 1957 3 Horš.Týn0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Červenka Jaroslav 1964 3 Hubertus0.00 0 0.00 0 0.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMDušková Kateřina 1998 2 USK Pha111.50 2 113.94 2 113.50 50
2.1/Krejčová Kristýna 1991 2+ Kralupy114.12 0 115.20 4 114.120.62/0,546
3.2/Kozohorská Alžběta 1990 2 Roztoky114.25 0 116.31 2 114.250.75/0,742
4.1/ZSPaloudová Anežka 1999 2 Č.Kruml.113.58 2 117.30 4 115.582.08/1,838
5.3/Lagnerová Lenka 1985 3 Č.Kruml.114.14 4 114.17 2 116.172.67/2,434
6.1/VLagnerová Jana 1959 2 Soběslav117.61 0 117.86 2 117.614.11/3,630
7.2/VBenešová Marie 1961 2 Sušice120.29 4 117.95 0 117.954.45/3,926
8.1/VMČerná Lucie 1977 2 Kadaň119.91 2 117.36 2 119.365.86/5,222
9.2/ZSDušková Michala 2000 2 USK Pha115.94 4 120.20 0 119.946.44/5,718
10.4/Pinkavová Marta 1986 3 RK Troja126.36 0 125.13 0 125.1311.63/10,217
11.1/ZMNesnídalová Lucie 2002 L.Žatec131.19 8 124.40 2 126.4012.90/11,416
12.2/ZMDvořáková Eliška 2001 3 USK Pha141.68 10 124.98 2 126.9813.48/11,915
13.3/ZSPaloudová Karolína 2000 3 Č.Kruml.139.89 8 138.64 0 138.6425.14/22,114
14.5/Pospíšilová Jitka 1989 3 VS Tábor135.95 6 147.86 6 141.9528.45/25,113
15.2/DMMaňasová Michaela 1997 3 Hubertus142.28 6 132.10 10 142.1028.60/25,212
16.2/VMBeranová Eliška 1970 3 KVS Pha4143.43 6 153.22 6 149.4335.93/31,711
17.3/DMPetriláková Ludmila 1998 3 Hubertus173.47 60 141.46 12 153.4639.96/35,210
18.6/Vanková Markéta 1979 3 Hubertus155.69 4 145.71 10 155.7142.21/37,29
19.3/ZMKrálová Adéla 2001 3 USK Pha175.12 8 150.68 12 162.6849.18/43,38
20.4/ZMFilipi Viktorie 2002 Č.Lípa163.95 4 162.72 8 167.9554.45/48,07
21.5/ZMVaňková Klára 2001 3 VS Tábor162.80 10 215.53 54 172.8059.30/52,26
22.6/ZMStrasserová Bára 2001 3 L.Žatec160.06 14 258.66 6 174.0660.56/53,45
23.7/Benháková Anna 1993 3 Jablonec192.47 10 169.88 72 202.4788.97/78,44
24.8/Maikranzová Kateřina 1990 Tech.Pha157.53 260 153.58 58 211.5898.08/86,43
25.4/DMPšeničková Jana 1998 3 Rakovník253.98 262 183.25 58 241.25127.75/112,62
26.9/Pajmová Jana 1984 Kadaň190.52 162 188.41 62 250.41136.91/120,61
27.7/ZMWeislová Eliška 2002 USK Pha192.65 62 204.27 108 254.65141.15/124,40
28.5/DMKoudelková Veronika 1998 Č.Kruml.239.53 156 251.00 8 259.00145.50/128,20
29.8/ZMPajmová Sandra 2002 Kadaň157.72 308 157.62 154 311.62198.12/174,60
30.4/ZSChalupská Jana 2000 Kadaň114.58 304 118.71 358 418.58305.08/268,80
31.5/ZSHonischová Barbora 1999 Kadaň145.53 310 158.28 304 455.53342.03/301,30
  Blažková Tereza 2000 2 USK Pha0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Habichová Alena 1969 3 VS Tábor0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Žatecká Nikola 2002 KVSPísek0.00 0 0.00 0 0.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/Háša Michal
Pazourek Jan
1981
1973
3 Bechyně
3
119.18 4 121.52 0 121.52 28
2.1/VMVětrovský Jiří
Jindrák Petr
1966
1969
Zbraslav
2
121.19 2 121.39 8 123.191.67/1,424
3.1/VSBenhák Jiří
Benhák Ladislav
1956
1954
2 Jablonec
2
120.96 4 122.32 6 124.963.44/2,820
4.1/VHabich Bohumil
Keller Miloslav
1961
1962
2 VS Tábor
2
128.86 8 176.89 6 136.8615.34/12,616
5.2/VVeselý Josef
Šrámek Jiří
1950
1966
3 Klatovy
3
137.11 4 135.67 4 139.6718.15/14,912
6.2/VMMěšťan Zdeněk
Měšťan Pavel
1971
1970
3 Bechyně
3
140.25 2 144.25 4 142.2520.73/17,18
7.1/ZSWallisch Vít
Lhota Matyáš
1999
1999
USK Pha
2
145.06 4 138.47 4 142.4720.95/17,27
8.2/Filipi Robert
Filipi Viktorie
1964
2002
2 Č.Lípa
Č.Lípa
140.52 2 142.86 6 142.5221.00/17,36
9.3/Habich Karel
Válek Michal
1994
1974
3 VS Tábor
VS Tábor
146.64 12 162.45 54 158.6437.12/30,55
10.1/DMKlíma Jan
Skořepa Vojtěch
1998
1999
Č.Kruml.
Č.Kruml.
151.56 14 150.03 10 160.0338.51/31,74
11.4/Pospíšilová Jitka
Bouzek Filip
1989
1992
3 VS Tábor
3
146.52 16 162.06 12 162.5241.00/33,73
12.1/DSŘíha Jan
Pavlík Pavel
1996
1998
3 Třebech.
Třebech.
167.08 58 156.70 64 220.7099.18/81,62
13.1/ZMPříhoda Lukáš
Lhota Kryštof
2001
2002
USK Pha
USK Pha
173.43 68 173.99 58 231.99110.47/90,91
14.2/ZSRaška Tomáš
Eliáš Ondřej
2001
2000
USK Pha
USK Pha
248.96 104 223.51 108 331.51209.99/172,80
15.5/Popovičová Žaneta
Martinů Lukáš
1992
1987
VS Tábor
VS Tábor
202.19 212 134.46 604 414.19292.67/240,80
  Prchlík Michal
Kotrba Tomáš
1981
1977
L.Tábor
L.Tábor
0.00 0 0.00 0 0.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/Bouzek Filip 1992 2 Sušice90.56 0 93.36 2 90.56 125
2.1/VMGrossmann Petr 1974 2 Loko Plz91.99 0 94.29 0 91.991.43/1,6121
3.2/VMTůma Martin 1972 2 Hubertus92.00 0 92.92 2 92.001.44/1,6117
4.3/VMMulač Viktor 1975 2 SKVS ČB92.36 0 94.72 0 92.361.80/2,0113
5.1/DSČervenka Ondřej 1996 2 Hubertus92.43 8 93.43 2 95.434.87/5,4109
6.2/Háša Michal 1981 2 Bechyně96.50 0 98.75 0 96.505.94/6,6105
7.4/VMKyrián Luděk 1978 3 SKVS ČB101.53 8 99.70 0 99.709.14/10,1101
8.5/VMVyhnánek Jiří 1974 2 Tech.Pha102.44 0 101.00 0 101.0010.44/11,597
9.1/VFilipi Robert 1964 2 Č.Lípa101.36 6 102.00 2 104.0013.44/14,893
10.1/ZSŠanda Petr 2000 2 Vlašim105.28 4 103.56 2 105.5615.00/16,689
11.2/VKoudelka Tomáš 1964 2 Č.Kruml.121.14 4 105.89 0 105.8915.33/16,985
12.3/Kozohorský Vojtěch 1991 2 Roztoky0.00 999 106.92 0 106.9216.36/18,181
13.4/Jilma Martin 1989 2 L.Tábor103.27 4 106.05 4 107.2716.71/18,577
14.6/VMSajdl František 1970 2 L.Žatec113.81 2 105.36 2 107.3616.80/18,673
15.7/VMMilyán David 1974 2 L.Žatec110.17 2 107.41 0 107.4116.85/18,669
16.5/Prchlík Michal 1981 3 L.Tábor105.61 2 109.88 6 107.6117.05/18,865
17.8/VMPazourek Jan 1973 Bechyně106.60 2 111.08 0 108.6018.04/19,961
18.9/VMPazourek Pavel 1976 3 Bechyně109.70 0 116.83 0 109.7019.14/21,157
19.1/DMPavlík Pavel 1998 2 Třebech.107.73 2 108.94 2 109.7319.17/21,253
20.2/DMVybulka Jakub 1998 2 Kralupy106.42 4 110.64 4 110.4219.86/21,949
21.2/ZSBárta Jan 2000 3 Kralupy120.26 2 113.59 0 113.5923.03/25,448
22.2/DSŘíha Jan 1996 2 Třebech.114.55 0 110.14 4 114.1423.58/26,047
23.3/ZSBeran Václav 2000 3 USK Pha115.16 4 112.40 2 114.4023.84/26,346
24.3/VNeuwirth Josef 1961 2 Hubertus113.57 2 116.43 4 115.5725.01/27,645
25.10/VMJindrák Petr 1969 Tech.Pha110.61 6 115.27 2 116.6126.05/28,844
26.11/VMHorák David 1976 3 SKŽižkov111.34 6 117.00 2 117.3426.78/29,643
27.4/ZSZvolánek Filip 1999 3 Bechyně118.53 10 118.22 0 118.2227.66/30,542
28.1/ZMPříhoda Lukáš 2001 3 USK Pha114.72 4 121.84 4 118.7228.16/31,141
29.5/ZSSkořepa Vojtěch 1999 3 Č.Kruml.119.19 0 118.47 8 119.1928.63/31,640
30.1/VSLepík Vlastimil 1950 3 Hubertus121.67 2 120.74 0 120.7430.18/33,339
31.2/VSWinter Eduard 1956 3 Jablonec119.25 2 124.48 2 121.2530.69/33,938
32.6/ZSWallisch Vít 1999 3 USK Pha128.44 4 119.36 2 121.3630.80/34,037
33.2/ZMRezek Tomáš 2001 3 SKVS ČB121.93 0 120.43 2 121.9331.37/34,636
34.6/Winter Jan 1982 3 Jablonec124.73 6 122.39 0 122.3931.83/35,135
35.7/Fohl Ondřej 1979 3 Kralupy141.73 2 119.47 4 123.4732.91/36,334
36.3/ZMLhota Kryštof 2002 3 USK Pha119.12 6 122.47 8 125.1234.56/38,233
37.3/VSProcházka Miloš 1954 3 Hubertus131.01 2 125.72 0 125.7235.16/38,832
38.4/ZMMilyán David 2001 3 L.Žatec123.25 8 123.83 2 125.8335.27/38,931
39.4/VPavlík Jiří 1964 2 Třebech.122.53 4 134.67 8 126.5335.97/39,730
40.4/VSGrossmann Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.125.94 2 125.28 2 127.2836.72/40,529
41.8/Fleisig Daniel 1988 3 Roztoky125.98 4 122.96 6 128.9638.40/42,428
42.7/ZSNesnídal Radek 2000 3 L.Žatec171.17 6 127.18 4 131.1840.62/44,927
43.5/ZMBohatý Karel 2001 3 Třebech.127.93 4 130.53 4 131.9341.37/45,726
44.5/VSDodal Jan 1953 3 Boh.Pha131.75 8 125.97 6 131.9741.41/45,725
45.8/ZSCubr Filip 2000 ČSAD Plz134.87 4 128.97 4 132.9742.41/46,824
46.9/Winter Tomáš 1979 3 Jablonec131.88 4 132.05 2 134.0543.49/48,023
47.6/VSPazourek Jan 1948 3 Bechyně142.34 2 132.25 2 134.2543.69/48,222
48.7/VSJilma Ivan 1957 3 L.Tábor131.78 6 126.30 8 134.3043.74/48,321
49.12/VMKrejčí Hynek 1978 3 Roztoky134.77 6 131.36 4 135.3644.80/49,520
50.6/ZMRaška Tomáš 2001 3 USK Pha132.17 4 135.19 6 136.1745.61/50,419
51.7/ZMHoral Vojtěch 2002 Horš.Týn128.40 8 133.64 4 136.4045.84/50,618
52.13/VMPalouda Tomáš 1969 3 Č.Kruml.133.97 4 128.92 60 137.9747.41/52,417
53.8/ZMWeisl Martin 2002 USK Pha134.25 4 152.86 4 138.2547.69/52,716
54.9/ZMKlíma Vojtěch 2002 Č.Kruml.164.30 10 137.52 2 139.5248.96/54,115
55.9/ZSŠvagr Rostislav 2000 3 Týniště136.77 10 134.55 6 140.5549.99/55,214
56.14/VMLhota David 1971 3 Happy Li155.25 6 135.11 6 141.1150.55/55,813
57.15/VMPražák Radek 1972 L.Tábor133.58 8 140.02 8 141.5851.02/56,312
58.8/VSBenhák Jiří 1956 3 Jablonec137.37 6 144.78 2 143.3752.81/58,311
59.10/ZMMalý Filip 2002 KVSPísek136.64 58 139.52 6 145.5254.96/60,710
60.3/DMŘáha Oldřich 1998 3 L.Žatec166.58 6 142.21 6 148.2157.65/63,79
61.16/VMVaněk Martin 1971 VS Tábor140.56 8 146.13 62 148.5658.00/64,08
62.17/VMŽatecký Jiří 1969 3 KVSPísek137.84 156 141.09 8 149.0958.53/64,67
63.5/VSahula Martin 1968 3 Benátky150.61 0 154.50 8 150.6160.05/66,36
64.11/ZMJakl Vincent 2001 USK Pha143.48 8 161.98 2 151.4860.92/67,35
65.18/VMBrebta Vladimír 1972 3 Jablonec129.89 50 148.84 4 152.8462.28/68,84
66.10/ZSSofron Tomáš 1999 ČSAD Plz157.56 12 150.49 6 156.4965.93/72,83
67.10/Matějka Jaroslav 1993 3 Ot.Strak0.00 999 150.99 6 156.9966.43/73,42
68.9/VSMaňas Miroslav 1955 3 Hubertus152.65 6 160.01 4 158.6568.09/75,21
69.12/ZMŠvejd Jakub 2001 3 Sušice121.81 54 156.58 4 160.5870.02/77,30
70.19/VMKotrba Tomáš 1977 L.Tábor175.75 8 153.00 402 183.7593.19/102,90
71.13/ZMStránský Daniel 2002 Benátky185.91 4 173.22 14 187.2296.66/106,70
72.11/ZSTáborský Antonín 1999 Horš.Týn141.39 50 159.56 104 191.39100.83/111,30
73.14/ZMUrbánek Matyáš 2002 USK Pha171.54 54 140.12 52 192.12101.56/112,10
74.12/ZSMarek Aleš 1999 SKVS ČB189.19 60 186.09 10 196.09105.53/116,50
75.13/ZSEliáš Ondřej 2000 USK Pha144.43 104 161.25 56 217.25126.69/139,90
76.15/ZMKoudelka Samson 2002 Č.Kruml.166.15 154 173.86 60 233.86143.30/158,20
77.16/ZMPšenička Václav 2001 Rakovník152.36 156 167.86 202 308.36217.80/240,50
78.17/ZMVeverka Lukáš 2001 Benátky231.44 258 215.91 108 323.91233.35/257,70
  Jícha Martin 1994 2 Tech.Pha0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Kořínek Vilém 1999 2 USK Pha0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Letko Radek 1978 3 SKŽižkov0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Kárník Zdeněk 1968 L.Tábor0.00 0 0.00 0 0.00 0
  Babor Stanislav 1958 Č.Kruml.0.00 0 0.00 0 0.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMDušková Kateřina 1998 3 USK Pha143.29 4 139.44 2 141.44 3
2.1/ZSPaloudová Anežka 1999 3 Č.Kruml.190.97 16 163.74 6 169.7428.30/20,02
3.1/ZMDvořáková Eliška 2001 USK Pha177.50 52 166.33 8 174.3332.89/23,31
4.2/ZMKrálová Adéla 2001 USK Pha223.36 104 238.43 54 292.43150.99/106,80
  Blažková Tereza 2000 USK Pha0.00 0 0.00 0 0.00 0

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZSahula Matěj 2003 Benátky127.34 4 131.25 4 131.34 0
2.2/PZKrál Adam 2003 USK Pha133.87 2 131.51 2 133.512.17/1,70
3.3/PZWendl Samuel 2003 Horš.Týn130.16 6 135.81 10 136.164.82/3,70
4.4/PZTáborský Jan 2003 Horš.Týn149.35 4 152.01 6 153.3522.01/16,80
5.5/PZStanovský Vojtěch 2003 SKVS ČB133.23 50 126.97 508 183.2351.89/39,50
6.6/PZVaněk Matěj 2004 VS Tábor164.50 56 173.36 16 189.3658.02/44,20
7.7/PZŘíha Matyáš 2003 USK Pha140.05 58 142.11 54 196.1164.77/49,30
8.8/PZŠvejd Jan 2004 Sušice159.86 110 163.42 58 221.4290.08/68,60
9.9/PZŠedivý Jan 2003 SKVS ČB166.58 160 163.51 208 326.58195.24/148,70
10.10/PZHajduch Jaroslav 2004 Ot.Strak208.54 158 203.50 154 357.50226.16/172,20
11.11/PZPípal Zbyněk 2003 SKVS ČB161.11 314 161.36 212 373.36242.02/184,30
12.12/PZŠedivý Vít 2004 SKVS ČB272.76 260 236.69 212 448.69317.35/241,60
13.13/PZStrasser Marek 2004 L.Žatec139.85 410 222.52 458 549.85418.51/318,60
14.14/PZStanovský Jakub 2004 SKVS ČB67.08 854 83.61 706 789.61658.27/501,20

kategorie K1W   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZDunovská Viktorie 2003 Ot.Strak193.70 10 184.72 54 203.70 0
2.2/PZBeranová Hana 2003 USK Pha163.39 60 190.54 160 223.3919.69/9,70
3.3/PZPražáková Nela 2003 VS Tábor255.00 12 205.91 62 267.0063.30/31,10
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3