vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Kromeříži

13.06.2015  
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZZKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc124.60 0 123.30 0 123.30 0
2.1/PZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc130.00 0 130.60 0 130.006.70/5,40
3.2/PZMNOVÁK Matyáš 2005 Olomouc130.20 2 129.40 6 132.208.90/7,20
4.2/PZZKNEBLOVÁ Klára 2005 Olomouc136.50 0 133.30 2 135.3012.00/9,70
5.3/PZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 Olomouc136.20 4 138.90 0 138.9015.60/12,70
6.3/PZZDOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc150.60 2 140.40 4 144.4021.10/17,10
7.4/PZZJANŮ Veronika 2005 Olomouc144.90 0 151.00 0 144.9021.60/17,50
8.4/PZMNOVÁK Matyáš 2005 Olomouc159.40 4 170.60 2 163.4040.10/32,50
9.5/PZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc206.80 4 175.70 4 179.7056.40/45,70
10.5/PZZJANŮ Veronika 2005 Olomouc177.70 4 180.60 0 180.6057.30/46,50
11.6/PZZDOLEŽALOVÁ Bára 2005 Olomouc207.80 8 184.20 2 186.2062.90/51,00
12.6/PZMDZIADEK Marek 2005 KK Brno201.80 2 184.40 2 186.4063.10/51,20
13.7/PZMJAROŠ Michael 2006 Olomouc187.20 4 185.30 2 187.3064.00/51,90
14.7/PZZRUTAROVÁ Kateřina 2005 VS Desná202.30 4 4.00 999 206.3083.00/67,30
15.8/PZZMRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava159.00 100 212.80 0 212.8089.50/72,60
16.8/PZMŠOTEK Adam 2005 Olomouc188.10 54 202.80 54 242.10118.80/96,40
17.9/PZZFABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami239.50 6 226.50 52 245.50122.20/99,10
18.10/PZZMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno207.40 56 212.10 54 263.40140.10/113,60
19.11/PZZHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná222.00 106 223.80 56 279.80156.50/126,90
20.9/PZMSVOBODA Ondřej 2006 Olomouc298.50 10 255.30 64 308.50185.20/150,20
21.10/PZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc263.30 58 292.20 62 321.30198.00/160,60
22.11/PZMŠIMOV Lukáš 2006 Olomouc250.90 106 218.50 206 356.90233.60/189,50
23.12/PZMPOMAJBÍK Filip 2006 Olomouc226.50 162 210.20 208 388.50265.20/215,10
  RETEK Václav 2007 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  STŘECHOVÁ Ela 2005 VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/VSCHREIBER Zbyněk 1963 3 VS Desná114.50 2 120.20 2 116.50 8
2.1/U23MARTINKA Tomáš 1993 KK Brno119.50 2 118.00 4 121.505.00/4,37
3.2/VPLACHÝ Roman 1969 3 Kroměříž125.20 0 126.00 0 125.208.70/7,56
4.1/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc127.60 0 128.00 0 127.6011.10/9,55
5.1/DMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž131.70 2 127.50 2 129.5013.00/11,24
6.2/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc130.40 0 134.50 0 130.4013.90/11,93
7.1/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí131.50 2 134.30 2 133.5017.00/14,62
8.2/ZSJANŮ Filip 2002 3 Olomouc138.90 0 141.00 4 138.9022.40/19,21
9.3/ZMMRÁZEK Jakub 2004 KK Opava204.00 0 160.70 2 162.7046.20/39,70
  ŠMÍD Jan 2002 Tzunami4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PETŘÍK Jaroslav 1985 3 Zábřeh4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí110.80 0 114.50 0 110.80 12
2.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 2 Lipník111.00 0 111.30 0 111.000.20/0,28
3.1/DMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 3 Kroměříž115.20 0 114.50 0 114.503.70/3,37
4.1/U23LIGURSKÁ Blanka 1994 3 Kroměříž116.40 0 116.30 0 116.305.50/5,06
5.2/ZSTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí122.40 0 117.40 0 117.406.60/6,05
6.3/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 3 KK Brno125.80 0 127.40 2 125.8015.00/13,54
7. HROUZKOVÁ Alena 1985 3 Kroměříž141.10 0 139.80 6 141.1030.30/27,33
8.1/ZMDOBEŠOVÁ Eva 2004 VSDK201.40 54 170.30 0 170.3059.50/53,72
9.4/ZSMINÁROVÁ Aneta 2001 Tzunami185.40 2 172.20 8 180.2069.40/62,61
10.5/ZSMINÁROVÁ Natálie 2001 Tzunami191.80 4 1.00 999 195.8085.00/76,70
11.2/ZMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc250.60 60 258.20 2 260.20149.40/134,80
12.3/ZMVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 VSDK191.30 100 211.20 52 263.20152.40/137,50

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/U23MARTINKA Tomáš
MARTINKA Antonín
1993
1993
KK Brno
Kroměříž
138.80 8 125.00 0 125.00 8
2.1/DSŠILHÁNEK Miroslav
KONEČNÝ Daniel
1998
1997
2 Kroměříž
Kroměříž
120.00 8 124.20 2 126.201.20/1,04
3. LIGURSKÁ Blanka
LIGURSKÝ Ivo
1994
1990
Kroměříž
Kroměříž
155.40 4 145.50 2 147.5022.50/18,03
4.1/ZSTŮMOVÁ Natálie
KOŠÍKOVÁ Denisa
2002
2002
3 SKVeselí
SKVeselí
147.20 4 147.90 4 151.2026.20/21,02
5.2/ZSKRATOCHVÍL Martin
PROCHÁZKA Vojtěch
2003
2002
3 Olomouc
Olomouc
154.60 4 167.30 16 158.6033.60/26,91
6.1/ZMHRADEC Matěj
MRÁKA Jan
2003
2004
3 Olomouc
Olomouc
165.60 62 164.20 10 174.2049.20/39,40

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. LOUČKA Marek 1982 2 Kroměříž95.00 2 98.50 0 97.00 49
2. POLINSKYI Igor 1990 Kroměříž101.40 0 100.40 0 100.403.40/3,545
3.1/VLIGURSKÝ Ivo 1968 2 Kroměříž103.80 0 108.00 0 103.806.80/7,041
4.2/VSVOBODA Zdeněk 1970 3 Lipník104.30 0 114.70 2 104.307.30/7,537
5.1/U23NOVÁK Ondřej 1992 Boh.Pha111.60 0 106.80 0 106.809.80/10,133
6.1/ZSIVÁNEK Roman 2002 3 SKVeselí106.60 2 112.30 0 108.6011.60/12,029
7.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž109.60 2 109.80 0 109.8012.80/13,225
8.1/VMSTŘECHA Martin 1972 3 VSDK111.10 0 110.40 0 110.4013.40/13,824
9.2/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc112.30 0 108.60 2 110.6013.60/14,023
10. ČEVORA Lukáš 1988 3 Kroměříž118.10 0 111.10 0 111.1014.10/14,522
11. LIGURSKÝ Ivo 1990 3 Kroměříž114.20 4 110.70 2 112.7015.70/16,221
12.2/U23BARGEL Radek 1996 3 VS Desná110.80 2 114.00 0 112.8015.80/16,320
13.3/U23HAISLAR Ondřej 1996 2 Zábřeh114.50 0 112.90 0 112.9015.90/16,419
14.3/ZSLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc127.00 0 115.40 0 115.4018.40/19,018
15.4/ZSSNOPEK Vladimír 2001 3 Kroměříž117.80 4 116.90 0 116.9019.90/20,517
16.1/DMLUDWIG Hubert 1999 3 Olomouc106.90 50 115.00 2 117.0020.00/20,616
17.1/ZMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc110.30 50 116.00 2 118.0021.00/21,615
18.2/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc116.10 2 119.00 0 118.1021.10/21,814
19.4/U23MARTINKA Antonín 1993 Kroměříž126.00 104 118.50 0 118.5021.50/22,213
20.1/DSŠILHÁNEK Miroslav 1998 2 Kroměříž116.90 2 117.20 4 118.9021.90/22,612
21.3/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc123.30 4 119.20 2 121.2024.20/24,911
22.5/ZSPROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc124.90 4 123.50 2 125.5028.50/29,410
23.6/ZSPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž141.30 54 126.10 0 126.1029.10/30,09
24.4/ZMSOUČEK Tomáš 2003 3 Olomouc128.90 0 147.70 0 128.9031.90/32,98
25.5/ZMMRÁZEK Jakub 2004 KK Opava128.10 2 131.10 2 130.1033.10/34,17
26.6/ZMMRÁKA Jan 2004 Olomouc135.20 4 133.60 2 135.6038.60/39,86
27.7/ZSCRHONEK Jan 2002 Zábřeh138.30 0 134.70 2 136.7039.70/40,95
28.8/ZSŠVARC Adam 2001 Olomouc134.30 52 132.10 6 138.1041.10/42,44
29.7/ZMŠIŠKA Ondřej 2004 Kroměříž136.40 2 139.40 0 138.4041.40/42,73
30.2/DMVAVRLA Adam 2000 Tzunami146.00 8 137.20 4 141.2044.20/45,62
31.8/ZMHRIC Ondřej 2004 Olomouc152.20 0 144.10 0 144.1047.10/48,61
32.9/ZSHEINRICH Daniel 2001 Tzunami145.80 102 142.80 4 146.8049.80/51,30
33.9/ZMPAVELKA Marek 2004 VS Desná152.40 4 148.30 0 148.3051.30/52,90
34.10/ZSSTŘECHA Jan 2001 VSDK189.20 52 156.20 4 160.2063.20/65,20
35.3/DMŠMOLDAS František 2000 Zábřeh246.60 52 164.10 4 168.1071.10/73,30
36.10/ZMSTRNAD Ondřej 2004 VS Desná178.80 6 164.70 4 168.7071.70/73,90
37.11/ZMRUTAR Martin 2003 VS Desná199.30 4 172.60 6 178.6081.60/84,10
38.12/ZMPÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh180.20 2 217.00 4 182.2085.20/87,80
39.13/ZMKÖKÖRČIN Matěj 2003 VS Desná218.00 12 178.70 54 230.00133.00/137,10
40.14/ZMIVAN Martin 2004 SKVeselí245.00 60 226.80 8 234.80137.80/142,10
41.11/ZSFUCHS Marek 2002 VSDK158.10 156 177.80 102 279.80182.80/188,50
42.15/ZMKNIRSCH Tomáš 2003 VS Desná185.40 156 239.00 52 291.00194.00/200,00
  KALÁČEK Pavel 2004 Kroměříž4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUBŮ Daniel 2001 VSDK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠMÍD Jiří 2000 Tzunami4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOUNICKÝ Filip 2000 Kroměříž4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠVUB Jakub 1996 2 VS Desná4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3