vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom ve Strakonicích

12.07.2015   řeka Otava, Strakonice Podskalí
ředitel: Václav Vondra   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha105.69 0 104.78 0 104.78 70
2.1/VMNOVOSAD Lukáš 1976 3 Č.Kruml.109.11 0 107.47 0 107.472.69/2,662
3.2/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2 L.Tábor109.72 0 110.35 4 109.724.94/4,758
4. ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa109.33 4 109.89 0 109.895.11/4,954
5. PEŠTA Jan 1981 3 L.Tábor108.18 2 110.19 0 110.185.40/5,250
6. VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy110.36 0 110.42 0 110.365.58/5,346
7. JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek111.54 0 113.37 4 111.546.76/6,542
8.1/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav117.37 0 115.93 0 115.9311.15/10,638
9.3/VMNOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus117.38 0 118.04 0 117.3812.60/12,034
10. HRÁDEK Petr 1987 3 So Písek118.29 0 117.54 2 118.2913.51/12,930
11.4/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB118.90 0 122.28 0 118.9014.12/13,526
12.5/VMHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn117.28 2 119.00 0 119.0014.22/13,622
13.6/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice119.93 0 122.02 0 119.9315.15/14,518
14. KUBÁT Zdeněk 1991 Klatovy120.20 0 4.00 999 120.2015.42/14,717
15.1/VSKUBÁT Jiří 1959 3 Klatovy121.98 0 122.32 0 121.9817.20/16,416
16.2/VSKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB123.51 0 124.97 0 123.5118.73/17,915
17.2/VKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor129.35 2 123.57 0 123.5718.79/17,914
18.3/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník125.44 0 124.54 0 124.5419.76/18,913
19.1/DMŠTUDLAR Patrik 1999 Č.Kruml.131.66 4 126.32 0 126.3221.54/20,612
20.1/U23BOUZEK Filip 1992 Sušice125.01 2 4.00 999 127.0122.23/21,211
21.1/PZPOLLERT Jan 2005 USK Pha125.70 2 128.52 0 127.7022.92/21,90
22.4/VSPOULA Jan 1955 Sláv.KV130.37 0 4.00 999 130.3725.59/24,410
23.1/ZSMAJER Kryštof 2001 USK Pha140.81 2 133.42 0 133.4228.64/27,39
24.5/VSKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor135.36 0 131.96 2 133.9629.18/27,88
25.2/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.131.58 4 132.55 2 134.5529.77/28,47
26.3/VŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy136.37 2 135.54 0 135.5430.76/29,46
27.4/VČERVENKA Jaroslav 1964 3 Hubertus136.52 0 4.00 999 136.5231.74/30,35
28.6/VSKREJČÍ Antonín 1955 Kralupy148.26 0 138.34 0 138.3433.56/32,04
29.3/ZSHOUSKA Jan 2001 USK Pha142.76 0 138.70 0 138.7033.92/32,43
30.1/ZMVENC Štěpán 2004 KK Brand141.31 0 139.30 0 139.3034.52/32,92
31.2/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 SKVS ČB141.32 0 140.83 2 141.3236.54/34,91
32.2/PZJIRAS Filip 2005 USK Pha148.29 52 146.29 2 148.2943.51/41,50
33.3/ZMMAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.143.28 10 146.34 4 150.3445.56/43,50
34.7/VMVÁLEK Michal 1974 VS Tábor151.63 2 151.31 0 151.3146.53/44,40
35.4/ZSKLEIN Pavel 2001 Č.Kruml.153.13 0 149.51 2 151.5146.73/44,60
36.3/PZVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 Zbraslav151.52 2 156.00 2 153.5248.74/46,50
37.4/ZMČIHOVSKÝ Šimon 2003 SKVS ČB161.27 0 158.03 0 158.0353.25/50,80
38.5/ZSPŠENIČKA Václav 2001 Rakovník156.93 4 151.80 54 160.9356.15/53,60
39.5/ZMŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB161.08 2 161.39 4 163.0858.30/55,60
40.6/ZMDUŘT Vojtěch 2003 USK Pha169.88 0 164.73 4 168.7363.95/61,00
41.7/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 USK Pha179.55 56 170.30 2 172.3067.52/64,40
42.8/ZMHARTL Jakub 2004 Horš.Týn217.93 52 198.61 4 202.6197.83/93,40
43.4/PZPECHLÁT Adam 2007 Sušice362.03 12 4.00 999 374.03269.25/257,00

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 1 USK Pha100.54 0 5.00 0 100.54 86
2. BRÁDKOVÁ Alice 1988 Roudnice117.05 0 113.70 0 113.7013.16/13,178
3.1/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor114.32 0 113.86 0 113.8613.32/13,274
4.1/DMPALOUDOVÁ Anežka 1999 2 Č.Kruml.112.87 2 112.45 2 114.4513.91/13,870
5. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor116.02 4 114.71 0 114.7114.17/14,166
6. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy115.21 0 113.74 2 115.2114.67/14,662
7.1/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň120.02 0 115.85 2 117.8517.31/17,258
8.1/VBENEŠOVÁ Marie 1961 2 Sušice120.33 0 117.88 0 117.8817.34/17,254
9.1/DSBÁČOVÁ Michaela 1998 2 KK Brand119.24 2 116.20 2 118.2017.66/17,650
10. NOVÁČKOVÁ Michala 1984 2 Benátky119.12 0 118.87 0 118.8718.33/18,246
11.2/ZSSTRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec121.06 2 119.11 0 119.1118.57/18,542
12.3/ZSKYZLÍKOVÁ Monika 2001 2 Roudnice119.53 0 120.88 2 119.5318.99/18,938
13. ZÝKOVÁ Barbora 1990 2+ Kralupy122.35 4 120.27 0 120.2719.73/19,634
14. CHVOSTOVÁ Ivana 1983 3 Ot.Strak125.73 2 120.95 0 120.9520.41/20,330
15.2/VGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice122.59 2 121.51 0 121.5120.97/20,926
16.2/DMPALOUDOVÁ Karolína 2000 2 Č.Kruml.121.89 0 121.41 4 121.8921.35/21,222
17.1/ZMDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 2 Ot.Strak124.41 0 121.99 0 121.9921.45/21,318
18.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav122.77 0 122.94 4 122.7722.23/22,117
19.2/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha123.20 4 119.60 4 123.6023.06/22,916
20.3/DMŠTIBRÁNYI Kateřina 2000 3 KK Brand120.94 6 124.19 4 126.9426.40/26,315
21.2/DSCUBROVÁ Markéta 1997 3 ČSAD Plz125.83 2 126.09 2 127.8327.29/27,114
22.3/DSPŠENIČKOVÁ Jana 1998 3 Rakovník127.41 2 132.15 2 129.4128.87/28,713
23. ŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 3 Sušice131.96 0 130.29 2 131.9631.42/31,312
24.4/ZSCAPALINI Nicola 2002 3 KK Brand126.85 6 130.21 2 132.2131.67/31,511
25.2/VMBORSKÁ Alena 1976 3 Boh.Pha133.16 0 131.32 2 133.1632.62/32,410
26.3/ZMHONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak135.81 6 133.25 0 133.2532.71/32,59
27.5/ZSDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3 Benátky129.35 4 131.55 6 133.3532.81/32,68
28. VESELÁ Jitka 1991 3 Klatovy147.08 4 137.82 0 137.8237.28/37,17
29.6/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 KK Brand144.94 52 140.70 0 140.7040.16/39,96
30.2/VSKUBÁTOVÁ Anna 1960 3 Klatovy145.44 0 140.74 0 140.7440.20/40,05
31.7/ZSBAUEROVÁ Markéta 2001 Č.Kruml.144.05 4 141.27 0 141.2740.73/40,54
32.4/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 Č.Kruml.139.88 6 140.43 2 142.4341.89/41,73
33.4/DMMANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.146.02 52 140.06 4 144.0643.52/43,32
34.5/ZMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice149.27 4 144.91 0 144.9144.37/44,11
35.1/PZŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB144.45 6 143.68 4 147.6847.14/46,90
36.1/U23BERÁNKOVÁ Kateřina 1996 Č.Kruml.150.07 54 148.25 2 150.2549.71/49,40
37.2/PZHONZÍKOVÁ Eva 2005 Ot.Strak159.15 6 150.71 0 150.7150.17/49,90
38.6/ZMBOČKOVÁ Bára 2003 SKVS ČB152.51 2 151.05 52 154.5153.97/53,70
39.3/PZPAVELKOVÁ Markéta 2005 Benátky151.48 4 151.33 4 155.3354.79/54,50
40.4/PZGALUŠKOVÁ Bára 2006 Sušice151.99 4 156.24 0 155.9955.45/55,20
41.7/ZMHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.154.05 2 156.52 0 156.0555.51/55,20
42.5/PZHOJDOVÁ Eliška 2005 Horš.Týn154.78 50 160.50 0 160.5059.96/59,60
43.8/ZMKOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav160.31 56 159.43 4 163.4362.89/62,60
44.6/PZKLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.166.18 60 165.07 0 165.0764.53/64,20
45.7/PZHOJDOVÁ Markéta 2007 Horš.Týn171.19 0 171.78 0 171.1970.65/70,30
46.8/PZBOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB181.90 52 186.28 4 190.2889.74/89,30
47.9/ZMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav212.68 62 197.26 8 205.26104.72/104,20
48.9/PZHEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice187.49 102 182.07 50 232.07131.53/130,80
49.10/PZLANGOVÁ Jindřiška 2007 Horš.Týn186.03 54 184.77 56 240.03139.49/138,70

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. BOČEK Zdeněk
PEŠTA Jan
1975
1981
2 SKVS ČB
L.Tábor
125.44 0 131.02 0 125.44 24
2.1/VSSLAVÍK František
HORAL Martin
1957
1957
2 SKŽižkov
Horš.Týn
131.82 0 129.97 0 129.974.53/3,620
3. ŠRÁMEK Michal
ZÁSTĚROVÁ Anna
1982
1989
2 Č.Lípa
So Písek
139.81 2 133.99 0 133.998.55/6,816
4.1/VVESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1950
1966
2 Klatovy
Klatovy
134.07 2 134.02 0 134.028.58/6,812
5. KUNA Alois
KUNA Jan
1960
1990
3 SKVS ČB
SKVS ČB
140.11 4 138.53 0 138.5313.09/10,48
6. LAGNEROVÁ Jana
LAGNER Václav
1959
1988
Soběslav
Boh.Pha
144.63 4 144.97 4 148.6323.19/18,54
7.1/ZSMALÝ Filip
HORAL Vojtěch
2002
2002
Ot.Strak
Horš.Týn
147.83 2 152.77 2 149.8324.39/19,43
8.2/ZSMAJER Kryštof
HOUSKA Jan
2001
2001
3 USK Pha
USK Pha
155.70 4 155.15 2 157.1531.71/25,32
9. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
157.55 6 5.00 0 163.5538.11/30,41
10.1/DMKLEIN Pavel
ŠTUDLAR Patrik
2001
1999
Č.Kruml.
Č.Kruml.
164.49 10 164.72 18 174.4949.05/39,10
11.1/ZMONDRUŠ Mikuláš
DUŘT Vojtěch
2003
2003
USK Pha
USK Pha
167.16 8 174.46 6 175.1649.72/39,60
12.2/ZMDUNOVSKÁ Viktorie Mia
HAJDUCH Jaroslav
2003
2004
Ot.Strak
Ot.Strak
176.64 2 174.24 8 178.6453.20/42,40
13.3/ZMONDRUŠ Mario
POLLERT Jáchym
2005
2004
USK Pha
USK Pha
191.68 16 187.11 18 205.1179.67/63,50

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23BOUZEK Filip 1992 2 Sušice95.39 4 95.46 0 95.46 139
2. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice99.70 0 96.20 0 96.200.74/0,8135
3.1/DSKRAUS Filip 1997 2 ČSAD Plz98.18 0 96.46 0 96.461.00/1,0131
4.1/VMTAIŠL Filip 1976 2+ Sušice96.32 4 96.60 50 100.324.86/5,1127
5. VOZKA Aleš 1989 2 Sušice100.57 0 99.96 4 100.575.11/5,4123
6.2/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz99.38 2 99.80 50 101.385.92/6,2119
7.1/DMKYZLÍK Milan 1999 2 Roudnice99.53 4 101.71 2 103.538.07/8,5115
8.2/U23KRATOCHVÍL Daniel 1994 2 ČSAD Plz103.61 0 106.92 0 103.618.15/8,5111
9.3/VMBÁČA Milan 1973 2 KK Brand104.96 0 105.26 0 104.969.50/10,0107
10.4/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB105.08 0 105.02 0 105.029.56/10,0103
11.5/VMPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice105.29 0 108.13 0 105.299.83/10,399
12.1/ZSVEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky105.79 2 106.05 0 106.0510.59/11,195
13. PRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor107.15 0 106.73 0 106.7311.27/11,891
14.1/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 2 Loko Plz112.48 2 107.28 0 107.2811.82/12,487
15.2/DMVEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník108.01 0 106.66 2 108.0112.55/13,183
16. LAGNER Václav 1988 Boh.Pha106.92 2 110.80 0 108.9213.46/14,179
17.3/U23SOFRON Daniel 1995 2 ČSAD Plz109.73 2 108.99 0 108.9913.53/14,275
18.6/VMHEK Jan 1979 3 Roudnice109.08 0 109.54 0 109.0813.62/14,371
19. JILMA Martin 1989 3 L.Tábor107.84 2 109.59 2 109.8414.38/15,167
20. KUBÁT Zdeněk 1991 Klatovy113.11 0 111.47 0 111.4716.01/16,863
21.3/DMBLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz111.63 0 111.59 4 111.6316.17/16,959
22. JACOŠ Pavel 1988 2 Sláv.KV113.66 4 112.16 0 112.1616.70/17,555
23.2/ZSMAJER Kryštof 2001 3 USK Pha113.02 0 115.03 0 113.0217.56/18,451
24.2/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.113.04 0 113.22 2 113.0417.58/18,447
25.3/ZSKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice109.01 60 113.18 0 113.1817.72/18,643
26.4/ZSHOUSKA Jan 2001 3 USK Pha114.92 0 114.51 0 114.5119.05/20,042
27.1/VSKOSHELEV Sergey 1960 2 Sušice117.53 0 115.34 0 115.3419.88/20,841
28.3/VCHOD Václav 1961 2 Blovice114.16 2 115.66 0 115.6620.20/21,240
29.5/ZSMALÝ Filip 2002 3 Ot.Strak119.55 4 117.20 0 117.2021.74/22,839
30.6/ZSHORAL Vojtěch 2002 3 Horš.Týn124.19 10 118.06 0 118.0622.60/23,738
31.4/U23BÁČA Jakub 1994 3 KK Brand120.56 2 119.61 0 119.6124.15/25,337
32.7/VMNĚMEC Aleš 1976 3 Kadaň117.82 2 117.52 4 119.8224.36/25,536
33. CHOD Ondřej 1984 3 Blovice119.87 0 119.34 2 119.8724.41/25,635
34.1/ZMVENC Štěpán 2004 3 KK Brand120.07 0 121.04 2 120.0724.61/25,834
35.7/ZSŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice113.08 12 114.09 6 120.0924.63/25,833
36.2/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor118.39 2 120.28 2 120.3924.93/26,132
37. KUBÁT Jiří 1988 3 Sláv.KV120.92 0 121.46 4 120.9225.46/26,731
38.8/VMKOTRBA Tomáš 1977 3 L.Tábor123.90 0 121.41 0 121.4125.95/27,230
39.4/VSAHULA Martin 1968 3 Benátky122.92 0 120.32 2 122.3226.86/28,129
40.3/ZMDUŘT Vojtěch 2003 3 USK Pha120.62 2 120.49 2 122.4927.03/28,328
41. HRÁDEK Petr 1987 3 So Písek118.00 10 118.68 4 122.6827.22/28,527
42.8/ZSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 3 Benátky122.30 4 121.75 2 123.7528.29/29,626
43.2/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha122.20 2 127.75 0 124.2028.74/30,125
44.4/ZMONDRUŠ Mikuláš 2003 3 USK Pha124.48 0 126.40 2 124.4829.02/30,424
45.9/ZSKLEIN Pavel 2001 3 Č.Kruml.123.63 2 123.07 2 125.0729.61/31,023
46.3/VSKULHÁNEK Josef 1951 3 Jablonec125.55 0 124.99 2 125.5530.09/31,522
47.4/VSJILMA Ivan 1957 3 L.Tábor127.61 0 126.19 0 126.1930.73/32,221
48.5/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.130.07 2 127.05 0 127.0531.59/33,120
49.6/VSVONDRA Václav 1957 3 Ot.Strak125.33 2 128.72 0 127.3331.87/33,419
50.10/ZSŠINDELÁŘ Jan 2002 3 Loko Plz129.74 2 127.54 0 127.5432.08/33,618
51.5/VŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek128.73 2 129.40 0 129.4033.94/35,617
52.6/VPRINC Rudolf 1970 3 Ot.Strak127.26 52 127.43 2 129.4333.97/35,616
53.7/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník130.29 0 129.12 2 130.2934.83/36,515
54.1/PZŠTERCL Dominik 2005 KK Brand132.00 0 130.48 0 130.4835.02/36,70
55.5/ZMPÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB132.73 0 130.92 0 130.9235.46/37,114
56.2/DSSMOLÍK Jan 1997 Loko Plz131.98 54 127.06 4 131.0635.60/37,313
57.9/VMVANĚK Martin 1971 3 VS Tábor129.81 2 130.57 2 131.8136.35/38,112
58.2/PZZACH Radovan 2005 KK Brand132.56 54 131.97 0 131.9736.51/38,20
59.6/ZMŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB132.48 4 132.52 0 132.5237.06/38,811
60.7/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB130.87 2 131.98 6 132.8737.41/39,210
61.3/PZONDRUŠ Mario 2005 USK Pha134.20 0 130.67 4 134.2038.74/40,60
62.4/DMKORBELÁŘ David 1999 Loko Plz135.50 4 134.43 0 134.4338.97/40,89
63.7/VKRAUS Václav 1961 ČSAD Plz135.95 2 133.35 2 135.3539.89/41,88
64.4/PZCAPALINI Daniel 2005 KK Brand144.10 0 135.44 0 135.4439.98/41,90
65.8/ZMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky134.08 2 133.49 2 135.4940.03/41,97
66.10/VMBUREŠ Jan 1978 3 Sušice133.70 2 127.98 8 135.7040.24/42,26
67.11/ZSPŠENIČKA Václav 2001 3 Rakovník138.36 0 133.69 4 137.6942.23/44,25
68.9/ZMTURNER Karel 2004 Blovice137.30 6 137.76 0 137.7642.30/44,34
69.8/VSZÝKA Petr 1951 3 ČSAD Plz138.48 2 136.67 2 138.6743.21/45,33
70.5/PZKLÍMA Martin 2005 Č.Kruml.138.06 2 138.85 0 138.8543.39/45,50
71.10/ZMHAJDUCH Jaroslav 2004 Ot.Strak133.68 6 134.86 4 138.8643.40/45,52
72.6/PZŠVEJD Jáchym 2007 Sušice131.54 14 132.93 6 138.9343.47/45,50
73.7/PZVEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml.131.23 8 148.44 10 139.2343.77/45,90
74.8/PZHLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand142.67 2 136.17 4 140.1744.71/46,80
75.11/ZMČIHOVSKÝ Šimon 2003 3 SKVS ČB143.97 2 142.19 0 142.1946.73/49,01
76.9/PZVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 Zbraslav134.30 8 138.85 6 142.3046.84/49,10
77.12/ZMMAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.143.53 8 142.52 2 144.5249.06/51,40
78.10/PZPOPELKA Petr 2005 KK Brand147.69 4 144.64 0 144.6449.18/51,50
79.12/ZSGÜRTLER Adam 2001 USK Pha139.18 8 144.36 8 147.1851.72/54,20
80.13/ZMGALUŠKA Zdeněk 2004 Sušice158.01 6 145.56 4 149.5654.10/56,70
81.11/PZBÍZEK Marek 2005 KK Brand150.28 6 145.94 8 153.9458.48/61,30
82.14/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml.158.75 6 153.00 4 157.0061.54/64,50
83.15/ZMPOLLERT Jáchym 2004 USK Pha153.19 4 165.77 8 157.1961.73/64,70
84.16/ZMVRÁNEK Jan 2004 Blovice161.58 4 155.84 54 165.5870.12/73,50
85.12/PZVÁLEK Michal 2006 VS Tábor160.57 6 162.48 8 166.5771.11/74,50
86.9/VSBABOR Stanislav 1958 Č.Kruml.166.68 0 181.51 2 166.6871.22/74,60
87.13/PZSLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha163.81 62 154.84 12 166.8471.38/74,80
88.17/ZMMANAS Adam 2004 Kadaň166.08 24 160.97 8 168.9773.51/77,00
89.14/PZVEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz163.50 8 164.39 6 170.3974.93/78,50
90.15/PZNOVÁK Tomáš 2005 Kadaň180.93 2 170.80 2 172.8077.34/81,00
91.16/PZSAIP Ondřej 2006 Boh.Pha189.55 8 181.77 4 185.7790.31/94,60
92.17/PZPECHLÁT Adam 2007 Sušice206.49 10 203.55 6 209.55114.09/119,50
93.18/PZDOLANSKÝ Ondřej 2005 Č.Kruml.171.33 170 329.63 16 341.33245.87/257,60

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. HOŠKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha106.23 0 108.16 2 106.23 12
2. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 3 VS Tábor135.82 0 134.57 0 134.5728.34/26,74
3.1/ZMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 3 USK Pha144.57 2 143.58 0 143.5837.35/35,23
4.2/ZMHLAVNIČKOVÁ Tereza 2003 Č.Kruml.193.35 0 186.36 0 186.3680.13/75,42
5.3/ZMHONZÍKOVÁ Lucie 2003 Ot.Strak197.50 6 191.79 0 191.7985.56/80,51
6.1/DMMANOVÁ Štěpánka 1999 Č.Kruml.220.59 58 205.41 6 211.41105.18/99,00
7.4/ZMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 Sušice261.79 56 256.12 14 270.12163.89/154,30
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3