vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

MČR žáků ve sprintu v Brandýse

06.09.2015   USD v Brandýse nad Labem, ulice ´´Na prádle´´
ředitel: Jaroslav Volf   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSBOHATÝ Karel 2001 Třebech.00:51,17 00:49,54 00:49,54 -
2.2/ZSURBAN Daniel 2001 3 Šumperk00:51,28 00:58,28 00:51,281.74/3,5-
3.3/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.00:55,45 00:53,85 00:53,854.31/8,7-
4.4/ZSFIALA Jakub 2001 Olomouc00:56,20 00:59,67 00:56,206.66/13,4-
5.5/ZSNOVÁK Kuba 2001 Pardub.00:56,48 00:59,14 00:56,486.94/14,0-
6.1/ZMMAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.00:58,16 01:12,06 00:58,168.62/17,4-
7.2/ZMBEIER Matouš 2004 Trutnov01:02,41 00:58,66 00:58,669.12/18,4-
8.6/ZSJANŮ Filip 2002 Olomouc00:58,95 01:04,49 00:58,959.41/19,0-
9.3/ZMRAŠNER Karel 2004 Postřelm00:59,02 01:01,74 00:59,029.48/19,1-
10.4/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 Olomouc00:59,20 01:01,66 00:59,209.66/19,5-
11.7/ZSLERCH Eduard 2002 Klášter.00:59,85 01:12,59 00:59,8510.31/20,8-
12.8/ZSKOLÁČEK Petr 2001 KK Brand01:00,63 00:00,00 01:00,6311.09/22,4-
13.5/ZMURBAN Michal 2004 Šumperk01:06,89 01:06,13 01:06,1316.59/33,5-
14.6/ZMVENC Štěpán 2004 KK Brand01:07,57 01:07,89 01:07,5718.04/36,4-
15.7/ZMSMILEK Jiří 2003 Val.Mez.01:10,12 00:00,00 01:10,1220.58/41,5-
16.9/ZSŠOREL Martin 2001 KK Brand01:13,93 00:00,00 01:13,9324.39/49,2-
17. ŠVÉDA Daniel 2002 Val.Mez.00:00,00 00:00,00 59:59,993550.45/7.166,8-

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno00:44,60 00:45,36 00:44,60 -
2.2/ZSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor00:45,02 00:46,35 00:45,020.42/0,9-
3.3/ZSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 L.Žatec00:51,28 00:47,81 00:47,813.21/7,2-
4.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc00:49,25 00:49,76 00:49,254.65/10,4-
5.4/ZSBEKOVÁ Kateřina 2002 KK Opava00:50,11 00:51,80 00:50,115.51/12,4-
6.5/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí00:56,42 00:50,88 00:50,886.28/14,1-
7.6/ZSTŮMOVÁ Natálie 2002 3 SKVeselí00:51,22 00:51,77 00:51,226.62/14,8-
8.7/ZSKYZLÍKOVÁ Monika 2001 Roudnice00:53,57 00:51,75 00:51,757.15/16,0-
9.2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 3 Olomouc00:53,87 00:52,62 00:52,628.02/18,0-
10.8/ZSHRUŠKOVÁ Klára 2001 KK Opava00:53,50 00:53,00 00:53,008.40/18,8-
11.9/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno00:55,37 00:57,28 00:55,3710.77/24,1-
12.10/ZSBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 Č.Lípa00:56,88 00:57,68 00:56,8812.28/27,5-
13.3/ZMKLOBOUČKOVÁ Ivana 2003 KK Opava00:57,39 00:57,96 00:57,3912.79/28,7-
14.4/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 3 Olomouc01:08,83 00:57,66 00:57,6613.06/29,3-
15.5/ZMPECHÁČKOVÁ Julie 2003 Val.Mez.01:00,69 01:00,41 01:00,4115.81/35,4-
16.6/ZMSTŘÍLKOVÁ Jana 2004 Olomouc01:10,33 01:11,70 01:10,3325.73/57,7-
17.7/ZMORSÁGOVÁ Anna 2003 Val.Mez.00:00,00 03:06,44 03:06,44141.84/318,0-

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSKLEIN Pavel 2001 2 Č.Kruml.00:45,77 00:44,61 00:44,61 -
2.2/ZSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno00:44,63 00:46,90 00:44,630.02/0,0-
3.3/ZSKIRCHNER David 2002 3 Dukla B.00:45,84 00:44,94 00:44,940.33/0,7-
4.4/ZSKLEMENT Maxim 2001 Roudnice00:56,94 00:45,26 00:45,260.65/1,5-
5.5/ZSBOHATÝ Karel 2001 3 Třebech.00:46,01 00:45,84 00:45,841.23/2,8-
6.6/ZSŠVARC Adam 2001 3 Olomouc00:50,10 00:46,47 00:46,471.86/4,2-
7.7/ZSLÁTAL Filip 2001 3 Olomouc00:47,20 00:46,79 00:46,792.18/4,9-
8.8/ZSFIALA Jakub 2001 3 Olomouc00:47,39 00:49,02 00:47,392.78/6,2-
9.9/ZSWALTER David 2001 3 Šumperk00:58,47 00:48,28 00:48,283.68/8,2-
10.1/ZMHRADEC Matěj 2003 3 Olomouc00:48,30 00:51,44 00:48,303.69/8,3-
11.10/ZSROUČA Samuel 2002 3 Šumperk00:49,15 00:52,44 00:49,154.54/10,2-
12.11/ZSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí00:52,12 00:49,59 00:49,594.98/11,2-
13.2/ZMRUDORFER Martin 2003 3 Olomouc00:50,21 00:50,44 00:50,215.60/12,6-
14.3/ZMVANĚK Matěj 2004 VS Tábor00:50,38 00:54,85 00:50,385.77/12,9-
15.12/ZSHRNČÍŘ Jakub 2001 3 Vys.Mýto00:52,12 00:50,52 00:50,525.91/13,2-
16.13/ZSLERCH Eduard 2002 Klášter.00:52,22 00:50,62 00:50,626.01/13,5-
17.4/ZMRAŠNER Karel 2004 Postřelm00:51,27 00:52,25 00:51,276.66/14,9-
18.14/ZSJANŮ Filip 2002 2 Olomouc00:51,46 00:52,26 00:51,466.85/15,4-
19.15/ZSMRÁKA Tomáš 2001 3 Olomouc00:52,28 00:51,55 00:51,556.94/15,6-
20.16/ZSPLACHÝ Vojtěch 2001 3 Kroměříž00:54,86 00:51,61 00:51,617.00/15,7-
21.17/ZSSUK Jakub 2002 Trutnov00:51,86 00:56,53 00:51,867.25/16,3-
22.18/ZSHOPJAN Pavel 2001 Postřelm00:51,93 00:00,00 00:51,937.32/16,4-
23.5/ZMKRATOCHVÍL Martin 2003 3 Olomouc00:52,44 00:52,93 00:52,447.83/17,6-
24.19/ZSURBAN Daniel 2001 Šumperk00:57,55 00:53,35 00:53,358.74/19,6-
25.6/ZMSEMERÁD Adam 2004 Roudnice00:53,75 00:54,21 00:53,759.14/20,5-
26.7/ZMBERGMANN Bořivoj 2003 KK Brno00:56,60 00:54,28 00:54,289.67/21,7-
27.20/ZSHRNČÍŘ Vojtěch 2001 3 Vys.Mýto00:54,44 00:55,48 00:54,449.83/22,0-
28.21/ZSKRÁL Matěj 2002 3 Postřelm00:57,08 00:55,05 00:55,0510.44/23,4-
29.8/ZMSOUČEK Tomáš 2003 Olomouc00:56,65 00:58,79 00:56,6512.04/27,0-
30.22/ZSHALA Jiří 2002 3 Olomouc00:56,79 01:01,33 00:56,7912.18/27,3-
31.9/ZMMAREK Matyáš 2003 Třebech.01:03,07 00:57,39 00:57,3912.78/28,6-
32.10/ZMMANAS Adam 2004 Kadaň00:58,22 00:59,83 00:58,2213.61/30,5-
33.11/ZMŠIŠKA Ondřej 2004 3 Kroměříž01:00,87 01:00,46 01:00,4615.85/35,5-
34.12/ZMMRÁZEK Jakub 2004 KK Opava01:00,85 01:01,96 01:00,8516.24/36,4-
35.13/ZMBUDÁK David 2003 Kadaň01:01,39 01:01,07 01:01,0716.46/36,9-
36.14/ZMHRIC Ondřej 2004 Olomouc01:01,16 00:00,00 01:01,1616.55/37,1-
37.15/ZMFURIŠ Eduard 2004 Č.Kruml.01:02,95 01:01,82 01:01,8217.21/38,6-
38.16/ZMNĚMEC Radek 2004 Pardub.01:19,28 01:02,26 01:02,2617.65/39,6-
39.17/ZMKOSÍK Dan 2004 Olomouc01:03,40 01:34,00 01:03,4018.79/42,1-
40.18/ZMMRÁKA Jan 2004 Olomouc01:03,51 01:06,78 01:03,5118.90/42,4-
41.19/ZMSALAJ František 2004 Litovel01:06,93 00:00,00 01:06,9322.32/50,0-
42.23/ZSULITZKA Oliver 2002 KK Opava00:00,00 01:07,73 01:07,7323.12/51,8-
43.24/ZSOTIEPKA Martin 2001 Kadaň01:11,52 01:08,28 01:08,2823.67/53,1-
44.20/ZMGÁBRLÍK Jakub 2004 Olomouc01:08,66 01:09,10 01:08,6624.05/53,9-
45.21/ZMENDRYCH Matouš 2003 Trutnov00:00,00 01:22,48 01:22,4837.87/84,9-
46.22/ZMŠMAKAL Petr 2003 Litovel01:24,79 00:00,00 01:24,7940.18/90,1-
47. PROCHÁZKA Vojtěch 2002 3 Olomouc00:00,00 00:00,00 59:59,993555.38/7.969,9-
48. VODÁK Norbert 2004 Litovel00:00,00 00:00,00 59:59,993555.38/7.969,9-

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSHRNČÍŘ Jakub
HRNČÍŘ Vojtěch
2001
2001
3 Vys.Mýto
Vys.Mýto
00:53,68 00:50,72 00:50,72 -
2.2/ZSŠVARC Adam
LÁTAL Filip
2001
2001
Olomouc
Olomouc
00:54,47 00:51,01 00:51,010.29/0,6-
3.3/ZSSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
Val.Mez.
Val.Mez.
00:51,35 00:52,54 00:51,350.63/1,2-
4.4/ZSNOVÁK Kuba
WALTER David
2001
2001
3 Pardub.
Šumperk
00:52,23 00:53,14 00:52,231.51/3,0-
5.5/ZSKLEIN Pavel
KLÍMA Vojtěch
2001
2002
Č.Kruml.
Č.Kruml.
00:55,46 00:53,25 00:53,252.53/5,0-
6.6/ZSŠOREL Martin
KOLÁČEK Petr
2001
2001
KK Brand
KK Brand
00:55,03 00:53,44 00:53,442.72/5,4-
7.1/ZMVENC Štěpán
MAREŠ Jakub
2004
2003
KK Brand
Č.Kruml.
00:56,30 01:02,80 00:56,305.58/11,0-
8.2/ZMHRADEC Matěj
RUDORFER Martin
2003
2003
Olomouc
Olomouc
00:57,46 00:57,23 00:57,236.51/12,8-
9.3/ZMNĚMEC Radek
BEIER Matouš
2004
2004
Pardub.
Trutnov
01:01,46 01:03,49 01:01,4610.74/21,2-
10. PROCHÁZKA Vojtěch
HALA Jiří
2002
2002
Olomouc
Olomouc
00:00,00 00:00,00 59:59,993549.27/6.997,8-

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno00:51,63 00:51,72 00:51,63 -
2.2/ZSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 3 SKVeselí00:58,95 01:04,64 00:58,957.32/14,2-
3.1/ZMKNEBLOVÁ Tereza 2003 3 Olomouc00:00,00 01:00,20 01:00,208.57/16,6-
4.2/ZMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 Olomouc01:04,06 01:13,92 01:04,0612.43/24,1-
5.3/ZMHEINZOVÁ Bára 2003 Olomouc01:07,82 01:05,49 01:05,4913.86/26,8-
6.3/ZSKARLÍKOVÁ Barbora 2002 KK Brand00:00,00 01:07,01 01:07,0115.38/29,8-
7.4/ZSCAPALINI Nicola 2002 KK Brand00:00,00 01:07,28 01:07,2815.65/30,3-
8.5/ZSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 KK Brno01:33,99 01:14,75 01:14,7523.12/44,8-
9.6/ZSKOUDELKOVÁ Eliška 2001 KK Brand00:00,00 01:21,94 01:21,9430.31/58,7-
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3