vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom O štít města Tábora + Přebor Jihočeského kraje

07.05.2016   Řeka Lužnice pod Táborem u restaurace Harrachovka (mapa na http://www.kanoistika-vstabor.cz)
ředitel: Miloš Kotek   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie K1M   předžáci

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZŠVEJD Jáchym 2007 Sušice136.15 8 126.76 4 130.755 0
2.2/PZHLUCHÝ Vilém 2006 KK Brand173.20 14 133.15 2 135.1494.39/3,40
3.3/PZVÁLEK Michal 2006 VS Tábor152.06 6 144.79 4 148.7918.03/13,80
4.4/PZKOPEČEK Michal 2007 VS Tábor163.16 10 156.08 0 156.0825.32/19,40
5.5/PZPRÜHER Vojtěch 2006 SKVS ČB150.91 10 155.99 4 159.98829.23/22,40
6.6/PZPANZER Martin 2007 Loko Plz171.38 10 164.18 0 164.18333.42/25,60
7.7/PZSEMERÁD Jakub 2006 Roudnice167.59 8 170.03 10 175.59144.83/34,30
8.8/PZVEVERKA Čeněk 2007 Loko Plz152.95 106 177.61 4 181.61150.85/38,90
9.9/PZPOLLERT Antonín 2006 USK Pha142.45 206 145.92 56 201.91671.16/54,40
10.10/PZFRÖHLICH Jáchym 2007 Roudnice225.54 8 197.97 6 203.96873.21/56,00
11.11/PZNOVÁK Matouš 2006 VS Tábor147.55 120 152.50 102 254.499123.74/94,60
12.12/PZŠROGL Michal 2006 USK Pha163.90 210 198.91 60 258.91128.15/98,00
13.13/PZHRŇÁK Šimon 2007 Kralupy268.15 72 208.35 52 260.352129.59/99,10
14.14/PZSAIP Ondřej 2006 Boh.Pha183.82 300 174.08 102 276.084145.32/111,10
15.15/PZPECHLÁT Adam 2007 Sušice193.41 314 188.86 208 396.855266.10/203,50
16.16/PZMILYAN Daniel 2006 L.Žatec275.72 264 248.66 264 512.655381.90/292,10
17.17/PZVONEŠ Jakub 2007 KK Brand5.00 0 97.60 458 555.604424.84/324,90
18.18/PZVOLF Marek 2007 VS Tábor96.05 754 78.11 802 850.05719.29/550,10

kategorie K1W   předžákyně

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/PZZŠRÉTROVÁ Amálie 2007 Kralupy156.45 6 153.58 0 153.583 0
2.2/PZZGALUŠKOVÁ Bára 2006 Sušice163.74 12 130.60 52 175.73622.16/14,40
3.3/PZZBOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB210.88 4 236.60 0 214.8861.30/39,90
4.4/PZZŠVEHLOVÁ Rozálie 2008 SKVS ČB147.35 110 221.43 8 229.42875.85/49,40
5.5/PZZHEKOVÁ Natálie 2006 Roudnice224.64 108 185.60 54 239.59686.02/56,00

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. KARÁSEK Petr 1986 USK Pha91.08 0 89.70 0 89.699 82
2.1/DSKUNA Václav 1998 2+ SKVS ČB90.87 0 96.78 52 90.8741.17/1,374
3. HAVLÍČEK Jan 1982 1 USK Pha90.90 0 95.11 0 90.9031.20/1,370
4.1/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB100.61 0 98.49 0 98.4858.79/9,866
5.1/VMPRCHLÍK Jiří 1978 2+ L.Tábor100.70 0 98.38 2 100.37910.68/11,962
6.2/VMNOVOSAD Lukáš 1976 2 Č.Kruml.102.51 0 99.41 2 101.41311.71/13,158
7. WEBER Oldřich 1987 2 SKVS ČB101.84 0 102.70 0 101.83812.14/13,554
8.2/DSCEPEK Matěj 1998 2+ SKVS ČB100.39 2 102.08 0 102.08212.38/13,850
9.1/ZSLERCH Eduard 2002 3 Roudnice102.95 0 103.31 0 102.9513.25/14,846
10.2/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav107.54 0 103.27 0 103.27313.57/15,142
11.3/DSSKOŘEPA Vojtěch 1999 Č.Kruml.113.40 0 105.97 0 105.96916.27/18,138
12.3/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně109.10 0 106.16 2 108.15918.46/20,634
13.3/VKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor108.05 2 109.11 2 110.04620.35/22,730
14.4/DSKLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.107.57 4 118.84 2 111.57321.87/24,426
15.4/VMPEŠTA Jan 1981 2 L.Tábor105.09 8 119.09 2 113.09323.39/26,122
16. JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek111.87 2 109.12 4 113.12423.42/26,121
17.5/VMBOČEK Zdeněk 1975 3 SKVS ČB116.25 0 113.16 0 113.16323.46/26,220
18.6/VMŠROGL Michal 1972 2 RK Troja114.21 0 110.99 4 114.21424.51/27,319
19.1/U23HABICH Tomáš 1997 3 VS Tábor121.46 4 113.31 2 115.31425.61/28,618
20.2/U23HABICH Karel 1994 VS Tábor126.86 0 117.27 0 117.27327.57/30,717
21.1/VSKUNA Alois 1960 3 SKVS ČB115.96 2 117.23 4 117.95828.26/31,516
22.2/ZSKLÍMA Vojtěch 2002 3 Č.Kruml.126.47 4 116.28 2 118.27728.58/31,915
23.7/VMKOTEK Miloš 1974 3 VS Tábor120.10 0 127.69 0 120.1030.40/33,914
24.1/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha134.67 0 121.55 0 121.54531.85/35,513
25.3/ZSMAREŠ Jakub 2003 3 Č.Kruml.123.24 0 136.96 2 123.2433.54/37,412
26.2/ZMPOLLERT Jan 2005 3 USK Pha123.10 4 121.75 2 123.75434.05/38,011
27.4/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 SKVS ČB120.46 4 121.68 154 124.46334.76/38,810
28.2/VSKUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor135.09 2 119.59 6 125.59235.89/40,09
29.3/VSKROFTA Zdeněk 1959 3 VS Tábor142.61 0 122.82 4 126.82437.12/41,48
30.4/VPOPOVIČ Pavel 1971 3 VS Tábor136.55 0 123.44 6 129.43839.74/44,37
31. HABICH Bohumil 1991 VS Tábor102.54 102 123.00 8 130.99841.30/46,06
32.3/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB155.35 4 129.05 2 131.04741.35/46,15
33.1/DMGÜRTLER Adam 2001 USK Pha127.25 4 128.63 6 131.25141.55/46,34
34.5/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 SKVS ČB145.72 2 133.78 2 135.77646.08/51,43
35.4/ZMJIRAS Filip 2005 USK Pha129.29 8 148.24 8 137.29147.59/53,12
36. MARTINŮ Lukáš 1987 3 VS Tábor150.56 4 137.12 4 141.12151.42/57,31
37.3/U23KROFTA Dominik 1993 3 VS Tábor142.97 6 152.17 4 148.97259.27/66,10
38.8/VMVÁLEK Michal 1974 3 VS Tábor5.00 0 147.11 6 153.10563.41/70,70
39.5/VJANDÁŠ Roman 1965 3 Kadaň164.50 0 153.27 2 155.26765.57/73,10
40.5/ZMVANĚK Matěj 2004 VS Tábor181.34 4 153.52 2 155.5265.82/73,40
41.6/ZSKAŠÁK Filip 2003 Kralupy169.89 102 201.56 0 201.559111.86/124,70
42.4/VSKREJČÍ Antonín 1955 Kralupy180.93 54 156.17 252 234.925145.23/161,90
43.6/VKÁRNÍK Zdeněk 1968 L.Tábor223.85 152 5.00 0 375.845286.15/319,00

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 2+ L.Žatec98.29 2 98.98 0 98.983 56
2.2/ZSDUNOVSKÁ Viktorie Mia 2003 2 Ot.Strak113.07 0 109.97 0 109.96610.99/11,152
3.1/VMVESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha112.88 2 108.39 2 110.38711.41/11,548
4.1/VGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice116.11 0 112.04 0 112.04213.06/13,244
5.3/ZSŽATECKÁ Nikola 2002 2 Kralupy121.79 2 113.38 0 113.38214.40/14,540
6. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor123.66 4 105.73 8 113.72814.75/14,936
7.4/ZSBERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha113.93 6 124.35 2 119.92820.95/21,232
8.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav118.67 2 119.60 4 120.6721.69/21,928
9.1/DMSTRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec135.84 52 119.92 2 121.92322.94/23,224
10.1/ZMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 3 Č.Kruml.154.70 0 122.46 0 122.46123.48/23,720
11.5/ZSFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3 USK Pha146.79 4 120.69 2 122.68523.71/24,019
12.2/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň126.33 2 138.88 0 128.33429.35/29,718
13.3/VMBORSKÁ Alena 1976 3 Boh.Pha131.53 0 147.63 4 131.53232.55/32,917
14.6/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 3 Kralupy125.72 6 131.70 2 131.71732.74/33,116
15.1/U23CUBROVÁ Markéta 1997 3 ČSAD Plz137.31 0 134.37 2 136.36837.39/37,815
16.2/ZMTESAŘOVÁ Hana 2004 SKVS ČB139.13 4 136.45 0 136.44837.47/37,914
17.3/ZMŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 SKVS ČB144.56 54 133.27 6 139.2740.29/40,713
18.7/ZSHONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak141.02 2 138.62 4 142.62243.64/44,112
19. POLESNÁ Jitka 1990 Loko Plz146.39 4 147.36 2 149.35950.38/50,911
20.2/DMBAUEROVÁ Markéta 2001 3 Č.Kruml.146.17 4 150.52 2 150.16851.19/51,710
21.8/ZSPOLLERTOVÁ Ema 2003 3 USK Pha143.14 108 150.48 0 150.47851.50/52,09
22. HOCHHEIM Kristýna 1991 Boh.Pha155.52 0 150.16 2 152.15753.18/53,78
23.9/ZSNOVÁKOVÁ Denisa 2003 3 Kralupy151.31 2 166.48 0 153.31154.33/54,97
24.10/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 3 Kralupy154.30 4 149.82 6 155.81856.84/57,46
25.1/DSMANOVÁ Štěpánka 1999 3 Č.Kruml.154.46 2 153.57 154 156.46257.48/58,15
26.4/ZMKLEINOVÁ Štěpánka 2005 Č.Kruml.163.61 54 160.90 0 160.90361.92/62,64
27.5/ZMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3 Sušice180.82 4 160.21 2 162.20663.23/63,93
28.6/ZMČERVENKOVÁ Amélie 2005 USK Pha5.00 0 158.55 6 164.54765.57/66,22
29.11/ZSČERVENKOVÁ Vanessa 2003 USK Pha162.92 2 156.18 50 164.91665.94/66,61
30.12/ZSBOČKOVÁ Bára 2003 SKVS ČB165.08 4 166.11 0 166.10967.13/67,80
31.7/ZMHONZÍKOVÁ Eva 2005 Ot.Strak156.30 106 164.31 2 166.31367.33/68,00
32. PAJMOVÁ Jana 1984 3 Kadaň166.14 4 166.67 0 166.66667.69/68,40
33.13/ZSKOLIHOVÁ Hana 2003 Soběslav171.05 6 232.51 10 177.05378.07/78,90
34.14/ZSBOČÁNKOVÁ Jana 2003 Soběslav209.22 6 186.15 208 215.219116.24/117,40
35.3/DMMÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor5.00 0 91.75 600 691.747592.77/598,90

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VVALA Vladimír
KELLER Miloslav
1963
1962
2 VS Tábor
VS Tábor
113.63 4 110.12 0 110.12 42
2.1/VMHÁŠA Michal
PAZOUREK Jan
1981
1973
2 Bechyně
Bechyně
113.95 6 113.33 0 113.3313.21/2,934
3. CEPEK Matěj
WEBER Oldřich
1998
1987
1 SKVS ČB
SKVS ČB
127.94 2 117.41 2 119.4099.29/8,430
4.1/DSKUNA Václav
STANOVSKÝ Vojtěch
1998
2002
3 SKVS ČB
SKVS ČB
137.71 12 117.85 2 119.8519.73/8,826
5.2/VVESELÝ Josef
ŠRÁMEK Jiří
1950
1966
2 Klatovy
Klatovy
138.59 4 127.42 2 129.42219.30/17,522
6. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
153.89 52 130.12 0 130.12120.00/18,218
7.3/VMĚŠŤAN Zdeněk
MĚŠŤAN Pavel
1971
1970
3 Bechyně
Bechyně
153.54 6 133.28 0 133.28323.16/21,014
8.2/VMBOČEK Zdeněk
PEŠTA Jan
1975
1981
2 SKVS ČB
L.Tábor
132.00 6 131.68 2 133.67723.56/21,410
9.1/U23ZVOLÁNEK Jan
ZVOLÁNEK Filip
1995
1999
SKVS ČB
Bechyně
134.34 62 128.93 8 136.92826.81/24,39
10. HABICH Karel
HABICH Bohumil
1994
1991
VS Tábor
VS Tábor
160.65 18 141.83 4 145.83235.71/32,48
11.1/VSHABICH Bohumil
KUBEŠ Vladimír
1961
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
181.07 12 141.67 6 147.66637.55/34,17
12. NOVOSAD Jonáš
NOVOSAD Lukáš
2006
1976
3 Č.Kruml.
Č.Kruml.
149.48 4 140.12 50 153.47843.36/39,46
13.1/ZSSTANOVSKÝ Jakub
TESAŘ Vojtěch
2004
2002
3 SKVS ČB
SKVS ČB
188.27 68 152.88 2 154.88344.76/40,65
14.1/ZMJIRAS Filip
POLLERT Jan
2005
2005
USK Pha
USK Pha
165.72 14 151.28 4 155.2845.16/41,04
15.2/VSPARANIAK Jan
KUNA Alois
1951
1960
3 SKVS ČB
SKVS ČB
163.09 8 153.85 6 159.84849.73/45,23
16.2/ZMPRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
SKVS ČB
SKVS ČB
160.00 14 161.90 2 163.89753.78/48,80
17.1/DMMILYAN David
NESNÍDALOVÁ Lucie
2001
2002
L.Žatec
L.Žatec
178.18 70 156.91 8 164.91354.79/49,82
18. MARTIN Václav
MARTIN Václav
1971
2002
3 Boh.Pha
Boh.Pha
166.69 12 170.23 6 176.22666.11/60,01
19. POPOVIČOVÁ Žaneta
MARTINŮ Lukáš
1992
1987
3 VS Tábor
VS Tábor
154.85 158 182.01 4 186.01175.89/68,90
20.2/ZSHRDLIČKOVÁ Sára
MACHUTOVÁ Iva
2003
2003
Kralupy
Kralupy
180.30 24 183.71 8 191.7181.59/74,10
21.2/DSBAUEROVÁ Markéta
MANOVÁ Štěpánka
2001
1999
Č.Kruml.
Č.Kruml.
281.59 16 218.25 106 297.59187.47/170,20

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/U23ZVOLÁNEK Jan 1995 2+ SKVS ČB90.30 52 87.23 0 87.226 148
2.1/VMGROSSMANN Petr 1974 2 Loko Plz91.18 0 90.37 0 90.3733.14/3,6144
3.1/DMCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz90.08 4 90.30 2 92.2995.07/5,8140
4.2/DMREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB96.94 2 92.14 2 94.1426.91/7,9136
5.2/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně103.65 2 94.93 0 94.9347.70/8,8132
6.3/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB98.03 2 96.62 0 96.6159.39/10,8128
7.1/ZSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB97.25 2 94.79 2 96.7949.56/11,0124
8. JILMA Martin 1989 2 L.Tábor93.00 4 108.00 8 96.9989.77/11,2120
9.4/VMŠVEHLA Zdeněk 1976 2 Č.Kruml.100.48 4 97.48 0 97.47510.25/11,8116
10.1/DSKUNA Václav 1998 2 SKVS ČB95.61 2 94.40 4 97.60510.38/11,9112
11.2/DSVYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy97.13 6 98.43 0 98.43311.20/12,8108
12. MEDŘICKÝ Ludvík 1992 USK Pha97.11 2 99.14 2 99.10811.88/13,6104
13.1/VMARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha97.44 6 99.42 0 99.41812.19/14,0100
14.3/DMMILYAN David 2001 2 L.Žatec95.86 4 98.09 52 99.85512.63/14,596
15.5/VMHEK Jan 1979 2 Roudnice102.95 4 99.86 0 99.85712.63/14,592
16.6/VMPRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor98.37 2 97.97 4 100.36713.14/15,188
17. KUBÁT Zdeněk 1991 3 Klatovy101.44 2 101.03 0 101.03113.80/15,884
18.4/DMŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice107.85 4 95.47 6 101.46914.24/16,380
19.2/VMILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec99.76 2 110.51 8 101.76214.53/16,776
20.3/VKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.102.79 2 102.28 0 102.27915.05/17,372
21.2/ZSLERCH Eduard 2002 2 Roudnice97.73 56 100.58 2 102.57715.35/17,668
22.7/VMVYHNÁNEK Jiří 1974 2 Tech.Pha104.69 4 103.04 0 103.03615.81/18,164
23.8/VMPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz105.22 4 99.63 4 103.62716.40/18,860
24.1/VSCHOD Václav 1961 3 Blovice107.82 2 104.20 0 104.19816.97/19,556
25.3/DSŘÁHA Oldřich 1998 2 L.Žatec108.53 6 104.42 0 104.42217.19/19,755
26.1/ZMVANĚK Matěj 2004 3 VS Tábor119.07 4 107.46 0 107.45920.23/23,254
27.4/VKLOBOUČNÍK Tomáš 1965 3 VS Tábor114.07 62 107.51 0 107.50920.28/23,253
28.9/VMKYSELA David 1977 2 Kralupy109.98 4 107.57 0 107.56920.34/23,352
29.5/DMNESNÍDAL Radek 2000 3 L.Žatec106.46 10 109.23 0 109.22922.00/25,251
30.3/ZSTESAŘ Vojtěch 2002 3 SKVS ČB116.59 10 107.50 2 109.5022.27/25,550
31.10/VMHRON Robin 1979 3 Kralupy109.24 6 107.79 2 109.78522.56/25,949
32.11/VMPAZOUREK Pavel 1976 3 Bechyně114.14 2 111.40 0 111.39624.17/27,748
33.5/VNOVÁK Jindřich 1964 3 Kralupy112.39 2 111.65 4 114.3927.16/31,147
34.12/VMPAZOUREK Jan 1973 3 Bechyně116.92 4 110.17 6 116.17228.94/33,246
35.2/ZMHAJDUCH Jaroslav 2004 3 Ot.Strak117.37 4 116.22 0 116.22428.99/33,245
36.4/ZSŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB120.08 4 117.07 0 117.06829.84/34,244
37.4/DSZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně124.33 4 113.44 4 117.43930.21/34,643
38.5/ZSPÍPAL Zbyněk 2003 3 SKVS ČB131.32 2 117.50 0 117.49730.27/34,742
39.3/ZMSEMERÁD Adam 2004 3 Roudnice117.01 2 111.71 6 117.70930.48/34,941
40.4/ZMFURIŠ Eduard 2004 3 Č.Kruml.127.16 4 117.26 2 119.26432.03/36,740
41.6/VŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy123.23 2 117.33 2 119.32632.10/36,839
42.5/ZMVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 USK Pha120.40 6 120.06 0 120.06132.83/37,638
43.6/ZMONDRUŠ Mario 2005 USK Pha128.53 2 117.03 4 121.03333.80/38,737
44.7/ZMHRŇÁK Jáchym 2004 3 Kralupy124.01 54 120.01 2 122.00634.78/39,936
45.8/ZMSTANOVSKÝ Jakub 2004 3 SKVS ČB139.61 54 116.01 6 122.01334.78/39,935
46.9/ZMPOLLERT Jan 2005 USK Pha120.03 2 120.02 4 122.02934.80/39,934
47.13/VMFOHL Ondřej 1979 3 Kralupy136.33 12 118.62 4 122.62435.39/40,633
48.14/VMKOTRBA Tomáš 1977 3 L.Tábor130.70 4 122.63 0 122.62835.40/40,632
49.15/VMMATĚJKA Jakub 1981 SKŽižkov128.65 4 120.94 2 122.94435.71/40,931
50.10/ZMŠVEJD Jan 2004 3 Sušice119.98 4 131.45 2 123.97936.75/42,130
51.6/ZSJANOUŠEK Viktor 2003 3 USK Pha143.60 58 118.42 6 124.42437.19/42,629
52.7/VBENDA Libor 1966 3 Roudnice120.56 4 128.34 4 124.55837.33/42,828
53.7/ZSHRŇÁK Vojtěch 2002 3 Kralupy118.72 106 122.56 2 124.56237.33/42,827
54.6/DMGÜRTLER Adam 2001 USK Pha145.65 12 114.13 12 126.12938.90/44,626
55.8/ZSHAVRÁNEK Jakub 2002 3 Roudnice118.56 104 118.86 8 126.85639.63/45,425
56.11/ZMŠEDIVÝ Vít 2004 3 SKVS ČB124.96 4 125.09 2 127.09339.86/45,724
57.8/VVANĚK Martin 1971 3 VS Tábor118.16 10 123.13 6 128.16440.93/46,923
58.2/VSVONDRA Václav 1957 3 Ot.Strak130.41 0 141.45 4 130.40943.18/49,522
59.3/VSJILMA Ivan 1957 3 L.Tábor134.19 4 126.28 6 132.27945.05/51,621
60.9/VŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek140.01 4 126.81 6 132.81445.58/52,320
61.9/ZSNOVÁK Michal 2003 3 Kralupy129.50 4 137.35 4 133.49946.27/53,019
62.10/ZSMAREŠ Jakub 2003 Č.Kruml.115.04 202 131.53 2 133.53146.30/53,118
63.4/VSDODAL Jan 1953 3 Boh.Pha125.69 56 131.57 2 133.56846.34/53,117
64.11/ZSKAŠÁK Filip 2003 3 Kralupy130.65 8 130.61 4 134.60747.38/54,316
65.12/ZMPOLLERT Jáchym 2004 USK Pha132.48 8 130.22 6 136.21948.99/56,215
66.5/VSGROSSMANN Zdeněk 1939 3 Č.Kruml.135.66 4 142.20 8 139.65952.43/60,114
67.16/VMKREJČÍ Hynek 1978 3 Roztoky131.34 10 143.77 6 141.33754.11/62,013
68.17/VMDUNOVSKÝ Tomáš 1976 3 Ot.Strak139.21 6 138.96 6 144.96457.73/66,212
69.18/VMPRAŽÁK Radek 1972 L.Tábor145.15 8 141.94 4 145.93958.71/67,311
70.13/ZMVEJNAR Samuel 2005 Č.Kruml.137.38 14 157.70 8 151.37564.15/73,510
71.6/VSKRAUS Václav 1961 3 ČSAD Plz149.68 8 144.34 50 157.67770.45/80,89
72.19/VMSTANOVSKÝ Tomáš 1972 SKVS ČB194.71 8 153.61 10 163.60776.38/87,68
73.14/ZMJINEK Hugo 2005 USK Pha5.00 0 157.86 6 163.86376.63/87,87
74.15/ZMTURNER Karel 2004 Blovice154.09 14 230.54 54 168.09480.86/92,76
75.16/ZMVRÁNEK Jan 2004 Blovice190.01 6 166.17 2 168.1780.94/92,85
76.7/DMBAUDISCH Adam 2001 USK Pha147.37 162 131.48 52 183.47796.25/110,34
77.12/ZSSTEHNO Petr 2003 USK Pha146.76 122 123.60 60 183.60296.37/110,53
78.7/VSBABOR Stanislav 1958 Č.Kruml.196.46 6 181.64 2 183.64496.41/110,52
79.13/ZSCHALUPSKÝ Petr 2002 SKVS ČB133.18 54 163.02 52 187.18299.95/114,61
80.17/ZMBENDA Jan 2005 Roudnice185.72 4 185.54 4 189.543102.31/117,30
81.8/DMOLŠÁK Matyáš 2001 Č.Kruml.180.64 12 198.78 8 192.644105.41/120,80
82.14/ZSBUDÁK David 2003 Kadaň158.02 114 186.73 10 196.731109.50/125,50
83.18/ZMBERAN Vojtěch 2005 USK Pha163.27 60 147.23 52 199.23112.00/128,40
84.19/ZMSLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha182.36 20 172.04 54 202.364115.13/132,00
85.20/VMMAKOVEC Nikola 1978 VS Tábor154.08 56 210.02 108 210.076122.85/140,80
86.20/ZMBRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy198.34 112 213.39 2 215.391128.16/146,90
87.21/ZMMANAS Adam 2004 Kadaň234.50 164 169.21 54 223.213135.98/155,90
88.22/ZMMOJŽÍŠ Matyáš 2004 Kralupy166.46 110 170.84 54 224.844137.61/157,80
89.23/ZMVALÁŠEK Jan 2005 KK Brand183.61 266 173.51 102 275.508188.28/215,80
90.24/ZMNOVOTNÝ David 2005 SKVS ČB172.76 256 219.66 60 279.655192.43/220,60
91.25/ZMKOMÁREK Jakub 2005 SKVS ČB183.81 206 171.19 204 375.19287.96/330,10
92.26/ZMKUCHAŘ Antonín 2005 KK Brand147.63 362 152.73 258 410.732323.50/370,90
93.15/ZSČMEJREK Cyril 2003 USK Pha149.52 310 134.94 404 459.515372.29/426,80
94.27/ZMŠIMÁK Jakub 2004 SKVS ČB5.00 0 199.88 356 555.878468.65/537,30
95.16/ZSMARTIN Václav 2002 Boh.Pha5.00 0 186.85 408 594.85507.62/581,90
96.28/ZMHORÁČEK Vojtěch 2004 Boh.Pha166.89 608 268.94 1100 774.887687.66/788,30
97.29/ZMPĚKNIC Tomáš 2005 VS Tábor83.87 708 105.08 850 791.869704.64/807,80
98.30/ZMPĚKNIC Pavel 2005 VS Tábor126.83 756 131.35 702 833.348746.12/855,30

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor139.77 0 131.42 2 133.421 6
2.1/ZSBERANOVÁ Hana 2003 3 USK Pha148.73 4 148.75 4 152.73319.31/14,52
3.2/ZSMACHUTOVÁ Iva 2003 Kralupy189.58 6 153.85 0 153.85120.43/15,31
4.3/ZSHRDLIČKOVÁ Sára 2003 Kralupy5.00 0 180.27 62 242.272108.85/81,60

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. PECHLÁT Adam
PECHLÁT Adam
2007
2007
Sušice
Sušice
232.32 356 266.14 204 470.137 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3