vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom na Stružnické peřeji, ČPž ve slalomu

30.04.2011-01.05.2011   řeka Ploučnice ve Stružnici u mlýna
ředitel: Iva Šedivá   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení: xls   xls  

kategorie C1M   sobota 30.4.2011

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.83.60 0 85.30 0 83.60 101
2. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha87.50 0 87.30 4 87.503.90/4,793
3. VLČEK Jan 1990 2+ USK Pha90.90 2 87.80 0 87.804.20/5,085
4. KIESSLICH André 1986 0 Spremberg89.90 2 90.30 0 90.306.70/8,00
5.1/DMROHAN Lukáš 1995 2 USK Pha91.60 2 90.50 2 92.508.90/10,681
6.1/DSSVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha92.80 2 96.70 2 94.8011.20/13,477
7.1/VMMILLER Jan 1968 2 Turnov98.20 2 95.60 0 95.6012.00/14,473
8. GOTVALD Robert 1990 0 USK Pha95.90 2 96.10 0 96.1012.50/15,069
9.2/VMPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB96.60 4 95.70 2 97.7014.10/16,965
10.3/VMKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja93.10 6 93.90 4 97.9014.30/17,161
11. WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn98.70 2 96.20 2 98.2014.60/17,557
12.1/ZSHEGER Tomáš 1998 3 KVS HK100.30 2 98.70 0 98.7015.10/18,153
13. FEIER Sebastian 1987 0 Spremberg99.60 0 104.00 10 99.6016.00/19,10
14.1/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav105.30 0 100.40 0 100.4016.80/20,149
15.2/ZSVĚTROVSKÝ Jan 1997 2 USK Pha100.70 2 101.50 2 102.7019.10/22,845
16.4/VMČEKAL Josef 1970 2 Klášter.106.60 2 102.00 2 104.0020.40/24,441
17.3/ZSVRBA Jiří 1997 3 Olomouc0.00 999 104.30 0 104.3020.70/24,837
18.4/ZSLERCH Adam 1998 2 Klášter.103.10 4 104.40 0 104.4020.80/24,933
19.5/ZSMATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha105.60 0 106.00 0 105.6022.00/26,329
20.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov111.50 0 107.10 0 107.1023.50/28,125
21.6/ZSPETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha108.20 0 116.20 6 108.2024.60/29,424
22.2/VFILIPI Robert 1964 0 Č.Lípa102.30 6 111.50 50 108.3024.70/29,523
23.3/VŠKRANC Jiří 1965 2 Kotva B.108.80 0 107.60 4 108.8025.20/30,122
24.5/VMJOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy107.90 2 109.90 0 109.9026.30/31,521
25.6/VMTÁBORSKÝ Pavel 1972 3 Horš.Týn112.00 2 109.00 2 111.0027.40/32,820
26.2/DMZVOLÁNEK Jan 1995 3 Bechyně110.20 2 118.10 8 112.2028.60/34,219
27.4/VKUNA Alois 1960 3 SKVS ČB113.10 0 112.70 2 113.1029.50/35,318
28. BLOCH Marco 1989 0 Spremberg112.20 2 118.50 2 114.2030.60/36,60
29.1/ZMHEGER Vojtěch 2000 0 KVS HK123.10 2 115.20 0 115.2031.60/37,817
30.7/ZSZAPLETAL Vojtěch 1998 3 Kralupy113.60 2 117.40 2 115.6032.00/38,316
31.7/VMPETERKA Vít 1969 3 Rakovník115.80 0 113.80 2 115.8032.20/38,515
32.2/ZMLHOTA Matyáš 1999 0 USK Pha113.10 4 113.80 4 117.1033.50/40,114
33.8/ZSPŘÍHODA Matouš 1998 0 USK Pha140.40 104 114.50 4 118.5034.90/41,713
34.5/VPŠENIČKA Luděk 1960 2 Rakovník119.70 0 116.60 4 119.7036.10/43,212
35.3/ZMZIMA Tomáš 2000 0 Roudnice116.40 4 121.60 8 120.4036.80/44,011
36.3/DMPOSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov117.90 4 119.40 6 121.9038.30/45,810
37.6/VŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa122.20 0 120.50 2 122.2038.60/46,29
38.7/VJANDÁŠ Roman 1965 0 Kadaň125.60 4 122.80 0 122.8039.20/46,98
39.4/ZMKAMINSKÝ Jan 1999 0 Val.Mez.130.70 4 123.40 4 127.4043.80/52,47
40.8/VHOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník131.70 2 126.90 2 128.9045.30/54,26
41.2/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.128.30 8 121.40 8 129.4045.80/54,85
42.9/VBURIÁNEK Karel 1965 3 Semily130.50 0 129.50 2 130.5046.90/56,14
43.9/ZSCEPEK Matěj 1998 3 KVSPísek128.20 4 131.00 2 132.2048.60/58,13
44.8/VMMÍL Pavel 1967 3 Trutnov137.70 6 133.70 2 135.7052.10/62,32
45.10/ZSKLÍMA Jan 1998 0 Č.Kruml.130.80 8 131.40 8 138.8055.20/66,01
46.11/ZSŠEBELA David 1998 0 Kadaň132.80 10 136.80 2 138.8055.20/66,00
47.5/ZMWENDL Denis 2000 0 Horš.Týn162.30 10 135.40 6 141.4057.80/69,10
48.12/ZSKUNA Václav 1998 0 SKVS ČB138.60 4 149.90 6 142.6059.00/70,60
49.4/DMŠKRANC Antonín 1996 0 Kotva B.133.50 14 148.00 4 147.5063.90/76,40
50.6/ZMKOUBÍK Ondřej 1999 0 Boh.Pha194.00 62 166.70 2 168.7085.10/101,80
51.7/ZMŠTERCL Vít 1999 0 Dukla B.171.20 108 163.40 8 171.4087.80/105,00
52.13/ZSCHALOUPKA Václav 1998 0 Olomouc159.70 52 132.30 58 190.30106.70/127,60
53.8/ZMZAPLETAL Mikuláš 2000 0 Kralupy146.00 54 141.40 52 193.40109.80/131,30
54.14/ZSNEUBERT Adam 1997 0 Olomouc141.30 160 154.70 160 301.30217.70/260,40
 15/ZSBAREŠ Antonín 1998 0 Štětí0.00 999 0.00 999 999.00 0

kategorie K1W   sobota 30.4.2011

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMGALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice86.50 2 86.60 2 88.50 96
2.2/DMFOLTYSOVÁ Sabina 1996 2+ KK Opava96.90 6 95.40 0 95.406.90/7,888
3.1/VGROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 2+ Kralupy101.00 2 96.30 0 96.307.80/8,884
4.1/ZSČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.101.20 0 101.30 4 101.2012.70/14,480
5.2/ZSHILGERTOVÁ Amálie 1997 2 USK Pha102.40 4 99.90 2 101.9013.40/15,176
6.3/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice102.10 0 101.00 6 102.1013.60/15,472
7. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy103.10 2 100.40 2 102.4013.90/15,768
8.4/ZSKOBLENCOVÁ Anna 1997 2 Kralupy107.50 2 102.60 0 102.6014.10/15,964
9.5/ZSPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2 Kadaň103.50 0 103.30 2 103.5015.00/16,960
10. ŠEDIVÁ Kateřina 1989 2 Č.Lípa105.20 0 104.50 0 104.5016.00/18,156
11.6/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno107.50 2 103.10 2 105.1016.60/18,852
12. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ Horš.Týn105.10 0 104.20 6 105.1016.60/18,848
13. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník109.80 2 106.60 0 106.6018.10/20,544
14.1/VMGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice112.00 4 109.00 0 109.0020.50/23,240
15. ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň107.20 2 117.40 0 109.2020.70/23,436
16.1/ZMHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc115.10 0 112.90 0 112.9024.40/27,632
17.2/ZMBLAŽKOVÁ Tereza 2000 0 USK Pha110.90 2 113.70 4 112.9024.40/27,628
18. ŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 2 Sušice113.00 0 111.00 2 113.0024.50/27,724
19.3/DMKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2 KK Opava120.50 0 113.10 2 115.1026.60/30,120
20.7/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.119.00 0 115.30 0 115.3026.80/30,316
21.3/ZMSTANOVSKÁ Soňa 2000 0 Sušice112.40 4 112.40 8 116.4027.90/31,515
22.4/ZMŘÍHOVÁ Eva 2000 0 USK Pha117.10 4 113.70 4 117.7029.20/33,014
23.2/VMBORSKÁ Alena 1976 3 Rakovník118.60 0 117.30 4 118.6030.10/34,013
24.8/ZSDUŠKOVÁ Kateřina 1998 3 USK Pha119.00 4 117.70 2 119.7031.20/35,312
25.1/PZGALUŠKOVÁ Antonie 2001 0 Sušice133.30 10 121.40 0 121.4032.90/37,20
26.1/DSBURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily122.70 0 122.40 2 122.7034.20/38,611
27.9/ZSBRÁZDOVÁ Johanka 1997 0 Kralupy119.70 4 122.20 104 123.7035.20/39,810
28.5/ZMPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml.125.30 0 120.20 4 124.2035.70/40,39
29.10/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc118.90 10 121.70 4 125.7037.20/42,08
30.4/DMPRÜHEROVÁ Alžběta 1996 3 SKVS ČB124.20 6 122.10 4 126.1037.60/42,57
31.3/VMBERANOVÁ Eliška 1970 3 KV Pha 4126.70 2 126.70 0 126.7038.20/43,26
32.6/ZMDUŠKOVÁ Michala 2000 0 USK Pha119.10 102 121.90 6 127.9039.40/44,55
33.7/ZMŠIMKOVÁ Iva 1999 0 SKVS ČB129.80 2 130.70 0 130.7042.20/47,74
34.2/PZDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 0 USK Pha126.07 6 128.10 4 132.0743.57/49,20
35.5/DMMUSILOVÁ Magdaléna 1996 0 Jablonec130.90 2 132.90 60 132.9044.40/50,23
36.8/ZMVRBOVÁ Alexandra 2000 0 Horš.Týn138.00 10 129.50 4 133.5045.00/50,82
37.9/ZMSOUČKOVÁ Karolína 1999 3 Olomouc147.60 6 140.50 0 140.5052.00/58,81
38.3/PZSATKOVÁ Gabriela 2001 0 KK Brno136.70 4 145.10 4 140.7052.20/59,00
39.11/ZSKAMINSKÁ Barbora 1998 0 Val.Mez.137.50 4 144.10 6 141.5053.00/59,90
40.12/ZSHUŇKOVÁ Nikola 1998 0 Val.Mez.157.00 4 143.00 8 151.0062.50/70,60
41.10/ZMPALOUDOVÁ Karolína 2000 0 Č.Kruml.157.60 10 143.00 8 151.0062.50/70,60
42.11/ZMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 0 Olomouc149.30 8 146.00 6 152.0063.50/71,80
43.12/ZMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 0 Kroměříž140.70 106 160.90 8 168.9080.40/90,80
44.4/PZŽATECKÁ Nikola 2002 0 KVSPísek161.70 54 166.60 8 174.6086.10/97,30
45.13/ZMOKÁČOVÁ Lucie 2000 0 USK Pha142.90 60 149.20 116 202.90114.40/129,30
46.5/PZBEKOVÁ Kateřina 2002 0 KK Opava192.60 52 155.00 54 209.00120.50/136,20
47.6/PZNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 0 L.Žatec150.40 62 154.70 58 212.40123.90/140,00
48.14/ZMJANDOVÁ Barbora 2000 0 L.Žatec0.00 999 201.30 54 255.30166.80/188,50
49.13/ZSMÍLOVÁ Terezie 1998 0 Trutnov155.40 158 159.20 104 263.20174.70/197,40
50.7/PZKYZLÍKOVÁ Monika 2001 0 Roudnice150.70 160 156.00 154 310.00221.50/250,30
51.8/PZŠIMKOVÁ Táňa 2001 0 SKVS ČB0.00 999 163.60 156 319.60231.10/261,10
52.14/ZSNĚMCOVÁ Anna 1998 0 KK Brno191.70 206 164.50 308 397.70309.20/349,40

kategorie C2M   sobota 30.4.2011

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
2 USK Pha
USK Pha
97.90 2 98.10 2 99.90 32
2. CHRISTOV Ivan
FOUKAL Pavel
1988
1987
2 Č.Lípa
Dukla B.
103.80 4 103.00 0 103.003.10/3,128
3. OSOCHOVSKÁ Michaela
WENDL Miloslav
1986
1978
2 Horš.Týn
Horš.Týn
113.10 2 112.50 2 114.5014.60/14,624
4.1/ZSVĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
114.90 6 114.70 2 116.7016.80/16,820
5.1/VSHRON Jiří
NEDVÍDEK František
1951
1944
2 Rakovník
Dv.Král.
115.80 4 115.30 2 117.3017.40/17,416
6.1/VŠRÁMEK Jiří
ŠEDIVÝ Václav
1966
1966
3 Klatovy
Č.Lípa
120.00 2 119.00 2 121.0021.10/21,112
7.2/ZSROUSEK Tomáš
MRÁZEK Jan
1997
1998
2 KK Opava
KK Opava
118.80 4 0.00 999 122.8022.90/22,98
8. KLUGANOST Vít
PECHÁČEK Michal
1977
1976
3 Vršovice
Vršovice
122.60 14 122.30 2 124.3024.40/24,47
9.3/ZSMRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
3 KK Opava
KK Opava
121.80 12 124.90 8 132.9033.00/33,06
10.4/ZSPŘÍHODA Matouš
ŽÍŽALA Josef
1998
1999
USK Pha
USK Pha
132.40 10 132.10 60 142.4042.50/42,55
11.1/ZMKOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
1999
1999
USK Pha
USK Pha
142.30 64 141.20 16 157.2057.30/57,44
12.5/ZSBALARIN Lukáš
KLABAN Martin
1998
1997
3 KK Opava
KK Opava
157.30 64 152.40 6 158.4058.50/58,63
13.2/ZMWENDL Denis
VRBOVÁ Alexandra
2000
2000
Horš.Týn
Horš.Týn
140.60 162 149.40 52 201.40101.50/101,62
14.3/ZMVRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
3 Olomouc
Olomouc
148.60 56 0.00 999 204.60104.70/104,81
15.1/DMŠKRANC Antonín
ŠTERCL Vít
1996
1999
Kotva B.
Dukla B.
179.60 60 161.90 62 223.90124.00/124,10
16.6/ZSKLEVETA Jakub
LINEK Ondřej
1997
1998
3 Olomouc
Olomouc
160.10 106 177.80 210 266.10166.20/166,40
17.4/ZMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna
SOUČKOVÁ Karolína
1999
1999
Olomouc
Olomouc
173.80 210 199.80 114 313.80213.90/214,10

kategorie K1M   sobota 30.4.2011

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMSTANOVSKÝ Miroslav 1970 0 Sušice86.00 6 82.40 0 82.40 158
2.1/DSŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa86.00 2 84.10 2 86.103.70/4,5154
3.1/DMZVOLÁNEK Jan 1995 2 Bechyně90.80 8 88.00 0 88.005.60/6,8150
4.1/VGALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice89.30 0 91.60 2 89.306.90/8,4146
5.2/DMHOŠEK Ondřej 1995 2 KK Brno87.30 2 89.80 4 89.306.90/8,4142
6.3/DMRAŠKA Jan 1995 2 USK Pha89.30 0 102.00 52 89.306.90/8,4138
7. GOTVALD Robert 1990 0 USK Pha88.70 2 91.80 2 90.708.30/10,1134
8.2/DSMYŠÁK Albert 1994 2 Č.Lípa89.50 2 90.60 2 91.509.10/11,0130
9.1/ZSROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava90.10 2 0.00 999 92.109.70/11,8126
10.2/VŠEDIVÝ Václav 1966 2 Č.Lípa92.60 0 93.20 0 92.6010.20/12,4122
11.2/ZSŠODEK Petr 1998 2 Benátky92.10 2 90.60 2 92.6010.20/12,4118
12.3/DSŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice92.80 0 92.80 6 92.8010.40/12,6114
13.4/DMKOŠÍK Michal 1995 2 SKVeselí90.80 6 91.00 2 93.0010.60/12,9110
14.3/ZSŠUPOLÍK Pavel 1997 2 Kralupy91.30 2 91.00 4 93.3010.90/13,2106
15. HEK Jan 1979 2 Roudnice95.80 2 93.70 0 93.7011.30/13,7102
16.5/DMPETERKA Adam 1996 2 Rakovník93.40 2 97.10 60 95.4013.00/15,898
17. CHRISTOV Ivan 1988 0 Č.Lípa95.90 0 97.10 2 95.9013.50/16,494
18. MUSIL Jan 1990 3 Jablonec96.50 4 96.40 0 96.4014.00/17,090
19.6/DMKOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha90.90 6 92.50 8 96.9014.50/17,686
20.4/ZSKRAUS Filip 1997 3 ČSAD Plz96.90 0 96.90 4 96.9014.50/17,682
21.3/VFILIPI Robert 1964 0 Č.Lípa97.00 0 98.40 2 97.0014.60/17,778
22.5/ZSHEGER Tomáš 1998 2 KVS HK97.10 0 97.50 4 97.1014.70/17,874
23.6/ZSPETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha95.90 2 95.50 2 97.5015.10/18,370
24.7/ZSMATĚJKA Michael 1997 2 USK Pha95.80 2 98.00 0 97.8015.40/18,766
25.8/ZSMRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava97.30 2 96.50 2 98.5016.10/19,562
26.9/ZSVRBA Jiří 1997 2 Olomouc97.20 2 101.30 8 99.2016.80/20,458
27.1/VSHRON Jiří 1951 2 Rakovník97.60 2 99.40 2 99.6017.20/20,957
28.2/VMŠANDA Petr 1973 2 Vlašim102.80 2 100.20 0 100.2017.80/21,656
29.10/ZSSTANOVSKÝ Samuel 1998 0 Sušice98.60 2 99.30 2 100.6018.20/22,155
30.11/ZSMAIKRANZ Alexandr 1997 3 Ostrava99.70 8 97.00 4 101.0018.60/22,654
31.12/ZSLERCH Adam 1998 3 Klášter.102.00 0 105.90 4 102.0019.60/23,853
32.1/ZMŽÍŽALA Josef 1999 3 USK Pha100.10 2 101.70 6 102.1019.70/23,952
33.3/VMHORÁK David 1976 3 S.Žižkov104.00 4 100.30 2 102.3019.90/24,251
34.2/ZMZIMA Tomáš 2000 0 Roudnice98.40 4 103.80 0 102.4020.00/24,350
35.4/VROUSEK Martin 1965 3 KK Opava102.70 0 0.00 999 102.7020.30/24,649
36.13/ZSZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Kralupy104.20 4 100.80 4 104.8022.40/27,248
37.3/ZMHEGER Vojtěch 2000 0 KVS HK103.30 2 103.10 4 105.3022.90/27,847
38.14/ZSZAJVAR Martin 1997 2 SKVeselí105.60 4 102.60 4 106.6024.20/29,446
39.15/ZSPŘÍHODA Matouš 1998 3 USK Pha104.80 10 106.60 0 106.6024.20/29,445
40.4/VMPOHANKA Jiří 1969 2 Klatovy107.10 2 105.40 2 107.4025.00/30,344
41.16/ZSMRŮZEK Vojta 1998 3 KK Opava105.70 8 105.70 2 107.7025.30/30,743
42.17/ZSJÁŠA Filip 1997 3 SKVS ČB109.10 0 108.10 2 109.1026.70/32,442
43.18/ZSKLABAN Martin 1997 3 KK Opava114.30 54 107.50 2 109.5027.10/32,941
44.19/ZSRADIL Jakub 1998 3 USK Pha108.20 2 113.04 6 110.2027.80/33,740
45.5/VŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy110.80 0 108.60 2 110.6028.20/34,239
46.20/ZSKARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK113.10 2 112.00 0 112.0029.60/35,938
47.4/ZMZAPLETAL Mikuláš 2000 0 Kralupy108.20 4 109.60 10 112.2029.80/36,237
48. KLUGANOST Vít 1977 3 Vršovice117.70 4 112.20 0 112.2029.80/36,236
49.5/ZMKOŘÍNEK Vilém 1999 3 USK Pha109.40 4 110.30 2 112.3029.90/36,335
50.21/ZSMILLER Jan 1997 3 Turnov117.20 4 110.30 2 112.3029.90/36,334
51.6/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.107.10 6 108.80 4 112.8030.40/36,933
52.7/DMFIALA Jan 1996 3 SKVS ČB102.50 12 104.80 8 112.8030.40/36,932
53.22/ZSKAŠPAR Albert 1998 3 KK Opava108.80 4 112.00 54 112.8030.40/36,931
54.6/ZMLHOTA Matyáš 1999 3 USK Pha110.90 2 114.60 6 112.9030.50/37,030
55.23/ZSKUNA Václav 1998 3 SKVS ČB107.20 6 110.40 8 113.2030.80/37,429
56.24/ZSŠEBELA David 1998 3 Kadaň113.40 0 117.30 58 113.4031.00/37,628
57.25/ZSKOUDELKA Václav 1997 3 Rakovník114.10 0 117.40 0 114.1031.70/38,527
58.5/VMDVOŘÁK Vít 1971 0 HapyLife133.20 6 112.10 2 114.1031.70/38,526
59.7/ZMŠANDA Petr 2000 0 Vlašim114.50 2 114.00 6 116.5034.10/41,425
60.26/ZSBALARIN Lukáš 1998 3 KK Opava112.70 52 115.40 2 117.4035.00/42,524
61.8/ZMKYZLÍK Milan 1999 0 Roudnice116.80 4 115.50 2 117.5035.10/42,623
62.27/ZSCHALOUPKA Václav 1998 3 Olomouc0.00 999 113.50 4 117.5035.10/42,622
63.9/ZMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 3 Benátky115.80 2 114.20 4 117.8035.40/43,021
64. LETKO Radek 1978 3 S.Žižkov111.90 6 119.00 8 117.9035.50/43,120
65.10/ZMZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně118.10 0 120.20 8 118.1035.70/43,319
66.8/DMŠKRANC Antonín 1996 0 Kotva B.114.10 10 115.10 4 119.1036.70/44,518
67.7/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník119.40 0 121.10 4 119.4037.00/44,917
68.11/ZMKOUBÍK Ondřej 1999 3 Boh.Pha116.10 6 117.50 2 119.5037.10/45,016
69.28/ZSPETERKA Jáchym 1998 3 Rakovník117.80 4 118.90 2 120.9038.50/46,715
70.29/ZSKLEVETA Jakub 1997 0 Olomouc119.30 2 123.50 4 121.3038.90/47,214
71.12/ZMKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.116.20 6 120.00 10 122.2039.80/48,313
72.13/ZMVRUBLOVSKÝ Jan 1999 0 Olomouc123.40 10 119.10 4 123.1040.70/49,412
73.37/ZSKLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.120.10 104 121.80 2 123.8041.40/50,211
74.8/VMUSIL Pavel 1964 0 Jablonec122.30 56 122.00 2 124.0041.60/50,510
75.14/ZMPOHANKA Vítek 2000 0 Klatovy119.50 8 122.20 2 124.2041.80/50,79
76.30/ZSNEUBERT Adam 1997 0 Olomouc114.30 54 118.30 6 124.3041.90/50,88
77.6/VMRADIL Jiří 1968 0 HapyLife0.00 999 117.00 8 125.0042.60/51,77
78.15/ZMŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.113.60 12 126.80 10 125.6043.20/52,46
79.7/VMŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek124.30 4 122.60 4 126.6044.20/53,65
80.31/ZSSAHULA Vojtěch 1997 0 Benátky122.70 4 124.00 4 126.7044.30/53,84
81.32/ZSPAVLÍK Pavel 1998 0 Třebech.124.70 4 124.10 6 128.7046.30/56,23
82.16/ZMWENDL Denis 2000 0 Horš.Týn124.90 4 129.40 62 128.9046.50/56,42
83.17/ZMŠPALEK Matěj 2000 0 Benátky127.10 2 128.10 2 129.1046.70/56,71
84.18/ZMPETŘÍČEK Jakub 2000 0 L.Žatec125.80 4 126.90 6 129.8047.40/57,50
85.19/ZMPECHMAN Štěpán 1999 0 Roudnice127.90 2 129.60 10 129.9047.50/57,60
86.20/ZMSKOŘEPA Vojtěch 1999 0 Č.Kruml.127.70 106 122.80 8 130.8048.40/58,70
87.2/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.136.70 56 125.70 6 131.7049.30/59,80
88.21/ZMHALÍK Ondřej 1999 0 Horš.Týn125.90 108 123.80 8 131.8049.40/60,00
89.1/PZMILYÁN David 2001 0 L.Žatec142.40 6 128.60 4 132.6050.20/60,90
90.8/VMJÁRA Leoš 1974 0 Rakovník134.80 110 123.20 10 133.2050.80/61,70
91.22/ZMNOVOTNÝ Petr 2000 0 Olomouc127.90 6 143.80 8 133.9051.50/62,50
92.23/ZMBERAN Václav 2000 0 USK Pha126.60 8 123.50 12 134.6052.20/63,30
93.24/ZMKLIŠČ Zdeněk 1999 0 Třebech.128.50 8 143.50 8 136.5054.10/65,70
94.33/ZSNGUYEN PHUE Thinh 1998 0 Třebech.0.00 999 127.20 10 137.2054.80/66,50
95.2/PZLHOTA Kryštof 2002 0 USK Pha150.20 150 138.70 0 138.7056.30/68,30
96.3/PZLERCH Eduard 2002 0 Klášter.136.50 4 137.70 2 139.7057.30/69,50
97.25/ZMBÁRTA Jan 2000 0 Kralupy123.10 56 136.50 8 144.5062.10/75,40
98.34/ZSLINEK Ondřej 1998 0 Olomouc144.80 4 146.20 106 148.8066.40/80,60
99.9/VMPŘÍHODA Tomáš 1970 0 HapyLife143.70 56 140.60 10 150.6068.20/82,80
100.4/PZREZEK Tomáš 2001 0 SKVS ČB146.40 6 137.10 50 152.4070.00/85,00
101.35/ZSBAREŠ Antonín 1998 0 Štětí142.60 58 144.50 10 154.5072.10/87,50
102.5/PZRAŠKA Tomáš 2001 0 USK Pha139.10 110 162.00 8 170.0087.60/106,30
103.26/ZMJANOUŠEK Tomáš 2000 0 Boh.Pha158.80 112 162.70 10 172.7090.30/109,60
104.9/DMŠPALEK Vojtěch 1996 0 Benátky125.10 56 123.70 54 177.7095.30/115,70
105.36/ZSŠILHÁNEK Miroslav 1998 0 Kroměříž137.40 54 165.60 14 179.6097.20/118,00
106.6/PZWENDL Samuel 2003 0 Horš.Týn148.40 54 129.70 52 181.7099.30/120,50
107.27/ZMWALLISCH Vít 1999 0 USK Pha170.00 12 179.00 62 182.0099.60/120,90
108.7/PZMALÝ Filip 2002 0 KVSPísek134.20 302 140.20 56 196.20113.80/138,10
109.8/PZDVOŘÁK Vít 2003 0 USK Pha183.10 58 142.70 54 196.70114.30/138,70
110.9/PZKLÍMA Vojtěch 2002 0 Č.Kruml.210.30 154 134.50 158 292.50210.10/255,00
111.10/PZTÁBORSKÝ Jan 2003 0 Horš.Týn136.30 158 139.80 206 294.30211.90/257,20
112.38/ZSKUNEŠ David 1998 0 Horš.Týn141.70 204 138.30 158 296.30213.90/259,60
113.11/PZKALINA Vojtěch 2001 0 Vlašim168.90 210 165.50 212 377.50295.10/358,10
114.39/ZSMOTYČKA Marek 1998 0 SKVeselí174.30 414 133.40 260 393.40311.00/377,40
115.12/PZPŘÍHODA Lukáš 2001 0 USK Pha198.40 208 0.00 999 406.40324.00/393,20
116.28/ZMNESNÍDAL Radek 2000 0 L.Žatec104.90 504 111.30 306 417.30334.90/406,40
117.13/PZKLEMENT Maxim 2001 0 Roudnice0.00 999 121.30 308 429.30346.90/421,00

kategorie C1W   sobota 30.4.2011

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno113.10 0 112.10 0 112.10 14
2.2/ZSČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.116.40 2 115.20 0 115.203.10/2,810
3.1/DMFOLTYSOVÁ Sabina 1996 3 KK Opava127.70 4 124.20 4 128.2016.10/14,46
4.2/DMKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 3 KK Opava137.60 6 127.30 2 129.3017.20/15,35
5.3/ZSHILGERTOVÁ Amálie 1997 0 USK Pha129.20 6 124.90 6 130.9018.80/16,84
6.1/ZMŘÍHOVÁ Eva 2000 0 USK Pha125.40 6 127.10 4 131.1019.00/16,93
7.4/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.153.40 6 149.00 6 155.0042.90/38,32
8.2/ZMHRICOVÁ Klára 1999 0 Olomouc155.30 56 143.90 12 155.9043.80/39,11
9.5/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 0 Olomouc0.00 999 161.20 10 171.2059.10/52,70
10.6/ZSPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 3 Kadaň0.00 999 136.60 52 188.6076.50/68,20

kategorie C1M   neděle 1.5.2011

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1. FOUKAL Pavel 1987 1 Dukla B.86.20 0 87.00 0 86.20 101
2. KIESSLICH André 1986 0 Spremberg92.10 0 93.80 0 92.105.90/6,80
3. BUSTA Jan 1989 1 USK Pha92.20 6 92.30 0 92.306.10/7,193
4. VLČEK Jan 1990 2+ USK Pha92.70 4 92.80 0 92.806.60/7,785
5.1/DMROHAN Lukáš 1995 2 USK Pha97.20 0 97.80 2 97.2011.00/12,881
6.1/VMMILLER Jan 1968 2 Turnov102.60 2 100.30 0 100.3014.10/16,477
7.2/VMKUČERA Tomáš 1970 2+ RK Troja99.90 2 97.10 4 101.1014.90/17,373
8.1/DSSVOBODA Adam 1994 2+ USK Pha99.20 2 99.50 2 101.2015.00/17,469
9.3/VMPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB100.20 2 101.20 2 102.2016.00/18,665
10. WENDL Miloslav 1978 2 Horš.Týn104.10 2 102.50 2 104.5018.30/21,261
11. FEIER Sebastian 1987 0 Spremberg103.60 4 101.90 4 105.9019.70/22,90
12.1/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav110.60 6 106.20 0 106.2020.00/23,257
13. GOTVALD Robert 1990 0 USK Pha104.80 2 113.90 4 106.8020.60/23,953
14.1/ZSVRBA Jiří 1997 3 Olomouc123.20 2 109.30 0 109.3023.10/26,849
15.2/ZSMATĚJKA Michael 1997 3 USK Pha113.60 2 109.50 0 109.5023.30/27,045
16.3/ZSLERCH Adam 1998 2 Klášter.110.50 2 110.30 0 110.3024.10/28,041
17.4/ZSVĚTROVSKÝ Jan 1997 2 USK Pha107.70 4 107.70 4 111.7025.50/29,637
18.5/ZSPETŘÍK Matouš 1997 3 USK Pha115.10 6 112.00 0 112.0025.80/29,933
19.4/VMČEKAL Josef 1970 2 Klášter.109.20 4 111.60 2 113.2027.00/31,329
20.6/ZSHEGER Tomáš 1998 3 KVS HK110.90 6 111.60 2 113.6027.40/31,825
21.5/VMJOHANIDES Milan 1975 2 Kralupy114.40 0 112.80 2 114.4028.20/32,724
22.2/VFILIPI Robert 1964 0 Č.Lípa113.90 4 112.80 2 114.8028.60/33,223
23. BLOCH Marco 1989 0 Spremberg115.30 0 118.40 2 115.3029.10/33,80
24.2/DMZVOLÁNEK Jan 1995 3 Bechyně111.50 4 0.00 999 115.5029.30/34,022
25.3/VKUNA Alois 1960 3 SKVS ČB124.10 4 112.80 4 116.8030.60/35,521
26.1/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov118.40 0 119.70 0 118.4032.20/37,420
27.1/ZMLHOTA Matyáš 1999 0 USK Pha118.90 10 116.80 2 118.8032.60/37,819
28.6/VMTÁBORSKÝ Pavel 1972 3 Horš.Týn119.90 6 119.10 0 119.1032.90/38,218
29.4/VŠKRANC Jiří 1965 2 Kotva B.117.60 2 120.40 2 119.6033.40/38,717
30.7/ZSZAPLETAL Vojtěch 1998 3 Kralupy119.00 2 115.70 4 119.7033.50/38,916
31.2/ZMHEGER Vojtěch 2000 0 KVS HK123.20 2 125.00 0 125.0038.80/45,015
32.7/VMPETERKA Vít 1969 3 Rakovník124.20 6 121.80 4 125.8039.60/45,914
33.8/ZSPŘÍHODA Matouš 1998 0 USK Pha122.70 4 127.10 6 126.7040.50/47,013
34.5/VPŠENIČKA Luděk 1960 2 Rakovník124.20 4 123.60 4 127.6041.40/48,012
35.2/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.126.90 2 127.90 6 128.9042.70/49,511
36.3/DMPOSPÍŠIL Adrian 1995 3 Trutnov130.70 2 128.40 6 132.7046.50/53,910
37.6/VŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa137.30 2 135.00 2 137.0050.80/58,99
38.7/VBURIÁNEK Karel 1965 3 Semily136.20 4 132.10 6 138.1051.90/60,28
39.3/ZMZIMA Tomáš 2000 0 Roudnice134.20 4 133.60 8 138.2052.00/60,37
40.4/ZMKAMINSKÝ Jan 1999 0 Val.Mez.138.20 2 137.90 2 139.9053.70/62,36
41.9/ZSKLÍMA Jan 1998 0 Č.Kruml.132.60 8 137.90 6 140.6054.40/63,15
42.8/VHOLÝ Jiří 1957 3 Rakovník137.10 8 137.90 6 143.9057.70/66,94
43.10/ZSCEPEK Matěj 1998 3 KVSPísek146.10 0 141.60 4 145.6059.40/68,93
44.11/ZSKUNA Václav 1998 0 SKVS ČB138.40 8 142.20 12 146.4060.20/69,82
45.5/ZMWENDL Denis 2000 0 Horš.Týn148.60 6 145.60 4 149.6063.40/73,51
46.12/ZSCHALOUPKA Václav 1998 0 Olomouc144.00 8 156.50 2 152.0065.80/76,30
47.8/VMMÍL Pavel 1967 3 Trutnov157.00 4 145.70 8 153.7067.50/78,30
48.6/ZMZAPLETAL Mikuláš 2000 0 Kralupy150.00 12 149.80 4 153.8067.60/78,40
49.9/VJANDÁŠ Roman 1965 0 Kadaň151.20 6 152.90 4 156.9070.70/82,00
50.4/DMŠKRANC Antonín 1996 0 Kotva B.145.70 12 154.10 8 157.7071.50/82,90
51.13/ZSŠEBELA David 1998 0 Kadaň154.80 58 154.50 8 162.5076.30/88,50
52.14/ZSNEUBERT Adam 1997 0 Olomouc163.50 12 167.80 10 175.5089.30/103,60
53.7/ZMKOUBÍK Ondřej 1999 0 Boh.Pha174.00 60 175.20 4 179.2093.00/107,90
54.8/ZMŠTERCL Vít 1999 0 Dukla B.184.20 0 193.30 6 184.2098.00/113,70
55.9/VMPISKÁČEK Pavel 1970 0 Štětí179.10 10 0.00 999 189.10102.90/119,40

kategorie K1W   neděle 1.5.2011

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DMGALUŠKOVÁ Karolína 1995 1 Sušice92.60 6 89.50 2 91.50 96
2.1/VGROSSMANNOVÁ Zdenka 1965 2+ Kralupy100.70 2 101.70 0 101.7010.20/11,188
3.1/ZSHILGERTOVÁ Amálie 1997 2 USK Pha107.60 2 101.70 0 101.7010.20/11,184
4.2/ZSFIŠEROVÁ Tereza 1998 2 Roudnice104.80 6 102.80 0 102.8011.30/12,380
5.2/DMFOLTYSOVÁ Sabina 1996 2+ KK Opava101.00 4 101.10 2 103.1011.60/12,776
6. KREJČOVÁ Kristýna 1991 2+ Kralupy104.80 4 104.90 0 104.9013.40/14,672
7.3/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno111.00 6 106.00 0 106.0014.50/15,868
8.4/ZSKOBLENCOVÁ Anna 1997 2 Kralupy104.40 2 106.70 0 106.4014.90/16,364
9.5/ZSČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.106.90 0 108.00 2 106.9015.40/16,860
10. ŠEDIVÁ Kateřina 1989 2 Č.Lípa111.10 2 109.90 0 109.9018.40/20,156
11.6/ZSPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 2 Kadaň110.20 0 108.00 6 110.2018.70/20,452
12. OSOCHOVSKÁ Michaela 1986 2+ Horš.Týn108.90 4 108.10 4 112.1020.60/22,548
13.1/VMGALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice121.70 2 113.50 0 113.5022.00/24,044
14. BAČÁKOVÁ Radka 1983 2 Rakovník114.20 2 114.00 0 114.0022.50/24,640
15. ČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň113.60 2 119.30 6 115.6024.10/26,336
16. ŠRÁMKOVÁ Michaela 1991 2 Sušice115.70 4 117.40 4 119.7028.20/30,832
17.1/ZMBLAŽKOVÁ Tereza 2000 0 USK Pha118.30 8 117.50 4 121.5030.00/32,828
18.2/ZMSTANOVSKÁ Soňa 2000 0 Sušice124.10 4 119.20 4 123.2031.70/34,624
19.2/VMBORSKÁ Alena 1976 3 Rakovník133.50 4 123.20 0 123.2031.70/34,620
20.3/DMKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 2 KK Opava121.30 8 115.50 8 123.5032.00/35,016
21.3/ZMHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc122.20 6 132.90 0 128.2036.70/40,115
22.7/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 2 Olomouc128.90 8 124.90 4 128.9037.40/40,914
23.8/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.126.10 4 131.90 2 130.1038.60/42,213
24.9/ZSDUŠKOVÁ Kateřina 1998 3 USK Pha129.80 2 126.20 4 130.2038.70/42,312
25.10/ZSBRÁZDOVÁ Johanka 1997 0 Kralupy128.20 2 136.60 0 130.2038.70/42,311
26.4/DMPRÜHEROVÁ Alžběta 1996 3 SKVS ČB128.40 2 145.90 14 130.4038.90/42,510
27.3/VMŘÍHOVÁ Magda 1970 3 USK Pha128.20 4 135.20 6 132.2040.70/44,59
28.1/PZGALUŠKOVÁ Antonie 2001 0 Sušice135.70 4 132.40 0 132.4040.90/44,70
29.4/ZMPALOUDOVÁ Anežka 1999 3 Č.Kruml.130.00 106 125.40 8 133.4041.90/45,88
30.5/ZMVRBOVÁ Alexandra 2000 0 Horš.Týn143.00 4 131.10 4 135.1043.60/47,77
31.6/ZMŘÍHOVÁ Eva 2000 0 USK Pha128.10 8 128.70 8 136.1044.60/48,76
32.4/VMBERANOVÁ Eliška 1970 3 KV Pha 4136.70 6 129.50 8 137.5046.00/50,35
33.1/DSBURIÁNKOVÁ Anežka 1994 3 Semily135.20 4 133.70 4 137.7046.20/50,54
34.2/PZDVOŘÁKOVÁ Eliška 2001 0 USK Pha140.50 4 144.40 6 144.5053.00/57,90
35.7/ZMDUŠKOVÁ Michala 2000 0 USK Pha136.50 8 150.60 4 144.5053.00/57,93
36.3/PZSATKOVÁ Gabriela 2001 0 KK Brno146.20 4 143.50 2 145.5054.00/59,00
37.8/ZMSOUČKOVÁ Karolína 1999 3 Olomouc149.00 2 150.50 6 151.0059.50/65,02
38.9/ZMŠIMKOVÁ Iva 1999 0 SKVS ČB149.60 4 144.90 8 152.9061.40/67,11
39.11/ZSHUŇKOVÁ Nikola 1998 0 Val.Mez.154.50 6 161.60 6 160.5069.00/75,40
40.10/ZMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna 1999 0 Olomouc163.00 8 184.80 52 171.0079.50/86,90
41.11/ZMJANDOVÁ Barbora 2000 0 L.Žatec167.10 152 160.90 16 176.9085.40/93,30
42.12/ZSKAMINSKÁ Barbora 1998 0 Val.Mez.175.20 10 172.00 6 178.0086.50/94,50
43.12/ZMPALOUDOVÁ Karolína 2000 0 Č.Kruml.145.20 104 145.70 58 203.70112.20/122,60
44.4/PZKYZLÍKOVÁ Monika 2001 0 Roudnice163.80 54 201.20 8 209.20117.70/128,60
45.5/PZŽATECKÁ Nikola 2002 0 KVSPísek173.80 56 213.30 156 229.80138.30/151,10
46.13/ZMSMETÁNKOVÁ Klára 2000 0 Kroměříž168.30 62 170.40 60 230.30138.80/151,70
47.6/PZBEKOVÁ Kateřina 2002 0 KK Opava235.70 8 176.70 54 230.70139.20/152,10
48.13/ZSMÍLOVÁ Terezie 1998 0 Trutnov178.90 114 219.40 12 231.40139.90/152,90
49.7/PZŠIMKOVÁ Táňa 2001 0 SKVS ČB196.80 56 196.80 110 252.80161.30/176,30
50.14/ZMOKÁČOVÁ Lucie 2000 0 USK Pha178.30 110 155.80 154 288.30196.80/215,10
51.8/PZNESNÍDALOVÁ Lucie 2002 0 L.Žatec171.70 206 213.80 106 319.80228.30/249,50
52.9/PZSTRASSEROVÁ Bára 2001 0 L.Žatec142.30 316 229.00 160 389.00297.50/325,10

kategorie C2M   neděle 1.5.2011

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/DSROHAN Lukáš
SVOBODA Adam
1995
1994
2 USK Pha
USK Pha
101.90 2 99.50 0 99.50 36
2. OSOCHOVSKÁ Michaela
WENDL Miloslav
1986
1978
2 Horš.Týn
Horš.Týn
113.00 6 109.20 2 111.2011.70/11,832
3. CHRISTOV Ivan
FOUKAL Pavel
1988
1987
2 Č.Lípa
Dukla B.
111.60 4 113.60 0 113.6014.10/14,228
4.1/ZSVĚTROVSKÝ Jan
MATĚJKA Michael
1997
1997
2 USK Pha
USK Pha
125.20 8 122.20 2 124.2024.70/24,824
5.1/VSHRON Jiří
NEDVÍDEK František
1951
1944
2 Rakovník
Dv.Král.
127.00 8 121.40 4 125.4025.90/26,020
6.2/ZSROUSEK Tomáš
MRÁZEK Jan
1997
1998
2 KK Opava
KK Opava
0.00 999 125.90 2 127.9028.40/28,516
7.1/VŠRÁMEK Jiří
ŠEDIVÝ Václav
1966
1966
3 Klatovy
Č.Lípa
146.20 106 125.60 6 131.6032.10/32,312
8.1/VMPETERKA Vít
MINAŘÍK Miroslav
1969
1955
2 Rakovník
Rakovník
140.60 4 131.10 6 137.1037.60/37,88
9.3/ZSMRŮZEK Vojta
KAŠPAR Albert
1998
1998
3 KK Opava
KK Opava
136.70 2 137.00 14 138.7039.20/39,47
10. KLUGANOST Vít
PECHÁČEK Michal
1977
1976
3 Vršovice
Vršovice
137.60 10 138.10 10 147.6048.10/48,36
11.1/ZMKOŘÍNEK Vilém
LHOTA Matyáš
1999
1999
USK Pha
USK Pha
154.40 8 150.40 0 150.4050.90/51,25
12.2/ZMWENDL Denis
VRBOVÁ Alexandra
2000
2000
Horš.Týn
Horš.Týn
167.20 6 162.70 12 173.2073.70/74,14
13.4/ZSPŘÍHODA Matouš
ŽÍŽALA Josef
1998
1999
USK Pha
USK Pha
165.30 10 158.00 60 175.3075.80/76,23
14.1/DMŠKRANC Antonín
ŠTERCL Vít
1996
1999
Kotva B.
Dukla B.
178.10 64 172.00 10 182.0082.50/82,92
15.3/ZMVRUBLOVSKÝ Jan
NOVOTNÝ Petr
1999
2000
3 Olomouc
Olomouc
179.80 108 175.90 12 187.9088.40/88,81
16.5/ZSBALARIN Lukáš
KLABAN Martin
1998
1997
3 KK Opava
KK Opava
166.00 72 169.40 20 189.4089.90/90,40
17.6/ZSKLEVETA Jakub
LINEK Ondřej
1997
1998
3 Olomouc
Olomouc
172.60 160 180.70 12 192.7093.20/93,70
18.4/ZMPOMAJBÍKOVÁ Kristýna
SOUČKOVÁ Karolína
1999
1999
Olomouc
Olomouc
253.80 58 240.00 10 250.00150.50/151,30

kategorie K1M   neděle 1.5.2011

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/VMSTANOVSKÝ Miroslav 1970 0 Sušice83.40 0 83.00 0 83.00 147
2.1/DSŠEDIVÝ Jakub 1994 2 Č.Lípa97.40 0 88.80 0 88.805.80/7,0143
3.1/DMZVOLÁNEK Jan 1995 2 Bechyně89.40 0 89.80 0 89.406.40/7,7139
4.1/VGALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice93.50 0 93.30 0 93.3010.30/12,4135
5.2/DSMYŠÁK Albert 1994 2 Č.Lípa93.80 0 92.70 2 93.8010.80/13,0131
6. GOTVALD Robert 1990 0 USK Pha91.00 6 90.20 4 94.2011.20/13,5127
7.1/ZSŠUPOLÍK Pavel 1997 2 Kralupy92.30 2 94.10 2 94.3011.30/13,6123
8.2/DMRAŠKA Jan 1995 2 USK Pha92.50 2 92.90 4 94.5011.50/13,9119
9.3/DMPETERKA Adam 1996 2 Rakovník94.50 2 96.80 0 96.5013.50/16,3115
10.2/ZSŠODEK Petr 1998 2 Benátky98.60 2 95.10 2 97.1014.10/17,0111
11.3/ZSMATĚJKA Michael 1997 2 USK Pha99.30 2 97.90 0 97.9014.90/18,0107
12.2/VŠEDIVÝ Václav 1966 2 Č.Lípa98.00 0 100.80 2 98.0015.00/18,1103
13.4/DMKOŘÍNEK Filip 1995 2 USK Pha107.10 4 96.10 2 98.1015.10/18,299
14.4/ZSROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava101.00 0 96.40 2 98.4015.40/18,695
15.3/DSŠRÁMEK Ondřej 1994 2 Sušice96.60 2 95.30 4 98.6015.60/18,891
16.5/ZSVRBA Jiří 1997 2 Olomouc98.20 2 97.20 4 100.2017.20/20,787
17.6/ZSHEGER Tomáš 1998 2 KVS HK100.20 0 103.00 4 100.2017.20/20,783
18.7/ZSZAPLETAL Vojtěch 1998 2 Kralupy100.90 0 101.80 2 100.9017.90/21,679
19.8/ZSMAIKRANZ Alexandr 1997 3 Ostrava99.10 4 99.40 2 101.4018.40/22,275
20. HEK Jan 1979 2 Roudnice103.60 2 99.80 2 101.8018.80/22,771
21.9/ZSPETŘÍK Matouš 1997 2 USK Pha100.50 2 103.40 4 102.5019.50/23,567
22.10/ZSKRAUS Filip 1997 3 ČSAD Plz100.60 2 108.90 2 102.6019.60/23,663
23. CHRISTOV Ivan 1988 0 Č.Lípa104.20 2 103.50 0 103.5020.50/24,759
24.11/ZSMRÁZEK Jan 1998 2 KK Opava103.70 0 104.90 0 103.7020.70/24,955
25.3/VFILIPI Robert 1964 0 Č.Lípa101.20 6 100.10 4 104.1021.10/25,454
26.1/VSHRON Jiří 1951 2 Rakovník105.20 6 104.90 0 104.9021.90/26,453
27.4/VROUSEK Martin 1965 3 KK Opava108.90 2 107.40 0 107.4024.40/29,452
28.5/DMWEISL Jakub 1995 3 USK Pha104.10 4 111.00 54 108.1025.10/30,251
29.12/ZSSTANOVSKÝ Samuel 1998 0 Sušice103.10 8 103.50 6 109.5026.50/31,950
30.6/DMFIALA Jan 1996 3 SKVS ČB113.20 10 105.80 4 109.8026.80/32,349
31.1/ZMZIMA Tomáš 2000 0 Roudnice108.40 2 106.10 4 110.1027.10/32,748
32.2/ZMŽÍŽALA Josef 1999 3 USK Pha105.00 6 105.40 8 111.0028.00/33,747
33.3/ZMHEGER Vojtěch 2000 0 KVS HK112.30 0 118.50 0 112.3029.30/35,346
34.13/ZSLERCH Adam 1998 3 Klášter.113.50 6 110.60 2 112.6029.60/35,745
35.14/ZSZAJVAR Martin 1997 2 SKVeselí110.70 2 110.40 6 112.7029.70/35,844
36.5/VŠRÁMEK Jiří 1966 3 Klatovy115.40 2 114.20 0 114.2031.20/37,643
37.15/ZSPŘÍHODA Matouš 1998 3 USK Pha145.20 6 112.50 2 114.5031.50/38,042
38.16/ZSJÁŠA Filip 1997 3 SKVS ČB115.10 6 115.50 0 115.5032.50/39,241
39.17/ZSKAŠPAR Albert 1998 3 KK Opava116.00 4 113.60 2 115.6032.60/39,340
40.2/VMŠANDA Petr 1973 2 Vlašim108.00 8 111.30 6 116.0033.00/39,839
41.3/VMPOHANKA Jiří 1969 2 Klatovy116.10 0 115.70 4 116.1033.10/39,938
42.4/ZMZAPLETAL Mikuláš 2000 0 Kralupy114.60 50 112.40 4 116.4033.40/40,237
43.18/ZSKUNA Václav 1998 3 SKVS ČB112.50 4 120.50 8 116.5033.50/40,436
44.19/ZSKLABAN Martin 1997 3 KK Opava116.80 0 118.80 4 116.8033.80/40,735
45.5/ZMKOŘÍNEK Vilém 1999 3 USK Pha116.20 2 126.20 4 118.2035.20/42,434
46.20/ZSMRŮZEK Vojta 1998 3 KK Opava118.80 6 116.10 4 120.1037.10/44,733
47.6/ZMLHOTA Matyáš 1999 3 USK Pha116.60 4 118.50 8 120.6037.60/45,332
48. KLUGANOST Vít 1977 3 Vršovice120.60 0 115.10 52 120.6037.60/45,331
49.21/ZSBALARIN Lukáš 1998 3 KK Opava117.20 4 118.70 2 120.7037.70/45,430
50.22/ZSRADIL Jakub 1998 3 USK Pha120.90 0 126.90 0 120.9037.90/45,729
51.23/ZSKOUDELKA Václav 1997 3 Rakovník134.00 6 117.00 4 121.0038.00/45,828
52.24/ZSMILLER Jan 1997 3 Turnov120.30 6 117.10 4 121.1038.10/45,927
53.25/ZSŠEBELA David 1998 3 Kadaň118.40 6 116.10 6 122.1039.10/47,126
54.26/ZSKARLOVSKÝ Marek 1997 3 KVS HK120.30 2 124.10 6 122.3039.30/47,325
55.7/ZMŠTERCL Vít 1999 3 Dukla B.123.00 0 149.00 2 123.0040.00/48,224
56.8/ZMŠANDA Petr 2000 0 Vlašim124.20 0 121.80 4 124.2041.20/49,623
57.9/ZMPOHANKA Vítek 2000 0 Klatovy122.60 2 132.50 50 124.6041.60/50,122
58.10/ZMZVOLÁNEK Filip 1999 3 Bechyně124.10 8 124.40 2 126.4043.40/52,321
59.11/ZMKOUBÍK Ondřej 1999 3 Boh.Pha129.70 4 124.80 2 126.8043.80/52,820
60.12/ZMKYZLÍK Milan 1999 0 Roudnice119.00 8 126.90 6 127.0044.00/53,019
61.6/VPŠENIČKA Luděk 1960 3 Rakovník133.40 2 125.70 2 127.7044.70/53,918
62.27/ZSNEUBERT Adam 1997 0 Olomouc131.30 2 129.00 0 129.0046.00/55,417
63.13/ZMSTRÁNSKÝ Dominik 1999 3 Benátky127.30 4 125.60 10 131.3048.30/58,216
64.14/ZMVRUBLOVSKÝ Jan 1999 0 Olomouc140.10 62 128.30 4 132.3049.30/59,415
65.28/ZSKLÍMA Jan 1998 3 Č.Kruml.126.90 8 124.70 8 132.7049.70/59,914
66.29/ZSCHALOUPKA Václav 1998 3 Olomouc125.20 104 126.20 8 134.2051.20/61,713
67.7/DMŠPALEK Vojtěch 1996 0 Benátky134.30 4 126.40 8 134.4051.40/61,912
68.30/ZSKLEVETA Jakub 1997 0 Olomouc130.60 4 132.20 10 134.6051.60/62,211
69.2/VSNEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.129.90 52 132.10 4 136.1053.10/64,010
70.31/ZSPETERKA Jáchym 1998 3 Rakovník133.10 4 175.10 8 137.1054.10/65,29
71.15/ZMSKOŘEPA Vojtěch 1999 0 Č.Kruml.129.70 8 139.60 12 137.7054.70/65,98
72.16/ZMKAMINSKÝ Jan 1999 3 Val.Mez.134.00 4 149.10 6 138.0055.00/66,37
73.17/ZMHALÍK Ondřej 1999 0 Horš.Týn134.10 4 130.80 8 138.1055.10/66,46
74.32/ZSSAHULA Vojtěch 1997 0 Benátky167.10 8 132.50 6 138.5055.50/66,95
75.4/VMRADIL Jiří 1968 0 HapyLife140.10 6 130.80 8 138.8055.80/67,24
76.18/ZMPECHMAN Štěpán 1999 0 Roudnice137.30 4 131.40 8 139.4056.40/68,03
77.7/VPAVLÍK Jiří 1964 3 Třebech.137.20 6 133.90 6 139.9056.90/68,62
78.8/DMŠKRANC Antonín 1996 0 Kotva B.129.30 68 127.90 12 139.9056.90/68,61
79.1/PZMILYÁN David 2001 0 L.Žatec138.20 2 138.40 2 140.2057.20/68,90
80.19/ZMBERAN Václav 2000 0 USK Pha129.70 54 134.90 6 140.9057.90/69,80
81.20/ZMPETŘÍČEK Jakub 2000 0 L.Žatec133.30 8 139.50 4 141.3058.30/70,20
82.33/ZSPAVLÍK Pavel 1998 0 Třebech.148.80 10 133.60 10 143.6060.60/73,00
83.21/ZMWENDL Denis 2000 0 Horš.Týn145.20 6 139.90 4 143.9060.90/73,40
84.34/ZSNGUYEN PHUE Thinh 1998 0 Třebech.137.80 110 136.20 8 144.2061.20/73,70
85.22/ZMŠPALEK Matěj 2000 0 Benátky145.10 2 146.50 50 147.1064.10/77,20
86.23/ZMNOVOTNÝ Petr 2000 0 Olomouc145.90 4 142.80 6 148.8065.80/79,30
87.2/PZWENDL Samuel 2003 0 Horš.Týn165.20 0 144.80 4 148.8065.80/79,30
88.35/ZSLINEK Ondřej 1998 0 Olomouc158.10 4 150.30 6 156.3073.30/88,30
89.3/PZREZEK Tomáš 2001 0 SKVS ČB154.20 4 152.80 6 158.2075.20/90,60
90.4/PZLERCH Eduard 2002 0 Klášter.148.20 10 161.20 8 158.2075.20/90,60
91.5/VMPISKÁČEK Pavel 1970 0 Štětí163.60 4 156.70 6 162.7079.70/96,00
92.5/PZLHOTA Kryštof 2002 0 USK Pha161.50 2 177.50 2 163.5080.50/97,00
93.6/PZTÁBORSKÝ Jan 2003 0 Horš.Týn323.90 60 157.30 10 167.3084.30/101,60
94.24/ZMJANOUŠEK Tomáš 2000 0 Boh.Pha156.70 12 162.60 8 168.7085.70/103,30
95.36/ZSŠILHÁNEK Miroslav 1998 0 Kroměříž176.50 164 157.50 12 169.5086.50/104,20
96.6/VMPŘÍHODA Tomáš 1970 0 HapyLife198.90 12 172.90 12 184.90101.90/122,80
97.7/PZDVOŘÁK Vít 2003 0 USK Pha182.60 8 224.40 60 190.60107.60/129,60
98.25/ZMBÁRTA Jan 2000 0 Kralupy151.80 56 141.80 54 195.80112.80/135,90
99.7/VMŽATECKÝ Jiří 1969 3 KVSPísek126.90 108 137.10 60 197.10114.10/137,50
100.37/ZSKUNEŠ David 1998 0 Horš.Týn144.60 58 0.00 999 202.60119.60/144,10
101.8/PZPŘÍHODA Lukáš 2001 0 USK Pha151.20 54 156.40 54 205.20122.20/147,20
102.9/PZRAŠKA Tomáš 2001 0 USK Pha147.20 58 154.40 58 205.20122.20/147,20
103.8/VMJÁRA Leoš 1974 0 Rakovník157.80 62 148.10 58 206.10123.10/148,30
104.26/ZMWALLISCH Vít 1999 0 USK Pha160.60 62 185.00 56 222.60139.60/168,20
105.27/ZMKLIŠČ Zdeněk 1999 0 Třebech.145.90 108 169.30 56 225.30142.30/171,40
106.38/ZSBAREŠ Antonín 1998 0 Štětí147.90 108 148.10 160 255.90172.90/208,30
107.10/PZMALÝ Filip 2002 0 KVSPísek155.20 104 154.10 106 259.20176.20/212,30
108.11/PZKALINA Vojtěch 2001 0 Vlašim216.00 64 207.20 68 275.20192.20/231,60
109.12/PZKLEMENT Maxim 2001 0 Roudnice156.30 158 169.40 158 314.30231.30/278,70
110.39/ZSMOTYČKA Marek 1998 0 SKVeselí152.00 206 178.80 262 358.00275.00/331,30
111.13/PZKLÍMA Vojtěch 2002 0 Č.Kruml.352.40 158 252.20 106 358.20275.20/331,60
112.28/ZMNESNÍDAL Radek 2000 0 L.Žatec116.90 408 133.40 452 524.90441.90/532,40

kategorie C1W   neděle 1.5.2011

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
1.1/ZSČEKALOVÁ Bára 1998 2 Klášter.126.10 0 123.20 0 123.20 14
2.2/ZSSATKOVÁ Martina 1998 2 KK Brno128.40 2 126.30 0 126.303.10/2,510
3.1/DMFOLTYSOVÁ Sabina 1996 3 KK Opava133.40 2 122.70 6 128.705.50/4,56
4.1/ZMŘÍHOVÁ Eva 2000 0 USK Pha134.50 2 132.10 0 132.108.90/7,25
5.3/ZSHILGERTOVÁ Amálie 1997 0 USK Pha133.40 0 131.10 2 133.109.90/8,04
6.4/ZSPOSPÍCHALOVÁ Simona 1997 3 Kadaň148.50 2 138.20 0 138.2015.00/12,23
7.2/DMKOŠÁRKOVÁ Barbora 1996 3 KK Opava139.90 6 137.20 12 145.9022.70/18,42
8.5/ZSBAYEROVÁ Barbora 1998 3 Val.Mez.165.80 4 162.70 2 164.7041.50/33,71
9.2/ZMHRICOVÁ Klára 1999 0 Olomouc175.80 10 0.00 999 185.8062.60/50,80
10.3/DMPRÜHEROVÁ Alžběta 1996 0 SKVS ČB197.60 10 185.00 64 207.6084.40/68,50
11.6/ZSFIALOVÁ Veronika 1998 0 Olomouc199.30 14 0.00 999 213.3090.10/73,10
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3