vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Historie procházení

Slalom v Zábřehu

29.04.2017   řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
ředitel: Jiří Pek   vrchní rozhodčí: Michaela Kratochvílová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha98.10 0 93.80 0 93.80 24
2. PETŘÍK Jaroslav 1985 2 Zábřeh103.40 4 102.00 2 104.0010.20/10,916
3. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh108.40 0 108.40 2 108.4014.60/15,612
4.1/DMROUČA Samuel 2002 3+ Šumperk109.30 2 119.80 4 111.3017.50/18,78
5.1/ZSURBAN Michal 2004 3+ Šumperk107.40 4 109.00 6 111.4017.60/18,87
6.1/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc118.10 2 117.90 2 119.9026.10/27,86
7.1/VSCHREIBER Zbyněk 1963 3+ VS Desná118.00 2 119.60 2 120.0026.20/27,95
8.1/DSVAVRLA Adam 2000 3 KK Opava121.90 14 122.40 0 122.4028.60/30,54
9.2/ZSPÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh139.10 4 129.50 2 131.5037.70/40,23
10.1/VSPETŘÍK Jaroslav 1955 Zábřeh134.80 0 136.30 54 134.8041.00/43,72
11.2/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc151.10 0 153.40 2 151.1057.30/61,11
12.3/ZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc165.80 2 163.90 2 165.9072.10/76,90
13.3/ZSHRIC Ondřej 2004 Olomouc183.00 54 171.10 0 171.1077.30/82,40
14.4/ZSKOSÍK Dan 2004 Olomouc189.20 14 180.00 12 192.0098.20/104,70

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. VELEŠÍKOVÁ Petra 1986 Olomouc103.30 0 101.00 2 103.00 21
2. ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh110.80 4 107.70 2 109.706.70/6,517
3.1/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Šumperk110.20 0 108.40 4 110.207.20/7,013
4.1/U23HOROVÁ Klára 1998 2 KK Opava113.60 2 113.80 0 113.8010.80/10,512
5.2/DMMINÁROVÁ Natálie 2001 3+ Tzunami117.00 8 116.60 0 116.6013.60/13,211
6.1/ZMRETKOVÁ Anna 2005 3+ Olomouc131.80 54 116.20 2 118.2015.20/14,810
7.1/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 3+ Olomouc128.90 2 116.80 2 118.8015.80/15,39
8.2/U23ROUSKOVÁ Martina 1998 3+ KK Opava122.00 0 117.70 4 121.7018.70/18,28
9.2/ZMJANŮ Veronika 2005 3+ Olomouc121.20 6 126.00 2 127.2024.20/23,57
10.2/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3 Šumperk135.40 10 132.80 2 134.8031.80/30,96
11.3/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava130.80 6 138.70 4 136.8033.80/32,85
12.4/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno154.90 12 142.70 0 142.7039.70/38,54
13.5/ZMRUTAROVÁ Kateřina 2005 3 VS Desná142.20 6 146.00 54 148.2045.20/43,93
14.3/ZSKUDĚLÁSKOVÁ Monika 2003 Tzunami139.30 58 142.70 10 152.7049.70/48,32
15.6/ZMHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná172.40 6 154.00 10 164.0061.00/59,21
16.7/ZMŽANDOVÁ Tereza 2006 Zábřeh169.80 54 191.70 62 223.80120.80/117,30
17.4/ZSRETKOVÁ Marie 2003 Olomouc197.50 60 163.60 66 229.60126.60/122,90
18.8/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc143.10 168 148.50 214 311.10208.10/202,00
19.9/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc1.00 999 166.60 154 320.60217.60/211,30
  BITTOVÁ Luisa 2006 KK Opava1.00 999 1.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. KABRHEL Václav 1983 2 Olomouc82.40 0 80.50 2 82.40 62
2.1/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk86.80 0 86.00 4 86.804.40/5,358
3.1/DSVAVRLA Adam 2000 2 KK Opava92.10 2 99.10 104 94.1011.70/14,254
4.2/DMHOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk96.80 2 100.80 4 98.8016.40/19,950
5.1/VMTOMEČEK Petr 1978 2 KKVeselí99.60 0 99.60 2 99.6017.20/20,946
6. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh95.90 4 95.90 4 99.9017.50/21,242
7.1/VMAIKRANZ Petr 1967 2 Tzunami103.70 2 102.70 0 102.7020.30/24,638
8.1/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk104.30 0 110.30 2 104.3021.90/26,634
9.3/DMVÁCHA Ondřej 2001 2 Šumperk103.70 2 103.20 2 105.2022.80/27,730
10.2/ZSPÁTEK Vítězslav 2003 3+ Zábřeh105.40 4 107.30 0 107.3024.90/30,226
11.1/U23HAISLAR Ondřej 1996 3+ Zábřeh105.80 4 124.60 4 109.8027.40/33,325
12.3/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 3+ KK Brno121.20 4 105.90 6 111.9029.50/35,824
13.1/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3+ Olomouc112.40 0 112.20 0 112.2029.80/36,223
14.4/DMŘEZNÍK Vít 2001 3+ Šumperk111.30 2 116.50 2 113.3030.90/37,522
15.2/VROUSEK Martin 1965 3+ KK Opava114.50 2 113.70 0 113.7031.30/38,021
16.4/ZSTRAČ Matyáš 2004 3 KK Opava112.10 2 113.70 6 114.1031.70/38,520
17.5/ZSMRÁKA Jan 2004 3+ Olomouc119.30 0 117.60 0 117.6035.20/42,719
18.2/VMVORÁČ Ondřej 1982 Zábřeh121.20 4 119.90 2 121.9039.50/47,918
19.6/ZSGÁBRLÍK Jakub 2004 3 Olomouc183.10 0 125.10 2 127.1044.70/54,217
20.3/VROUČA Jaroslav 1970 3 Šumperk127.70 4 125.40 2 127.4045.00/54,616
21.7/ZSPAVELKA Marek 2004 3+ VS Desná131.00 8 123.80 4 127.8045.40/55,115
22.1/VSBEDNÁREK Čestmír 1961 3 VS Desná127.90 0 4.00 999 127.9045.50/55,214
23.8/ZSKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc124.70 6 148.10 6 130.7048.30/58,613
24.9/ZSOLŠÁR Petr 2003 Tzunami130.20 4 125.40 6 131.4049.00/59,512
25.2/ZMSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno133.20 6 132.60 0 132.6050.20/60,911
26.3/ZMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno133.00 0 138.50 2 133.0050.60/61,410
27.10/ZSSTRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná134.40 0 136.90 2 134.4052.00/63,19
28.11/ZSHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc141.80 6 134.10 2 136.1053.70/65,28
29.4/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc142.20 6 136.10 2 138.1055.70/67,67
30.12/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná141.70 10 135.00 6 141.0058.60/71,16
31.5/ZMJAROŠ Michael 2006 Olomouc136.80 6 140.80 4 142.8060.40/73,35
32.13/ZSVÁCHA Marek 2003 Šumperk135.80 12 143.30 2 145.3062.90/76,34
33.6/ZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc144.10 2 147.80 2 146.1063.70/77,33
34.7/ZMŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc143.30 6 147.30 56 149.3066.90/81,22
35.8/ZMSVOBODA Ondřej 2006 Olomouc173.40 12 148.80 4 152.8070.40/85,41
36.14/ZSURBAN Jaroslav 2004 Olomouc156.00 4 157.50 8 160.0077.60/94,20
37.2/DSŠMOLDAS František 2000 3 Zábřeh206.00 54 158.90 8 166.9084.50/102,50
38.15/ZSLOUN Matěj 2004 Šumperk209.40 210 175.10 14 189.10106.70/129,50
39.9/ZMPOMAJBÍK Filip 2006 Olomouc177.50 110 160.30 58 218.30135.90/164,90
40.16/ZSBROKEŠ Marek 2003 Šumperk149.30 104 149.00 70 219.00136.60/165,80
41.10/ZMHEŘMANSKÝ Jan 2005 Šumperk153.60 110 1.00 999 263.60181.20/219,90
42.11/ZMBLÁHA Vojtěch 2006 Tzunami205.70 162 179.70 124 303.70221.30/268,60
43.12/ZMKOVÁŘ Filip 2006 KK Opava167.70 412 188.30 362 550.30467.90/567,80
  RUTAR Martin 2003 3 VS Desná4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSGÁBRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
1.00 999 149.10 8 157.10 4
2.2/ZSURBAN Jaroslav
KRATOCHVÍL Lukáš
2004
2005
3 Olomouc
Olomouc
160.60 14 153.40 10 163.406.30/4,03
3.3/ZSPAVELKA Marek
STRNAD Ondřej
2004
2004
3 VS Desná
VS Desná
1.00 999 173.30 12 185.3028.20/18,02
4.1/ZMHŘEBÍČKOVÁ Hanna
RUTAROVÁ Kateřina
2006
2005
VS Desná
VS Desná
205.00 72 193.70 14 207.7050.60/32,21
  JAROŠ Michael
POMAJBÍK Filip
2006
2006
Olomouc
Olomouc
4.00 999 1.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Šumperk117.60 0 119.20 2 117.60 6
2.1/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 2+ Olomouc126.70 54 124.10 4 128.1010.50/8,92
3.1/ZMRETKOVÁ Anna 2005 Olomouc161.50 8 148.50 2 150.5032.90/28,01
4.2/ZMJANŮ Veronika 2005 3 Olomouc152.30 2 154.40 2 154.3036.70/31,20

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZMRETEK Václav 2007 Olomouc125.20 2 132.60 4 127.20 0
2.1/PZZFABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami140.70 52 134.80 2 136.809.60/7,50
3.2/PZMRETEK Toman 2007 Olomouc131.50 6 136.90 4 137.5010.30/8,10
4.3/PZMRETEK Toman 2007 Olomouc163.20 2 189.30 100 165.2038.00/29,90
5.2/PZZVRBOVÁ Marie 2007 Olomouc156.40 10 155.50 10 165.5038.30/30,10
6.4/PZMRETEK Václav 2007 Olomouc160.50 8 235.50 54 168.5041.30/32,50
7.3/PZZMALÁ Magdaléna 2007 Olomouc167.10 6 174.60 2 173.1045.90/36,10
8.5/PZMNOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc165.10 14 165.00 10 175.0047.80/37,60
9.4/PZZSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc199.60 114 181.50 10 191.5064.30/50,60
10.6/PZMFIŠNAR Jakub 2007 Zábřeh188.80 6 192.10 114 194.8067.60/53,10
11.7/PZMBALARIN Evžen 2008 KK Opava1.00 999 186.20 10 196.2069.00/54,20
12.5/PZZFABIANOVÁ Anna 2007 Tzunami200.20 6 224.50 6 206.2079.00/62,10
13.6/PZZPAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná202.40 12 222.70 10 214.4087.20/68,60
14.8/PZMTOMEČEK Adam 2008 SKVeselí151.10 104 137.10 106 243.10115.90/91,10
15.9/PZMŠTYBNAR Matěj 2009 Olomouc157.00 316 200.40 124 324.40197.20/155,00
16.10/PZMNOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc259.50 360 232.60 110 342.60215.40/169,30
17.7/PZZMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc224.80 210 302.80 110 412.80285.60/224,50
18.8/PZZKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 Olomouc168.30 262 1.00 999 430.30303.10/238,30
19.11/PZMFABIAN František 2009 Tzunami232.40 264 224.50 308 496.40369.20/290,30
20.9/PZZKRUŽELOVÁ Tereza 2007 KK Opava211.20 364 197.60 358 555.60428.40/336,80
21.12/PZMKUBITA Tomáš 2008 KK Opava111.50 556 105.20 456 561.20434.00/341,20
22.10/PZZJURAJDOVÁ Veronika 2007 VS Desná148.00 464 179.20 454 612.00484.80/381,10
23.11/PZZJURAJDOVÁ Simona 2007 VS Desná184.50 510 138.10 552 690.10562.90/442,50
24.13/PZMKOVÁŘ Michal 2009 KK Opava167.20 560 151.20 610 727.20600.00/471,70
25.14/PZMGEBAUER Filip 2007 KK Opava122.80 656 141.20 708 778.80651.60/512,30
26.15/PZMZADRICK Arden 2008 KK Opava194.30 604 116.70 802 798.30671.10/527,60
27.16/PZMŠEDA Jaroslav 2008 KK Opava181.10 806 136.40 754 890.40763.20/600,00
  BERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno1.00 999 1.00 999 999.00 0
  BAAR Dominik 2007 KK Opava1.00 999 1.00 999 999.00 0
  ŠEČVČÍK Václav 2008 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3