vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

Slalom v Zábřehu

30.04.2017   řeka Sázava u loděnice VS Zábřeh
ředitel: Jiří Pek   vrchní rozhodčí: Michaela Kratochvílová
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. MALÝ Vojtěch 1986 1 USK Pha99.70 0 98.20 0 98.20 24
2.1/ZSURBAN Michal 2004 3+ Šumperk114.50 2 111.20 0 111.2013.00/13,216
3.1/DMROUČA Samuel 2002 3+ Šumperk110.60 4 112.10 0 112.1013.90/14,212
4. PETŘÍK Jaroslav 1985 2 Zábřeh110.70 2 108.90 54 112.7014.50/14,88
5.1/VSCHREIBER Zbyněk 1963 3+ VS Desná127.60 4 123.90 0 123.9025.70/26,27
6.1/DSVAVRLA Adam 2000 3 KK Opava126.50 4 120.70 4 124.7026.50/27,06
7.1/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3 Olomouc122.80 2 125.10 2 124.8026.60/27,15
8. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh4.00 999 125.40 2 127.4029.20/29,74
9.2/ZSPÁTEK Vítězslav 2003 Zábřeh139.00 8 133.60 6 139.6041.40/42,23
10.1/VSPETŘÍK Jaroslav 1955 Zábřeh148.90 102 140.70 4 144.7046.50/47,42
11.2/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc159.90 6 166.40 2 165.9067.70/68,91
12.3/ZSKOSÍK Dan 2004 Olomouc183.10 14 169.30 0 169.3071.10/72,40
13.3/ZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc194.40 2 191.80 2 193.8095.60/97,40
14.4/ZSHRIC Ondřej 2004 Olomouc210.50 4 189.00 8 197.0098.80/100,60

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Šumperk119.60 8 112.00 2 114.00 18
2. ŽANDOVÁ Věra 1990 2 Zábřeh121.20 4 116.40 4 120.406.40/5,614
3.1/U23HOROVÁ Klára 1998 2 KK Opava125.00 8 119.50 2 121.507.50/6,610
4.1/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 3+ Olomouc123.30 10 123.20 0 123.209.20/8,19
5.1/ZMRETKOVÁ Anna 2005 3+ Olomouc128.80 4 126.00 2 128.0014.00/12,38
6.2/ZMJANŮ Veronika 2005 3+ Olomouc129.60 0 133.20 0 129.6015.60/13,77
7.2/U23ROUSKOVÁ Martina 1998 3+ KK Opava132.20 2 132.20 2 134.2020.20/17,76
8.3/ZMMRÁZKOVÁ Klára 2006 KK Opava135.30 4 132.60 6 138.6024.60/21,65
9.2/ZSDAŇKOVÁ Anna 2004 3 Šumperk1.00 999 138.80 4 142.8028.80/25,34
10.4/ZMRUTAROVÁ Kateřina 2005 3 VS Desná154.80 0 142.00 8 150.0036.00/31,63
11.5/ZMHŘEBÍČKOVÁ Hanna 2006 VS Desná163.60 10 154.40 10 164.4050.40/44,22
12.6/ZMMATĚJÍČKOVÁ Anežka 2005 KK Brno169.60 6 156.90 8 164.9050.90/44,61
13.7/ZMŽANDOVÁ Tereza 2006 Zábřeh181.00 6 184.10 106 187.0073.00/64,00
14.8/ZMHANSGUTOVÁ Monika 2005 Olomouc172.50 16 174.40 60 188.5074.50/65,40
15.3/ZSRETKOVÁ Marie 2003 Olomouc196.90 14 218.20 64 210.9096.90/85,00
16.9/ZMNOVOSADOVÁ Eliška 2005 Olomouc190.50 112 189.70 62 251.70137.70/120,80
  VELEŠÍKOVÁ Petra 1986 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BITTOVÁ Luisa 2006 KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1. KABRHEL Václav 1983 2 Olomouc88.80 2 89.80 52 90.80 62
2.1/DMROUČA Samuel 2002 2 Šumperk92.30 4 94.50 56 96.305.50/6,158
3. BEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh4.00 999 98.20 0 98.207.40/8,154
4.1/VMTOMEČEK Petr 1978 2 KKVeselí103.40 2 4.00 999 105.4014.60/16,150
5.1/DSVAVRLA Adam 2000 2 KK Opava99.90 6 116.00 6 105.9015.10/16,646
6.2/DMHOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk108.10 4 124.40 0 112.1021.30/23,542
7.1/VMAIKRANZ Petr 1967 2 Tzunami110.20 2 112.00 2 112.2021.40/23,638
8.1/ZSURBAN Michal 2004 2 Šumperk116.90 4 112.00 2 114.0023.20/25,634
9.2/VROUSEK Martin 1965 3+ KK Opava120.40 2 117.90 0 117.9027.10/29,830
10.1/ZMKRATOCHVÍL Lukáš 2005 3+ Olomouc116.10 2 118.60 0 118.1027.30/30,126
11.2/ZSBERGMANN Bořivoj 2003 3+ KK Brno117.20 2 119.60 0 119.2028.40/31,325
12.3/DMVÁCHA Ondřej 2001 2 Šumperk109.90 10 109.30 56 119.9029.10/32,024
13.2/VMVORÁČ Ondřej 1982 Zábřeh118.20 2 120.10 2 120.2029.40/32,423
14.1/U23HAISLAR Ondřej 1996 3+ Zábřeh121.60 2 137.10 2 123.6032.80/36,122
15.3/ZSTRAČ Matyáš 2004 3 KK Opava119.50 6 121.80 6 125.5034.70/38,221
16.4/ZSPÁTEK Vítězslav 2003 3+ Zábřeh124.30 58 121.20 6 127.2036.40/40,120
17.5/ZSGÁBRLÍK Jakub 2004 3 Olomouc127.00 6 127.50 4 131.5040.70/44,819
18.3/VMŠMOLDAS František 1975 Zábřeh4.00 999 131.20 2 133.2042.40/46,718
19.6/ZSPAVELKA Marek 2004 3+ VS Desná138.50 4 133.30 4 137.3046.50/51,217
20.7/ZSMRÁKA Jan 2004 3+ Olomouc131.60 10 132.90 6 138.9048.10/53,016
21.2/ZMDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno139.20 2 142.90 2 141.2050.40/55,515
22.8/ZSOLŠÁR Petr 2003 Tzunami137.40 4 142.60 6 141.4050.60/55,714
23.3/ZMSOBOTKA Adam 2005 3 KK Brno142.70 0 138.70 8 142.7051.90/57,213
24.9/ZSSTRNAD Ondřej 2004 3 VS Desná149.10 8 139.00 4 143.0052.20/57,512
25.4/ZMSTŘÍLKA Richard 2006 Olomouc145.30 4 142.00 4 146.0055.20/60,811
26.10/ZSHRIC Ondřej 2004 3 Olomouc145.10 2 165.80 6 147.1056.30/62,010
27.3/VROUČA Jaroslav 1970 3 Šumperk147.00 2 148.90 8 149.0058.20/64,19
28.11/ZSKOSÍK Dan 2004 3 Olomouc145.10 4 144.20 8 149.1058.30/64,28
29.12/ZSRUTAR Martin 2003 3 VS Desná138.20 12 179.30 2 150.2059.40/65,47
30.13/ZSVÁCHA Marek 2003 Šumperk148.20 4 155.60 10 152.2061.40/67,66
31.14/ZSKÖKÖRČIN Matěj 2003 3 VS Desná163.20 8 145.80 8 153.8063.00/69,45
32.5/ZMJAROŠ Michael 2006 Olomouc159.40 6 153.30 6 159.3068.50/75,44
33.15/ZSURBAN Jaroslav 2004 Olomouc157.60 8 153.90 8 161.9071.10/78,33
34.16/ZSBROKEŠ Marek 2003 Šumperk155.10 62 156.00 6 162.0071.20/78,42
35.6/ZMSVOBODA Ondřej 2006 Olomouc169.50 4 172.80 8 173.5082.70/91,11
36.7/ZMŠTYBNAR Vojtěch 2005 Olomouc180.70 56 162.20 12 174.2083.40/91,90
37.2/DSŠMOLDAS František 2000 3 Zábřeh186.20 12 165.80 10 175.8085.00/93,60
38.8/ZMMALÝ Vojtěch 2006 Olomouc175.50 2 183.90 56 177.5086.70/95,50
39.17/ZSLOUN Matěj 2004 Šumperk212.00 18 209.00 164 230.00139.20/153,30
40.9/ZMHEŘMANSKÝ Jan 2005 Šumperk222.60 110 239.70 8 247.70156.90/172,80
41.1/VSBEDNÁREK Čestmír 1961 3 VS Desná137.20 156 4.00 999 293.20202.40/222,90
42.10/ZMKOVÁŘ Filip 2006 KK Opava182.10 264 263.30 116 379.30288.50/317,70
  POMAJBÍK Filip 2006 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŘEZNÍK Vít 2001 3+ Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/ZSGÁBRLÍK Jakub
MRÁKA Jan
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
163.20 12 160.10 8 168.10 3
2.2/ZSURBAN Jaroslav
KRATOCHVÍL Lukáš
2004
2005
3 Olomouc
Olomouc
177.00 4 168.60 16 181.0012.90/7,72
3.3/ZSPAVELKA Marek
STRNAD Ondřej
2004
2004
3 VS Desná
VS Desná
200.50 116 199.80 10 209.8041.70/24,81
4.1/ZMHŘEBÍČKOVÁ Hanna
RUTAROVÁ Kateřina
2006
2005
VS Desná
VS Desná
166.70 168 215.90 24 239.9071.80/42,70
  JAROŠ Michael
POMAJBÍK Filip
2006
2006
Olomouc
Olomouc
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/DMŠTĚPÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Šumperk127.60 8 130.10 2 132.10 6
2.1/ZSHEINZOVÁ Bára 2003 2+ Olomouc138.00 4 139.80 0 139.807.70/5,82
3.1/ZMJANŮ Veronika 2005 3 Olomouc156.20 10 158.60 2 160.6028.50/21,61
4.2/ZMRETKOVÁ Anna 2005 Olomouc167.00 10 173.60 4 177.0044.90/34,00

kategorie PW  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekna
vítěze
s / %
body
OM
1.1/PZMRETEK Václav 2007 Olomouc138.50 10 142.02 6 148.02 0
2.2/PZMRETEK Toman 2007 Olomouc150.40 8 154.30 8 158.4010.38/7,00
3.3/PZMTOMEČEK Adam 2008 SKVeselí154.70 8 149.80 10 159.8011.78/8,00
4.4/PZMNOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc189.90 6 160.50 10 170.5022.48/15,20
5.1/PZZVRBOVÁ Marie 2007 Olomouc172.20 4 175.70 4 176.2028.18/19,00
6.5/PZMRETEK Toman 2007 Olomouc199.60 4 175.60 2 177.6029.58/20,00
7.6/PZMRETEK Václav 2007 Olomouc190.60 14 172.80 6 178.8030.78/20,80
8.2/PZZPAVELKOVÁ Eva 2008 VS Desná185.30 8 207.40 12 193.3045.28/30,60
9.3/PZZMALÁ Magdaléna 2007 Olomouc210.40 6 202.50 4 206.5058.48/39,50
10.4/PZZSTLOUKALOVÁ Aneta 2007 Olomouc209.70 8 197.60 10 207.6059.58/40,30
11.7/PZMBALARIN Evžen 2008 KK Opava238.80 108 215.70 10 225.7077.68/52,50
12.8/PZMŠTYBNAR Matěj 2009 Olomouc218.50 64 219.70 18 237.7089.68/60,60
13.9/PZMNOVÁK Tobiáš 2008 Olomouc231.40 62 236.80 6 242.8094.78/64,00
14.5/PZZMAROUSKOVÁ Tereza 2009 Olomouc236.00 20 245.80 62 256.00107.98/72,90
15.6/PZZBERGMANNOVÁ Sandra 2008 KK Brno196.30 316 181.10 120 301.10153.08/103,40
16.10/PZMFIŠNAR Jakub 2007 Zábřeh232.40 108 257.20 60 317.20169.18/114,30
17.7/PZZKOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 Olomouc317.90 216 294.20 62 356.20208.18/140,60
18.11/PZMBAAR Dominik 2007 KK Opava210.50 156 206.60 154 360.60212.58/143,60
19.12/PZMGEBAUER Filip 2007 KK Opava172.90 416 190.70 170 360.70212.68/143,70
20.8/PZZKRUŽELOVÁ Tereza 2007 KK Opava300.70 62 296.30 162 362.70214.68/145,00
21.9/PZZJURAJDOVÁ Simona 2007 VS Desná157.60 604 252.10 310 562.10414.08/279,70
22.13/PZMŠEDA Jaroslav 2008 KK Opava197.20 460 1.00 999 657.20509.18/344,00
23.10/PZZJURAJDOVÁ Veronika 2007 VS Desná169.90 508 1.00 999 677.90529.88/358,00
24.14/PZMZADRICK Arden 2008 KK Opava152.70 554 176.60 754 706.70558.68/377,40
25.15/PZMKUBITA Tomáš 2008 KK Opava123.30 756 122.70 606 728.70580.68/392,30
26.16/PZMKOVÁŘ Michal 2009 KK Opava161.50 608 156.40 806 769.50621.48/419,90
27.17/PZMŠEČVČÍK Václav 2008 KK Opava130.30 660 127.60 758 790.30642.28/433,90
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3