Slalom ve Vysokém Mýtě

10.06.2018  
ředitel: Luděk Roleček   vrchní rozhodčí: Ladislav Jílek
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily107.50 4 110.50 2 111.50 57
2. KREJZA Filip 1989 Vys.Mýto115.70 0 110.40 2 112.400.90/0,853
3.1/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.117.40 2 112.80 0 112.801.30/1,249
4.1/VMVOREL Zdeněk 1974 2 Pardub.114.90 0 120.20 0 114.903.40/3,045
5.1/ZMČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha116.40 2 115.60 0 115.604.10/3,741
6.1/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.116.70 4 112.30 4 116.304.80/4,337
7.1/DSVENIGER Jan 2000 3+ Vys.Mýto117.70 2 118.30 0 118.306.80/6,133
8.2/ZMBOHATÝ Oto 2007 3+ Třebech.118.60 0 118.60 2 118.607.10/6,432
9.2/U23KLIŠČ Zdeněk 1999 2 Třebech.122.90 4 119.30 0 119.307.80/7,031
10.2/DMHYNEK Pavel 2003 3+ Semily122.90 50 120.30 0 120.308.80/7,930
11.1/ZSJIŘÍK Matěj 2005 3 Pardub.122.30 2 120.70 0 120.709.20/8,329
12.2/ZSVIRAGH Tomáš 2004 3+ Týniště120.80 2 120.80 0 120.809.30/8,328
13.3/ZSVODRÁŽKA Matěj 2004 3+ Semily119.60 2 119.50 2 121.5010.00/9,027
14.2/VKŘIŠŤAN Martin 1964 3 Týniště121.90 0 120.40 2 121.9010.40/9,326
14. ŠILAR Jakub 1987 Vys.Mýto123.10 0 121.90 0 121.9010.40/9,325
16.3/VPAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.122.90 0 123.10 0 122.9011.40/10,224
17.4/VVENIGER Jiří 1973 Vys.Mýto125.70 0 123.20 0 123.2011.70/10,523
18.4/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ USK Pha123.30 0 122.80 2 123.3011.80/10,622
19.5/ZSNĚMEC Radek 2004 3 Pardub.124.80 0 124.00 0 124.0012.50/11,221
20.3/ZMINDRUCH Matěj 2006 3+ KVS HK125.40 0 125.30 0 125.3013.80/12,420
21.4/ZMBABOUČEK Antonín 2007 3 USK Pha128.90 0 125.90 0 125.9014.40/12,919
22.3/DMŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily127.00 0 128.70 0 127.0015.50/13,918
23.6/ZSPAPULA Jan 2005 3+ Litovel130.40 0 127.10 0 127.1015.60/14,017
24.3/U23ŘÍHA Jan 1996 3+ Třebech.129.30 2 127.70 0 127.7016.20/14,516
25.4/DMSKALICKÝ Aleš 2002 3 Pardub.125.80 6 128.10 2 130.1018.60/16,715
26.7/ZSZRZAVÝ Jakub 2005 Vys.Mýto135.80 0 138.10 2 135.8024.30/21,814
27.5/ZMSLAVÍK Daniel 2006 Semily139.60 2 136.60 0 136.6025.10/22,513
28.5/DMTUN Marek 2003 3 Semily137.00 0 133.60 4 137.0025.50/22,912
28.1/VSJAROLÍMEK Otta 1961 3 Turnov139.40 0 137.00 0 137.0025.50/22,911
30.6/ZMNOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily137.50 0 135.10 2 137.1025.60/23,010
31.8/ZSKVÍČALA Matyáš 2005 3 Turnov135.80 2 135.20 2 137.2025.70/23,09
32.7/ZMBEK Matyáš 2006 Týniště141.50 4 140.30 0 140.3028.80/25,88
33.5/VKVÍČALA Čestmír 1970 3 Turnov139.50 2 139.60 2 141.5030.00/26,97
34.6/DMMÁRA Michal 2003 3 VS Tábor142.50 4 142.60 0 142.6031.10/27,96
35.9/ZSJAHNA Ondřej 2005 Třebech.144.20 0 147.10 4 144.2032.70/29,35
36.10/ZSTICHÝ Tomáš 2004 Semily149.50 0 145.90 6 149.5038.00/34,14
37.8/ZMPLEŠTIL Šimon 2007 Semily153.20 4 152.60 0 152.6041.10/36,93
38.9/ZMVRANÝ Matěj 2006 USK Pha159.70 2 154.20 2 156.2044.70/40,12
39.4/U23JAROLÍMEK Josef 1995 Turnov166.70 2 159.60 2 161.6050.10/44,91
40.10/ZMKONVALINKA Ondřej 2007 Pardub.173.00 8 158.10 6 164.1052.60/47,20
41.11/ZMHUBAČÍK Josef 2006 Semily162.50 4 163.20 4 166.5055.00/49,30
42.12/ZMVRBATA Štěpán 2006 Pardub.176.00 6 160.60 6 166.6055.10/49,40
43.13/ZMVOSMEK Jáchym 2007 Vys.Mýto166.70 2 165.90 6 168.7057.20/51,30
44.14/ZMSYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto170.70 6 166.80 4 170.8059.30/53,20
45.15/ZMZUNA Viilém 2007 Semily171.60 4 167.60 4 171.6060.10/53,90
46.16/ZMKVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto192.50 2 181.30 6 187.3075.80/68,00
47.17/ZMVINTRLÍK Daniel 2006 Turnov214.60 10 202.20 6 208.2096.70/86,70
48.11/ZSMUK Jan 2005 Turnov193.40 16 203.60 14 209.4097.90/87,80
49.18/ZMLHOTÁK Jakub 2007 Turnov239.10 2 215.30 0 215.30103.80/93,10
50.19/ZMMUK Matěj 2007 Turnov227.60 6 226.40 16 233.60122.10/109,50
  POLÍVKA Karel 1945 3+ Sláv.HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JAROLÍMEK Otta 1991 3 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BERKA Štěpán 2002 Litovel4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUTÝ Tomáš 1979 Litovel4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl

Historie procházení