MČR žáků ve sjezdu v Třebechovicích + ČPJ + 2.ČPž + veřejný závod

17.06.2018  
ředitel: Luděk Roleček   vrchní rozhodčí: Lenka Kutá
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMSMILEK Jiří
ŠVÉDA Daniel
2003
2002
3 Val.Mez.
Val.Mez.
14:46,87 29
2.1/DSHENDRYCH Tomáš
NACHTIGAL Richard
2000
2000
1 Val.Mez.
Val.Mez.
14:57,6210.75/1,221
3.2/DSKOBLÍŽEK Daniel
ŠVAGR Rostislav
2000
2000
2 Trutnov
Týniště
15:09,6822.81/2,617
4.1/ZSRAŠNER Karel
VANĚK Matěj
2004
2004
Postřelm
VS Tábor
16:05,6978.82/8,913
5.2/DMHRADEC Matěj
RUDORFER Martin
2003
2003
3 Olomouc
Olomouc
16:07,1380.26/9,012
6.2/ZSBEIER Alva
BEIER Matouš
2005
2004
3 Trutnov
Trutnov
16:11,8785.00/9,611
7.3/ZSVEJNAR Samuel
FURIŠ Eduard
2005
2004
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
16:17,8991.02/10,310
8.3/DMKRATOCHVÍL Martin
JANŮ Filip
2003
2002
3 Olomouc
Olomouc
16:20,7093.83/10,69
9.4/ZSSALAJ František
PAPULA Jan
2004
2005
3 Litovel
Litovel
16:45,79118.92/13,48
10.5/ZSNĚMEC Radek
VESELÝ Ondřej
2004
2004
3 Pardub.
Pardub.
16:50,04123.17/13,97
11.4/DMVODÁK Norbert
ŠMAKAL Petr
2004
2003
Litovel
Litovel
17:08,04141.17/15,96
12.5/DMSKALICKÝ Aleš
FENCL Jáchym
2002
2003
3 Pardub.
Pardub.
17:16,77149.90/16,95
13.6/ZSMRÁKA Jan
GABRLÍK Jakub
2004
2004
3 Olomouc
Olomouc
17:26,45159.58/18,04
14.7/ZSŠŤASTNÝ Matěj
JIŘÍK Matěj
2005
2005
Pardub.
Pardub.
17:57,16190.29/21,53
15.1/ZMSVOBODA Ondřej
MALÝ Vojtěch
2006
2006
Olomouc
Olomouc
19:06,01259.14/29,22
16.8/ZSŠTYBNAR Vojtěch
ŠOTEK Adam
2005
2005
Olomouc
Olomouc
19:20,18273.31/30,81
17.2/ZMSTRATIL Filip
WEISER Kryštof
2006
2007
Litovel
Litovel
19:41,99295.12/33,30
18.9/ZSVIRAGH Tomáš
ŠVAGR Robin
2004
2004
Týniště
Týniště
20:09,84322.97/36,40
19.3/ZMČÍŽ Jan
MIKEL Jakub
2007
2007
Val.Mez.
Val.Mez.
20:10,13323.26/36,40
20.4/ZMKASPER Jakub
PALOUDA Mikoláš
2007
2007
Č.Kruml.
Č.Kruml.
21:10,87384.00/43,30
21.5/ZMBEK Matyáš
BERÁNEK Tomáš
2006
2006
Týniště
Týniště
21:26,79399.92/45,10
  WALTER David
ŘEZNÍK Vít
2001
2001
Šumperk
Šumperk
DNS 0
Oddíl