Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať

07.04.2019   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSKREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.65.46 2 62.41 2 64.41 239
2.1/U23ŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha67.67 54 67.82 0 67.823.41/5,3231
3.2/U23POHANKA Vít 2000 1 Klatovy67.02 2 65.32 52 69.024.61/7,2223
4. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky69.27 0 4.00 999 69.274.86/7,5215
5.2/DSFRENCL Josef 2002 2 USK Pha72.12 2 68.67 2 70.676.26/9,7211
6.3/DSVEVERKA Lukáš 2002 2+ Benátky69.39 2 67.51 8 71.396.98/10,8207
7.1/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB74.71 0 72.63 0 72.638.22/12,8203
8.2/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB73.01 0 4.00 999 73.018.60/13,4199
9.1/DMSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB73.02 0 71.88 2 73.028.61/13,4195
10.2/DMVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.73.75 0 74.06 0 73.759.34/14,5191
11.3/U23CUBR Filip 2000 2+ ČSAD Plz69.85 4 4.00 999 73.859.44/14,7187
12.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy76.16 0 74.38 0 74.389.97/15,5183
13.3/DMPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB72.67 6 73.97 2 75.9711.56/17,9179
14.3/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec74.15 50 76.46 0 76.4612.05/18,7175
15.4/DMHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak75.03 2 76.91 4 77.0312.62/19,6171
16.1/ZSCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.78.76 0 75.60 2 77.6013.19/20,5167
17.5/DMHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy76.07 2 75.64 2 77.6413.23/20,5163
18.4/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB76.13 2 78.43 0 78.1313.72/21,3159
19.2/ZSJINEK Hugo 2005 2 USK Pha77.99 2 76.28 2 78.2813.87/21,5155
20.4/DSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky78.66 0 77.86 8 78.6614.25/22,1151
21.4/U23VYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy78.85 0 4.00 999 78.8514.44/22,4147
22.2/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz79.33 0 77.66 2 79.3314.92/23,2143
23.5/U23STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky71.12 52 77.35 2 79.3514.94/23,2139
24.6/DMSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice77.41 2 77.66 2 79.4115.00/23,3135
25.7/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov81.49 0 77.99 2 79.9915.58/24,2131
25.8/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor76.41 6 77.99 2 79.9915.58/24,2127
27.5/VMŠRÁMEK Michal 1982 Dukla B.80.05 0 4.00 999 80.0515.64/24,3123
28.3/VMILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec81.93 2 80.29 0 80.2915.88/24,7119
29.5/DSSAAL Štěpán 2001 2 Jablonec86.79 2 79.05 2 81.0516.64/25,8115
30.9/DMPECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha81.25 2 79.10 2 81.1016.69/25,9111
31.6/VMKODADA Miroslav 1982 3+ Kotva B.81.17 0 4.00 999 81.1716.76/26,0107
32.10/DMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky77.71 4 79.18 2 81.1816.77/26,0103
33.11/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.83.59 0 81.57 0 81.5717.16/26,699
34.1/ZMKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor95.52 2 82.05 0 82.0517.64/27,495
35.12/DMDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha82.18 2 76.22 6 82.2217.81/27,791
36.13/DMPUTZER Hynek 2003 2 SKVS ČB89.27 2 82.43 0 82.4318.02/28,087
37.3/ZSKOMÁREK Jakub 2005 3+ SKVS ČB79.84 4 82.58 0 82.5818.17/28,283
38.6/DSREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB76.72 6 4.00 999 82.7218.31/28,479
39.14/DMMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.81.96 2 81.21 6 83.9619.55/30,475
40.4/ZSNOVOTNÝ David 2005 3+ SKVS ČB84.27 0 82.23 2 84.2319.82/30,871
41.15/DMČEPIČKA Ladislav 2003 2 ČSAD Plz83.26 2 80.65 50 85.2620.85/32,467
42.5/ZSBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy84.78 4 83.37 2 85.3720.96/32,563
43.6/ZSČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha83.45 2 96.78 2 85.4521.04/32,759
44.7/ZSSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec83.08 8 81.64 4 85.6421.23/33,055
45.7/DSTESAŘ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB77.90 8 4.00 999 85.9021.49/33,451
46.8/ZSZACH Radovan 2005 2 KK Brand85.98 0 84.09 4 85.9821.57/33,547
47.16/DMSTRASSER Marek 2004 3+ L.Žatec89.46 8 84.85 2 86.8522.44/34,843
48.9/ZSBÍZEK Marek 2005 2 Dukla B.75.73 54 81.04 6 87.0422.63/35,142
49.10/ZSVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor87.36 0 90.10 0 87.3622.95/35,641
50.11/ZSKÁRNÍK Tadeáš 2006 3+ USK Pha95.19 6 87.55 0 87.5523.14/35,940
51.17/DMKÖRNER Adam 2004 3+ KK Brand85.91 2 97.31 0 87.9123.50/36,539
52.4/VPUTZER Pavel 1967 3 Kaplice88.92 4 86.43 2 88.4324.02/37,338
53.18/DMKOVAŘÍK Vít 2003 3+ KK Brand88.79 2 86.54 2 88.5424.13/37,537
54.2/ZMPANZER Martin 2007 3+ Loko Plz85.14 4 85.02 6 89.1424.73/38,436
54.12/ZSPOLLERT Antonín 2006 3+ USK Pha85.14 4 107.36 4 89.1424.73/38,435
56.13/ZSNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor93.99 56 84.09 6 90.0925.68/39,934
57.7/VMKOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec90.51 0 89.20 2 90.5126.10/40,533
58.19/DMŠTIBRÁNYI David 2004 3+ KK Brand90.73 0 4.00 999 90.7326.32/40,932
59.14/ZSSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice87.27 4 88.78 52 91.2726.86/41,731
60.15/ZSPISCHEK Jan Gabin 2006 SKVS ČB87.56 4 92.57 6 91.5627.15/42,230
61.20/DMKOŘÍNEK Vojtěch 2004 3 Jablonec90.67 2 113.21 2 92.6728.26/43,929
62.16/ZSNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor96.37 0 90.74 2 92.7428.33/44,028
63.21/DMTARABA Matyáš 2004 3+ KK Brand88.77 4 86.74 8 92.7728.36/44,027
64.3/ZMHAUCK Marek 2007 3+ KVS HK95.10 0 93.38 0 93.3828.97/45,026
65.4/ZMPLAS Tobiáš 2008 USK Pha93.59 0 112.15 4 93.5929.18/45,325
66.8/DSČAPEK Vojtěch 2002 3+ VS Tábor91.37 4 138.30 6 95.3730.96/48,124
67.17/ZSRENDÓ Enrique 2005 3+ WWC94.51 4 92.46 4 96.4632.05/49,823
68.18/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha98.90 6 98.07 0 98.0733.66/52,322
69.19/ZSHADRABA Martin 2005 3+ WWC98.38 0 97.22 2 98.3833.97/52,721
70.20/ZSMILYAN Daniel 2006 3+ L.Žatec94.72 4 94.85 4 98.7234.31/53,320
71.5/ZMHANZEL Jáchym 2008 Loko Plz101.01 0 95.68 4 99.6835.27/54,819
72.22/DMLŽIČAŘ David 2004 3+ WWC97.21 4 100.09 0 100.0935.68/55,418
73.6/ZMŠKOP Jan 2007 3 Ot.Strak99.60 6 96.90 4 100.9036.49/56,717
74.23/DMJEŘÁBEK Tomáš 2004 3 KK Brand98.23 4 113.98 60 102.2337.82/58,716
75.21/ZSBURGER Jáchym 2006 3+ USK Pha103.82 58 100.41 4 104.4140.00/62,115
76.22/ZSŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak101.34 4 96.73 8 104.7340.32/62,614
77.23/ZSZVOLSKÝ Kristián 2006 3+ USK Pha95.81 10 108.17 106 105.8141.40/64,313
78.7/ZMGILEV KIRILL 2007 9 RUS Saint-Petersburb108.61 4 120.65 6 112.6148.20/74,80
79.8/ZMPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha109.02 4 112.40 6 113.0248.61/75,512
80.24/ZSDRUSKA Vojta 2006 3 SKVS ČB114.30 0 116.86 2 114.3049.89/77,511
81.25/ZSKOLÁŘ Jakub 2006 3 SKVS ČB111.20 6 115.25 4 117.2052.79/82,010
82.9/ZMSYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec115.24 2 118.41 10 117.2452.83/82,09
83.10/ZMSHUVALOV EGOR 2007 9 RUS Saint-Petersburb120.60 4 167.17 8 124.6060.19/93,40
84.11/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice118.16 8 91.60 104 126.1661.75/95,98
85.9/DSPROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.74.16 54 4.00 999 128.1663.75/99,07
86.24/DMTURNER Karel 2004 2 Sušice78.69 54 76.31 54 130.3165.90/102,36
87.12/ZMŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice88.42 52 82.84 50 132.8468.43/106,25
88.13/ZMRUDYCHA MAKSIM 2007 9 RUS Saint-Petersburb136.03 56 127.14 6 133.1468.73/106,70
89.26/ZSBOMBIC Erik 2005 3 SKVS ČB146.71 56 142.91 2 144.9180.50/125,04
90.27/ZSŠÍMA Lukáš 2006 Ot.Strak114.05 60 137.91 10 147.9183.50/129,63
91.14/ZMPETŘÍK Marek 2008 USK Pha100.03 54 105.47 102 154.0389.62/139,12
92.28/ZSHOTOVÝ Václav 2006 3 SKVS ČB165.26 0 176.47 8 165.26100.85/156,61
93.29/ZSVRANÝ Matěj 2006 3 WWC164.35 2 165.69 2 166.35101.94/158,30
94.25/DMNOVÁK Matěj 2004 3+ VS Tábor112.23 56 144.21 54 168.23103.82/161,20
95.15/ZMDOČKAL Radek 2008 Dukla B.113.67 56 4.00 999 169.67105.26/163,40
96.16/ZMPLOCEK Matyáš Jan 2008 SKVS ČB240.32 4 222.52 50 244.32179.91/279,30
  HANČ Pavel 2008 Dukla B.1.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZIFČÁK Štefan 1977 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALODZHANTS ARTEM 2005 9 RUS Saint-Petersburb4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LAZAREV ARTEM 2003 9 RUS Saint-Petersburb4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BARYCHIN MICHAIL 2002 9 RUS Saint-Petersburb4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3 WWC4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUTEK Michal 2006 3 WWC4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 WWC4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTERCL Dominik 2005 3+ Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAREK Kryštof 2006 2 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOHATÝ Karel 2001 2 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 2 WWC4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZEMAN Vojtěch 2000 2+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BÁRTA Jan 2000 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl