Jarní slalom v Českém Vrbném - horní trať

07.04.2019   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - dolní trať
ředitel: Jakub Bican   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMPINKAVA Matyáš 2009 USK Pha93.57 4 114.40 4 97.57 0
2.2/PZMLANGER Filip 2009 USK Pha123.52 4 96.91 6 102.915.34/5,50
3.3/PZMHONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak104.35 2 134.78 0 106.358.78/9,00
4.4/PZMHORÁK David 2009 USK Pha105.72 6 158.85 52 111.7214.15/14,50
  ŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSKREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.65.46 2 62.41 2 64.41 239
2.1/U23ŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha67.67 54 67.82 0 67.823.41/5,3231
3.2/U23POHANKA Vít 2000 1 Klatovy67.02 2 65.32 52 69.024.61/7,2223
4. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky69.27 0 4.00 999 69.274.86/7,5215
5.2/DSFRENCL Josef 2002 2 USK Pha72.12 2 68.67 2 70.676.26/9,7211
6.3/DSVEVERKA Lukáš 2002 2+ Benátky69.39 2 67.51 8 71.396.98/10,8207
7.1/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB74.71 0 72.63 0 72.638.22/12,8203
8.2/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB73.01 0 4.00 999 73.018.60/13,4199
9.1/DMSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB73.02 0 71.88 2 73.028.61/13,4195
10.2/DMVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.73.75 0 74.06 0 73.759.34/14,5191
11.3/U23CUBR Filip 2000 2+ ČSAD Plz69.85 4 4.00 999 73.859.44/14,7187
12.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy76.16 0 74.38 0 74.389.97/15,5183
13.3/DMPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB72.67 6 73.97 2 75.9711.56/17,9179
14.3/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec74.15 50 76.46 0 76.4612.05/18,7175
15.4/DMHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak75.03 2 76.91 4 77.0312.62/19,6171
16.1/ZSCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.78.76 0 75.60 2 77.6013.19/20,5167
17.5/DMHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy76.07 2 75.64 2 77.6413.23/20,5163
18.4/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB76.13 2 78.43 0 78.1313.72/21,3159
19.2/ZSJINEK Hugo 2005 2 USK Pha77.99 2 76.28 2 78.2813.87/21,5155
20.4/DSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky78.66 0 77.86 8 78.6614.25/22,1151
21.4/U23VYBULKA Jakub 1998 2 Kralupy78.85 0 4.00 999 78.8514.44/22,4147
22.2/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz79.33 0 77.66 2 79.3314.92/23,2143
23.5/U23STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky71.12 52 77.35 2 79.3514.94/23,2139
24.6/DMSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice77.41 2 77.66 2 79.4115.00/23,3135
25.7/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov81.49 0 77.99 2 79.9915.58/24,2131
25.8/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor76.41 6 77.99 2 79.9915.58/24,2127
27.5/VMŠRÁMEK Michal 1982 Dukla B.80.05 0 4.00 999 80.0515.64/24,3123
28.3/VMILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec81.93 2 80.29 0 80.2915.88/24,7119
29.5/DSSAAL Štěpán 2001 2 Jablonec86.79 2 79.05 2 81.0516.64/25,8115
30.9/DMPECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha81.25 2 79.10 2 81.1016.69/25,9111
31.6/VMKODADA Miroslav 1982 3+ Kotva B.81.17 0 4.00 999 81.1716.76/26,0107
32.10/DMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky77.71 4 79.18 2 81.1816.77/26,0103
33.11/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.83.59 0 81.57 0 81.5717.16/26,699
34.1/ZMKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor95.52 2 82.05 0 82.0517.64/27,495
35.12/DMDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha82.18 2 76.22 6 82.2217.81/27,791
36.13/DMPUTZER Hynek 2003 2 SKVS ČB89.27 2 82.43 0 82.4318.02/28,087
37.3/ZSKOMÁREK Jakub 2005 3+ SKVS ČB79.84 4 82.58 0 82.5818.17/28,283
38.6/DSREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB76.72 6 4.00 999 82.7218.31/28,479
39.14/DMMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.81.96 2 81.21 6 83.9619.55/30,475
40.4/ZSNOVOTNÝ David 2005 3+ SKVS ČB84.27 0 82.23 2 84.2319.82/30,871
41.15/DMČEPIČKA Ladislav 2003 2 ČSAD Plz83.26 2 80.65 50 85.2620.85/32,467
42.5/ZSBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy84.78 4 83.37 2 85.3720.96/32,563
43.6/ZSČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha83.45 2 96.78 2 85.4521.04/32,759
44.7/ZSSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec83.08 8 81.64 4 85.6421.23/33,055
45.7/DSTESAŘ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB77.90 8 4.00 999 85.9021.49/33,451
46.8/ZSZACH Radovan 2005 2 KK Brand85.98 0 84.09 4 85.9821.57/33,547
47.16/DMSTRASSER Marek 2004 3+ L.Žatec89.46 8 84.85 2 86.8522.44/34,843
48.9/ZSBÍZEK Marek 2005 2 Dukla B.75.73 54 81.04 6 87.0422.63/35,142
49.10/ZSVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor87.36 0 90.10 0 87.3622.95/35,641
50.11/ZSKÁRNÍK Tadeáš 2006 3+ USK Pha95.19 6 87.55 0 87.5523.14/35,940
51.17/DMKÖRNER Adam 2004 3+ KK Brand85.91 2 97.31 0 87.9123.50/36,539
52.4/VPUTZER Pavel 1967 3 Kaplice88.92 4 86.43 2 88.4324.02/37,338
53.18/DMKOVAŘÍK Vít 2003 3+ KK Brand88.79 2 86.54 2 88.5424.13/37,537
54.2/ZMPANZER Martin 2007 3+ Loko Plz85.14 4 85.02 6 89.1424.73/38,436
54.12/ZSPOLLERT Antonín 2006 3+ USK Pha85.14 4 107.36 4 89.1424.73/38,435
56.13/ZSNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor93.99 56 84.09 6 90.0925.68/39,934
57.7/VMKOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec90.51 0 89.20 2 90.5126.10/40,533
58.19/DMŠTIBRÁNYI David 2004 3+ KK Brand90.73 0 4.00 999 90.7326.32/40,932
59.14/ZSSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice87.27 4 88.78 52 91.2726.86/41,731
60.15/ZSPISCHEK Jan Gabin 2006 SKVS ČB87.56 4 92.57 6 91.5627.15/42,230
61.20/DMKOŘÍNEK Vojtěch 2004 3 Jablonec90.67 2 113.21 2 92.6728.26/43,929
62.16/ZSNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor96.37 0 90.74 2 92.7428.33/44,028
63.21/DMTARABA Matyáš 2004 3+ KK Brand88.77 4 86.74 8 92.7728.36/44,027
64.3/ZMHAUCK Marek 2007 3+ KVS HK95.10 0 93.38 0 93.3828.97/45,026
65.4/ZMPLAS Tobiáš 2008 USK Pha93.59 0 112.15 4 93.5929.18/45,325
66.8/DSČAPEK Vojtěch 2002 3+ VS Tábor91.37 4 138.30 6 95.3730.96/48,124
67.17/ZSRENDÓ Enrique 2005 3+ WWC94.51 4 92.46 4 96.4632.05/49,823
68.18/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha98.90 6 98.07 0 98.0733.66/52,322
69.19/ZSHADRABA Martin 2005 3+ WWC98.38 0 97.22 2 98.3833.97/52,721
70.20/ZSMILYAN Daniel 2006 3+ L.Žatec94.72 4 94.85 4 98.7234.31/53,320
71.5/ZMHANZEL Jáchym 2008 Loko Plz101.01 0 95.68 4 99.6835.27/54,819
72.22/DMLŽIČAŘ David 2004 3+ WWC97.21 4 100.09 0 100.0935.68/55,418
73.6/ZMŠKOP Jan 2007 3 Ot.Strak99.60 6 96.90 4 100.9036.49/56,717
74.23/DMJEŘÁBEK Tomáš 2004 3 KK Brand98.23 4 113.98 60 102.2337.82/58,716
75.21/ZSBURGER Jáchym 2006 3+ USK Pha103.82 58 100.41 4 104.4140.00/62,115
76.22/ZSŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak101.34 4 96.73 8 104.7340.32/62,614
77.23/ZSZVOLSKÝ Kristián 2006 3+ USK Pha95.81 10 108.17 106 105.8141.40/64,313
78.7/ZMGILEV KIRILL 2007 9 RUS Saint-Petersburb108.61 4 120.65 6 112.6148.20/74,80
79.8/ZMPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha109.02 4 112.40 6 113.0248.61/75,512
80.24/ZSDRUSKA Vojta 2006 3 SKVS ČB114.30 0 116.86 2 114.3049.89/77,511
81.25/ZSKOLÁŘ Jakub 2006 3 SKVS ČB111.20 6 115.25 4 117.2052.79/82,010
82.9/ZMSYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec115.24 2 118.41 10 117.2452.83/82,09
83.10/ZMSHUVALOV EGOR 2007 9 RUS Saint-Petersburb120.60 4 167.17 8 124.6060.19/93,40
84.11/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice118.16 8 91.60 104 126.1661.75/95,98
85.9/DSPROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.74.16 54 4.00 999 128.1663.75/99,07
86.24/DMTURNER Karel 2004 2 Sušice78.69 54 76.31 54 130.3165.90/102,36
87.12/ZMŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice88.42 52 82.84 50 132.8468.43/106,25
88.13/ZMRUDYCHA MAKSIM 2007 9 RUS Saint-Petersburb136.03 56 127.14 6 133.1468.73/106,70
89.26/ZSBOMBIC Erik 2005 3 SKVS ČB146.71 56 142.91 2 144.9180.50/125,04
90.27/ZSŠÍMA Lukáš 2006 Ot.Strak114.05 60 137.91 10 147.9183.50/129,63
91.14/ZMPETŘÍK Marek 2008 USK Pha100.03 54 105.47 102 154.0389.62/139,12
92.28/ZSHOTOVÝ Václav 2006 3 SKVS ČB165.26 0 176.47 8 165.26100.85/156,61
93.29/ZSVRANÝ Matěj 2006 3 WWC164.35 2 165.69 2 166.35101.94/158,30
94.25/DMNOVÁK Matěj 2004 3+ VS Tábor112.23 56 144.21 54 168.23103.82/161,20
95.15/ZMDOČKAL Radek 2008 Dukla B.113.67 56 4.00 999 169.67105.26/163,40
96.16/ZMPLOCEK Matyáš Jan 2008 SKVS ČB240.32 4 222.52 50 244.32179.91/279,30
  HANČ Pavel 2008 Dukla B.1.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZIFČÁK Štefan 1977 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALODZHANTS ARTEM 2005 9 RUS Saint-Petersburb4.00 999 4.00 999 999.00 0
  LAZAREV ARTEM 2003 9 RUS Saint-Petersburb4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BARYCHIN MICHAIL 2002 9 RUS Saint-Petersburb4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3 WWC4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUTEK Michal 2006 3 WWC4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 WWC4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTERCL Dominik 2005 3+ Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAREK Kryštof 2006 2 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BOHATÝ Karel 2001 2 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁK David 1976 2 WWC4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZEMAN Vojtěch 2000 2+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BÁRTA Jan 2000 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMMORENOVÁ Adriana 2004 2+ USK Pha80.65 2 80.50 2 82.50 22
2.1/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2 SKVS ČB4.00 999 87.96 0 87.965.46/6,618
3. KAŠPAROVÁ Anna 1985 Sláv.HK100.61 4 89.73 0 89.737.23/8,814
4.2/DMFREISLEBENOVÁ Patricia 2003 2+ USK Pha80.35 54 84.53 8 92.5310.03/12,210
5.2/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha93.81 0 110.05 2 93.8111.31/13,76
6.3/DMSOUČKOVÁ Lucie 2004 3+ KVS HK98.12 4 4.00 999 102.1219.62/23,82
7.1/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor105.60 4 106.47 2 108.4725.97/31,51
8.3/ZSKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3 WWC109.31 4 104.81 8 112.8130.31/36,70
  LOGACHEVA TAISIA 2005 9 RUS Saint-Petersburb4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SHERBINA ALISA 2004 9 RUS Saint-Petersburb4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TESAŘOVÁ Hana 2004 3 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ABATUROVA MILENA 2004 9 RUS Saint-Petersburb4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOJDOVÁ Markéta 2007 3+ Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PLESHKOVA DARIA 2004 9 RUS Saint-Petersburb4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FEDCHENKO KARINA 2004 9 RUS Saint-Petersburb4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PUCHNINA VERONICA 1999 9 RUS Saint-Petersburb4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JANČOVÁ Monika 1992 1 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAVLÍČKOVÁ Kateřina 1985 MT USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMŠEDIVÝ Vít
PRÜHER Vojtěch
2004
2006
2 SKVS ČB
SKVS ČB
97.91 2 97.75 0 97.75 0
2.2/DMPECHAČ Jonáš
POLLERT Jáchym
2004
2004
2 USK Pha
USK Pha
100.68 8 112.65 6 108.6810.93/11,20
  HARTL Jakub
KUNEŠ Daniel
2004
2003
2 Horš.Týn
Horš.Týn
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WENDL Denis
POHANKA Vít
2000
2000
1 Horš.Týn
Klatovy
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/U23KAMINSKÝ Jan 1999 1 USK Pha69.38 2 68.25 0 68.25 75
2. FOUKAL Pavel 1987 2+ Dukla B.70.34 0 72.29 2 70.342.09/3,167
3.2/U23WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn75.30 2 72.64 0 72.644.39/6,463
4.1/DSGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha74.11 0 73.42 4 74.115.86/8,659
5.1/VMPISCHEK Jan 1977 2 Pardub.74.36 0 75.66 0 74.366.11/9,055
6.1/ZSPOLLERT Jan 2005 2 USK Pha82.02 4 77.56 0 77.569.31/13,651
7.3/U23MRŮZEK Vojta 1998 Dukla B.76.58 2 4.00 999 78.5810.33/15,147
8.1/DMŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB75.54 8 76.61 2 78.6110.36/15,243
9.2/DMČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB77.37 2 77.72 2 79.3711.12/16,339
10. CHOUTKA Jan 1995 3+ KVS HK77.77 2 77.24 58 79.7711.52/16,935
11.2/DSSTANOVSKÝ Vojtěch 2002 2 SKVS ČB79.95 2 4.00 999 81.9513.70/20,131
12.3/DMBEIER Matouš 2004 2 Trutnov80.12 2 82.52 4 82.1213.87/20,327
13.2/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB83.54 2 82.30 0 82.3014.05/20,623
14.4/DMŘÍHA Matyáš 2003 2 USK Pha88.95 0 77.02 6 83.0214.77/21,619
15.2/ZSDRÁBEK Matyáš 2005 3+ KVS HK88.62 0 83.25 0 83.2515.00/22,015
16.5/DMJANOUŠEK Viktor 2003 2 USK Pha79.56 4 82.59 8 83.5615.31/22,411
17.3/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK84.36 2 85.88 2 86.3618.11/26,510
18.3/ZSINDRUCH Matěj 2006 3+ KVS HK84.46 2 89.45 2 86.4618.21/26,79
19.6/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor86.64 0 90.56 2 86.6418.39/26,98
20.7/DMPOLLERT Jáchym 2004 3+ USK Pha86.28 52 87.39 4 91.3923.14/33,97
21.8/DMTURNER Karel 2004 3+ Sušice89.24 4 1.00 999 93.2424.99/36,66
22.4/ZSVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor91.76 2 91.91 4 93.7625.51/37,45
23.5/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ WWC100.50 4 95.74 0 95.7427.49/40,34
24.6/ZSPRÜHER Vojtěch 2006 3+ SKVS ČB97.32 4 100.03 2 101.3233.07/48,53
25.7/ZSŠTERCL Dominik 2005 3 Dukla B.1.00 999 101.70 0 101.7033.45/49,02
26.8/ZSSVOBODA Adam 2006 3 USK Pha100.49 2 126.21 2 102.4934.24/50,21
27. VADLEJCH Jan 1989 SKVS ČB117.70 6 137.12 12 123.7055.45/81,20
  CHERKASOV MAKSIM 2006 9 RUS Saint-Petersburb4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FLEROV VLADIMIR 2001 9 RUS Saint-Petersburb4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUNEŠ Daniel 2003 3+ Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WENDL Samuel 2003 2 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MÍL Jakub 2003 2 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POHANKA Vít 2000 2 Klatovy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy76.66 0 75.27 2 76.66 92
2.1/U23DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha75.48 2 74.94 2 76.940.28/0,488
3.1/ZSŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 2+ SKVS ČB79.01 4 76.29 2 78.291.63/2,184
4. POSPÍŠILOVÁ Jitka 1989 2 VS Tábor80.18 0 89.05 2 80.183.52/4,680
5.1/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha81.34 0 85.11 2 81.344.68/6,176
6.1/DMČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha79.42 2 80.44 2 81.424.76/6,272
7.2/DMTESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB81.62 6 81.71 0 81.715.05/6,668
8.3/DMMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy82.00 2 79.86 2 81.865.20/6,864
9. KAŠPAROVÁ Anna 1985 Sláv.HK80.76 2 4.00 999 82.766.10/8,060
10.2/DSHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK83.13 0 85.97 2 83.136.47/8,456
11.3/DSKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky82.73 2 4.00 999 84.738.07/10,552
12.4/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 2+ VS Tábor83.92 2 91.88 4 85.929.26/12,148
13.2/ZSČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha82.43 4 85.46 2 86.439.77/12,744
14.3/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha83.89 4 86.81 6 87.8911.23/14,640
15.4/DMSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK86.08 2 86.33 4 88.0811.42/14,936
16.4/ZSKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 2 WWC102.62 2 89.05 0 89.0512.39/16,232
17.5/ZSPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky88.09 2 4.00 999 90.0913.43/17,528
18.5/DMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy103.70 4 89.00 2 91.0014.34/18,724
19.6/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor92.82 0 98.10 56 92.8216.16/21,120
20.6/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 2 USK Pha95.01 0 93.90 2 95.0118.35/23,916
21.7/DMBOČKOVÁ Bára 2003 2 SKVS ČB93.06 2 102.21 2 95.0618.40/24,012
22.8/DMPOLLERTOVÁ Ema 2003 3+ USK Pha93.07 2 93.90 4 95.0718.41/24,08
23.7/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha93.58 8 96.43 2 98.4321.77/28,47
24.1/ZMŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB97.76 6 101.63 0 101.6324.97/32,66
25.8/ZSTKADLECOVÁ Kateřina 2005 3+ Kralupy97.14 6 98.01 4 102.0125.35/33,15
26.9/DMBURGEROVÁ Ester 2004 3+ WWC135.38 8 98.16 4 102.1625.50/33,34
27.9/ZSJELÍNKOVÁ Sára 2005 3 USK Pha120.75 2 96.80 8 104.8028.14/36,73
28.2/ZMBOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB102.88 10 150.87 4 112.8836.22/47,22
29.3/ZMPETRIKOVÁ Barbora 2008 L.Žatec1.00 999 134.02 12 146.0269.36/90,51
30.5/DSDOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 Benátky109.34 60 4.00 999 169.3492.68/120,90
31.10/DMKRISTL Anouk 2003 3 USK Pha132.22 400 4.00 999 532.22455.56/594,30
  LOGACHEVA TAISIA 2005 9 RUS Saint-Petersburb4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ABATUROVA MILENA 2004 9 RUS Saint-Petersburb4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TESAŘOVÁ Eliška 2007 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SCHERBINA ALISA 2004 9 RUS Saint-Petersburb4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PLESHKOVA DARIA 2004 9 RUS Saint-Petersburb4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FEDCHENKO KARINA 2004 9 RUS Saint-Petersburb4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MULAČOVÁ Marta 1986 3+ RK Troja4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HEKOVÁ Natálie 2006 2 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  GALUŠKOVÁ Bára 2006 2 Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZÁSTĚROVÁ Pavlína 1993 2 Dukla B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VOJTOVÁ Veronika 1990 MT USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMŠEDIVÝ Vít
ŠVEHLOVÁ Kateřina
2004
2005
2 SKVS ČB
SKVS ČB
95.27 6 91.42 4 95.42 12
2.2/DMBOČKOVÁ Bára
ČIHOVSKÝ Šimon
2003
2003
2 SKVS ČB
SKVS ČB
102.72 4 110.95 6 106.7211.30/11,88
3.1/ZSŠVEHLOVÁ Rozárie
PRÜHER Vojtěch
2008
2006
2 SKVS ČB
SKVS ČB
111.11 2 111.01 6 113.1117.69/18,54
  WENDL Samuel
TESAŘOVÁ Hana
2003
2004
1 Horš.Týn
SKVS ČB
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl