50. ročník Slalomu o štít města Tábora

05.05.2019   Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz.
ředitel: Miloš Kotek   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB88.77 4 87.20 2 89.20 225
2.2/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor91.37 2 89.14 2 91.1421.94/2,2221
3.1/ZSJINEK Hugo 2005 2 USK Pha94.80 4 90.68 2 92.683.48/3,9217
4.1/VMPODOBRYAEV Alexey 1978 9 Rusko96.78 2 93.76 0 93.7624.56/5,10
5.3/DMTÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn101.78 4 93.83 0 93.834.63/5,2213
6.1/VMARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha98.96 2 94.03 0 94.0324.83/5,4209
7.4/DMHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak91.71 14 90.40 4 94.3975.20/5,8205
8.1/DSMILYAN David 2001 2 L.Žatec97.18 8 93.56 2 95.5576.36/7,1201
9.2/ZSSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec98.22 0 95.62 0 95.6186.42/7,2197
10.2/VMKYRIÁN Luděk 1978 2 SKVS ČB97.62 4 96.01 0 96.016.81/7,6193
11.3/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně95.14 6 94.04 2 96.0416.84/7,7189
12.3/ZSKOMÁREK Jakub 2005 3+ SKVS ČB97.35 12 96.22 0 96.2177.02/7,9185
13.4/ZSONDRUŠ Mario 2005 3+ USK Pha99.51 0 94.80 2 96.807.60/8,5181
14.2/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz98.96 6 97.18 0 97.1837.98/8,9177
15.5/DMŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice103.66 4 97.73 0 97.7318.53/9,6173
16.6/DMPUTZER Hynek 2003 2 SKVS ČB98.14 0 98.78 0 98.1448.94/10,0169
17.4/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB100.09 0 98.18 0 98.1798.98/10,1165
18.7/DMSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice94.28 4 98.03 4 98.289.08/10,2161
19. JILMA Martin 1989 2 L.Tábor96.46 8 96.34 2 98.3399.14/10,2157
20.5/ZSZACH Radovan 2005 2 KK Brand101.71 2 98.48 0 98.4829.28/10,4153
21.6/ZSNOVOTNÝ David 2005 3+ SKVS ČB101.10 0 98.76 0 98.7629.56/10,7149
22.3/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice97.16 4 96.90 2 98.8969.70/10,9145
23.7/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha100.11 4 97.66 2 99.65510.46/11,7141
24.5/VMPRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor103.39 0 99.95 0 99.94610.75/12,1137
25.8/DMMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.100.43 0 98.24 2 100.24411.04/12,4133
26.9/DMSTRASSER Marek 2004 3+ L.Žatec109.35 0 98.98 2 100.98311.78/13,2129
27.2/DSHANUŠ Jiří 2002 2 Třebech.101.73 2 99.05 2 101.04611.85/13,3125
28.1/VSKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.108.01 4 101.35 0 101.35212.15/13,6121
29.1/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.101.77 2 101.37 0 101.3712.17/13,6117
30.2/U23KRUŤA Kryštof 2000 2 Č.Lípa112.59 10 102.70 0 102.69913.50/15,1113
31.8/ZSČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha104.83 8 98.74 4 102.73713.54/15,2109
32.1/ZMPANZER Martin 2007 3+ Loko Plz115.26 8 102.75 0 102.74813.55/15,2105
33.2/ZMKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor104.96 6 100.87 2 102.86713.67/15,3101
34.10/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.101.10 2 99.74 4 103.10313.90/15,697
35.4/VSAJDL František 1970 2 L.Žatec103.34 0 4.00 999 103.34414.14/15,993
36.3/U23KLIŠČ Zdeněk 1999 3+ Třebech.110.81 4 101.54 2 103.54414.34/16,189
37.9/ZSPOLLERT Antonín 2006 3+ USK Pha101.73 54 101.76 2 103.75614.56/16,385
38.11/DMONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha102.66 2 100.13 4 104.12614.93/16,781
39.10/ZSZVOLSKÝ Kristián 2006 3+ USK Pha107.35 6 104.45 0 104.45215.25/17,177
40.11/ZSSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice108.82 52 104.70 0 104.70215.50/17,476
41.6/VMHRON Robin 1979 3+ Kralupy109.86 2 105.52 0 105.52316.32/18,375
42.12/DMPECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha101.96 12 100.28 6 106.28117.08/19,174
43.3/ZMBOHATÝ Oto 2007 3+ Třebech.113.95 4 103.06 4 107.05817.86/20,073
44.13/DMKOVAŘÍK Vít 2003 3+ KK Brand101.08 6 105.15 4 107.07717.88/20,072
45.12/ZSMÍKA Hynek 2006 3+ Soběslav108.57 8 107.10 0 107.09517.90/20,171
46.13/ZSNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor119.22 10 101.29 6 107.28918.09/20,370
47.5/VKURNOSOV Andrey 1969 9 Rusko116.48 2 107.31 0 107.31318.11/20,30
48.3/DSČAPEK Vojtěch 2002 3+ VS Tábor110.34 6 107.39 0 107.39318.19/20,469
49. KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy108.19 2 103.50 4 107.50218.30/20,568
50.7/VMNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň111.48 4 107.59 0 107.58518.39/20,667
51.4/ZMŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice99.67 8 109.57 4 107.67318.47/20,766
52.4/DSMALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak107.90 0 106.11 6 107.90318.70/21,065
53.6/VKLOBOUČNÍK Tomáš 1965 VS Tábor108.58 6 106.14 2 108.13918.94/21,264
54.8/VMPAZOUREK Pavel 1976 3+ Bechyně115.14 4 108.74 0 108.74219.54/21,963
55.14/ZSVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor113.95 2 106.75 2 108.7519.55/21,962
56.14/DMŠEDIVÝ Jan 2003 2 SKVS ČB109.03 4 104.88 4 108.87519.68/22,161
57.9/VMHORÁK David 1976 2 WWC105.72 6 109.11 0 109.10919.91/22,360
58.15/ZSRENDÓ Enrique 2005 3+ WWC105.01 6 105.67 4 109.66520.47/22,959
59.15/DMPETR Lukáš 2004 3+ KK Brand110.60 2 108.21 2 110.20721.01/23,658
60.16/ZSHEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK107.49 54 104.96 6 110.9621.76/24,457
61.16/DMNOVÁK Matěj 2004 3+ VS Tábor113.95 6 109.41 2 111.40622.21/24,956
62.17/DMJEŘÁBEK Tomáš 2004 3 KK Brand126.00 8 109.43 2 111.43422.23/24,955
63.5/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice110.07 2 107.36 54 112.07122.87/25,654
64.17/ZSBURGER Jáchym 2006 3+ USK Pha127.77 56 112.13 0 112.13322.93/25,753
65.18/ZSKUTEK Michal 2006 3 WWC119.00 8 108.27 4 112.26923.07/25,952
66.18/DMŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVS ČB106.28 6 101.76 52 112.27923.08/25,951
67.19/DMKOŘÍNEK Vojtěch 2004 3 Jablonec115.14 6 110.44 2 112.44323.24/26,150
68.6/ZMUHLÍK Jan 2008 Bechyně112.70 4 108.91 4 112.91223.71/26,649
69.19/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha114.38 2 113.23 0 113.23324.03/26,948
70.7/ZMHAUCK Marek 2007 3+ KVS HK111.50 2 115.76 4 113.5024.30/27,247
71.20/DMVRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice110.16 8 112.20 2 114.20225.00/28,046
72.10/VMKOTRBA Tomáš 1977 3+ L.Tábor110.80 6 110.39 4 114.38525.19/28,245
73.5/DSONDŘICH Václav 2001 3+ Č.Kruml.107.92 8 112.62 2 114.6225.42/28,544
74.7/VŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník121.46 2 114.91 0 114.91425.71/28,843
75.20/ZSŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak111.27 54 115.11 0 115.10525.91/29,042
76.11/VMKOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec113.24 4 113.20 2 115.19626.00/29,141
77.2/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.118.01 6 116.14 0 116.14126.94/30,240
78.21/DMVOLF Matěj 2003 3+ VS Tábor116.29 12 114.98 2 116.98327.78/31,139
79.21/ZSCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3 WWC115.76 66 114.06 4 118.05828.86/32,438
80.12/VMUHLÍK František 1975 3+ Bechyně128.53 2 117.07 2 119.07329.87/33,537
81.22/ZSHADRABA Martin 2005 3+ WWC117.58 4 115.18 4 119.17829.98/33,636
82.3/VSTĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí130.96 0 120.78 0 120.78231.58/35,435
83.6/DSOLŠÁK Matyáš 2001 3+ Č.Kruml.117.30 4 119.59 4 121.30332.10/36,034
84.8/ZMŠAFAŘÍK Pavel 2008 Č.Kruml.152.96 6 119.42 2 121.4232.22/36,133
85.9/ZMŠKOP Jan 2007 3 Ot.Strak123.90 10 117.72 4 121.71932.52/36,532
86.23/ZSDRUSKA Vojta 2006 3 SKVS ČB141.13 2 119.83 2 121.82832.63/36,631
87.24/ZSPELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha122.31 6 120.68 2 122.68133.48/37,530
88.4/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník125.53 2 120.97 2 122.96633.77/37,929
89.8/VTÁBORSKÝ Pavel 1972 Horš.Týn127.73 4 119.20 4 123.19934.00/38,128
90.25/ZSSLADOVNÍK Jakub 2006 3 Soběslav122.11 10 122.52 2 124.52235.32/39,627
91.26/ZSNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor137.54 12 118.97 6 124.96635.77/40,126
92.10/ZMPECHLÁT Adam 2007 3 Sušice133.20 12 124.23 2 126.23337.03/41,525
93.11/ZMSAMEK Petr 2008 Třebech.138.49 10 123.42 4 127.41838.22/42,824
94.12/ZMHANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz122.10 6 129.96 8 128.09838.90/43,623
95.5/VSPÁRTL Mirek 1954 3+ Č.Kruml.127.23 4 126.69 4 130.69241.49/46,522
96.7/DSMARTIN Václav 2002 3 Boh.Pha137.34 8 127.24 4 131.23542.04/47,121
97.13/ZMPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.133.23 56 123.28 8 131.2842.08/47,220
98.13/VMRIANT Martin 1977 VS Tábor124.72 8 125.31 6 131.31342.11/47,219
99.22/DMŠTEMBERA Jakub 2004 L.Tábor134.00 10 125.41 6 131.4142.21/47,318
100.14/ZMSYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec131.39 2 127.72 4 131.72242.52/47,717
101.6/VSDODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha135.64 2 130.73 2 132.73143.53/48,816
102.15/ZMINDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK133.61 10 127.36 6 133.36344.16/49,515
103.7/VSLEPÍK Vlastimil 1950 3+ Hubertus134.81 2 131.69 2 133.68544.49/49,914
104.9/VVÁLEK Michal 1974 VS Tábor142.19 8 136.41 0 136.41347.21/52,913
105.10/VSTANOVSKÝ Tomáš 1972 3+ SKVS ČB129.80 8 4.00 999 137.79548.60/54,512
106.23/DMŠTEMBERA Dominik 2004 3 L.Tábor133.04 16 127.55 12 139.54650.35/56,411
107.27/ZSKOLÁŘ Jakub 2006 3 SKVS ČB138.45 6 136.41 4 140.4151.21/57,410
108.28/ZSBOMBIC Erik 2005 3 SKVS ČB139.58 8 138.85 2 140.85151.65/57,99
109.16/ZMBAREŠ Hugo 2008 3 USK Pha132.33 10 137.56 6 142.32853.13/59,68
110.17/ZMPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha144.63 62 140.43 8 148.42559.23/66,47
111.29/ZSVRANÝ Matěj 2006 3 WWC174.60 2 145.63 4 149.62560.43/67,76
112.11/VPRAŽÁK Radek 1972 3 L.Tábor146.77 4 4.00 999 150.7761.57/69,05
113.30/ZSLEGUTKO Josef 2006 3 L.Žatec139.82 12 131.74 54 151.81662.62/70,24
114.31/ZSŠÍMA Lukáš 2006 3 Ot.Strak163.74 12 148.83 4 152.82963.63/71,33
115.32/ZSHOTOVÝ Václav 2006 3 SKVS ČB1.00 999 145.38 8 153.37864.18/72,02
116.14/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 WWC162.20 12 154.42 6 160.41671.22/79,81
117.18/ZMPLOCEK Matyáš Jan 2008 SKVS ČB165.90 8 159.32 2 161.31572.12/80,90
118.19/ZMKOČIČKA Patrik 2007 3 VS Tábor154.34 62 165.10 6 171.09981.90/91,80
119.24/DMPŘIBYLA Šimon 2004 Boh.Pha288.52 16 192.73 14 206.728117.53/131,80
120.20/ZMKVASNIČKA Matěj 2008 Horš.Týn202.70 12 199.11 8 207.109117.91/132,20
121.21/ZMDOVALA Jakub 2007 L.Žatec194.42 102 145.51 108 253.511164.31/184,20
122.25/DMMIHALIK Tomáš 2004 Kadaň150.75 206 160.03 108 268.028178.83/200,50
123.22/ZMKLIMENT Tomáš 2008 Horš.Týn204.05 156 1.00 999 360.045270.85/303,60
  HLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠENK Alexandr 2008 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PLUTA Adam 2008 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MALINSKÝ Petr 2008 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WAIS Jakub 2007 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  UHLÍK Kryštof 2008 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOLTYSHEV Boris 1957 9 Rusko4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAXIMOV Anton 1973 9 Rusko4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOLMAN Vojtěch 2007 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVOTNÝ Petr 2006 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SVOBODA Šimon 2008 3 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NAHODIL Václav 2006 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SLUŠNÝ Vojtěch 2008 3 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JILMA Ivan 1957 3 L.Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KAPLICKÝ Jindřich 2007 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FOHL Ondřej 1979 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TAIŠL Filip 1976 3+ Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VELENOVSKÝ Jiří 1978 3+ VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TARABA Matyáš 2004 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁK Jindřich 1964 3+ Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VONDRA Václav 1957 3+ Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTIBRÁNYI David 2004 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KÖRNER Adam 2004 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BÁČA Milan 1973 2 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TŮMA Martin 1972 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JANČAR Filip 1976 2 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MÍL Jakub 2003 2 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl