50. ročník Slalomu o štít města Tábora

05.05.2019   Lužnice pod Táborem, u restaurace Harrachovka. Mapa na www.kanoistika-vstabor.cz.
ředitel: Miloš Kotek   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB88.77 4 87.20 2 89.20 225
2.2/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor91.37 2 89.14 2 91.1421.94/2,2221
3.1/ZSJINEK Hugo 2005 2 USK Pha94.80 4 90.68 2 92.683.48/3,9217
4.1/VMPODOBRYAEV Alexey 1978 9 Rusko96.78 2 93.76 0 93.7624.56/5,10
5.3/DMTÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn101.78 4 93.83 0 93.834.63/5,2213
6.1/VMARTIN Václav 1971 2 Boh.Pha98.96 2 94.03 0 94.0324.83/5,4209
7.4/DMHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak91.71 14 90.40 4 94.3975.20/5,8205
8.1/DSMILYAN David 2001 2 L.Žatec97.18 8 93.56 2 95.5576.36/7,1201
9.2/ZSSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec98.22 0 95.62 0 95.6186.42/7,2197
10.2/VMKYRIÁN Luděk 1978 2 SKVS ČB97.62 4 96.01 0 96.016.81/7,6193
11.3/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně95.14 6 94.04 2 96.0416.84/7,7189
12.3/ZSKOMÁREK Jakub 2005 3+ SKVS ČB97.35 12 96.22 0 96.2177.02/7,9185
13.4/ZSONDRUŠ Mario 2005 3+ USK Pha99.51 0 94.80 2 96.807.60/8,5181
14.2/VPANZER Aleš 1974 2 Loko Plz98.96 6 97.18 0 97.1837.98/8,9177
15.5/DMŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice103.66 4 97.73 0 97.7318.53/9,6173
16.6/DMPUTZER Hynek 2003 2 SKVS ČB98.14 0 98.78 0 98.1448.94/10,0169
17.4/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB100.09 0 98.18 0 98.1798.98/10,1165
18.7/DMSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice94.28 4 98.03 4 98.289.08/10,2161
19. JILMA Martin 1989 2 L.Tábor96.46 8 96.34 2 98.3399.14/10,2157
20.5/ZSZACH Radovan 2005 2 KK Brand101.71 2 98.48 0 98.4829.28/10,4153
21.6/ZSNOVOTNÝ David 2005 3+ SKVS ČB101.10 0 98.76 0 98.7629.56/10,7149
22.3/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice97.16 4 96.90 2 98.8969.70/10,9145
23.7/ZSCARDOSELLI Tomáš 2005 2 Boh.Pha100.11 4 97.66 2 99.65510.46/11,7141
24.5/VMPRCHLÍK Michal 1981 2 L.Tábor103.39 0 99.95 0 99.94610.75/12,1137
25.8/DMMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.100.43 0 98.24 2 100.24411.04/12,4133
26.9/DMSTRASSER Marek 2004 3+ L.Žatec109.35 0 98.98 2 100.98311.78/13,2129
27.2/DSHANUŠ Jiří 2002 2 Třebech.101.73 2 99.05 2 101.04611.85/13,3125
28.1/VSKOUDELKA Tomáš 1964 2 Č.Kruml.108.01 4 101.35 0 101.35212.15/13,6121
29.1/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.101.77 2 101.37 0 101.3712.17/13,6117
30.2/U23KRUŤA Kryštof 2000 2 Č.Lípa112.59 10 102.70 0 102.69913.50/15,1113
31.8/ZSČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha104.83 8 98.74 4 102.73713.54/15,2109
32.1/ZMPANZER Martin 2007 3+ Loko Plz115.26 8 102.75 0 102.74813.55/15,2105
33.2/ZMKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor104.96 6 100.87 2 102.86713.67/15,3101
34.10/DMFURIŠ Eduard 2004 2 Č.Kruml.101.10 2 99.74 4 103.10313.90/15,697
35.4/VSAJDL František 1970 2 L.Žatec103.34 0 4.00 999 103.34414.14/15,993
36.3/U23KLIŠČ Zdeněk 1999 3+ Třebech.110.81 4 101.54 2 103.54414.34/16,189
37.9/ZSPOLLERT Antonín 2006 3+ USK Pha101.73 54 101.76 2 103.75614.56/16,385
38.11/DMONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha102.66 2 100.13 4 104.12614.93/16,781
39.10/ZSZVOLSKÝ Kristián 2006 3+ USK Pha107.35 6 104.45 0 104.45215.25/17,177
40.11/ZSSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice108.82 52 104.70 0 104.70215.50/17,476
41.6/VMHRON Robin 1979 3+ Kralupy109.86 2 105.52 0 105.52316.32/18,375
42.12/DMPECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha101.96 12 100.28 6 106.28117.08/19,174
43.3/ZMBOHATÝ Oto 2007 3+ Třebech.113.95 4 103.06 4 107.05817.86/20,073
44.13/DMKOVAŘÍK Vít 2003 3+ KK Brand101.08 6 105.15 4 107.07717.88/20,072
45.12/ZSMÍKA Hynek 2006 3+ Soběslav108.57 8 107.10 0 107.09517.90/20,171
46.13/ZSNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor119.22 10 101.29 6 107.28918.09/20,370
47.5/VKURNOSOV Andrey 1969 9 Rusko116.48 2 107.31 0 107.31318.11/20,30
48.3/DSČAPEK Vojtěch 2002 3+ VS Tábor110.34 6 107.39 0 107.39318.19/20,469
49. KUBÁT Zdeněk 1991 2 Klatovy108.19 2 103.50 4 107.50218.30/20,568
50.7/VMNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň111.48 4 107.59 0 107.58518.39/20,667
51.4/ZMŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice99.67 8 109.57 4 107.67318.47/20,766
52.4/DSMALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak107.90 0 106.11 6 107.90318.70/21,065
53.6/VKLOBOUČNÍK Tomáš 1965 VS Tábor108.58 6 106.14 2 108.13918.94/21,264
54.8/VMPAZOUREK Pavel 1976 3+ Bechyně115.14 4 108.74 0 108.74219.54/21,963
55.14/ZSVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor113.95 2 106.75 2 108.7519.55/21,962
56.14/DMŠEDIVÝ Jan 2003 2 SKVS ČB109.03 4 104.88 4 108.87519.68/22,161
57.9/VMHORÁK David 1976 2 WWC105.72 6 109.11 0 109.10919.91/22,360
58.15/ZSRENDÓ Enrique 2005 3+ WWC105.01 6 105.67 4 109.66520.47/22,959
59.15/DMPETR Lukáš 2004 3+ KK Brand110.60 2 108.21 2 110.20721.01/23,658
60.16/ZSHEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK107.49 54 104.96 6 110.9621.76/24,457
61.16/DMNOVÁK Matěj 2004 3+ VS Tábor113.95 6 109.41 2 111.40622.21/24,956
62.17/DMJEŘÁBEK Tomáš 2004 3 KK Brand126.00 8 109.43 2 111.43422.23/24,955
63.5/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice110.07 2 107.36 54 112.07122.87/25,654
64.17/ZSBURGER Jáchym 2006 3+ USK Pha127.77 56 112.13 0 112.13322.93/25,753
65.18/ZSKUTEK Michal 2006 3 WWC119.00 8 108.27 4 112.26923.07/25,952
66.18/DMŠIMÁK Jakub 2004 2 SKVS ČB106.28 6 101.76 52 112.27923.08/25,951
67.19/DMKOŘÍNEK Vojtěch 2004 3 Jablonec115.14 6 110.44 2 112.44323.24/26,150
68.6/ZMUHLÍK Jan 2008 Bechyně112.70 4 108.91 4 112.91223.71/26,649
69.19/ZSSVOBODA Adam 2006 3+ USK Pha114.38 2 113.23 0 113.23324.03/26,948
70.7/ZMHAUCK Marek 2007 3+ KVS HK111.50 2 115.76 4 113.5024.30/27,247
71.20/DMVRÁNEK Jan 2004 3+ Blovice110.16 8 112.20 2 114.20225.00/28,046
72.10/VMKOTRBA Tomáš 1977 3+ L.Tábor110.80 6 110.39 4 114.38525.19/28,245
73.5/DSONDŘICH Václav 2001 3+ Č.Kruml.107.92 8 112.62 2 114.6225.42/28,544
74.7/VŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník121.46 2 114.91 0 114.91425.71/28,843
75.20/ZSŠKOP Jáchym 2005 3+ Ot.Strak111.27 54 115.11 0 115.10525.91/29,042
76.11/VMKOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec113.24 4 113.20 2 115.19626.00/29,141
77.2/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.118.01 6 116.14 0 116.14126.94/30,240
78.21/DMVOLF Matěj 2003 3+ VS Tábor116.29 12 114.98 2 116.98327.78/31,139
79.21/ZSCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3 WWC115.76 66 114.06 4 118.05828.86/32,438
80.12/VMUHLÍK František 1975 3+ Bechyně128.53 2 117.07 2 119.07329.87/33,537
81.22/ZSHADRABA Martin 2005 3+ WWC117.58 4 115.18 4 119.17829.98/33,636
82.3/VSTĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí130.96 0 120.78 0 120.78231.58/35,435
83.6/DSOLŠÁK Matyáš 2001 3+ Č.Kruml.117.30 4 119.59 4 121.30332.10/36,034
84.8/ZMŠAFAŘÍK Pavel 2008 Č.Kruml.152.96 6 119.42 2 121.4232.22/36,133
85.9/ZMŠKOP Jan 2007 3 Ot.Strak123.90 10 117.72 4 121.71932.52/36,532
86.23/ZSDRUSKA Vojta 2006 3 SKVS ČB141.13 2 119.83 2 121.82832.63/36,631
87.24/ZSPELIKÁN Václav 2005 3 Boh.Pha122.31 6 120.68 2 122.68133.48/37,530
88.4/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník125.53 2 120.97 2 122.96633.77/37,929
89.8/VTÁBORSKÝ Pavel 1972 Horš.Týn127.73 4 119.20 4 123.19934.00/38,128
90.25/ZSSLADOVNÍK Jakub 2006 3 Soběslav122.11 10 122.52 2 124.52235.32/39,627
91.26/ZSNOVÁK Matouš 2006 3+ VS Tábor137.54 12 118.97 6 124.96635.77/40,126
92.10/ZMPECHLÁT Adam 2007 3 Sušice133.20 12 124.23 2 126.23337.03/41,525
93.11/ZMSAMEK Petr 2008 Třebech.138.49 10 123.42 4 127.41838.22/42,824
94.12/ZMHANZEL Jáchym 2008 3 Loko Plz122.10 6 129.96 8 128.09838.90/43,623
95.5/VSPÁRTL Mirek 1954 3+ Č.Kruml.127.23 4 126.69 4 130.69241.49/46,522
96.7/DSMARTIN Václav 2002 3 Boh.Pha137.34 8 127.24 4 131.23542.04/47,121
97.13/ZMPALOUDA Mikoláš 2007 3 Č.Kruml.133.23 56 123.28 8 131.2842.08/47,220
98.13/VMRIANT Martin 1977 VS Tábor124.72 8 125.31 6 131.31342.11/47,219
99.22/DMŠTEMBERA Jakub 2004 L.Tábor134.00 10 125.41 6 131.4142.21/47,318
100.14/ZMSYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec131.39 2 127.72 4 131.72242.52/47,717
101.6/VSDODAL Jan 1953 3+ Boh.Pha135.64 2 130.73 2 132.73143.53/48,816
102.15/ZMINDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK133.61 10 127.36 6 133.36344.16/49,515
103.7/VSLEPÍK Vlastimil 1950 3+ Hubertus134.81 2 131.69 2 133.68544.49/49,914
104.9/VVÁLEK Michal 1974 VS Tábor142.19 8 136.41 0 136.41347.21/52,913
105.10/VSTANOVSKÝ Tomáš 1972 3+ SKVS ČB129.80 8 4.00 999 137.79548.60/54,512
106.23/DMŠTEMBERA Dominik 2004 3 L.Tábor133.04 16 127.55 12 139.54650.35/56,411
107.27/ZSKOLÁŘ Jakub 2006 3 SKVS ČB138.45 6 136.41 4 140.4151.21/57,410
108.28/ZSBOMBIC Erik 2005 3 SKVS ČB139.58 8 138.85 2 140.85151.65/57,99
109.16/ZMBAREŠ Hugo 2008 3 USK Pha132.33 10 137.56 6 142.32853.13/59,68
110.17/ZMPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha144.63 62 140.43 8 148.42559.23/66,47
111.29/ZSVRANÝ Matěj 2006 3 WWC174.60 2 145.63 4 149.62560.43/67,76
112.11/VPRAŽÁK Radek 1972 3 L.Tábor146.77 4 4.00 999 150.7761.57/69,05
113.30/ZSLEGUTKO Josef 2006 3 L.Žatec139.82 12 131.74 54 151.81662.62/70,24
114.31/ZSŠÍMA Lukáš 2006 3 Ot.Strak163.74 12 148.83 4 152.82963.63/71,33
115.32/ZSHOTOVÝ Václav 2006 3 SKVS ČB1.00 999 145.38 8 153.37864.18/72,02
116.14/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 3 WWC162.20 12 154.42 6 160.41671.22/79,81
117.18/ZMPLOCEK Matyáš Jan 2008 SKVS ČB165.90 8 159.32 2 161.31572.12/80,90
118.19/ZMKOČIČKA Patrik 2007 3 VS Tábor154.34 62 165.10 6 171.09981.90/91,80
119.24/DMPŘIBYLA Šimon 2004 Boh.Pha288.52 16 192.73 14 206.728117.53/131,80
120.20/ZMKVASNIČKA Matěj 2008 Horš.Týn202.70 12 199.11 8 207.109117.91/132,20
121.21/ZMDOVALA Jakub 2007 L.Žatec194.42 102 145.51 108 253.511164.31/184,20
122.25/DMMIHALIK Tomáš 2004 Kadaň150.75 206 160.03 108 268.028178.83/200,50
123.22/ZMKLIMENT Tomáš 2008 Horš.Týn204.05 156 1.00 999 360.045270.85/303,60
  HLUCHÝ Vilém 2006 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠENK Alexandr 2008 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PLUTA Adam 2008 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MALINSKÝ Petr 2008 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  WAIS Jakub 2007 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  UHLÍK Kryštof 2008 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOLTYSHEV Boris 1957 9 Rusko4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MAXIMOV Anton 1973 9 Rusko4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VELENOVSKÝ Vojta 2008 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOLMAN Vojtěch 2007 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVOTNÝ Petr 2006 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KASPER Jakub 2007 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SVOBODA Šimon 2008 3 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOUDELKA Tomáš 2000 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NAHODIL Václav 2006 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SLUŠNÝ Vojtěch 2008 3 Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JANČAR Štěpán 2007 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JILMA Ivan 1957 3 L.Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KAPLICKÝ Jindřich 2007 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOUDELKA Samson 2002 3 Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FOHL Ondřej 1979 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TAIŠL Filip 1976 3+ Sušice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VELENOVSKÝ Jiří 1978 3+ VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TARABA Matyáš 2004 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁK Jindřich 1964 3+ Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VONDRA Václav 1957 3+ Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠTIBRÁNYI David 2004 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KÖRNER Adam 2004 3+ KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BÁČA Milan 1973 2 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TŮMA Martin 1972 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JANČAR Filip 1976 2 Kotva B.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MACHUTA Zdeněk 1964 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MÍL Jakub 2003 2 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. KAŠPAROVÁ Anna 1985 Sláv.HK111.87 2 107.89 0 107.889 21
2.1/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha110.62 2 108.28 2 110.2782.39/2,217
3.2/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn115.57 6 108.37 2 110.3732.48/2,313
4.3/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.111.03 0 109.16 2 111.0313.14/2,99
5.1/DMSOUČKOVÁ Lucie 2004 3+ KVS HK113.45 2 109.66 2 111.6613.77/3,55
6.4/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha122.69 4 115.08 6 121.07513.19/12,24
7.2/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.118.56 4 114.47 52 122.55514.67/13,63
8.1/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 3+ Horš.Týn124.08 2 123.43 8 126.0818.19/16,92
9.3/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 3+ VS Tábor150.52 54 122.38 6 128.38320.49/19,01
10.2/ZMŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 SKVS ČB4.00 999 137.80 0 137.80129.91/27,70
  MACHUTOVÁ Iva 2003 3+ Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMMARTIN Václav
HÁŠA Michal
1971
1981
2 Boh.Pha
Bechyně
113.05 4 110.37 2 112.366 44
2.1/VSBENHÁK Jiří
BENHÁK Ladislav
1956
1954
2 Jablonec
SKVS ČB
118.68 2 114.79 0 114.7852.42/2,240
3.1/DMŠEDIVÝ Vít
PRÜHER Vojtěch
2004
2006
2 SKVS ČB
SKVS ČB
115.44 8 115.96 2 117.9635.59/5,036
4.1/VHOLÝ Jiří
PECHLÁT Hynek
1957
1971
2 Rakovník
Sušice
121.23 4 121.08 2 123.0810.71/9,532
5.1/ZSJIRAS Filip
JINEK Hugo
2005
2005
2 USK Pha
USK Pha
121.77 8 119.43 6 125.43113.06/11,628
6.2/DMPECHAČ Jonáš
POLLERT Jáchym
2004
2004
2 USK Pha
USK Pha
126.71 6 124.68 6 130.6818.31/16,324
7. KROFTA Dominik
KROFTA Zdeněk
1993
1959
2 VS Tábor
VS Tábor
149.67 154 134.10 2 136.10123.73/21,120
8.2/VVÁLEK Michal
KUBEŠ Vladimír
1974
1961
2 VS Tábor
VS Tábor
134.79 2 137.71 10 136.78824.42/21,716
9. HABICH Bohumil
HABICH Karel
1991
1994
2 VS Tábor
VS Tábor
133.67 4 4.00 999 137.6725.30/22,512
10. VÁCHA Viktor
JÍCHA Dušan
1985
1982
3 Rakovník
So Písek
4.00 999 132.44 6 138.44426.07/23,28
11.3/VŠRÁMEK Jiří
VESELÝ Josef
1966
1950
2 Rakovník
Klatovy
139.21 10 136.15 6 142.14629.78/26,54
12.2/ZSNOVÁK Matouš
NOVÁK Václav
2006
2005
3 VS Tábor
VS Tábor
139.62 6 144.33 0 144.33431.96/28,43
13.3/ZSSLAVÍK Vojtěch
HADRABA Martin
2005
2005
WWC
WWC
136.65 10 137.94 8 145.93633.57/29,92
14.4/ZSCARDOSELLI Tomáš
PELIKÁN Václav
2005
2005
3 Boh.Pha
Boh.Pha
148.04 16 142.35 4 146.35333.98/30,21
15.3/DMPÍPAL Zbyněk
KOMÁREK Jakub
2003
2005
3 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 167.49 18 185.48873.12/65,10
  HÁK Jiří
NEDVÍDEK František
1952
1944
2 Trutnov
Dv.Král.
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KÖRNER Adam
KOVAŘÍK Vít
2004
2003
3 KK Brand
KK Brand
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HORÁK David
CÍSAŘOVSKÝ Adam
1976
2005
3 WWC
WWC
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMHONZÍK Jáchym 2009 Ot.Strak121.05 54 119.47 0 119.472 0
2.2/PZMKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV122.86 6 119.90 0 119.8980.43/0,40
3.3/PZMPINKAVA Matyáš 2009 USK Pha119.84 2 120.34 4 121.8392.37/2,00
4.4/PZMMARTIN Jakub 2009 Boh.Pha130.57 4 139.85 6 134.57215.10/12,60
5.5/PZMPELIKÁN Martin 2009 Boh.Pha145.42 62 137.06 8 145.06225.59/21,40
6.6/PZMCARDOSELLI Lukas 2010 Boh.Pha159.87 56 153.08 8 161.08141.61/34,80
7.1/PZZŠRÉTROVÁ Štěpánka 2009 Roudnice154.54 60 159.62 4 163.62144.15/37,00
8.7/PZMSEMERÁD Vít 2010 Roudnice170.67 58 156.31 8 164.30644.84/37,50
9.8/PZMVÍT Matyáš 2009 KVS HK160.19 12 1.00 999 172.18852.72/44,10
10.2/PZZHRONOVÁ Šárka 2009 Kralupy1.00 999 165.55 10 175.54956.08/46,90
11.9/PZMRIANT Antonín 2010 VS Tábor173.59 8 194.90 8 181.58762.12/52,00
12.10/PZMKOLMAN Vít 2010 Boh.Pha178.24 160 187.83 58 245.833126.36/105,80
13.11/PZMUHLÍK Vojtěch 2010 Bechyně206.72 106 201.00 56 256.998137.53/115,10
14.12/PZMTÁBORSKÝ Vojtěch 2010 Horš.Týn153.34 104 1.00 999 257.344137.87/115,40
15.13/PZMVEJVANČICKÝ Pavel 2009 Horš.Týn177.53 158 1.00 999 335.528216.06/180,80
16.14/PZMSEIDL Marek 2010 Boh.Pha257.33 108 236.85 206 365.325245.86/205,80
17.15/PZMNOVÁK Dalibor 2009 VS Tábor183.51 262 175.85 210 385.846266.38/223,00
  SÝKORA Ondřej 2010 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VELENOVSKÝ Jonáš 2011 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB93.34 6 93.00 0 93.001 96
2.1/VMKVAPIL Martin 1976 2 Sláv.KV95.70 2 93.22 0 93.2170.22/0,292
3.2/VMINDRUCH Tomáš 1976 3+ KVS HK93.38 0 94.70 0 93.3760.38/0,488
4.2/DMČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB98.78 6 96.76 0 96.7573.76/4,084
5.1/VPOLLERT Jaroslav 1971 2 USK Pha97.84 0 98.09 2 97.8444.84/5,280
6.1/ZSDRÁBEK Matyáš 2005 2 KVS HK100.99 0 102.71 0 100.9867.99/8,676
7.2/ZSINDRUCH Matěj 2006 3+ KVS HK101.23 0 102.74 0 101.2258.23/8,872
8.2/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB101.77 0 102.02 0 101.778.77/9,468
9.3/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor103.69 0 102.55 0 102.5529.55/10,364
10. KOPIČKA Ondřej 1989 3 Jablonec103.13 0 102.49 4 103.12810.13/10,960
11.3/ZSVÁLEK Michal 2006 3+ VS Tábor105.61 0 113.15 2 105.60612.61/13,656
12.4/DMHARTL Jakub 2004 2 Horš.Týn104.81 4 104.47 2 106.47313.47/14,552
13. HABICH Bohumil 1991 2 VS Tábor106.86 0 4.00 999 106.85613.86/14,948
14.5/DMPOLLERT Jáchym 2004 3+ USK Pha107.78 4 107.28 0 107.27514.28/15,444
15.4/ZSHEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK110.42 8 106.54 2 108.54315.54/16,740
16.3/VMPINKAVA Lukáš 1976 3 SKVS ČB114.36 2 110.75 0 110.74517.75/19,136
17.1/VSKELLER Miloslav 1962 2 VS Tábor115.14 2 108.98 2 110.98417.98/19,332
18.4/VMJÍCHA Dušan 1982 2 So Písek111.74 4 107.56 4 111.56318.56/20,028
19.1/U23HABICH Tomáš 1997 2 VS Tábor109.60 2 111.67 0 111.6018.60/20,027
20.5/VMPRCHLÍK Jiří 1978 3+ L.Tábor110.93 2 111.20 2 112.92819.93/21,426
21.5/ZSJIRAS Filip 2005 2 USK Pha103.46 10 102.98 52 113.46220.46/22,025
22. VÁCHA Viktor 1985 2 Rakovník112.17 2 4.00 999 114.17321.17/22,824
23.6/VMHÁŠA Michal 1981 2 Bechyně113.55 2 4.00 999 115.55422.55/24,223
24.6/ZSSLAVÍK Vojtěch 2005 3+ WWC118.83 6 112.17 4 116.16623.17/24,922
25.6/DMŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB116.46 6 114.33 2 116.33123.33/25,121
26.3/VHOJDA Ladislav 1973 2 Horš.Týn113.00 4 4.00 999 117.0024.00/25,820
27. HABICH Karel 1994 3+ VS Tábor118.46 0 4.00 999 118.45525.46/27,419
28.7/ZSPRÜHER Vojtěch 2006 3+ SKVS ČB119.10 4 118.62 0 118.62225.62/27,518
29.1/ZMBOHATÝ Oto 2007 3 Třebech.117.12 2 118.64 6 119.11726.12/28,117
30.8/ZSSVOBODA Adam 2006 3 USK Pha120.48 2 118.07 2 120.07427.07/29,116
31.2/U23KRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa118.98 2 4.00 999 120.9827.98/30,115
32.2/VSKROFTA Zdeněk 1959 3+ VS Tábor129.00 0 121.33 0 121.32628.33/30,514
33.7/VMDAVID Ondřej 1984 2 KVS HK124.34 2 119.71 2 121.71328.71/30,913
34.3/VSKUBEŠ Vladimír 1961 3+ VS Tábor118.83 4 4.00 999 122.8329.83/32,112
35.4/VVÁLEK Michal 1974 3+ VS Tábor124.00 4 123.07 4 127.06834.07/36,611
36. KROFTA Dominik 1993 3+ VS Tábor125.14 2 133.45 2 127.13934.14/36,710
37.7/DMVRÁNEK Jan 2004 3 Blovice133.15 2 127.26 0 127.25734.26/36,89
38.4/VSTĚHLE Zbyněk 1964 3 Štětí130.31 0 127.02 2 129.01936.02/38,78
39.1/DSČAPEK Vojtěch 2002 3 VS Tábor142.71 8 133.40 2 135.39642.40/45,67
40.5/VSBENHÁK Jiří 1956 3 Jablonec135.96 0 4.00 999 135.95942.96/46,26
41.2/ZMINDRUCH Tomáš 2008 3 KVS HK136.23 10 133.86 6 139.85846.86/50,45
42.2/DSOLŠÁK Matyáš 2001 3 Č.Kruml.156.48 6 145.86 2 147.86454.86/59,04
43.5/VKLOBOUČNÍK Tomáš 1965 VS Tábor1.00 999 146.74 2 148.73855.74/59,93
44.6/VMACEK Jiří 1971 3 VS Tábor142.83 12 4.00 999 154.82761.83/66,52
45.3/ZMPECHLÁT Adam 2007 Sušice183.27 12 150.31 6 156.30963.31/68,11
46.6/VSŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa155.07 2 4.00 999 157.06564.07/68,90
  ŠTEMBERA Dominik 2004 L.Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOLMAN Vojtěch 2007 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MARTINŮ Lukáš 1987 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠERÝ Michal 1971 Rožátov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOLMAN Filip 1973 3 SKŽižkov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MÍL Pavel 1967 3 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FOLTÍN Marek 1973 3 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POPOVIČ Pavel 1971 3 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NEDVÍDEK František 1944 3 Dv.Král.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VEJNAR Samuel 2005 3+ Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HÁK Jiří 1952 3+ Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAUCK Marek 1977 2 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1968 2 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MÍL Jakub 2003 2 Trutnov4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.98.69 0 99.27 0 98.686 101
2. KAŠPAROVÁ Anna 1985 3+ Sláv.HK100.60 0 4.00 999 100.5961.91/1,997
3.2/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 2 USK Pha98.90 4 98.80 2 100.7952.11/2,193
4.1/DMČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha98.98 2 102.54 0 100.9772.29/2,389
5.3/ZSHOJDOVÁ Eliška 2005 2 Horš.Týn101.48 0 103.66 0 101.4782.79/2,885
6.2/DMSOUČKOVÁ Lucie 2004 2 KVS HK103.02 2 101.86 2 103.8555.17/5,281
7.1/ZMHOJDOVÁ Markéta 2007 2 Horš.Týn105.45 0 104.78 0 104.7756.09/6,277
8.4/ZSČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha105.82 0 105.05 0 105.0526.36/6,473
9.3/DMPOLLERTOVÁ Ema 2003 3+ USK Pha107.12 4 105.73 2 107.7349.04/9,269
10.4/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza 2004 2 VS Tábor111.90 4 107.80 0 107.8029.11/9,265
11.1/DSSTRASSEROVÁ Bára 2001 2 L.Žatec111.41 2 106.88 2 108.87510.19/10,361
12.2/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 2 Roudnice113.77 4 110.62 0 110.61711.93/12,157
13.5/ZSPODOBRYAEVA Nina 2005 9 Rusko115.95 0 112.84 0 112.84214.15/14,30
14.5/DMKRATOCHVÍLOVÁ Tereza 2003 2 Č.Kruml.111.21 2 115.01 0 113.20714.52/14,753
15.6/ZSJELÍNKOVÁ Sára 2005 3 USK Pha116.50 0 114.54 0 114.53515.85/16,149
16.6/DMHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa114.93 0 4.00 999 114.93416.24/16,545
17.7/ZSERLOVÁ Natálie 2006 2 USK Pha115.22 0 115.85 2 115.22316.53/16,741
18.7/DMBOČKOVÁ Bára 2003 2 SKVS ČB112.24 4 115.40 2 116.23517.55/17,837
19.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 2 Soběslav116.87 0 116.53 0 116.52817.84/18,133
20.8/DMMÁDROVÁ Amálie 2003 3+ Loko Plz114.68 2 122.85 2 116.68317.99/18,229
21.8/ZSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.119.36 2 116.70 0 116.69918.01/18,228
22.9/ZSMOTLOVÁ Andrea 2006 3+ KVS HK124.06 2 117.98 0 117.98419.29/19,527
23.2/DSNOVÁKOVÁ Karolína 2002 2 L.Žatec118.83 2 114.21 4 118.20919.52/19,826
24.3/ZMBOČKOVÁ Kateřina 2007 3+ SKVS ČB118.59 0 118.67 2 118.58619.90/20,225
25.10/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Julie 2006 3+ KVS HK126.29 2 117.99 2 119.99421.30/21,624
26.3/DSBROTÁNKOVÁ Petra 2001 3+ Loko Plz127.42 2 120.33 0 120.32621.64/21,923
27.11/ZSRIANTOVÁ Marie 2006 3+ VS Tábor120.82 4 120.44 0 120.44421.75/22,022
28.4/ZMŠVEHLOVÁ Rozárie 2008 3 SKVS ČB118.56 2 118.37 4 120.55621.87/22,221
29.9/DMPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice123.54 6 122.05 0 122.04823.36/23,720
30.5/ZMRIANTOVÁ Anežka 2008 3 VS Tábor129.63 4 122.86 4 126.85528.17/28,519
31. HABICHOVÁ POLESNÁ Jitka 1990 3+ Loko Plz127.66 54 127.17 0 127.16928.48/28,918
32.6/ZMSAKALOVÁ Markéta 2007 3 Kralupy134.60 52 129.50 0 129.49530.81/31,217
33.10/DMKRISTL Anouk 2003 3 USK Pha128.89 6 127.65 2 129.64730.96/31,416
34.11/DMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 3 Soběslav4.00 999 129.66 0 129.66230.97/31,415
35.12/ZSŠTĚPÁNKOVÁ Stella 2006 3 KVS HK128.05 2 129.63 2 130.04631.36/31,814
36. HOCHHEIM Kristýna 1991 3+ Boh.Pha134.09 0 130.71 0 130.70732.02/32,413
37.12/DMHONZÍKOVÁ Lucie 2003 3 Ot.Strak131.30 6 129.30 2 131.30332.61/33,012
38.4/DSTURČINOVÁ Anna 2002 3+ Hubertus130.55 4 130.00 2 132.00333.31/33,811
39.5/DSMÁROVÁ Zuzana 2001 3+ VS Tábor144.52 54 128.13 4 132.12533.44/33,910
40.7/ZMSAKALOVÁ Magdaléna 2007 3 Kralupy140.97 2 135.18 2 137.17738.49/39,09
41.8/ZMMILOTOVÁ Dora 2007 3 Boh.Pha142.88 56 138.29 0 138.29339.60/40,18
42.9/ZMLEPÍKOVÁ Barbora 2008 Hubertus1.00 999 139.40 0 139.40440.71/41,37
43.1/VMČERNÁ Lucie 1977 2 Kadaň137.64 2 4.00 999 139.6440.95/41,56
44.2/VMLEPÍKOVÁ Markéta 1979 3+ Hubertus136.35 4 138.33 2 140.33241.64/42,25
45.10/ZMJIRASOVÁ Klára 2008 USK Pha138.65 2 142.37 2 140.64841.96/42,54
46.11/ZMPETRIKOVÁ Barbora 2008 3 L.Žatec138.40 4 143.19 0 142.40443.71/44,33
47.12/ZMŠIMÁKOVÁ Anna 2008 SKVS ČB147.25 0 146.20 4 147.25448.56/49,22
48.13/ZSŠAFAŘÍKOVÁ Alena 2006 Č.Kruml.164.83 4 154.47 6 160.46661.78/62,61
49.13/DMSLÁDKOVÁ Linda 2004 Loko Plz237.71 10 163.36 4 167.35968.67/69,60
50.14/ZSHAVIÁROVÁ Zuzana 2005 3 Třebech.204.08 104 169.09 152 308.082209.39/212,20
51.13/ZMBLÁHOVÁ Karolína 2007 Č.Lípa158.38 258 4.00 999 416.384317.69/321,90
  ŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PANZEROVÁ Kateřina 2003 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁKOVÁ Marcela 1974 3 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOLIHOVÁ Hana 2003 3+ Soběslav4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MULAČOVÁ Marta 1986 3+ RK Troja4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BURGEROVÁ Ester 2004 3+ WWC4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PŘIBYLOVÁ Karolina 1978 3+ Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOLÁŘOVÁ Markéta 2005 2 WWC4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TESAŘOVÁ Hana 2004 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TŮMOVÁ Veronika 2006 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAUCKOVÁ Ilona 1978 2 KVS HK4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSDRÁBEK Matyáš
SAMKOVÁ Olga
2005
2005
2 KVS HK
Třebech.
123.65 6 124.64 2 126.643 29
2.1/DMBOČKOVÁ Bára
ČIHOVSKÝ Šimon
2003
2003
2 SKVS ČB
SKVS ČB
130.62 4 130.51 0 130.5133.87/3,125
3.2/DMSEMERÁD Adam
ČERVENKOVÁ Amélie
2004
2005
3 Roudnice
USK Pha
1.00 999 131.68 2 133.6787.04/5,621
4.1/DSKRATOCHVÍLOVÁ Tereza
ONDŘICH Václav
2003
2001
2 Č.Kruml.
Č.Kruml.
134.75 4 131.63 4 135.6288.99/7,117
5.2/ZSMOTLOVÁ Andrea
INDRUCH Matěj
2006
2006
3 KVS HK
KVS HK
136.85 4 145.31 4 140.84514.21/11,213
6.3/ZSPRÜHER Vojtěch
ŠVEHLOVÁ Rozárie
2006
2008
2 SKVS ČB
SKVS ČB
144.42 0 4.00 999 144.41917.78/14,09
7.1/U23KRUŤA Kryštof
HOUŠKOVÁ Kateřina
2000
2003
2 Č.Lípa
Č.Lípa
141.72 4 4.00 999 145.72419.08/15,15
8.3/DMŠINDELÁŘOVÁ Tereza
VÁLEK Michal
2004
2006
3 VS Tábor
VS Tábor
149.31 10 145.42 2 147.42320.78/16,44
9.2/U23HABICH Tomáš
BROTÁNKOVÁ Petra
1997
2001
3 VS Tábor
Loko Plz
175.54 12 144.36 6 150.35723.72/18,73
10. HABICH Karel
HABICHOVÁ POLESNÁ Jitka
1994
1990
2 VS Tábor
Loko Plz
150.94 6 4.00 999 156.93930.30/23,92
11.2/DSRIANTOVÁ Marie
ČAPEK Vojtěch
2006
2002
VS Tábor
VS Tábor
157.15 10 155.68 6 161.67835.04/27,71
12. KUBÁT Zdeněk
VRZALOVÁ Veronika
1991
1991
3 Klatovy
Loko Plz
156.90 8 4.00 999 164.89838.26/30,20
  RIANTOVÁ Anežka
KOPEČEK Michal
2008
2007
3 VS Tábor
VS Tábor
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŠEJVLOVÁ Lenka
HOLÝ Jiří
1973
1957
2 Rakovník
Rakovník
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  POPOVIČOVÁ Žaneta
MARTINŮ Lukáš
1992
1987
3 VS Tábor
VS Tábor
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMPINKAVA Matyáš 2009 USK Pha135.84 0 140.15 2 135.843 0
2.2/PZMKVAPIL Matěj 2009 Sláv.KV155.19 6 150.18 0 150.1814.34/10,60
3.3/PZMVÍT Matyáš 2009 KVS HK163.27 6 157.39 0 157.39221.55/15,90
  KOLMAN Vít 2010 Boh.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2P  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
  KOLMAN Vít
SEIDL Marek
2010
2010
Boh.Pha
Boh.Pha
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl