2. Národní kontrolní závod v Roudnici n.L.

19.05.2019   USD Roudnice nad Labem
ředitel: Ondřej Zajíc   vrchní rozhodčí: Václav Martin
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
NKZ
1.1/DSKREJČÍ Jakub 2002 1 Dukla B.98.28 0 98.70 104 98.28 75
2.1/U23POHANKA Vít 2000 1 Klatovy100.96 0 100.94 0 100.942.66/2,775
4.2/U23BÁRTA Jan 2000 1 USK Pha100.51 2 103.89 2 102.514.23/4,375
5.3/U23PETŘÍK Matouš 1997 2+ USK Pha104.52 0 107.39 2 104.526.24/6,375
6.1/DMMRÁZEK Jakub 2004 2+ KK Opava116.44 4 105.70 0 105.707.42/7,568
7. KOŠÍK Michal 1995 2+ SKVeselí105.83 0 107.81 4 105.837.55/7,762
8.2/DSFRENCL Josef 2002 2 USK Pha109.14 2 106.06 0 106.067.78/7,957
9.1/VMBÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha110.21 2 106.83 0 106.838.55/8,753
10.3/DSROUČA Samuel 2002 2+ Šumperk105.26 2 107.77 0 107.268.98/9,153
10.4/DSPROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.107.26 0 110.92 6 107.268.98/9,149
12.4/U23TICHÝ Štěpán 2000 2+ Olomouc107.50 0 105.68 54 107.509.22/9,446
13.2/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus124.44 102 105.86 2 107.869.58/9,743
14.2/DMRUDORFER Martin 2003 2 Olomouc106.10 2 107.51 6 108.109.82/10,043
15.5/U23STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky119.67 10 108.81 0 108.8110.53/10,740
16.3/DMKRATOCHVÍL Martin 2003 2 Olomouc129.00 50 106.99 2 108.9910.71/10,937
17.5/DSBOHATÝ Karel 2001 2 Dukla B.110.52 50 105.36 4 109.3611.08/11,335
18.6/DSMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno117.42 50 111.02 0 111.0212.74/13,033
19. ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky111.12 0 112.07 4 111.1212.84/13,131
20.6/U23ŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha109.45 2 110.70 100 111.4513.17/13,429
21. CHMÁTAL Petr 1990 2+ USK Pha111.53 0 111.40 2 111.5313.25/13,529
22.3/VMPRELL Pavel 1976 2 Kralupy113.72 0 109.57 2 111.5713.29/13,527
23.7/U23MRÁZEK Jan 1998 2+ KK Opava114.95 2 110.20 2 112.2013.92/14,225
24.7/DSVEVERKA Lukáš 2002 2+ Benátky108.68 4 105.40 54 112.6814.40/14,723
25.4/DMKUDRNA Josef 2004 2 Dukla B.113.15 0 121.12 2 113.1514.87/15,121
26.8/DSHALA Jiří 2002 2 Olomouc128.35 100 111.40 2 113.4015.12/15,419
27.8/U23ROUSEK Tomáš 1997 2 KK Opava127.16 12 111.59 2 113.5915.31/15,617
28.9/U23ŠPALEK Matěj 2000 2+ Benátky113.85 0 112.89 6 113.8515.57/15,815
29.1/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc114.06 2 108.09 6 114.0915.81/16,114
30.9/DSSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky120.75 6 115.35 0 115.3517.07/17,413
31.10/U23ZIMA Tomáš 2000 1 Roudnice100.45 50 113.75 2 115.7517.47/17,812
32.4/VMMRŮZEK David 1976 2+ Dukla B.113.91 2 117.51 52 115.9117.63/17,912
33.5/DMVANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor125.34 0 116.39 0 116.3918.11/18,411
34. ŽÁK Jiří 1986 2+ KK Opava110.38 52 110.97 6 116.9718.69/19,010
35.11/U23CUBR Filip 2000 2+ ČSAD Plz113.60 4 109.64 8 117.6019.32/19,79
36.2/ZSBÍZEK Marek 2005 2 Dukla B.115.38 6 115.92 2 117.9219.64/20,08
37.6/DMPÁTEK Vítězslav 2003 2 Zábřeh116.82 52 117.99 0 117.9919.71/20,17
38.5/VMBOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB118.26 0 116.76 2 118.2619.98/20,36
39.7/DMVENC Štěpán 2004 2 Dukla B.140.81 0 118.62 0 118.6220.34/20,75
40.8/DMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky124.22 2 112.69 6 118.6920.41/20,84
41.6/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB115.31 4 119.57 52 119.3121.03/21,43
42.9/DMSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice120.94 0 149.73 6 120.9422.66/23,12
43. POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice125.01 0 117.20 4 121.2022.92/23,31
44.3/ZSCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.121.62 106 119.25 2 121.2522.97/23,40
45.7/VMŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy121.66 0 130.64 6 121.6623.38/23,80
46.8/VMRUBÍN Daniel 1975 2 Dukla B.123.03 0 138.15 4 123.0324.75/25,20
47.10/DMSTANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB135.06 4 119.45 4 123.4525.17/25,60
48. BOUZEK Filip 1992 2 Sušice130.21 0 120.30 4 124.3026.02/26,50
49.9/VMBEDNÁREK Jan 1983 2 Zábřeh124.65 0 133.78 2 124.6526.37/26,80
50.11/DMPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB137.95 102 118.66 6 124.6626.38/26,80
51.12/U23BERGMANN Ondřej 2000 2 KK Brno122.99 2 131.53 4 124.9926.71/27,20
52.12/DMTURNER Karel 2004 2 Sušice123.49 2 133.07 106 125.4927.21/27,70
53.13/DMHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy128.01 6 120.23 6 126.2327.95/28,40
54.14/DMDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha126.24 6 123.14 4 127.1428.86/29,40
55.1/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy127.82 0 138.35 4 127.8229.54/30,10
56.15/DMBERGMANN Bořivoj 2003 2 KK Brno123.93 152 126.20 2 128.2029.92/30,40
57. DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy132.17 6 125.24 4 129.2430.96/31,50
58.10/VMKULHÁNEK Jan 1978 2 Jablonec125.75 4 130.27 0 129.7531.47/32,00
59.16/DMGALUŠKA Zdeněk 2004 2 Sušice133.19 2 127.83 2 129.8331.55/32,10
60.10/DSHORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec124.01 6 145.54 102 130.0131.73/32,30
61.13/U23VAVRLA Adam 2000 2 KK Opava126.66 4 128.74 2 130.6632.38/32,90
62.11/DSREZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB130.91 0 125.47 52 130.9132.63/33,20
63.17/DMBROKEŠ Marek 2003 2 Šumperk153.89 8 123.80 8 131.8033.52/34,10
64.4/ZSJINEK Hugo 2005 2 USK Pha160.59 58 132.26 0 132.2633.98/34,60
65.5/ZSNOVOTNÝ David 2005 2 SKVS ČB139.07 2 130.27 2 132.2733.99/34,60
66.18/DMTÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn133.33 8 127.17 6 133.1734.89/35,50
67.19/DMHAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak140.75 6 131.35 4 135.3537.07/37,70
68.6/ZSMAREK Kryštof 2006 2 Roudnice156.65 2 131.62 4 135.6237.34/38,00
69.1/ZMKOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor135.77 0 157.62 6 135.7737.49/38,10
70.12/DSIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí133.78 2 130.47 150 135.7837.50/38,20
71.7/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 2 Šumperk130.15 6 133.08 8 136.1537.87/38,50
72.20/DMMÍL Jakub 2003 2 Trutnov134.30 2 149.30 2 136.3038.02/38,70
73.8/ZSKOMÁREK Jakub 2005 2 SKVS ČB136.08 104 128.94 8 136.9438.66/39,30
74.21/DMPOSTUWKA Patrik 2003 2 Tzunami131.36 6 127.26 104 137.3639.08/39,80
75. GOTVALD Robert 1990 2 Č.Lípa128.07 50 133.65 4 137.6539.37/40,10
76.22/DMPECHAČ Jonáš 2004 2 USK Pha135.55 58 134.37 4 138.3740.09/40,80
77.13/DSHAVRÁNEK Jakub 2002 2 Roudnice140.83 2 134.73 4 138.7340.45/41,20
78.23/DMPUTZER Hynek 2003 2 SKVS ČB143.77 0 141.66 8 143.7745.49/46,30
79.9/ZSBRAMBORA Ondřej 2005 2 Kralupy170.32 154 144.45 0 144.4546.17/47,00
80.24/DMGABRLÍK Jakub 2004 2 Olomouc136.76 8 144.79 54 144.7646.48/47,30
81.14/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.143.47 2 145.85 2 145.4747.19/48,00
82.25/DMMRÁKA Jan 2004 2 Olomouc140.17 6 129.03 50 146.1747.89/48,70
83.10/ZSSVOBODA Martin 2005 2 L.Žatec138.28 8 158.85 106 146.2848.00/48,80
84.26/DMŠVEJD Jan 2004 2 Sušice161.14 2 147.07 0 147.0748.79/49,60
85.14/DSSAAL Štěpán 2001 2 Jablonec149.16 0 108.96 500 149.1650.88/51,80
86. PUŠKARČUK Aleš 1989 2 Č.Lípa142.36 8 172.55 200 150.3652.08/53,00
87.11/ZSŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc200.00 0 148.54 4 152.5454.26/55,20
88.12/ZSNOVÁK Václav 2005 2 VS Tábor170.32 106 153.01 2 155.0156.73/57,70
89.2/ZMŠVEJD Jáchym 2007 2 Sušice156.39 4 170.37 6 160.3962.11/63,20
90.15/DSŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice112.16 52 111.01 50 161.0162.73/63,80
91.16/DSHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha158.63 6 164.15 52 164.6366.35/67,50
92.27/DMČEPIČKA Ladislav 2003 2 ČSAD Plz169.89 6 149.49 256 175.8977.61/79,00
93.13/ZSONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha142.89 54 127.80 58 185.8087.52/89,10
94.28/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 2 VS Desná138.97 52 172.03 52 190.9792.69/94,30
95.14/ZSČERNÍK Štěpán 2006 2 USK Pha159.12 160 146.04 56 202.04103.76/105,60
96.29/DMCHOCHOLA Ondřej 2004 2 Kralupy150.96 56 151.36 60 206.96108.68/110,60
97.15/U23KRUŤA Kryštof 2000 2 Č.Lípa168.20 50 203.53 356 218.20119.92/122,00
  HEK Jan 1979 2 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HOLÍNEK Svatopluk 2001 2 Šumperk4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DUPAL Jiří 1991 2+ Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ZAJÍC Ondřej 1990 2+ Roudnice4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TUNKA Ondřej 1990 MT USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl