Hanácký slalom a Pohár 17. listopadu

29.09.2019   Mlýnský náhon u loděnice SKUP v Olomouci.
ředitel: David Lisický   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DSURBAN Daniel, 2001, Šumperk URBAN Daniel 2001 2+ Šumperk109.20 0 106.60 0 106.60 85
2.1/DMKRATOCHVÍL Martin, 2003, Olomouc KRATOCHVÍL Martin 2003 2+ Olomouc109.10 2 109.40 4 111.104.50/4,281
3.1/ZSKRATOCHVÍL Lukáš, 2005, Olomouc KRATOCHVÍL Lukáš 2005 2 Olomouc113.40 0 116.70 2 113.406.80/6,477
4.2/DMURBAN Michal 2004 2 Šumperk107.60 52 111.10 4 115.108.50/8,073
5.2/DSFIALA Jakub 2001 2 Olomouc116.00 0 121.20 0 116.009.40/8,869
6.1/U23TICHÝ Štěpán 2000 2 Olomouc116.80 0 119.10 0 116.8010.20/9,665
7. KOŠÍK Michal 1995 3+ SKVeselí122.50 0 118.80 0 118.8012.20/11,461
8.3/DSJANŮ Filip 2002 2 Olomouc125.60 4 117.40 2 119.4012.80/12,057
9.3/DMBROKEŠ Marek 2003 2 Šumperk122.80 2 121.10 0 121.1014.50/13,653
10.1/VMDANĚK Aleš 1979 2 Olomouc121.60 0 4.00 999 121.6015.00/14,149
10.2/ZSNOVÁK Matyáš 2005 2 Olomouc119.60 2 4.00 999 121.6015.00/14,145
12.4/DSROUČA Samuel 2002 3+ Šumperk127.60 2 123.10 0 123.1016.50/15,541
13.3/ZSHEŘMANSKÝ Jan 2005 3+ Šumperk127.70 0 126.60 4 127.7021.10/19,837
14.2/U23WALTER Jakub 1998 2 Olomouc133.10 2 128.30 0 128.3021.70/20,433
15.5/DSIVÁNEK Roman 2002 3+ SKVeselí128.60 8 127.70 2 129.7023.10/21,729
16.6/DSHOLÍNEK Svatopluk 2001 3+ Šumperk128.00 2 131.10 2 130.0023.40/22,025
17.4/ZSMALÝ Vojtěch 2006 3+ Olomouc133.80 8 132.30 2 134.3027.70/26,024
18.1/ZMRETEK Toman 2007 3+ Olomouc136.10 6 134.60 0 134.6028.00/26,323
19.7/DSHALA Jiří 2002 2 Olomouc4.00 999 129.00 6 135.0028.40/26,622
20.4/DMKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc128.80 58 131.50 4 135.5028.90/27,121
21.2/ZMRETEK Václav 2007 2 Olomouc133.30 6 134.00 2 136.0029.40/27,620
22.5/ZSSTŘÍLKA Richard 2006 3+ Olomouc134.30 2 137.00 4 136.3029.70/27,919
23.5/DMLOUN Matěj 2004 3 Šumperk138.20 8 138.30 0 138.3031.70/29,718
24.6/DMŠMAKAL Petr 2003 3+ Litovel137.90 2 136.70 2 138.7032.10/30,117
25.7/DMMRÁKA Jan 2004 3 Olomouc138.80 6 133.00 6 139.0032.40/30,416
26.8/DMHRIC Ondřej 2004 3+ Olomouc143.30 4 137.10 2 139.1032.50/30,515
27.1/VSSCHREIBER Zbyněk 1963 2 VS Desná144.70 0 141.50 0 141.5034.90/32,714
28.6/ZSŠTÝBNAR Vojtěch 2005 Olomouc142.20 2 142.90 0 142.9036.30/34,113
29.9/DMSALAJ František 2004 3+ Litovel143.90 8 143.60 2 145.6039.00/36,612
30.7/ZSGEPRT David 2005 3 Litovel150.10 0 146.50 0 146.5039.90/37,411
31.10/DMKÖKÖRČIN Matěj 2003 3+ VS Desná146.50 2 141.70 6 147.7041.10/38,610
32.3/ZMKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc150.30 0 146.90 2 148.9042.30/39,79
33.4/ZMTOMEČEK Adam 2008 3 SKVeselí147.10 2 147.00 4 149.1042.50/39,98
34.5/ZMKUPKA Lukáš 2007 3 Tzunami152.50 2 147.30 2 149.3042.70/40,17
35.8/ZSŠOTEK Adam 2005 3 Olomouc149.50 2 152.50 6 151.5044.90/42,16
36.6/ZMNOVÁK Tobiáš 2008 3 Olomouc150.70 2 145.60 6 151.6045.00/42,25
37.11/DMSYSLO Jiří 2003 3 Olomouc153.80 0 152.10 2 153.8047.20/44,34
38.9/ZSSVOBODA Ondřej 2006 3+ Olomouc158.20 4 156.40 2 158.4051.80/48,63
39.10/ZSSTRATIL Filip 2006 3 Litovel163.10 60 163.90 4 167.9061.30/57,52
40.7/ZMŠEFČÍK Václav 2008 KK Opava175.40 2 182.00 6 177.4070.80/66,41
41.8/ZMBAAR Dominik 2007 KK Opava192.70 2 207.80 4 194.7088.10/82,60
42.11/ZSDZIADEK Marek 2005 3 KK Brno161.40 52 147.70 52 199.7093.10/87,30
  PAPULA Jan 2005 3+ Litovel4.00 999 4.00 999 999.00 0
  RUDORFER Martin 2003 2 Olomouc4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl