4. Český pohár v klasickém sjezdu + MČR U23 na Čeňkově Pile

28.04.2019   Řeka Otava v úseku soutok - Rejštejn, náhradní trať - řeka Otava dle aktuálního vodního stavu
ředitel: Jan Polesný   vrchní rozhodčí: Hana Kneblová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    kompletní výsledky závodu

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23PALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.17:14,87 75/139/0
2.2/U23HRICOVÁ Klára 1999 1 Olomouc17:29,4414.57/1,468/0/165
3.3/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Boh.Pha17:40,4625.59/2,562/127/0
4.4/U23DIMOVOVÁ Barbora 2000 MT Litovel17:47,2132.34/3,157/0/153
5.1/DSDVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 1 Boh.Pha17:48,7233.85/3,353/115/0
6.5/U23PALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.17:52,5337.66/3,649/103/0
7.2/DSSATKOVÁ Gabriela 2001 2 KK Brno17:58,4243.55/4,246/0/141
8.1/DMKNEBLOVÁ Tereza   1 Olomouc18:03,8248.95/4,743/0/129
9.2/DMNOVOSADOVÁ Kristina 2004 2 Č.Kruml.18:37,2282.35/8,040/91/0
10.3/DSDZIADKOVÁ Zuzana 2002 1 KK Brno18:44,3189.44/8,637/0/117
11.3/DMKOLIHOVÁ Hana 2003 1 Soběslav18:49,8795.00/9,235/79/0
12.1/ZSRETKOVÁ Anna 2005 2 Olomouc19:12,30117.43/11,333/0/105
13.4/DSVAŇKOVÁ Klára 2001 1 VS Tábor19:28,08133.21/12,931/67/0
14.1/VHALAŠKOVÁ Petra 1974 1 Olomouc19:31,47136.60/13,229/0/93
15.2/VBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník19:45,17150.30/14,527/0/81
16.4/DMDOLEŽALOVÁ Lucie 2003 2 Olomouc20:04,46169.59/16,425/0/69
17.5/DMRETKOVÁ Marie 2003 2 Olomouc20:07,89173.02/16,723/0/63
18.5/DSKOŠÍKOVÁ Denisa 2002 1 SKVeselí20:13,43178.56/17,321/0/57
19.2/ZSKLEINOVÁ Štěpánka 2005 2 Č.Kruml.20:13,57178.71/17,319/61/0
20.6/U23DIMOVOVÁ Viktorie 2000 2 Litovel20:18,31183.44/17,717/0/51
21.3/ZSJANŮ Veronika 2005 2 Olomouc20:24,79189.92/18,415/0/45
22.7/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.20:26,05191.18/18,514/55/0
23.6/DMMÁDROVÁ Amálie 2003 2 Loko Plz20:30,35195.48/18,913/49/0
24.4/ZSHANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc20:51,52216.65/20,912/0/39
25.8/U23VAŇKOVÁ Michaela 2000 2 Litovel20:57,52222.65/21,511/0/33
26.7/DMŠAMPALÍKOVÁ Klára 2004 2 Loko Plz20:58,44223.57/21,610/43/0
27.1/VMNAJMANOVÁ Kateřina 1984 2 Olomouc20:58,64223.77/21,69/0/27
28.9/U23NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno21:02,42227.55/22,08/0/21
29.3/VLACINOVÁ Leona 1974 2 Semily21:10,22235.35/22,77/37/0
30.5/ZSZEDNÍČKOVÁ Michaela 2005 2 Vys.Mýto21:11,70236.83/22,96/31/0
31.8/DMDOBEŠOVÁ Eva 2004 2 VSDK21:20,42245.55/23,75/0/15
32.6/ZSDOLEŽALOVÁ Bára 2005 2 Olomouc21:35,44260.57/25,24/0/9
33.9/DMBOČÁNKOVÁ Jana 2003 2 Soběslav21:40,37265.50/25,73/25/0
34.10/DMBUNDOVÁ Simona 2004 2 Pardub.21:41,27266.40/25,72/19/0
35.6/DSPLÁŠILOVÁ Anežka 2002 3 Pardub.21:49,50274.63/26,51/13/0
36.7/DSBROTÁNKOVÁ Petra 2001 2 Loko Plz22:03,80288.93/27,90/7/0
37.7/ZSSTŘECHOVÁ Ela 2005 3 VSDK22:11,78296.91/28,70/0/3
38.11/DMVOJTĚCHOVÁ Barbora 2004 3 VSDK22:37,92323.05/31,20/0/2
39.4/VTYKALOVÁ Jana 1968 2 Klášter.23:04,74349.87/33,80/1/0
40.8/DSDOPITOVÁ Daniela 2002 3 Olomouc23:09,17354.30/34,20/0/1
  SATKOVÁ Martina 1998 MT Dukla B.DNS 0/0/0
Oddíl