Sprint ve Dvoře Králové

04.05.2019   řeka Labe v úseku Verdek lávka - pod skálou
ředitel: Petr Troch   vrchní rozhodčí: Karel Bohatý
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1. LACINA Richard 1967 Semily02:00,30 02:00,10 02:00,10 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčasčasvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMLACINA Jakub 2003 2 Semily01:29,00 01:28,30 01:28,30 45
2.1/U23KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov01:29,30 01:28,60 01:28,600.30/0,337
3.2/DMVODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily01:40,20 01:29,90 01:29,901.60/1,833
4.1/VMVRBATA Jaroslav 1975 3 Pardub.01:39,30 01:36,00 01:36,007.70/8,729
5.1/VZÁRUBA Martin 1974 Dv.Král.01:38,90 01:38,10 01:38,109.80/11,125
6.2/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.01:41,90 01:39,60 01:39,6011.30/12,821
7.3/DMVIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště01:43,00 01:40,90 01:40,9012.60/14,317
8. CINKO Radek 1993 2 Pardub.01:45,60 01:45,00 01:45,0016.70/18,913
9.3/VTROCH Petr 1971 Dv.Král.01:45,60 01:46,70 01:45,6017.30/19,69
10.4/DMHYNEK Pavel 2003 2 Semily01:46,90 01:45,80 01:45,8017.50/19,88
11.2/VMJÁNSKÝ Pavel 1975 Dv.Král.01:54,80 01:53,40 01:53,4025.10/28,47
12.1/ZSBEK Matyáš 2006 3 Týniště01:55,90 02:01,00 01:55,9027.60/31,36
13.4/VLACINOVÁ Leona 1974 2 Semily01:56,20 01:56,30 01:56,2027.90/31,65
14.5/DMŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily01:58,10 01:57,30 01:57,3029.00/32,84
15.3/VMHAIN Přemysl 1977 Dv.Král.01:58,20 01:59,00 01:58,2029.90/33,93
16.2/ZSVRBATA Štěpán 2006 Pardub.01:59,30 01:58,30 01:58,3030.00/34,02
17.4/VMKONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.02:09,80 02:09,70 02:09,7041.40/46,91
18.3/ZSBAREŠ Vojtěch 2006 3 Pardub.02:15,60 02:18,80 02:15,6047.30/53,60
19.1/ZMPAJTINA Tomáš 2008 Pardub.02:18,90 02:17,40 02:17,4049.10/55,60
20.6/DMTROCH Jan 2003 Dv.Král.02:22,50 02:21,60 02:21,6053.30/60,40
21.2/ZMRUFFER Jakub 2007 Pardub.02:30,60 02:28,00 02:28,0059.70/67,60
22.3/ZMKONVALINKA Ondřej 2007 Pardub.02:28,20 02:30,20 02:28,2059.90/67,80
23. KULHÁNEK Adam 2009 Pardub.00:00,00 00:00,00 59:59,993511.69/3.977,00
24. KOTRBA Matěj 2007 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 59:59,993511.69/3.977,00
25. KVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 59:59,993511.69/3.977,00
26. KONVALINKA Šťepán 2009 Pardub.00:00,00 00:00,00 59:59,993511.69/3.977,00
27. SYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 59:59,993511.69/3.977,00
28. SEDLÁK Václav 2007 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 59:59,993511.69/3.977,00
29. SEDLÁK Jakub 2005 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 59:59,993511.69/3.977,00
30. SLAVÍK Daniel 2006 3 Semily00:00,00 00:00,00 59:59,993511.69/3.977,00
31. NOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily00:00,00 00:00,00 59:59,993511.69/3.977,00
32. ZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 59:59,993511.69/3.977,00
33. KREJZA Filip 1989 1 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 59:59,993511.69/3.977,00
Oddíl

Historie procházení