Sprint ve Dvoře Králové

04.05.2019   řeka Labe v úseku Verdek lávka - pod skálou
ředitel: Petr Troch   vrchní rozhodčí: Karel Bohatý
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčasčasvýsledek
1K1M/1LACINA Jakub 2003 2 Semily01:29,00 01:28,30 01:28,30
2K1M/2KOBLÍŽEK Daniel 2000 1 Trutnov01:29,30 01:28,60 01:28,60
3K1M/3VODRÁŽKA Matěj 2004 2 Semily01:40,20 01:29,90 01:29,90
4K1M/4VRBATA Jaroslav 1975 3 Pardub.01:39,30 01:36,00 01:36,00
5K1M/5ZÁRUBA Martin 1974 Dv.Král.01:38,90 01:38,10 01:38,10
6K1M/6OUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.01:41,90 01:39,60 01:39,60
7K1M/7VIRAGH Tomáš 2004 2 Týniště01:43,00 01:40,90 01:40,90
8K1M/8CINKO Radek 1993 2 Pardub.01:45,60 01:45,00 01:45,00
9K1M/9TROCH Petr 1971 Dv.Král.01:45,60 01:46,70 01:45,60
10K1M/10HYNEK Pavel 2003 2 Semily01:46,90 01:45,80 01:45,80
11K1M/11JÁNSKÝ Pavel 1975 Dv.Král.01:54,80 01:53,40 01:53,40
12K1M/12BEK Matyáš 2006 3 Týniště01:55,90 02:01,00 01:55,90
13K1M/13LACINOVÁ Leona 1974 2 Semily01:56,20 01:56,30 01:56,20
14K1M/14ŘEHÁK Jiří 2003 3 Semily01:58,10 01:57,30 01:57,30
15K1M/15HAIN Přemysl 1977 Dv.Král.01:58,20 01:59,00 01:58,20
16K1M/16VRBATA Štěpán 2006 Pardub.01:59,30 01:58,30 01:58,30
17C1M/1LACINA Richard 1967 Semily02:00,30 02:00,10 02:00,10
18K1M/17KONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.02:09,80 02:09,70 02:09,70
19K1M/18BAREŠ Vojtěch 2006 3 Pardub.02:15,60 02:18,80 02:15,60
20K1M/19PAJTINA Tomáš 2008 Pardub.02:18,90 02:17,40 02:17,40
21K1M/20TROCH Jan 2003 Dv.Král.02:22,50 02:21,60 02:21,60
22K1M/21RUFFER Jakub 2007 Pardub.02:30,60 02:28,00 02:28,00
23K1M/22KONVALINKA Ondřej 2007 Pardub.02:28,20 02:30,20 02:28,20
24K1M/23KULHÁNEK Adam 2009 Pardub.00:00,00 00:00,00 59:59,99
25K1M/24KOTRBA Matěj 2007 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 59:59,99
26K1M/25KVAPIL Ondřej 2007 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 59:59,99
27K1M/26KONVALINKA Šťepán 2009 Pardub.00:00,00 00:00,00 59:59,99
28K1M/27SYROVÝ Filip 2007 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 59:59,99
29K1M/28SEDLÁK Václav 2007 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 59:59,99
30K1M/29SEDLÁK Jakub 2005 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 59:59,99
31K1M/30SLAVÍK Daniel 2006 3 Semily00:00,00 00:00,00 59:59,99
32K1M/31NOVOTNÝ Štěpán 2006 3 Semily00:00,00 00:00,00 59:59,99
33K1M/32ZRZAVÝ Jakub 2005 3 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 59:59,99
34K1M/33KREJZA Filip 1989 1 Vys.Mýto00:00,00 00:00,00 59:59,99
Oddíl

Historie procházení