Sjezd v Litovli

16.06.2021  
ředitel:   vrchní rozhodčí:
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/DSSALAJ František 2004 1 Litovel09:52,30 34
2.1/U23ŠMOLDAS Michal 1998 2 Litovel10:12,3020.00/3,426
3.2/DSKOSÍK Dan 2004 2 Olomouc10:52,9060.60/10,222
4.1/DMPAPULA Jan 2005 2 Litovel10:55,9063.60/10,718
5.2/DMMALÝ Vojtěch 2006 2 Olomouc11:00,4068.10/11,514
6.3/DMSTRATIL Filip 2006 3 Litovel11:06,1073.80/12,510
7.4/DMČAMEK David 2006 3 Litovel11:24,2091.90/15,56
8.5/DMGEPRT David 2005 2 Litovel11:24,7092.40/15,65
9.3/DSVODÁK Norbert 2004 3 Litovel11:32,60100.30/16,94
10.1/ZSTRNKA Tobiáš 2007 Litovel11:37,80105.50/17,83
11.2/ZSKUTÍN Filip 2007 3 Olomouc11:40,10107.80/18,22
12.6/DMSTŘÍLKA Richard 2006 3 Olomouc11:50,30118.00/19,91
13.1/ZMŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomouc12:02,20129.90/21,90
  NOVÁK Tobiáš 2008 3 OlomoucDNS 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. DIMOVOVÁ Barbora 2000 MT Litovel09:07,70 27
2. NAJMANOVÁ Kateřina 1984 2 Olomouc10:12,7065.00/11,919
3. VAŇKOVÁ Michaela 2000 3 Litovel10:20,3072.60/13,315
4. KOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 3 Olomouc10:21,4073.70/13,511
5. HANSGUTOVÁ Monika 2005 2 Olomouc10:36,9089.20/16,37
6. NOVOSADOVÁ Eliška 2005 2 Olomouc10:44,4096.70/17,76
7. JÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc10:55,00107.30/19,65
8. KRATOCHVÍLOVÁ Adéla 2007 3 Olomouc10:55,60107.90/19,74
9. MALÁ Magdalena 2007 3 Olomouc11:23,10135.40/24,73
10. CHROMÁ Nicol 2004 3 Olomouc12:09,90182.20/33,32
11. SALAJOVÁ Alžběta   Litovel14:13,30305.60/55,81
12. VAŇKOVÁ Štěpánka 2007 Litovel14:53,20345.50/63,10
13. HANUŠOVÁ Johanka   Olomouc14:55,70348.00/63,50
  RETKOVÁ Anna 2005 1 OlomoucDNS 0
  RETKOVÁ Marie 2003 1 OlomoucDNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. SLEPICA Karel 1988 MT Olomouc07:50,60 44
2. PROCHÁZKA Vojtěch 2002 1 Olomouc08:33,1042.50/9,036
3. GABRLÍK Jakub, 2004, Olomouc GABRLÍK Jakub 2004 1 Olomouc08:37,5046.90/10,028
4. ŠTÝBNAR Vojtěch 2005 2 Olomouc08:45,6055.00/11,720
5. MRÁKA Jan 2004 2 Olomouc08:52,0061.40/13,016
6. ŠOTEK Adam 2005 2 Olomouc09:13,3082.70/17,612
7. TRNKA Tobiáš 2007 3 Litovel09:47,90117.30/24,98
8. KUTÍN Filip 2007 3 Olomouc10:18,20147.60/31,47
9. ŠTÝBNAR Matěj 2009 3 Olomouc10:33,40162.80/34,66
10. BERKA Štěpán 2002 3 Litovel10:52,50181.90/38,75
11. KRATOCHVÍL Jakub 2009 3 Olomouc11:47,90237.30/50,44
12. ČAMEK Petr 2009 Litovel12:07,00256.40/54,53
13. VALENTA Josef 2010 Olomouc12:21,70271.10/57,62
14. KRÁL Samuel 2010 Olomouc12:28,60278.00/59,11
15. STEKLÝ Pavel   Olomouc13:06,60316.00/67,10
16. KAFKA Martin 2010 Olomouc13:29,00338.40/71,90
17. ČERMÁK Vojtěch   Olomouc14:34,80404.20/85,90
  ŠULA Štěpán 2009 LitovelDNS 0
  NOVÁK Tobiáš 2008 3 OlomoucDNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. STŘÍLKOVÁ Jana 2004 1 Olomouc11:17,10 19
2. HOROVÁ Klára 1998 2 Olomouc11:42,6025.50/3,811
3. KOČÍŘOVÁ Valentýna 2008 2 Olomouc11:47,4030.30/4,57
4. JÍLKOVÁ Pavla 2007 3 Olomouc12:08,3051.20/7,63
5. MALÁ Magdalena 2007 3 Olomouc12:17,3060.20/8,92
6. CHROMÁ Nicol 2004 3 Olomouc12:19,4062.30/9,21

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. ČAMEK David
STRATIL Filip
2006
2006
3 Litovel
Litovel
10:34,10 9
2. GEPRT David
PAPULA Jan
2005
2005
2 Litovel
Litovel
10:54,1020.00/3,25
3. ŠIŠMOVÁ Petra
ŠMOLDAS Michal
 
1998
2 Litovel
Litovel
11:27,0052.90/8,31
Oddíl

Historie procházení