Sjezd v Brně + Krajský přebor JM

19.03.2022   Řeka Svratka v Jundrově start i cíl loděnice KK Brno délka tratě 4,5 km
ředitel: Bohuslav Šamánek   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto13:34,20 20
2.1/VVESELÝ Petr 1976 VSDK13:46,0011.80/1,412
3.1/VMŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto13:58,1023.90/2,98
4. SATKE Adam 1994 KK Brno13:59,2025.00/3,14
5.1/DMKVAPIL Ondřej 2007 2 Vys.Mýto14:34,5060.30/7,43
6.1/U23MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno14:42,2068.00/8,42
7.1/VSREŽŇÁK Ladislav 1966 3 KK Brno15:33,50119.30/14,71
8.2/U23BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno15:54,60140.40/17,20
9.2/DMVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto16:22,50168.30/20,70

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/U23DZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 MT KK Brno12:33,50 34
2.2/U23NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno13:12,3038.80/5,126
3.1/DSZEDNÍČKOVÁ Michaela Anna 2005 1 Vys.Mýto13:35,3061.80/8,218
4.1/VMPROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 2 KK Brno13:35,9062.40/8,310
5.1/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno14:35,40121.90/16,26
6.2/ZSKOPLÍKOVÁ Adéla 2009 Kroměříž17:17,00283.50/37,65
7.3/ZSKOPLÍKOVÁ Eliška 2009 Kroměříž17:22,20288.70/38,34
8.1/DMHOLUBOVÁ Nela 2007 3 Vys.Mýto17:27,10293.60/39,03
9.1/ZMLOVECKÁ Nela 2011 SKVeselí19:01,30387.80/51,52
10.2/ZMGROSSOVÁ Elisabeth 2010 KK Brno19:32,50419.00/55,61
11.3/ZMFUCHSOVÁ Terezie 2011 VSDK20:39,30485.80/64,50
12.4/ZMŠLÉGLOVÁ Tereza 2011 VSDK22:33,60600.10/79,60
13.2/DMJASANSKÁ Anna 2007 Vys.Mýto23:08,10634.60/84,20
14.5/ZMCIGÁNKOVÁ Veronika 2011 VSDK23:20,40646.90/85,90
15.4/ZSKLIMEŠOVÁ Kristýna 2009 KK Brno24:21,40707.90/93,90
  ČECHOVÁ Nina 2011 VSDKDNS 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. SATKE Adam 1994 MT KK Brno11:01,90 76
2.1/U23MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 MT KK Brno11:14,2012.30/1,968
3.2/U23IVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí11:43,2041.30/6,260
4. SUCHÁNEK Daniel 1993 Vys.Mýto11:56,7054.80/8,352
5. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto12:32,7090.80/13,744
6.3/U23BERGMANN Ondřej 2000 1 KK Brno12:45,20103.30/15,640
7.1/DSROLENC Jakub 2004 2 SKVeselí12:55,80113.90/17,236
8. KREJČÍŘ Dominik 1996 KK Brno12:58,00116.10/17,532
9.1/ZSTOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí13:13,10131.20/19,828
9.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž13:13,10131.20/19,824
11.2/DSDOLEŽAL Filip 2004 2 SKVeselí13:23,70141.80/21,420
12.1/DMSYROVÝ Filip 2007 2 Vys.Mýto13:43,50161.60/24,416
13.2/DMVYBÍRAL Viktor 2007 3 KK Brno13:50,70168.80/25,515
14.3/DMSEDLÁK Václav 2007 3 Vys.Mýto13:56,70174.80/26,414
15.3/DSZRZAVÝ Jakub 2005 2 Vys.Mýto14:09,30187.40/28,313
16.1/VŠAMÁNEK Pavel 1972 KK Brno14:18,80196.90/29,712
17.4/DSŠANTAVÝ Michal 2004 3 SKVeselí14:19,20197.30/29,811
18.5/DSBERNAT Pavel 2004 3 KK Brno14:25,20203.30/30,710
19.1/VMPROCHÁZKA Miroslav   Prostěj.14:30,00208.10/31,49
20.6/DSGROSS Benedikt 2005 3 KK Brno14:36,00214.10/32,38
21.4/DMDORNIČÁK Maxim 2007 3 KK Brno14:39,10217.20/32,87
22.2/VKNOBLOCH Tomáš 1974 KK Brno14:40,70218.80/33,16
23.5/DMVÍTEK David 2007 3 KK Brno15:06,30244.40/36,95
24.2/ZSBOUŠKA David 2008 KK Brno15:21,40259.50/39,24
25.3/VNĚMEC Jakub 1969 KK Brno15:38,50276.60/41,83
26.3/ZSŠIŠPERA Tomáš 2008 3 SKVeselí16:32,30330.40/49,92
27.7/DSSEDLÁK Jakub 2005 3 Vys.Mýto16:35,50333.60/50,41
28.1/ZMNEKUDA Lukáš 2010 3 KK Brno17:35,90394.00/59,50
29.4/ZSPOLÁK Oliver 2009 KK Brno18:44,30462.40/69,90
30.2/ZMTOMEČEK David 2011 SKVeselí18:54,90473.00/71,50
31.3/ZMJETMAR Ondřej 2010 Vys.Mýto21:36,10634.20/95,80
32.5/ZSVOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto24:43,10821.20/124,10
33.4/ZMKLIMEŠ Jakub 2011 KK Brno27:38,30996.40/150,50
  TOBIÁŠ Pavel 1983 KK BrnoDNS 0

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1.1/U23NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno14:31,70 25
2.2/U23DZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 MT KK Brno15:26,5054.80/6,317
3.1/DSZEDNÍČKOVÁ Michaela Anna 2005 1 Vys.Mýto15:47,2075.50/8,79
4.1/ZSBERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno17:45,10193.40/22,21

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
OM
1. ŠILAR Jakub
KREJZA Filip
1987
1989
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
13:59,90 0
Oddíl