Sjezd v Brně + Krajský přebor JM

19.03.2022   Řeka Svratka v Jundrově start i cíl loděnice KK Brno délka tratě 4,5 km
ředitel: Bohuslav Šamánek   vrchní rozhodčí: Jana Macíková
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílvýsledek
1K1M/1SATKE Adam 1994 MT KK Brno11:01,90
2K1M/2MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 MT KK Brno11:14,20
3K1M/3IVÁNEK Roman 2002 1 SKVeselí11:43,20
4K1M/4SUCHÁNEK Daniel 1993 Vys.Mýto11:56,70
5K1M/5KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto12:32,70
6K1W/1DZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 MT KK Brno12:33,50
7K1M/6BERGMANN Ondřej 2000 1 KK Brno12:45,20
8K1M/7ROLENC Jakub 2004 2 SKVeselí12:55,80
9K1M/8KREJČÍŘ Dominik 1996 KK Brno12:58,00
10K1W/2NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno13:12,30
11K1M/9TOMEČEK Adam 2008 2 SKVeselí13:13,10
12K1M/9HRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž13:13,10
13K1M/11DOLEŽAL Filip 2004 2 SKVeselí13:23,70
14C1M/1SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto13:34,20
15K1W/3ZEDNÍČKOVÁ Michaela Anna 2005 1 Vys.Mýto13:35,30
16K1W/4PROCHÁZKOVÁ Pavla 1983 2 KK Brno13:35,90
17K1M/12SYROVÝ Filip 2007 2 Vys.Mýto13:43,50
18C1M/2VESELÝ Petr 1976 VSDK13:46,00
19K1M/13VYBÍRAL Viktor 2007 3 KK Brno13:50,70
20K1M/14SEDLÁK Václav 2007 3 Vys.Mýto13:56,70
21C1M/3ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto13:58,10
22C1M/4SATKE Adam 1994 KK Brno13:59,20
23C2M/1ŠILAR Jakub
KREJZA Filip
1987
1989
2 Vys.Mýto
Vys.Mýto
13:59,90
24K1M/15ZRZAVÝ Jakub 2005 2 Vys.Mýto14:09,30
25K1M/16ŠAMÁNEK Pavel 1972 KK Brno14:18,80
26K1M/17ŠANTAVÝ Michal 2004 3 SKVeselí14:19,20
27K1M/18BERNAT Pavel 2004 3 KK Brno14:25,20
28K1M/19PROCHÁZKA Miroslav   Prostěj.14:30,00
29C1W/1NĚMCOVÁ Marie, 2000, KK Brno NĚMCOVÁ Marie 2000 MT KK Brno14:31,70
30C1M/5KVAPIL Ondřej 2007 2 Vys.Mýto14:34,50
31K1W/5BERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno14:35,40
32K1M/20GROSS Benedikt 2005 3 KK Brno14:36,00
33K1M/21DORNIČÁK Maxim 2007 3 KK Brno14:39,10
34K1M/22KNOBLOCH Tomáš 1974 KK Brno14:40,70
35C1M/6MATĚJÍČEK Vojtěch 2002 KK Brno14:42,20
36K1M/23VÍTEK David 2007 3 KK Brno15:06,30
37K1M/24BOUŠKA David 2008 KK Brno15:21,40
38C1W/2DZIADKOVÁ Zuzana, 2002, KK Brno DZIADKOVÁ Zuzana 2002 MT KK Brno15:26,50
39C1M/7REŽŇÁK Ladislav 1966 3 KK Brno15:33,50
40K1M/25NĚMEC Jakub 1969 KK Brno15:38,50
41C1W/3ZEDNÍČKOVÁ Michaela Anna 2005 1 Vys.Mýto15:47,20
42C1M/8BERGMANN Ondřej 2000 KK Brno15:54,60
43C1M/9VOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto16:22,50
44K1M/26ŠIŠPERA Tomáš 2008 3 SKVeselí16:32,30
45K1M/27SEDLÁK Jakub 2005 3 Vys.Mýto16:35,50
46K1W/6KOPLÍKOVÁ Adéla 2009 Kroměříž17:17,00
47K1W/7KOPLÍKOVÁ Eliška 2009 Kroměříž17:22,20
48K1W/8HOLUBOVÁ Nela 2007 3 Vys.Mýto17:27,10
49K1M/28NEKUDA Lukáš 2010 3 KK Brno17:35,90
50C1W/4BERGMANNOVÁ Sandra 2008 3 KK Brno17:45,10
51K1M/29POLÁK Oliver 2009 KK Brno18:44,30
52K1M/30TOMEČEK David 2011 SKVeselí18:54,90
53K1W/9LOVECKÁ Nela 2011 SKVeselí19:01,30
54K1W/10GROSSOVÁ Elisabeth 2010 KK Brno19:32,50
55K1W/11FUCHSOVÁ Terezie 2011 VSDK20:39,30
56K1M/31JETMAR Ondřej 2010 Vys.Mýto21:36,10
57K1W/12ŠLÉGLOVÁ Tereza 2011 VSDK22:33,60
58K1W/13JASANSKÁ Anna 2007 Vys.Mýto23:08,10
59K1W/14CIGÁNKOVÁ Veronika 2011 VSDK23:20,40
60K1W/15KLIMEŠOVÁ Kristýna 2009 KK Brno24:21,40
61K1M/32VOŘÍŠEK Václav 2008 Vys.Mýto24:43,10
62K1M/33KLIMEŠ Jakub 2011 KK Brno27:38,30
Oddíl