Sjezd na Chrudimce

14.04.2022   Řeka Chrudimka
ředitel: Jan Šťastný   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSVESELÝ Ondřej 2004 1 Pardub.14:07,20 26
2.1/DMKVAPIL Ondřej 2007 2 Vys.Mýto15:12,4065.20/7,718
3.1/VMKEJKLÍČEK Tomáš 1980 Pardub.15:36,5089.30/10,514
4. ŠŤASTNÝ Jan 1970 2 Pardub.15:36,8089.60/10,610
5.2/DMPLÁŠIL Hynek 2006 3 Pardub.16:22,40135.20/16,09
6.3/DMRUFFER Jakub 2007 3 Pardub.16:54,70167.50/19,88
7.4/DMVOSMEK Jáchym 2007 3 Vys.Mýto16:58,40171.20/20,27
8. JIŘÍK Matěj 2005 Pardub.16:59,80172.60/20,46
9. NOVÁK Kuba 2001 Pardub.18:06,30239.10/28,25
10. HRSTKA Jaromír 2007 Pardub.18:12,90245.70/29,04
11. NOVOTNÝ Adam 2003 3 Pardub.18:26,90259.70/30,73
12. JENČEK Michal 2002 Pardub.18:47,60280.40/33,12
13. NEKVINDA Ivo 2003 Pardub.18:54,30287.10/33,91
14. KAŠPAR Lukáš 2001 Pardub.19:03,60296.40/35,00
15. KŘÍŽEK Michal 2007 Pardub.19:08,90301.70/35,60
16. MACAS Petr 2008 Pardub.19:22,60315.40/37,20
17. KUNC David 2006 Pardub.19:32,60325.40/38,40
18. OUTRATA Jan   Pardub.20:06,90359.70/42,50
19. NOVÝ Jakub 2009 Pardub.20:56,90409.70/48,40

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMŽĎÁRSKÁ Laura 2006 2 Pardub.15:42,10 10
2. VALÍKOVÁ Radka 1991 Pardub.16:14,5032.40/3,46
3.2/DMHOLUBOVÁ Nela 2007 3 Vys.Mýto17:32,80110.70/11,85
4.1/VKONVALINKOVÁ Irena 1977 3 Pardub.18:49,50187.40/19,94
5. KOŠNAROVÁ Natálie 2007 Pardub.18:49,90187.80/19,93
6. SADÍLKOVÁ Lucie 2002 Pardub.19:11,70209.60/22,22
7.3/DMJASANSKÁ Anna 2007 Vys.Mýto21:11,80329.70/35,01
8. POZNEROVÁ Magdalena 2004 Pardub.22:18,70396.60/42,10
9. SMEREKOVÁ Tereza 2009 Pardub.22:41,50419.40/44,50
10. SLÁDKOVÁ Karolína 2010 Pardub.22:54,80432.70/45,90
11. SMEREKOVÁ Anna 2010 Pardub.22:58,90436.80/46,40

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto13:05,80 26
2.1/DMSYROVÝ Filip 2007 2 Vys.Mýto13:53,4047.60/6,122
3.1/DSZRZAVÝ Jakub 2005 2 Vys.Mýto14:32,4086.60/11,018
4.1/ZSKONVALINKA Štěpán 2009 3 Pardub.15:03,80118.00/15,014
5.1/VOUTRATA Jindřich 1970 Pardub.15:21,70135.90/17,310
6.1/U23KOBLÍŽEK Daniel 2000 2 Pardub.16:14,50188.70/24,09
7.2/DMVRBATA Štěpán 2006 Pardub.16:41,20215.40/27,48
8.2/ZSHOVORKA Dominik 2009 Pardub.16:41,30215.50/27,47
9.3/ZSPAJTINA Tomáš 2008 3 Pardub.16:50,70224.90/28,66
10.3/DMHLAVATÝ Jan 2007 Pardub.17:14,50248.70/31,65
11.4/ZSBAŤA Václav 2009 Pardub.17:17,40251.60/32,04
12.4/DMKONVALINKA Ondřej 2007 3 Pardub.17:19,20253.40/32,23
13.2/U23KONVALINKA Jindřich 2000 Pardub.17:45,20279.40/35,62
14.1/ZMSTEHNO Maxmilián 2010 Pardub.17:57,40291.60/37,11
15.5/ZSHORNYCH Jan 2009 Pardub.19:08,60362.80/46,20
16.2/ZMHLADÍK Vojtěch 2010 Pardub.19:26,90381.10/48,50
17.6/ZSHEMERKA Marek 2008 Pardub.19:42,30396.50/50,50
18.3/ZMJETMAR Ondřej 2010 Vys.Mýto19:53,60407.80/51,90
19.4/ZMKOMÁREK Michal 2010 Pardub.19:55,60409.80/52,20
20.5/ZMHAVRAN Adam 2010 Pardub.20:14,70428.90/54,60
21.2/DSPILAŘ Jan 2004 Pardub.20:44,10458.30/58,30
22.5/DMPILAŘ Vít 2006 Pardub.20:49,80464.00/59,00

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSBUNDOVÁ Simona 2004 1 Pardub.16:30,90 13
2. VALÍKOVÁ Radka 1991 Pardub.18:31,40120.50/12,25
3. VESELÁ Veronika 2002 Pardub.18:55,90145.00/14,64
4. HORÁČKOVÁ Sofie 2007 Pardub.18:56,30145.40/14,73
5. ŠKOLOUDÍKOVÁ Hana 2004 Pardub.19:02,50151.60/15,32
6. VAVŘINOVÁ Aneta   Pardub.19:11,50160.60/16,21
7. NOVOTNÁ Mariana 2002 Pardub.19:14,50163.60/16,50
8. VRÁNOVÁ Anastázie 2007 Pardub.19:33,60182.70/18,40
9. NOVÁ Eliška 2007 Pardub.19:47,80196.90/19,90
10. ČAPSKÁ Valerie 2011 Pardub.20:14,50223.60/22,60
11. PAVLISOVÁ Anežka   Pardub.20:54,70263.80/26,60

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekza vítězem
s / %
body
1. ŽENKA Ondřej
ŽENKA Martin
2000
2000
3 Pardub.
Pardub.
17:11,40 4
2. LINHART Matyáš
LINHART Vojtěch
2002
2007
Pardub.
Pardub.
18:11,4060.00/5,83
3. LUSTIG Šimon
LUSTIG Josef
2003
2003
Pardub.
Pardub.
18:25,6074.20/7,22
4. POZNER Jakub
REICH Jakub
2004
2003
Pardub.
Pardub.
19:14,70123.30/12,01
5. SKALICKÝ Aleš
SKALICKÝ Tomáš
2002
2005
Pardub.
Pardub.
19:47,30155.90/15,10
6. VORAL Jakub
VORAL David
2005
2005
Pardub.
Pardub.
19:54,20162.80/15,80
7. SAMEK Mathias
SEMERÁD Tomáš
2008
2009
Pardub.
Pardub.
21:47,50276.10/26,80
Oddíl

Historie procházení