95 Slalom pod Borskou přehradou + Pohár předžáků

07.07.2024   Řeka Radbuza pod Borskou přehradou v Plzni
ředitel: Petr Weissar   vrchní rozhodčí: Jana Lagnerová
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie PWK  

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMSVOBODA František 2014 Kralupy111.33 0 109.62 2 111.33 0
2.2/PZMKOS Eduard 2014 USK Pha124.60 2 118.67 2 120.679.34/8,40
3.1/PZZVOLFOVÁ Nela 2014 KK Brand124.17 0 122.88 2 124.1712.84/11,50
4.3/PZMMERENUS Matouš 2015 Č.Lípa137.79 0 125.75 0 125.7514.42/13,00
5.2/PZZMILYANOVÁ Anežka 2014 L.Žatec127.40 2 127.82 0 127.8216.49/14,80
6.4/PZMHRADILEK Bořivoj 2014 USK Pha127.80 2 126.99 2 128.9917.66/15,90
7.5/PZMVOLF Tomáš 2016 KK Brand126.42 6 127.27 2 129.2717.94/16,10
8.3/PZZHAVLÍNOVÁ Eliška 2014 Kralupy128.82 4 132.91 4 132.8221.49/19,30
9.6/PZMŠPAČEK Matyáš 2014 USK Pha132.84 2 130.27 4 134.2722.94/20,60
10.7/PZMMRŮZEK Matěj 2015 KK Brand131.41 6 130.56 4 134.5623.23/20,90
11.4/PZZPEŠKOVÁ Adéla 2016 KK Brand172.41 8 160.55 4 164.5553.22/47,80
12.8/PZMMICKA Albert 2015 KK Brand174.44 6 164.68 6 170.6859.35/53,30
13.9/PZMNĚMEC Filip 2016 Kadaň169.26 6 167.50 6 173.5062.17/55,80
14.10/PZMMILYAN Kryštof 2016 L.Žatec210.09 6 181.03 0 181.0369.70/62,60
15.5/PZZŽELEZNÁ Aneta 2015 USK Pha173.42 10 177.47 62 183.4272.09/64,80
16.6/PZZKOVÁŘOVÁ Josefína 2015 Trutnov199.10 8 227.67 6 207.1095.77/86,00
17.11/PZMMATĚNA Jonáš 2014 Trutnov217.75 58 201.57 16 217.57106.24/95,40
18.12/PZMKLENČÍK Josef 2016 Trutnov217.38 16 216.46 20 233.38122.05/109,60
19.13/PZMHEUN Oskar 2016 Kralupy228.73 62 232.82 12 244.82133.49/119,90
20.7/PZZPORTYCHOVÁ Anežka 2015 Trutnov261.42 22 277.33 70 283.42172.09/154,60
21.8/PZZŠTĚPINOVÁ Nikola 2015 Kadaň217.25 162 213.63 110 323.63212.30/190,70
22.9/PZZPOSPÍŠILOVÁ Eliška 2016 Kralupy1.00 999 265.10 64 329.10217.77/195,60
23.14/PZMNĚMEC Adam 2017 Kadaň320.53 256 1.00 999 576.53465.20/417,90
  LUKEŠOVÁ Sára 2016 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JOHANIDESOVÁ Ema 2014 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAVLÍČEK Ondřej 2016 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAVLÍČEK Matyáš 2014 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  CÍSAŘ Filip 2014 KK Brand4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie PWC  

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/PZMSVOBODA František 2014 Kralupy125.87 0 130.97 4 125.87 0
2.1/PZZVOLFOVÁ Nela 2014 KK Brand125.38 2 127.26 2 127.381.51/1,20
3.2/PZMŠPAČEK Matyáš 2014 USK Pha141.20 10 143.27 0 143.2717.40/13,80
4.3/PZMKOS Eduard 2014 USK Pha152.70 4 140.84 4 144.8418.97/15,10
5.4/PZMMERENUS Matouš 2015 Č.Lípa142.96 6 145.44 0 145.4419.57/15,50
6.2/PZZHAVLÍNOVÁ Eliška 2014 Kralupy168.44 6 174.63 2 174.4448.57/38,60

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMMARKOVÁ Kristýna 2009 2 Pardub.126.02 2 114.86 2 116.86 13
2.1/ZSMRŮZKOVÁ Marie 2011 2 KK Brand124.42 2 122.84 2 124.847.98/6,89
3.1/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 3+ USK Pha130.26 0 127.82 0 127.8210.96/9,45
4.1/ZMŠENKOVÁ Aniko 2013 3 KK Brand135.37 2 131.29 4 135.2918.43/15,84
5.2/ZMVÁLKOVÁ Tereza 2012 3+ VS Tábor134.89 2 137.26 0 136.8920.03/17,13
5.2/DMPETRILÁKOVÁ Markéta 2009 3 Klášter.139.02 0 134.89 2 136.8920.03/17,12
7.3/ZMVOTAVOVÁ Anežka 2012 3 USK Pha153.52 0 145.86 2 147.8631.00/26,51
  ČERNÁ Lucie 1977 Kadaň4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUDĚJOVÁ Kristýna 1988 3 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMSTOLÍN Antonín 2008 3+ Trutnov113.56 2 110.94 0 110.94 26
2.1/VŠPAČEK Jiří 1974 3+ SKŽižkov112.54 0 115.64 0 112.541.60/1,425
3.1/ZSTÁBORSKÝ Vojtěch 2010 3+ Horš.Týn114.14 0 113.70 0 113.702.76/2,524
4. KROFTA Dominik 1993 3+ VS Tábor114.28 0 121.41 6 114.283.34/3,023
5.1/VMVÁCHA Viktor 1985 3+ Rakovník117.26 0 115.58 0 115.584.64/4,222
6.2/DMSLÁDEK Michal 2009 3+ Loko Plz113.89 2 113.96 2 115.894.95/4,521
7.3/DMROLINEC František 2008 3+ Klášter.116.10 0 117.48 4 116.105.16/4,720
8.2/ZSHOŘENÍ Hynek 2011 3+ Kadaň117.65 0 131.41 12 117.656.71/6,019
9.3/ZSZAJÍC Kryštof 2010 3+ VS Tábor115.92 2 122.58 2 117.926.98/6,318
10.1/VSHÁK Jiří 1952 3+ Trutnov123.37 0 121.69 0 121.6910.75/9,717
11.4/ZSFABIÁN Filip 2010 3+ Boh.Pha119.93 2 118.03 6 121.9310.99/9,916
12.4/DMVÍDEŇSKÝ Antonín 2008 3 Trutnov119.50 4 118.06 6 123.5012.56/11,315
13.1/ZMVEJVANČICKÝ Petr 2013 3 Horš.Týn124.05 2 124.94 2 126.0515.11/13,614
14.5/ZSFRANZ Tadeáš 2010 3+ Loko Plz124.94 2 124.35 2 126.3515.41/13,913
15.5/DMVEJVANČICKÝ Pavel 2009 3+ Horš.Týn126.91 2 125.66 2 127.6616.72/15,112
16.2/ZMMERENUS Jan 2012 3+ Č.Lípa129.28 0 127.90 0 127.9016.96/15,311
17.2/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.128.72 0 130.65 0 128.7217.78/16,010
18.3/VVÁLEK Michal 1974 3 VS Tábor133.60 0 130.95 0 130.9520.01/18,09
19.6/DMGOMBOŠ Miroslav 2009 3 Trutnov126.85 6 122.53 14 132.8521.91/19,78
20.3/ZMHRADECKÝ Daniel 2013 3 USK Pha132.67 2 133.46 2 134.6723.73/21,47
21.1/DSTESAŘ Petr 2006 3 Loko Plz132.87 6 132.29 4 136.2925.35/22,96
22.4/ZMKASTNER Adam 2012 3 Horš.Týn137.63 4 134.87 2 136.8725.93/23,45
23.7/DMHOVORKA Matouš 2009 3 Č.Lípa138.56 0 137.33 0 137.3326.39/23,84
24.6/ZSVOTAVA Michal 2010 3 USK Pha131.92 8 132.65 6 138.6527.71/25,03
25.2/VSMÍL Pavel 1967 3 Trutnov148.85 0 146.80 4 148.8537.91/34,22
26.5/ZMČAPEK Ondřej 2012 Č.Lípa153.98 4 151.61 2 153.6142.67/38,51
27.6/ZMŠTĚPINA Dominik 2012 Kadaň192.32 6 175.57 6 181.5770.63/63,70
  BRAMBORA Ondřej 2005 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČAPEK Jiří 2011 3 Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOMÍNEK Mikuláš 2013 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOMÍNEK Štěpán 2011 3 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KREJČÍ Antonín 1955 Roztoky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŽÁČEK Vojtěch 2013 3 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VÁVRA Jiří 2013 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOMÍNEK Vojtěch 2008 3 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PISKÁČEK Jan 1966 3 Štětí4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VADLEJCH Jan 1989 3 SKVSČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILLER Jan 1968 2 Turnov4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KEŠ Miroslav 1967 2 Soběslav4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VANĚK Jiří 1987 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. KROFTA Dominik
VÁLEK Michal
1993
1974
2 VS Tábor
VS Tábor
135.20 6 131.29 2 133.29 7
2.1/ZSFRANZ Tadeáš
FABIÁN Filip
2010
2010
3 Loko Plz
Boh.Pha
131.14 8 130.67 10 139.145.85/4,43
3.1/DMSLÁDEK Michal
HANZEL Vilém
2009
2010
3 Loko Plz
Loko Plz
139.86 6 138.57 6 144.5711.28/8,52
4. HABICH Karel
VOTÝPKA Jindřich
1994 9 VS Tábor
Loko Plz
170.18 12 153.42 4 157.4224.13/18,11
5.2/ZSHOŘENÍ Hynek
ZAJÍC Kryštof
2011
2010
3 Kadaň
VS Tábor
154.10 16 151.27 14 165.2731.98/24,00
  KASTNER Adam
ŽÁČEK Vojtěch
2012
2013
3 Horš.Týn
Horš.Týn
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/ZSMRŮZKOVÁ Marie 2011 2 KK Brand111.23 0 108.81 0 108.81 26
2.1/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha111.77 2 109.57 2 111.572.76/2,522
3.1/DMMARKOVÁ Kristýna 2009 2 Pardub.111.78 4 113.79 0 113.794.98/4,618
4.2/VMFIŠEROVÁ Lenka 1988 3 Loko Plz119.81 0 117.38 0 117.388.57/7,914
5.1/ZMŠENKOVÁ Aniko 2013 3+ KK Brand120.40 2 120.19 0 120.1911.38/10,513
6.2/DMPETRILÁKOVÁ Markéta 2009 3+ Klášter.120.34 0 120.75 0 120.3411.53/10,612
7.1/VSLAGNEROVÁ Jana 1959 3+ Soběslav124.10 2 122.00 0 122.0013.19/12,111
8.1/VČERNÁ Lucie 1977 3+ Kadaň125.06 2 123.64 2 125.6416.83/15,510
9.2/ZMVÁLKOVÁ Tereza 2012 3+ VS Tábor128.78 0 129.37 2 128.7819.97/18,49
10.3/ZMVOTAVOVÁ Anežka 2012 3 USK Pha130.96 0 131.01 0 130.9622.15/20,48
11.1/DSPETRILÁKOVÁ Anastázie 2007 3 Klášter.129.67 2 131.25 0 131.2522.44/20,67
12.1/U23SLÁDKOVÁ Linda 2004 3 Loko Plz133.00 0 137.64 0 133.0024.19/22,26
13.2/U23SMETANOVÁ Anna 2002 3 VS Tábor132.12 2 136.35 4 134.1225.31/23,35
14.4/ZMHÁJKOVÁ Eliška 2012 3 USK Pha134.45 6 136.62 0 136.6227.81/25,64
15.5/ZMRUSZOVÁ Jitka 2013 3 Třebech.139.20 2 137.40 0 137.4028.59/26,33
16.6/ZMHRONOVÁ Hana 2013 3 Kralupy138.24 0 144.10 2 138.2429.43/27,02
17.2/VMARKOVÁ Jitka 1978 3 Dv.Král.135.79 4 133.92 8 139.7930.98/28,51
  MILYANOVÁ Andrea 1987 2 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUDĚJOVÁ Kristýna 1988 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VAŇKOVÁ Kristýna 1991 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMROLINEC František 2008 2 Klášter.103.55 4 101.04 0 101.04 69
2.1/U23TÁBORSKÝ Jan 2003 2 Horš.Týn102.42 0 100.63 2 102.421.38/1,465
3.1/ZMBECK Hynek 2012 2 L.Žatec105.18 0 105.44 4 105.184.14/4,161
4.2/DMSLÁDEK Michal 2009 2 Loko Plz101.42 4 101.08 6 105.424.38/4,357
5.1/VMMAREK Lukáš 1980 2 Dv.Král.109.29 2 107.03 0 107.035.99/5,953
6.1/ZSADAMEC Jáchym 2011 2 Kralupy106.87 8 104.06 4 108.067.02/6,949
7.2/ZSFRANZ Tadeáš 2010 2 Loko Plz111.11 54 107.28 2 109.288.24/8,245
8.1/VNĚMEC Aleš 1976 2 Kadaň109.44 0 108.60 2 109.448.40/8,341
9.3/ZSTÁBORSKÝ Vojtěch 2010 3+ Horš.Týn109.88 2 108.05 2 110.059.01/8,937
10.2/VMADAMEC Jakub 1984 2 Kralupy112.20 2 111.34 0 111.3410.30/10,233
11.4/ZSFABIÁN Filip 2010 3+ Boh.Pha112.86 2 108.09 4 112.0911.05/10,929
11.5/ZSHOŘENÍ Hynek 2011 3+ Kadaň110.09 2 121.42 2 112.0911.05/10,928
13.2/ZMDRNEC Tobiáš 2013 3+ L.Žatec113.25 0 112.13 0 112.1311.09/11,027
14.2/VHRON Robin 1979 2 Kralupy115.45 4 112.32 0 112.3211.28/11,226
15.3/VOUTRATA Jindřich 1970 3+ Pardub.113.21 0 113.61 6 113.2112.17/12,025
16.3/ZMMILYAN Štěpán 2012 3+ L.Žatec113.55 0 114.52 2 113.5512.51/12,424
17.1/DSTESAŘ Petr 2006 3+ Loko Plz113.96 6 114.56 0 114.5613.52/13,423
18.3/DMVÍDEŇSKÝ Antonín 2008 3 Trutnov112.65 2 117.09 4 114.6513.61/13,522
19.4/ZMVEJVANČICKÝ Petr 2013 3 Horš.Týn116.43 2 114.96 0 114.9613.92/13,821
20.2/U23VRÁNEK Jan 2004 3+ Loko Plz115.27 0 113.45 2 115.2714.23/14,120
21.4/DMVEJVANČICKÝ Pavel 2009 3+ Horš.Týn117.53 2 116.05 0 116.0515.01/14,919
22.5/DMRUSZ Josef 2009 3+ Třebech.116.24 5 114.84 4 118.8417.80/17,618
23.6/DMBARTÁK Lukáš 2009 3 Klášter.115.14 4 118.27 6 119.1418.10/17,917
24.1/VSKRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz119.63 2 119.45 0 119.4518.41/18,216
25.5/ZMHRADECKÝ Daniel 2013 3 USK Pha116.53 4 120.89 2 120.5319.49/19,315
26.7/DMGOMBOŠ Miroslav 2009 3 Trutnov115.11 6 120.19 2 121.1120.07/19,914
27.2/VSPAVLÍK Jiří 1964 3+ Třebech.123.17 0 121.92 0 121.9220.88/20,713
28.6/ZMMERENUS Jan 2012 3+ Č.Lípa120.18 2 120.01 6 122.1821.14/20,912
29.3/VMVÁCHA Viktor 1985 3 Rakovník122.62 0 4.00 999 122.6221.58/21,411
30.8/DMHOVORKA Matouš 2009 3 Č.Lípa122.68 2 122.71 0 122.7121.67/21,410
31.7/ZMKASTNER Adam 2012 3 Horš.Týn128.88 4 128.70 0 128.7027.66/27,49
32.8/ZMJEDLIČKA Adam Kryštof 2012 3 Klášter.126.85 4 124.96 4 128.9627.92/27,68
33.9/ZMČAPEK Ondřej 2012 3 Č.Lípa136.33 4 132.51 6 138.5137.47/37,17
34.6/ZSHANZEL Vilém 2010 3 Loko Plz113.92 56 132.16 8 140.1639.12/38,76
35.10/ZMŠTĚPINA Dominik 2012 3 Kadaň147.79 58 134.21 6 140.2139.17/38,85
36.4/VPETRILÁK Pavel 1975 3 Klášter.143.28 4 136.82 8 144.8243.78/43,34
37.7/ZSFRANC Karel 2010 3 Kadaň143.65 4 156.30 6 147.6546.61/46,13
38.11/ZMKETTNER Jiří 2013 3 Č.Lípa150.46 12 158.80 0 158.8057.76/57,22
39.12/ZMMAREK Vojtěch 2013 3 Dv.Král.166.72 6 165.71 0 165.7164.67/64,01
40.13/ZMURBAN Jakub 2012 Trutnov155.73 10 160.41 8 165.7364.69/64,00
  SMETÁNKA Radek 1976 3+ Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PAVELKA Hugo 2013 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VÁVRA Jiří 2013 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŽÁČEK Vojtěch 2013 3 Horš.Týn4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOMÍNEK Mikuláš 2013 3 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOMÍNEK Štěpán 2011 3 Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ŽATECKÝ Jiří 1969 3 Roztoky4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ČAPEK Jiří 2011 3+ Loko Plz4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁK Dalibor 2009 3+ VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOMÍNEK Vojtěch 2008 3+ Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUBÁT Jiří 1988 3+ Sláv.KV4.00 999 4.00 999 999.00 0
  FILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PISKÁČEK Jan 1966 3+ Štětí4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOUDELKA Tomáš 1964 3+ Č.Kruml.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VOVES Ladislav 1985 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  MILYAN Daniel 1971 2 L.Žatec4.00 999 4.00 999 999.00 0
  VIRÁGH Tomáš 2004 2 Třebech.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BRAMBORA Ondřej 2005 2+ Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2X  

por.vkjménonar.vtoddíl časpenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMMERENUSOVÁ Barbora
MERENUS Jan
1984
1983
2 Č.Lípa
Č.Lípa
126.47 0 4.00 999 126.47 14
2.1/VKONVALINKOVÁ Irena
OUTRATA Jindřich
1977
1970
2 Pardub.
Pardub.
138.12 0 140.41 4 138.1211.65/9,210
3.1/ZSVÁLKOVÁ Tereza
ZAJÍC Kryštof
2012
2010
3 VS Tábor
VS Tábor
160.85 4 147.98 6 153.9827.51/21,86
4.1/DSPETRILÁKOVÁ Anastázie
ROLINEC František
2007
2008
2 Klášter.
Klášter.
149.22 6 151.58 4 155.2228.75/22,72
5.2/DSMARKOVÁ Kristýna
TESAŘ Petr
2009
2006
3 Pardub.
Loko Plz
150.96 12 155.60 10 162.9636.49/28,91
6. FIŠEROVÁ Lenka
BROTÁNKOVÁ Petra
1988
2001
Loko Plz
Loko Plz
188.35 6 169.40 14 183.4056.93/45,00
  ČAPEK Jiří
ŠTULCOVÁ Valentýna
2011
2010
3 Loko Plz
Loko Plz
4.00 999 4.00 999 999.00 0
  ADAMEC Jakub
KUDĚJOVÁ Kristýna
1984
1988
3 Kralupy
Kralupy
4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl