Jarní slalom v Českém Vrbné - horní trať

08.04.2017   Vodácký areál Lídy Polesné České Vrbné - horní trať
ředitel: Zdeněk Boček   vrchní rozhodčí: Jiří Čiháček
výsledky ke stažení:    
pořadí podle lodních kategorií    

Absolutní pořadí

por.l.k.jménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledek
1K1M/1MATĚJKA Michael, 1997, USK Pha MATĚJKA Michael 1997 1 USK Pha70.24 52 67.11 0 67.11
2K1M/2KREJČÍ Jakub 2002 2+ SKVS ČB66.95 2 69.46 6 68.95
3K1M/3PETŘÍK Matouš 1997 1 USK Pha67.09 2 69.12 2 69.09
4K1M/4BUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus70.16 6 69.50 0 69.50
5C1M/1LHOTA Matyáš, 1999, USK Pha LHOTA Matyáš 1999 1 USK Pha71.32 4 69.60 0 69.60
6K1W/1VOJTOVÁ Veronika, 1990, USK Pha VOJTOVÁ Veronika 1990 1 USK Pha74.66 0 70.05 0 70.05
7K1M/5KREMSLEHNER Christopher 1988 UKK Wien, AUT70.31 0 70.44 2 70.31
8K1W/2GALUŠKOVÁ Karolína, 1995, Sušice GALUŠKOVÁ Karolína 1995 MT Sušice69.06 2 70.16 2 71.06
9C1M/2KUNA Václav 1998 1 SKVS ČB71.18 0 68.98 4 71.18
10K1M/6POTUŽÁK Jan 1988 2 Sušice69.38 2 83.65 2 71.38
11C1M/3GEBAS Vítězslav, 1984, USK Pha GEBAS Vítězslav 1984 MT USK Pha69.46 2 4.00 999 71.46
12C1M/4JEŽEK Stanislav 1976 1 USK Pha69.65 2 68.10 4 71.65
13K1M/7POHANKA Vít 2000 2 Klatovy67.81 4 69.65 58 71.81
14K1M/8PECHLÁT Hynek 1995 1 USK Pha74.31 6 71.96 0 71.96
15K1M/9BÁRTA Jan 2000 2+ Kralupy70.00 2 68.41 8 72.00
16K1M/10VAŠINA Jiří 1994 2+ USK Pha84.17 6 68.20 4 72.20
17K1M/11ZAPLETAL Mikuláš 2000 2 Boh.Pha72.62 56 70.24 2 72.24
18C1M/5BUSTA Jan 1989 1 USK Pha72.30 0 72.86 8 72.30
19K1M/12KOŘÍNEK Vilém 1999 1 USK Pha66.92 6 76.34 10 72.92
20K1M/13STRÁNSKÝ Dominik 1999 2+ Benátky71.38 2 80.21 54 73.38
21K1M/14ŽÍŽALA Josef 1999 1 USK Pha70.21 4 76.16 52 74.21
22K1M/15ZEMAN Vojtěch 2000 2 USK Pha72.71 4 72.52 2 74.52
23K1M/16ABRAHAM Tomáš 1992 2+ Benátky73.06 2 71.02 54 75.06
24C1M/6PŘÍHODA Matouš 1998 1 USK Pha75.43 2 73.23 2 75.23
25C1M/7BUCHTEL Martin 1982 2 Hubertus79.86 4 75.78 0 75.78
26K1W/3DUŠKOVÁ Kateřina, 1998, USK Pha DUŠKOVÁ Kateřina 1998 1 USK Pha77.92 54 76.27 0 76.27
27K1M/17ZAPLETAL Vojtěch 1998 2+ Boh.Pha74.94 52 74.36 2 76.36
28K1M/18VEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník91.37 6 74.73 2 76.73
29C1M/8WENDL Denis 2000 2+ Horš.Týn76.74 0 77.42 4 76.74
30C1M/9MAŠEK Jan 1978 1 USK Pha83.67 6 75.41 2 77.41
31K1M/19BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB77.91 0 4.00 999 77.91
32K1M/20CUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz74.43 4 75.00 4 78.43
33K1W/4ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha78.68 0 76.77 2 78.68
34C1M/10VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha72.76 6 70.78 52 78.76
35K1M/21PROCHÁZKA Josef 2002 2 Dukla B.80.65 10 78.81 0 78.81
36K1M/22PECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice77.98 2 77.82 4 79.98
37K1M/23VEVERKA Lukáš 2002 2 Benátky72.09 8 74.04 6 80.04
38C1M/11LHOTA Kryštof 2002 USK Pha80.46 0 79.73 4 80.46
39K1M/24VOZKA Aleš 1989 2 Sušice74.53 6 80.97 54 80.53
40C1M/12KAMINSKÝ Jan 1999 2+ USK Pha72.25 54 70.83 10 80.83
41K1W/5KRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha82.55 4 81.10 0 81.10
42C1M/13BOHATÝ Karel 2001 2+ Třebech.78.83 4 79.26 2 81.26
43C1W/1ŘÍHOVÁ Eva, 2000, USK Pha ŘÍHOVÁ Eva 2000 1 USK Pha81.28 0 86.59 4 81.28
44K1M/25ŠULC Karel 2000 2 KK Brand86.46 4 81.37 0 81.37
45K1M/26REZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB105.69 2 78.02 4 82.02
46K1M/27JAKL Vincent 2001 3+ USK Pha88.94 2 80.53 2 82.53
47K1M/28ŠVEJD Jakub 2001 2 Sušice78.70 4 77.32 8 82.70
48K1W/6BEKOVÁ Kateřina 2002 2+ KK Opava77.72 52 77.05 6 83.05
49K1W/7DUŠKOVÁ Michala 2000 2+ USK Pha77.46 6 79.10 4 83.10
50K1M/29VAVRLA Adam 2000 2 KK Opava79.48 4 92.25 102 83.48
51K1M/30GALUŠKA Vladislav 1965 2 Sušice86.09 0 81.60 2 83.60
52K1W/8KARLÍKOVÁ Barbora 2002 2 Dukla B.87.05 6 83.63 0 83.63
53K1M/31VENC Štěpán 2004 2 Dukla B.82.97 2 82.06 2 84.06
54K1M/32KRÁL Adam 2003 2 USK Pha83.66 8 84.38 0 84.38
55K1M/33MAJER Kryštof 2001 2 USK Pha80.00 6 81.24 6 86.00
56K1W/9CAPALINI Nicola 2002 2 Dukla B.86.03 0 86.76 0 86.03
57K1M/34STANOVSKÝ Jakub 2004 2 SKVS ČB80.11 6 84.52 2 86.11
58K1M/35KIRCHNER David 2002 2 Boh.Pha82.20 4 81.92 6 86.20
59C1M/14KOLÁČEK Petr 2001 2 Dukla B.86.22 0 84.84 2 86.22
60K1M/36WEISL Martin 2002 2 USK Pha88.14 58 84.49 2 86.49
61C1M/15ŘÍHA Matyáš 2003 3+ USK Pha87.27 4 86.57 0 86.57
62C1M/16STANOVSKÝ Vojtěch 2002 SKVS ČB84.62 2 92.06 56 86.62
63K1M/37BLÁHA Petr 2000 2 Loko Plz92.45 4 82.69 4 86.69
64K1M/38PÍPAL Zbyněk 2003 3+ SKVS ČB86.72 2 82.75 4 86.75
65C1M/17KRÁL Adam 2003 2 USK Pha84.15 6 83.44 4 87.44
66K1W/10DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha86.13 2 102.26 4 88.13
67K1M/39PŘÍHODA Tomáš 1970 3 USK Pha86.93 2 88.14 0 88.14
68K1M/40ŠPALEK Matěj 2000 2 Benátky73.50 50 86.24 2 88.24
69C1W/2KRÁLOVÁ Adéla 2001 2+ USK Pha86.67 2 87.54 6 88.67
70C1M/18ŠRÁMEK Michal 1982 2 Č.Lípa87.40 8 84.75 4 88.75
71C1M/19POHANKA Vít 2000 2 Klatovy94.46 0 83.17 6 89.17
72K1M/41HORAL Vojtěch 2002 2 Jablonec85.49 4 89.16 8 89.49
73K1M/42SEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice101.29 8 87.52 2 89.52
74C2M/1ZAPLETAL Mikuláš
ZAPLETAL Vojtěch
2000
1998
1 Boh.Pha
Boh.Pha
87.62 2 97.59 54 89.62
75C1M/20BOČEK Zdeněk 1975 2 SKVS ČB4.00 999 89.83 0 89.83
76K1M/43VANĚK Matěj 2004 2 VS Tábor87.86 2 89.78 4 89.86
77C1M/21GÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha87.98 2 87.97 2 89.97
78C2X/1MAŠEK Jan
VOJTOVÁ Veronika, 1990, USK Pha VOJTOVÁ Veronika
1978
1990
USK Pha
USK Pha
90.21 0 90.85 4 90.21
79K1M/44HOUSKA Jan 2001 2 USK Pha88.63 2 86.99 4 90.63
80K1M/45STRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky87.85 4 88.92 6 91.85
81K1W/11ŠVEHLOVÁ Kateřina 2005 3+ SKVS ČB93.13 0 89.99 2 91.99
82K1W/12BERANOVÁ Hana 2003 2 USK Pha92.30 0 97.58 2 92.30
83K1W/13RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha91.98 4 92.42 0 92.42
84K1W/14VAŇKOVÁ Klára 2001 2 VS Tábor91.81 8 88.45 4 92.45
85K1M/46CAPALINI Daniel 2005 3+ Dukla B.88.48 4 88.86 4 92.48
86K1M/47ROUSEK Martin 1965 3+ KK Opava90.53 2 4.00 999 92.53
87K1M/48TESAŘ Vojtěch 2002 3+ SKVS ČB86.63 6 91.57 6 92.63
88C2M/2POHANKA Vít
WENDL Denis
2000
2000
2 Klatovy
Horš.Týn
86.48 8 88.91 4 92.91
89K1M/49ZACH Radovan 2005 3+ KK Brand98.94 0 93.28 0 93.28
90K1M/50ŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB89.74 4 96.47 2 93.74
91K1M/51DUŘT Vojtěch 2003 3+ USK Pha96.01 0 92.00 2 94.00
92K1M/52TÁBORSKÝ Jan 2003 3+ Horš.Týn87.45 12 86.32 8 94.32
93C1M/22KREJČÍ Jakub 2002 SKVS ČB88.45 6 105.75 2 94.45
94K1M/53ŠEDIVÝ Vít 2004 3+ SKVS ČB94.24 6 92.68 2 94.68
95K1M/54ŠVEJD Jan 2004 3+ Sušice93.03 2 92.69 6 95.03
96K1W/15KOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky101.50 0 95.12 0 95.12
97K1M/55URBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha98.51 6 95.16 0 95.16
98K1W/16GALUŠKOVÁ Anna 1970 2 Sušice93.64 2 93.93 4 95.64
99C1M/23ŠEDIVÝ Vít 2004 3+ SKVS ČB92.24 6 90.28 6 96.28
100K1M/56KORBELÁŘ David 1999 3+ Loko Plz94.21 4 94.33 2 96.33
101K1M/57BÍZEK Marek 2005 3+ KK Brand94.53 2 95.02 2 96.53
102K1W/17FREISLEBENOVÁ Patricia 2003 3+ USK Pha101.42 2 94.68 2 96.68
103K1M/58SAHULA Matěj 2003 2 Benátky92.97 4 96.09 6 96.97
104K1W/18MACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy93.09 4 96.44 2 97.09
105K1M/59HLUCHÝ Vilém 2006 3 KK Brand100.46 2 93.13 4 97.13
106C1M/24ŠEDIVÝ Jan 2003 3 SKVS ČB95.39 2 109.39 4 97.39
107PW/1ŠVEJD Jáchym 2007 Sušice103.78 4 97.50 0 97.50
108C1M/25VAVRLA Adam 2000 3 KK Opava93.58 4 94.08 4 97.58
109K1M/60MALÝ Filip 2002 2 Ot.Strak93.85 4 98.97 4 97.85
110K1W/19TESAŘOVÁ Hana 2004 3+ SKVS ČB95.99 2 95.90 2 97.90
111K1M/61TURNER Karel 2004 3 Blovice101.18 2 94.68 4 98.68
112C1W/3DVOŘÁKOVÁ Dominika 2002 2+ Boh.Pha94.86 6 97.12 2 99.12
113K1M/62VÁLEK Michal 2006 VS Tábor103.52 54 99.15 0 99.15
114K1M/63ČIHOVSKÝ Šimon 2003 3+ SKVS ČB95.19 4 95.99 6 99.19
115K1M/64KUDRNA Josef 2004 3 KK Brand94.98 56 96.40 4 100.40
116K1M/65FURIŠ Eduard 2004 3+ Č.Kruml.98.73 2 100.46 0 100.46
117K1M/66GALUŠKA Zdeněk 2004 3+ Sušice98.80 2 111.59 4 100.80
118K1M/67STEHNO Petr 2003 3 USK Pha98.78 6 94.00 8 102.00
119K1M/68KOLLER Bernd 1971 UKK Wien, AUT98.05 4 107.26 2 102.05
120C1M/26ČIHOVSKÝ Šimon 2003 3 SKVS ČB102.11 0 103.33 4 102.11
121K1M/69TRAČ Matyáš 2004 3 KK Opava98.15 6 114.96 10 104.15
122K1M/70ČEPIČKA Ladislav 2003 3 ČSAD Plz98.36 6 118.29 4 104.36
123C1M/27WENDL Samuel 2003 3 Horš.Týn102.72 2 109.31 52 104.72
124C1M/28JÍCHA Dušan 1982 2 So Písek87.36 52 100.74 4 104.74
125K1M/71ŠTERCL Dominik 2005 3 KK Brand132.45 4 100.80 4 104.80
126C2M/3MAJER Kryštof
PŘÍHODA Lukáš
2001
2001
2 USK Pha
USK Pha
97.04 8 4.00 999 105.04
127K1M/72ONDRUŠ Mario 2005 3+ USK Pha98.57 58 99.52 6 105.52
128C1W/4RŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha107.27 2 103.91 2 105.91
129K1W/20HESSER Franziska 1983 UKK Wien, AUT100.06 6 97.98 52 106.06
130K1M/73JINEK Hugo 2005 3 USK Pha102.17 4 107.05 56 106.17
131K1M/74HAJDUCH Jaroslav 2004 3 Ot.Strak106.36 0 84.88 202 106.36
132K1W/21DOLEŽALOVÁ Viktorie 2001 3+ Benátky103.28 6 100.95 6 106.95
133K1M/75ONDRUŠ Mikuláš 2003 3+ USK Pha104.97 2 99.05 8 106.97
134K1W/22GALUŠKOVÁ Bára 2006 Sušice103.34 6 101.72 6 107.72
135C1M/29JIRAS Filip 2005 3+ USK Pha105.01 4 102.35 8 109.01
136K1W/23ROUSKOVÁ Martina 1998 3+ KK Opava110.08 4 102.02 8 110.02
137K1M/76BERAN Vojtěch 2005 3 USK Pha107.88 4 150.15 56 111.88
138C2X/2MRÁZKOVÁ Mária
ROUSEK Tomáš
1996
1997
2 KK Opava
KK Opava
104.00 8 4.00 999 112.00
139C1M/30URBÁNEK Matyáš 2002 3 USK Pha113.16 58 110.27 2 112.27
140K1M/77VALÁŠEK Jan 2005 3 KK Brand125.10 150 108.34 4 112.34
141C1M/31PŘÍHODA Lukáš 2001 3 USK Pha108.38 6 106.87 6 112.87
142C1M/32VANĚK Matěj 2004 3+ VS Tábor114.67 2 108.91 4 112.91
143K1W/24BOČKOVÁ Bára 2003 3 SKVS ČB117.85 4 107.31 6 113.31
144K1M/78SLAVÍK Vojtěch 2005 USK Pha112.27 152 107.23 8 115.23
145K1M/79POPELKA Petr 2005 3 KK Brand107.52 8 122.37 4 115.52
146C1W/5VAŇKOVÁ Klára 2001 3+ VS Tábor121.43 2 114.08 2 116.08
147K1M/80PECHÁČ Jonáš 2004 3 USK Pha112.50 4 121.46 6 116.50
148K1M/81ČMEJREK Cyril 2004 USK Pha158.21 0 111.61 6 117.61
149K1M/82MAREK Lukáš 2000 Ot.Strak118.00 2 114.22 154 120.00
150K1M/83KRAUS Václav 1961 3 ČSAD Plz102.77 104 109.24 12 121.24
151C2X/3BOČEK Zdeněk, 1975, SKVS ČB BOČEK Zdeněk
BOČKOVÁ Bára
1975
2003
2 SKVS ČB
SKVS ČB
4.00 999 121.78 4 125.78
152K1M/84KOMÁREK Jakub 2005 SKVS ČB124.82 6 134.61 2 130.82
153PW/2BOČKOVÁ Kateřina 2007 SKVS ČB110.35 104 131.08 0 131.08
154C1M/33MAREK Tomáš 1998 3 Ot.Strak175.47 4 131.67 2 133.67
155K1M/85ŠOREL Martin 2001 2 Dukla B.82.01 54 82.66 56 136.01
156K1M/86FRENCL Josef 2002 2 USK Pha88.04 52 4.00 999 140.04
157K1W/25PECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3 Sušice123.39 100 150.17 8 158.17
158K1W/26KREMROVÁ Adéla 2005 3 USK Pha128.89 54 116.37 52 168.37
159K1M/87SAIDL František 2006 USK Pha115.83 58 98.30 108 173.83
160K1M/88NOVOTNÝ David 2005 SKVS ČB124.45 58 120.99 58 178.99
161K1M/89PUTZER Hynek 2003 SKVS ČB128.72 52 130.42 56 180.72
162K1W/27MÁROVÁ Zuzana 2001 VS Tábor125.74 58 146.36 154 183.74
163K1M/90JAHODA Jakub 2004 USK Pha102.34 152 88.10 156 244.10
164K1W/28HELLMAYR Johanna 1988 UKK Wien, AUT113.46 154 94.56 250 267.46
Oddíl