vodní slalom a sjezd
výsledky
žebříčky

Slalom World

Data poskytuje server Slalom World

Seznamy zaregistrovaných:
A  B  C  D  E  F  G  H  I  J  K  L  
M  N  O  P  Q  R  S  T  U  V  W  
X  Y  Z  
Oddíl

1. Český pohár v klasickém sjezdu na Kamenici

15.04.2017   Řeka Kamenice v úseku Plavy - Jesenné. Pořadatel si vyhrazuje právo přesunout závod na náhradní trať
ředitel: Martin Smolka   vrchní rozhodčí: Luděk Roleček
výsledky ke stažení: pdf  
absolutní pořadí    

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1. ROLENC Ondřej 1991 MT Pardub.18:51,80 75/116/0
2. HALEŠ Antonín 1992 MT Č.Kruml.19:08,7016.90/1,568/104/0
3.1/U23SLANINA Vladimír 1994 MT L.Žatec19:34,3042.50/3,862/92/0
4.2/U23ŠMOLDAS Michal 1998 1 Litovel19:52,3060.50/5,357/0/13
5. SUCHÁNEK Daniel 1993 1 Vys.Mýto20:09,8078.00/6,953/80/0
6. NOVÁK Martin 1991 1 Č.Kruml.20:25,6093.80/8,349/68/0
7.1/DSSKOŘEPA Vojtěch 1999 1 Č.Kruml.21:20,20148.40/13,146/56/0
8.1/VMPISCHEK Jan 1977 1 Pardub.21:36,10164.30/14,543/44/0
9.2/DSRUFFER Matěj 1999 1 Pardub.21:45,10173.30/15,340/32/0
10.1/VŠŤASTNÝ Jan 1970 1 Pardub.21:46,10174.30/15,437/20/0
11.3/U23JELÍNEK Šimon 1994 3 Boh.Pha22:14,00202.20/17,935/8/0
12. ŠILAR Jakub 1987 2 Vys.Mýto23:14,80263.00/23,233/2/0
13. ŠANTORA Jan 1983 3 VikingMB31:48,30776.50/68,631/1/0
  MATULA Zdeněk 1955 3 Tesla BoDNF 0/0/0
  UNCAJTÍK Lukáš 1984 1 Pardub.DNS 0/0/0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23SATKOVÁ Martina 1998 1 KK Brno18:50,50 75/0/78
2.1/DSPALOUDOVÁ Karolína 2000 1 Č.Kruml.19:46,8056.30/5,068/36/0
3.2/DSHRICOVÁ Klára 1999 2 Olomouc19:57,6067.10/5,962/0/66
4.3/DSPALOUDOVÁ Anežka 1999 MT Č.Kruml.20:00,2069.70/6,257/24/0
5.2/U23BAYEROVÁ Barbora 1998 1 Val.Mez.20:00,8070.30/6,253/0/54
6.1/DMSATKOVÁ Gabriela 2001 1 KK Brno20:13,4082.90/7,349/0/42
7.3/U23ČAPÁKOVÁ Eliška 1995 1 Litovel21:47,50177.00/15,746/0/30
8.4/DSNĚMCOVÁ Marie 2000 1 KK Brno22:06,20195.70/17,343/0/18
9.1/VMBÍLOVSKÁ Gabriela 1974 1 Lipník22:45,30234.80/20,840/0/6
10.4/U23PLACHTOVÁ Alexandra 1998 2 Č.Kruml.22:59,30248.80/22,037/12/0
11.1/VTYKALOVÁ Jana 1968 2 Klášter.46:35,401664.90/147,335/6/0
  DIMOVOVÁ Barbora 2000 1 LitovelDNS 0/0/0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/VMMRŮZEK Kamil 1977 MT Dukla B.17:16,90 75/133/0
2. HRIC Filip 1993 MT Olomouc17:29,0012.10/1,268/0/96
3. HÁLA Richard 1992 2 Olomouc17:32,3015.40/1,562/0/84
4.1/U23SATKE Adam 1994 MT KK Brno17:46,8029.90/2,957/0/72
5.2/U23ZAPLETAL Vojtěch 1998 1 Boh.Pha17:52,6035.70/3,453/121/0
6.3/U23ZIERIS Matyáš 1995 1 Boh.Pha17:54,0037.10/3,649/109/0
7.4/U23NEUBERT Adam 1997 1 Olomouc17:56,6039.70/3,846/0/60
8.1/DSZAPLETAL Mikuláš 2000 1 Boh.Pha18:34,7077.80/7,543/97/0
9.2/VMPOLÍVKA Radek 1980 1 Sláv.HK18:40,0083.10/8,040/85/0
10.1/VKRATOCHVÍL Petr 1971 1 Olomouc19:03,30106.40/10,337/0/48
11. TYKAL Jiří 1992 2 Klášter.19:11,60114.70/11,135/73/0
12.2/DSKYZLÍK Milan 1999 1 Roudnice19:20,70123.80/11,933/61/0
13.5/U23KOŠÍK Michal 1995 1 SKVeselí19:24,00127.10/12,331/0/36
14.2/VŠINDELÁŘ Pavel 1970 1 Loko Plz19:33,90137.00/13,229/49/0
15.3/DSKRČ Ladislav 1999 1 Dukla B.19:45,80148.90/14,427/37/0
16. KREJZA Filip 1989 2 Vys.Mýto19:46,90150.00/14,525/25/0
17.6/U23NACHTIGAL Jiří 1997 1 Chomutov20:00,30163.40/15,823/13/0
18.3/VMPANZER Aleš 1974 1 Loko Plz20:02,60165.70/16,021/7/0
19.1/DMIVÁNEK Roman 2002 2 SKVeselí20:06,60169.70/16,419/0/30
20.2/DMMATĚJÍČEK Vojtěch 2002 2 KK Brno20:19,80182.90/17,617/0/24
21.1/VSHRABEC Bohumil 1960 2 Kroměříž20:24,40187.50/18,115/0/18
22.3/DMPROCHÁZKA Vojtěch 2002 2 Olomouc22:05,80288.90/27,914/0/12
23.3/VFILIPI Robert 1964 3 Č.Lípa23:09,80352.90/34,013/1/0
24.1/ZSHRADEC Matěj 2003 2 Olomouc23:45,10388.20/37,412/0/6

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílvýsledekna
vítěze
s / %
body
ČP/OČ/OM
1.1/U23JELÍNEK Filip
KRISTEK Václav
1996
1996
MT Boh.Pha
Olomouc
18:58,60 75/79/66
1. RYGEL Marek
VESELÝ Petr
1989
1976
MT KK Brno
VSDK
18:58,60 75/0/66
3. SUCHÁNEK Daniel
ROLENC Ondřej
1993
1991
1 Vys.Mýto
Pardub.
19:03,204.60/0,462/67/0
4. HALEŠ Antonín
NOVÁK Martin
1992
1991
MT Č.Kruml.
Č.Kruml.
19:36,9038.30/3,457/55/0
5. LISICKÝ David
UNCAJTÍK Lukáš
1981
1984
1 Olomouc
Pardub.
19:56,2057.60/5,153/43/42
6.2/U23ŠOTOLA Karel
ŠMOLDAS Michal
1997
1998
1 Litovel
Litovel
20:03,5064.90/5,749/0/30
7. SLANINA Vladimír
SLANINA Vladimír
1994
1969
1 L.Žatec
L.Žatec
20:08,1069.50/6,146/31/0
8. JIRKA David
ŠVADLENA Václav
1985
1985
1 Č.Kruml.
Č.Kruml.
20:09,3070.70/6,243/19/0
9.3/U23WALTER Jakub
RUFFER Matěj
1998
1999
2 Šumperk
Pardub.
22:14,30195.70/17,240/7/18
10.1/VJINDRÁK Petr
OLIVERIUS Jan
1969
1967
3 Tech.Pha
Tech.Pha
22:15,70197.10/17,337/1/0
11.2/VREŽŇÁK Ladislav
HOŘÍNEK Jaroslav
1966
1963
1 KK Brno
Litovel
23:25,60267.00/23,435/0/6
Slalom-World.com, 2008-2017 na japonské verzi spolupracuje s Pavlínou Stachovou
Slalom World
Odkazy na oficiální
výsledkové stránky ČSKDV:
rvp.results.cz
www.kanoe.cz
ver.1.3