XXXIII. ročník Křivoklátského slalomu

17.06.2018  
ředitel: Radka Bačáková   vrchní rozhodčí: Alois Kuna
výsledky ke stažení:    
absolutní pořadí    

kategorie C1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2+ USK Pha106.45 2 105.65 4 108.45 6
2.1/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha116.19 0 117.70 4 116.197.74/7,11
3.1/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 USK Pha147.28 8 139.64 56 155.2846.83/43,20

kategorie C1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1. KARÁSEK Petr 1986 1 USK Pha87.44 2 87.40 0 87.40 115
2.1/U23VĚTROVSKÝ Jan 1997 1 USK Pha84.09 4 83.68 50 88.090.69/0,8105
3.1/VMBUCHTEL Martin 1982 2+ Hubertus88.81 0 4.00 999 88.811.41/1,695
4.1/DSGÜRTLER Adam 2001 2 USK Pha90.41 2 102.26 50 92.415.01/5,790
5.1/VPOLLERT Jaroslav 1971 2 USK Pha95.88 0 94.86 0 94.867.46/8,585
6.2/VPRÜHER Jakub 1968 2 SKVS ČB95.43 0 96.27 0 95.438.03/9,280
7.2/VMJIRAS Marek 1976 2 USK Pha95.94 0 96.84 0 95.948.54/9,875
8.3/VKREMR Patrik 1972 2 USK Pha96.08 0 97.72 0 96.088.68/9,970
9.1/ZSŠEDIVÝ Vít 2004 2 SKVS ČB102.59 12 96.01 2 98.0110.61/12,165
10.4/VVĚTROVSKÝ Jiří 1966 2 Zbraslav99.93 0 100.44 4 99.9312.53/14,360
11.1/DMČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB100.85 0 102.51 0 100.8513.45/15,455
12.2/ZSVĚTROVSKÝ Tomáš 2005 2 USK Pha98.79 4 99.32 4 102.7915.39/17,650
13.3/VMHAUCK Marek 1977 2 KVS HK105.36 0 102.84 0 102.8415.44/17,745
14.2/DMJANOUŠEK Viktor 2003 2 USK Pha99.98 4 103.03 2 103.9816.58/19,040
15.5/VFILIPI Robert 1964 3+ Č.Lípa104.01 0 124.47 2 104.0116.61/19,035
16. KOČÍ Martin 1991 3 Klášter.109.56 2 104.66 0 104.6617.26/19,730
17. VÁCHA Viktor 1985 2 Rakovník109.11 0 107.16 0 107.1619.76/22,625
18.1/VSKUNA Alois 1960 2 SKVS ČB107.31 0 131.79 0 107.3119.91/22,820
19.3/ZSJIRAS Filip 2005 3+ USK Pha104.04 4 110.84 6 108.0420.64/23,615
20.2/VSHÁK Jiří 1952 2 Trutnov109.94 2 107.43 2 109.4322.03/25,214
21.4/VMJÍCHA Dušan 1982 2 So Písek107.01 4 4.00 999 111.0123.61/27,013
22.6/VKEŠ Miroslav 1967 3+ Soběslav113.83 4 109.52 2 111.5224.12/27,612
23.3/DMŠEDIVÝ Jan 2003 3+ SKVS ČB108.88 4 110.51 14 112.8825.48/29,211
24.3/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník113.30 2 113.39 0 113.3925.99/29,710
25.1/ZMHEGER Jonáš 2006 3+ KVS HK111.06 4 142.07 8 115.0627.66/31,69
26.4/VSMULAČ Oldřich 1961 3+ Hubertus122.30 4 116.78 0 116.7829.38/33,68
27.4/ZSPOLLERT Jáchym 2004 3 USK Pha115.02 2 118.62 6 117.0229.62/33,97
28.2/DSKRUŤA Kryštof 2000 3 Č.Lípa126.77 4 114.84 4 118.8431.44/36,06
29.2/ZMPRÜHER Vojtěch 2006 3 SKVS ČB123.43 2 120.31 2 122.3134.91/39,95
30.7/VŠERÝ Michal 1971 3+ C.K. Rožátov124.12 6 121.52 2 123.5236.12/41,34
31.3/DSPŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník128.70 6 137.53 10 134.7047.30/54,13
32.5/VSŠRÁMEK Jaroslav 1957 3 Č.Lípa138.40 4 139.14 4 142.4055.00/62,92
33.3/ZMSVOBODA Adam 2006 3 USK Pha175.72 8 150.04 52 183.7296.32/110,21
  HEGER Kryštof 1992 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PETERKA Vít 1969 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAIDL František 2006 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SMETÁNKA Radek 1976 3+ Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUČERA Tomáš 1970 2 RK Troja4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUBEŠ Vladimír 1961 2 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁČEK Michal 1977 2 Hubertus4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie C2M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/VMJIRAS Marek
POLLERT Jaroslav
1976
1971
2 USK Pha
USK Pha
96.52 0 95.98 0 95.98 36
2.1/VKAŠPAR Martin
KLIMUŠKIN Pavel
1967
1964
1 SKŽižkov
Kotva B.
103.99 0 106.65 4 103.998.01/8,326
3.2/VHOLÝ Jiří
PECHLÁT Hynek
1957
1971
2 Rakovník
Sušice
115.63 4 115.33 4 119.3323.35/24,321
4.1/ZSPRÜHER Vojtěch
ŠEDIVÝ Vít
2006
2004
2 SKVS ČB
SKVS ČB
117.09 12 114.13 6 120.1324.15/25,216
5. HEGER Mikuláš
HEGER Kryštof
1990
1992
3 Rakovník
Rakovník
123.01 6 117.55 4 121.5525.57/26,611
6.3/VŠRÁMEK Jiří
ŠRÁMEK Jaroslav
1966
1957
2 Rakovník
Č.Lípa
126.43 4 120.65 2 122.6526.67/27,86
7.2/ZSJIRAS Filip
ČERNÍK Štěpán
2005
2006
3 USK Pha
USK Pha
117.92 6 125.65 6 123.9227.94/29,15
8.1/DSKRUŤA Kryštof
HOUŠKOVÁ Kateřina
2000
2003
3 Č.Lípa
Č.Lípa
128.03 12 123.47 2 125.4729.49/30,74
9.4/VPETERKA Vít
MINAŘÍK Miroslav
1969
1955
3 Rakovník
Rakovník
123.75 2 126.06 0 125.7529.77/31,03
10.3/ZSPOLLERT Jáchym
PECHAČ Jonáš
2004
2004
3 USK Pha
USK Pha
122.39 12 122.73 8 130.7334.75/36,22
11.1/DMHANUŠ Jiří
MAREK Matyáš
2002
2003
3 Třebech.
Třebech.
127.20 10 131.49 2 133.4937.51/39,11
  JINDRÁK Petr
VĚTROVSKÝ Jiří
1969
1966
2 Tech.Pha
Zbraslav
4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1W  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DMNEUGEBAUEROVÁ Anna Marie 2002 2+ Kralupy94.13 2 94.26 0 94.26 83
2.2/DMRŮŽIČKOVÁ Kateřina 2003 2 USK Pha96.93 0 99.57 8 96.932.67/2,878
3.1/VMVESELÁ Linda 1980 2 Tech.Pha99.74 0 123.07 0 99.745.48/5,873
4.2/VMBAČÁKOVÁ Radka 1983 2 USK Pha100.84 0 98.55 2 100.556.29/6,768
5.3/DMHAUCKOVÁ Gabriela 2002 2 KVS HK104.82 52 99.15 2 101.156.89/7,363
6.4/DMKOFROŇOVÁ Zuzana 2002 2 Benátky99.62 2 102.11 4 101.627.36/7,858
7.5/DMHRDLIČKOVÁ Sára 2003 2 Kralupy103.50 6 103.56 0 103.569.30/9,953
8.1/ZSLOGACHEVA Taisia 2005 9 RUS Saint-Petersburg98.72 6 105.89 2 104.7210.46/11,10
9.2/ZSSAMKOVÁ Olga 2005 2 Třebech.104.79 0 107.41 2 104.7910.53/11,248
10.6/DMMACHUTOVÁ Iva 2003 2 Kralupy106.52 0 100.88 4 104.8810.62/11,343
11.7/DMBEDNÁŘOVÁ Anna 2002 2 Č.Lípa106.91 6 105.15 0 105.1510.89/11,638
12.3/ZSČERVENKOVÁ Amélie 2005 2 USK Pha103.54 2 114.11 6 105.5411.28/12,033
13.8/DMČERVENKOVÁ Vanessa 2003 2 USK Pha103.78 4 103.13 4 107.1312.87/13,728
14. ZÁRUBOVÁ Michaela 1986 3 Dv.Král.109.61 0 107.41 2 109.4115.15/16,123
15.4/ZSPAVELKOVÁ Markéta 2005 2 Benátky107.82 2 108.75 4 109.8215.56/16,518
16.1/ZMTŮMOVÁ Veronika 2006 3+ Hubertus106.86 6 106.73 4 110.7316.47/17,513
17.5/ZSKREMROVÁ Adéla 2005 3+ USK Pha107.31 4 110.93 2 111.3117.05/18,112
18.6/ZSPLESHKOVA Daria 2004 9 RUS Saint-Petersburg115.59 8 110.69 2 112.6918.43/19,60
19.7/ZSFEDCHENKO Karina 2004 9 RUS Saint-Petersburg111.24 58 106.72 6 112.7218.46/19,60
20.8/ZSKOLÁŘOVÁ Markéta 2005 3+ USK Pha117.40 4 113.26 2 115.2621.00/22,311
21.2/ZMŠRÉTROVÁ Amálie 2007 3+ Kralupy112.61 6 116.37 8 118.6124.35/25,810
22.9/ZSPECHLÁTOVÁ Nikola 2004 3+ Sušice118.15 4 113.94 6 119.9425.68/27,29
23.9/DMHOUŠKOVÁ Kateřina 2003 2 Č.Lípa107.00 50 119.63 2 121.6327.37/29,08
24.10/ZSSEDLÁKOVÁ Magdalena 2005 3 USK Pha115.64 6 150.87 4 121.6427.38/29,07
25.3/ZMERLOVÁ Natálie 2006 3+ USK Pha116.17 50 119.33 6 125.3331.07/33,06
26.4/ZMHORÁKOVÁ Julie 2006 3+ Kralupy123.83 4 126.58 6 127.8333.57/35,65
27.1/VŠEJVLOVÁ Lenka 1973 3 Rakovník141.45 4 126.31 2 128.3134.05/36,14
28.5/ZMBEEROVÁ Anežka 2007 3 Roudnice130.93 0 150.19 10 130.9336.67/38,93
29.11/ZSTKADLECOVÁ Kateřina 2005 3 Kralupy150.43 12 134.52 14 148.5254.26/57,62
30.6/ZMHORÁKOVÁ Ela 2006 3 USK Pha139.29 10 135.46 108 149.2955.03/58,41
31.12/ZSBURGEROVÁ Ester 2004 USK Pha156.70 8 138.63 56 164.7070.44/74,70
32.13/ZSSHERBINA Alisa 2004 9 RUS Saint-Petersburg167.53 8 117.97 66 175.5381.27/86,20
  BRABCOVÁ Alžběta 1989 So Trója4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BAREŠOVÁ Kateřina 1991 So Trója4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOHOUTOVÁ Lenka 1974 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  TYKALOVÁ Jana 1968 3 Klášter.4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KUHNOVÁ Anežka 1998 3 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  NOVÁČKOVÁ Michala 1984 3+ Benátky4.00 999 4.00 999 999.00 0

kategorie K1M  

por.vkjménonar.vtoddílčaspenčaspenvýsledekza vítězem
s / %
body
1.1/DSCUBR Filip 2000 2 ČSAD Plz86.96 2 79.57 0 79.57 270
2.1/VMBUCHTEL Martin 1982 1 Hubertus79.70 6 78.56 2 80.560.99/1,2260
3.2/VMLEPÍK Filip 1976 2 Hubertus86.68 2 85.52 0 85.525.95/7,5255
4.1/U23PETERKA Adam 1996 2 Rakovník86.85 0 90.00 0 86.857.28/9,1250
5. MĚCHURA Jiří 1987 2 Třebech.87.04 0 88.20 6 87.047.47/9,4245
6.3/VMPRELL Pavel 1976 2 Kralupy87.89 50 87.85 0 87.858.28/10,4240
7.1/VTŮMA Martin 1972 2 Hubertus89.62 0 89.23 0 89.239.66/12,1235
8.4/VMJANČAR Filip 1976 2 Kotva B.89.27 0 96.29 4 89.279.70/12,2230
9.5/VMŘEJHA Jiří 1981 2 Kralupy90.92 2 89.88 0 89.8810.31/13,0225
10.2/VNEUGEBAUER Roman 1965 2 Kralupy91.35 0 91.44 2 91.3511.78/14,8220
11.1/ZSHRŇÁK Jáchym 2004 2 Kralupy94.36 2 91.99 0 91.9912.42/15,6215
12.1/DMPÍPAL Zbyněk 2003 2 SKVS ČB90.26 2 93.85 6 92.2612.69/15,9210
13.2/DMSTRÁNSKÝ Daniel 2002 2 Benátky92.51 0 92.28 2 92.5112.94/16,3205
14.2/U23VEJVODA Vojtěch 1999 2 Rakovník90.04 10 88.74 4 92.7413.17/16,6200
15. HEGER Kryštof 1992 2 Rakovník94.91 0 92.89 0 92.8913.32/16,7195
16.3/DMSAHULA Matěj 2003 2 Benátky98.14 8 91.20 2 93.2013.63/17,1190
17.3/VPECHLÁT Hynek 1971 2 Sušice93.72 0 95.20 0 93.7214.15/17,8185
18. HEGER Mikuláš 1990 Rakovník95.40 0 93.83 0 93.8314.26/17,9180
19.2/DSKLEMENT Maxim 2001 2 Roudnice95.12 8 92.28 2 94.2814.71/18,5175
20.6/VMMULAČ Viktor 1975 2 SKVS ČB94.20 2 92.39 2 94.3914.82/18,6170
21.2/ZSCAPALINI Daniel 2005 2 Dukla B.98.22 4 92.84 2 94.8415.27/19,2165
22.3/ZSSEMERÁD Adam 2004 2 Roudnice100.90 6 96.42 0 96.4216.85/21,2160
23. PUŠKARČUK Aleš 1989 Č.Lípa99.95 2 96.88 0 96.8817.31/21,8155
24.3/U23PAVLÍK Pavel 1998 2 Třebech.98.35 4 97.56 0 97.5617.99/22,6150
25.4/DMČIHOVSKÝ Šimon 2003 2 SKVS ČB99.58 2 97.07 2 99.0719.50/24,5145
26.4/ZSJINEK Hugo 2005 3+ USK Pha99.71 0 98.94 50 99.7120.14/25,3140
27.7/VMZIFČÁK Štefan 1977 SKVS ČB100.19 0 1.00 999 100.1920.62/25,9135
28.5/DMŠEDIVÝ Jan 2003 2 SKVS ČB98.30 2 100.09 58 100.3020.73/26,1130
29.4/VTROCH Petr 1971 3+ Dv.Král.101.17 4 100.73 0 100.7321.16/26,6125
30. JEREMIAŠ Jan 1985 2 Třebech.98.86 2 98.20 4 100.8621.29/26,8120
31.8/VMVYHNÁNEK Jiří 1974 3+ Tech.Pha100.90 0 100.48 2 100.9021.33/26,8115
32.6/DMFRENCL Josef 2002 2 USK Pha94.93 6 90.31 54 100.9321.36/26,8110
33.9/VMHORÁK David 1976 2 Heletag102.79 2 101.30 0 101.3021.73/27,3105
34.7/DMMAREK Matyáš 2003 2 Třebech.101.00 4 101.35 0 101.3521.78/27,4100
35.5/VFILIPI Robert 1964 2 Č.Lípa99.36 2 110.10 0 101.3621.79/27,495
36.1/VSCHOD Václav 1961 2 Blovice104.72 2 102.75 0 102.7523.18/29,190
37.8/DMJUDA Mikuláš 2003 2 Benátky98.91 4 104.56 8 102.9123.34/29,385
38.3/DSHOUSKA Jan 2001 2 USK Pha102.42 2 100.91 56 104.4224.85/31,280
39.10/VMBENEŠ Petr 1975 2 Heletag103.23 2 102.59 2 104.5925.02/31,475
40.6/VPRÜHER Jakub 1968 3+ SKVS ČB104.28 50 102.99 2 104.9925.42/31,970
41.4/DSSAAL Štěpán 2001 2 Jablonec101.79 50 101.11 4 105.1125.54/32,165
42.7/VOUTRATA Jindřich 1970 2 Pardub.102.76 4 101.22 4 105.2225.65/32,260
43.11/VMZÁRUBA Martin 1974 3+ Dv.Král.102.78 6 101.33 4 105.3325.76/32,455
44.1/ZMMAREK Kryštof 2006 3+ Roudnice105.04 4 106.13 0 106.1326.56/33,450
45.9/DMONDRUŠ Mikuláš 2003 2 USK Pha105.71 6 105.02 2 107.0227.45/34,549
46.8/VPAVLÍK Jiří 1964 2 Třebech.112.94 2 107.82 0 107.8228.25/35,548
47.2/ZMČERNÍK Štěpán 2006 3+ USK Pha109.32 8 103.97 4 107.9728.40/35,747
48.10/DMČEPIČKA Ladislav 2003 2 ČSAD Plz123.25 12 102.58 6 108.5829.01/36,546
49.5/ZSNOVOTNÝ David 2005 3+ SKVS ČB114.11 56 108.59 0 108.5929.02/36,545
50.5/DSKRUŤA Kryštof 2000 3+ Č.Lípa110.64 6 106.65 2 108.6529.08/36,544
51.2/VSKOSHELEV Sergey 1960 2 Sušice109.32 0 108.12 2 109.3229.75/37,443
52.3/ZMSEMERÁD Jakub 2006 3+ Roudnice107.51 10 108.64 2 110.6431.07/39,042
53.6/ZSJUDA Štěpán 2004 3+ Benátky104.74 6 106.15 6 110.7431.17/39,241
54.11/DMHAVRÁNEK Jakub 2002 3 Roudnice102.78 8 106.37 6 110.7831.21/39,240
55.12/DMDUŘT Vojtěch 2003 2 USK Pha106.66 8 104.93 6 110.9331.36/39,439
56.3/VSPŠENIČKA Luděk 1960 3+ Rakovník113.88 2 111.30 0 111.3031.73/39,938
57.7/ZSČMEJREK Cyril 2004 3+ USK Pha103.43 8 108.33 4 111.4331.86/40,037
58.8/ZSONDRUŠ Mario 2005 2 USK Pha110.60 6 105.76 6 111.7632.19/40,536
59.4/ZMBOHATÝ Oto 2007 3+ Třebech.113.87 56 110.87 2 112.8733.30/41,835
60.13/DMHANUŠ Jiří 2002 3+ Třebech.109.21 4 118.52 60 113.2133.64/42,334
61.14/DMADÁŠEK Alois 2002 3+ Benátky108.99 8 109.28 4 113.2833.71/42,433
62.12/VMKOŘÍNEK Martin 1977 3+ Jablonec107.52 6 114.29 62 113.5233.95/42,732
63.4/VSPROCHÁZKA Miloš 1954 2 Hubertus113.24 8 110.31 4 114.3134.74/43,731
64.9/ZSŠIMÁK Jakub 2004 3+ SKVS ČB111.26 4 106.83 8 114.8335.26/44,330
65.5/ZMFRÖHLICH Jáchym 2007 3+ Roudnice111.06 4 122.72 6 115.0635.49/44,629
66.4/U23KLIMUŠKIN Šimon 1995 Kotva B.110.42 8 109.60 6 115.6036.03/45,328
67.6/ZMHAUCK Marek 2007 3 KVS HK116.78 6 113.73 2 115.7336.16/45,427
68.6/DSPŠENIČKA Václav 2001 3+ Rakovník110.08 6 115.99 4 116.0836.51/45,926
69.10/ZSEGERT Tomáš 2004 3 Rakovník115.85 10 108.17 8 116.1736.60/46,025
70.9/VŠRÁMEK Jiří 1966 3+ Rakovník114.78 4 112.24 4 116.2436.67/46,124
71.11/ZSPECHAČ Jonáš 2004 3+ USK Pha109.41 8 109.93 58 117.4137.84/47,623
72.12/ZSKOMÁREK Jakub 2005 3+ SKVS ČB108.03 10 114.93 8 118.0338.46/48,322
73.5/VSKRAUS Václav 1961 3+ ČSAD Plz116.79 6 111.15 8 119.1539.58/49,721
74.6/VSHEGER Miroslav 1955 3 Rakovník120.42 0 119.46 0 119.4639.89/50,120
74.7/VSSVOBODA Jan 1946 3 Hubertus126.52 4 115.46 4 119.4639.89/50,119
76.13/ZSHADRABA Martin 2005 3 USK Pha118.85 2 118.98 8 120.8541.28/51,918
77.14/ZSKOŘÍNEK Vojtěch 2004 3 Jablonec122.33 8 119.03 2 121.0341.46/52,117
78.7/ZMBABOUČEK Antonín 2007 3 USK Pha113.13 8 132.90 58 121.1341.56/52,216
79.15/ZSJAHODA Jakub 2004 USK Pha115.52 50 114.19 8 122.1942.62/53,615
80.13/VMJÁRA Leoš 1974 3 Rakovník119.10 4 123.25 54 123.1043.53/54,714
81.8/ZMBURGER Jáchym 2006 3 USK Pha132.88 56 117.23 6 123.2343.66/54,913
82.16/ZSLŽIČAŘ David 2004 3 USK Pha117.55 8 115.89 10 125.5545.98/57,812
83.9/ZMKÁRNÍK Tadeáš 2006 3 USK Pha126.71 4 126.86 0 126.8647.29/59,411
84.17/ZSPIŠTORA Michal 2005 3 Roudnice126.00 10 120.20 8 128.2048.63/61,110
85.8/VSKULHÁNEK Josef 1951 3+ Jablonec128.69 102 124.34 4 128.3448.77/61,39
86.10/ZMHANUŠ Jakub 2007 3 Rakovník122.95 6 133.32 2 128.9549.38/62,18
87.11/ZMSVOBODA Adam 2006 3 USK Pha118.10 14 113.99 16 129.9950.42/63,47
88.18/ZSCÍSAŘOVSKÝ Adam 2005 3 USK Pha138.64 2 126.47 4 130.4750.90/64,06
89.12/ZMŠUSTR Vojtěch 2006 3 Kralupy127.18 56 127.22 4 131.2251.65/64,95
90.13/ZMSYNEK Přemysl 2007 3 L.Žatec130.49 2 135.37 8 132.4952.92/66,54
91.19/ZSNOVOTNÝ Ondřej 2005 3 Roudnice155.85 8 131.06 8 139.0659.49/74,83
92.20/ZSENRIGUE Rendó 2005 3 USK Pha139.10 8 132.14 8 140.1460.57/76,12
93.14/VMPINKAVA Lukáš 1976 2 SKVS ČB100.43 52 102.07 50 152.0772.50/91,11
94.14/ZMPETŘÍČEK Adam 2007 3 L.Žatec150.58 4 165.25 12 154.5875.01/94,30
95.15/ZMPOLLERT Jonáš 2007 3 USK Pha1.00 999 163.03 14 177.0397.46/122,50
96.15/VMCÍSAŘOVSKÝ Petr 1977 Heletag1.00 999 153.08 110 263.08183.51/230,60
  SUCHÝ Jakub 1981 So Trója4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KINDL Ferdinand 2004 3 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  SAIDL František 2006 3+ USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  JINDRÁK Petr 1969 2 Tech.Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
  PETERKA Jáchym 1998 2 Rakovník4.00 999 4.00 999 999.00 0
  KOPEČEK Michal 2007 2 VS Tábor4.00 999 4.00 999 999.00 0
  DOLISTA Jan 1987 2 Kralupy4.00 999 4.00 999 999.00 0
  HAJDUCH Jaroslav 2004 2 Ot.Strak4.00 999 4.00 999 999.00 0
  REZEK Tomáš 2001 2 SKVS ČB4.00 999 4.00 999 999.00 0
  BÍLÝ Petr 1981 1 USK Pha4.00 999 4.00 999 999.00 0
Oddíl